Skocz do zawartości

Krewny z zaświatów.


Alu-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o pomoc, szukałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania związane z tym snem w innych postach ale w żadnym nie znalazłam powiązania. Otóż przyśnił mi sie mój nieżyjący od 5 lat dziadek, przyszedł do mnie z zaświatów, stanął w wejściu do mojego pokoju i wtedy mój wuja (syn dziadka) krzyknął do mnie coś w rodzaju "zobacz dziadek przyszedł". W pierwszej chwili sie przestraszyłam że sie zjawił bo przeciez nie zyje ale od razu rzuciłam mu sie na szyje i zaczełam go tulic, dziadek nie był zbyt wylewny, miał bladą twarz, był ubrany w kolory o ciemnej tonacji i coś do mnie mówił. Weszliśmy do salonu na tapczanie siedzial mój pies, dziadek strącił go nogą (nie zdążył poznać tego psa dodam też że lubił zwierzeta ale nie tolerował ich za bardzo w domu a co dopiero na tapczanie). Następnie pobiegłam obudzic mame (córke dziadka) aby go zobaczyła i mogła z nim porozmawiać, kiedy mama otworzyła oczy powiedziałam jej ze dziadek do nas przyszedł i wskazałam palcem miejsce w którym stał, nie było go już, podbiegł do nas tylko mój pies, w tym momencie poczułam zawód i żal.

Dodam jeszcze że dziadek od czasu swojej śmierci snił mi się moze ze 3 razy ale w zupełnie innych okolicznosciach- nie przyszedł w nich od pana i nigdy nic do mnie nie mówił. Nie pamiętam kiedy ostatnim razem pojawił sie w moim śnie, było to bardzo dawno temu. Kiedy się obudziłam nie pamiętałam tego snu, przypomniał mi sie dopiero po ok. 10-15 minutach, kiedy wszystko sobie przypomniałam rozpłakałam sie, nie wiem czemu.

Czy tym razem przyszedł żeby mi coś powiedzieć? Prosić o modlitwę?

Bardzo proszę o pomoc w zrozumieniu tego snu choć trzoszeczkę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Ten sen przedstawia sytuację taką,że Twój dziadek opiekuje się waszą rodziną zzaświatów. Być moze był tak ubrany,by zwrócić Tobie na coś uwagę? Na zbliżające się kłopoty? Ważne jest to,że zniknął w momencie jak poszłaś obudzić mamę - tutaj ta sytuacja jest ważna. Sprawa będzie dotyczyć najbliższej rodziny i raczej nie będzie miła sądząc po zachowaniu dziadka. Pomódl się za niego skoro czujesz,że to ma pomóc poproś też o wskazówkę. Może tak będzie Tobie łatwiej orzec o co może chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...