Skocz do zawartości

powroze::0 -3 osobom


Roszpunka

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo Roszpunka :)

Można by na grudzień na miłość i pracę? :-) z kart karty lenormand, ewentualnie z klasycznych jeśli wolisz :-) Dane na pw jesli można ;-)

I jakby można coś o świętach Bożego narodzenia jakie bgęda dla mnei w tym roku. Czy w końcu pozytywne? ;-) Z góry dziękuję.

 

Gorąco pozdrawiam. Piekny ten Twój nowy avatar.

Edytowane przez Bergi1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy mogę prosić o wróżbę?

czy zdobędę się na to aby zakończyć pewną znajomość z rakiem? A jeśli tak czy on będzie w jakiś sposób walczyć o nas?

Proszę o wróżbę z kart run;)

Edytowane przez szmergel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo Roszpunka :)

Można by na grudzień na miłość i pracę? :-) z kart karty lenormand, ewentualnie z klasycznych jeśli wolisz :-) Dane na pw jesli można ;-)

I jakby można coś o świętach Bożego narodzenia jakie bgęda dla mnei w tym roku. Czy w końcu pozytywne? ;-) Z góry dziękuję.

 

Gorąco pozdrawiam. Piekny ten Twój nowy avatar.

 

oj kochana jestes wybredna.nie oceniaj ksiazki po okladce:) juz kilkum adoratorom podziekowalas:)...............nie spiesz sie nie musi to byc milosc od pierwszego wejrzenia.daj szanse i czas na stan zauroczenia.zakochania.jesli chodzi o sprawy uczuciowe na grudzien to pojawi sie jakis facet starszy od ciebie.chyba go poznasz na domowce jakies.ale nie zauroczy ciebie i dasz mu kosza. w domu szykuje sie sprzeczka z ojcem.halas i niedomowienia.zle wplyna na swiateczna atmosfere:(w domu zmartwienie jakies ale skonsza sie szybko.a jesli chodzi o prace to widze tylko muslenie o niej.w nastepnym roku mozliwosc pracy.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy mogę prosić o wróżbę?

czy zdobędę się na to aby zakończyć pewną znajomość z rakiem? A jeśli tak czy on będzie w jakiś sposób walczyć o nas?

Proszę o wróżbę z kart run;)

Małgośka 22luty 86

 

oto przeslanie run:)-dzialanie przyniesie ci powodzenie i otworzy przed toba nowe mozliwosci.nie ma prawdziwych przeszkod przed toba.wrogow powinnas uczynic przyjaciolmi.przed toba kryzys,szok.to bedzie zmiana na jaka nie jestes przygotowana,ale czasem kryzysy sa niezbedne dla osiagniecia duchowego rozwoju.

 

karty lenormand-mowia ze on nie bedzie walczyl.on kogos ma.dziala na kilka frontow,nie narzucaj mu sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kochana jestes wybredna.nie oceniaj ksiazki po okladce:) juz kilkum adoratorom podziekowalas:)...............nie spiesz sie nie musi to byc milosc od pierwszego wejrzenia.daj szanse i czas na stan zauroczenia.zakochania.jesli chodzi o sprawy uczuciowe na grudzien to pojawi sie jakis facet starszy od ciebie.chyba go poznasz na domowce jakies.ale nie zauroczy ciebie i dasz mu kosza. w domu szykuje sie sprzeczka z ojcem.halas i niedomowienia.zle wplyna na swiateczna atmosfere:(w domu zmartwienie jakies ale skonsza sie szybko.a jesli chodzi o prace to widze tylko muslenie o niej.w nastepnym roku mozliwosc pracy.pozdrawiam

 

Dziękuję ślicznie kochana :bukiet: Fakt w ostatnim czasie pojawił się ktoś któremu nie dałam szansy. Jednak zupełnie nie widziałabym nas razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić na miłość na grudzien? Czy pojawia się w moim życiu Rafał- waga 35 lat? co on mysli o mnie? Magdalena 13maj77 karty dowolne

 

mysle ze to juz zakonczone nie bedziesz z nim.on ma kogos,zone,partnerke .obok niego dziecko.on ma rodzine,i jest zadowolony z zycia.kiedys cie lubil i darzyl cieplymi uczuciami.teraz jego mysli skierowane sa do innej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Roszpunko, ustawiam się grzecznie w kolejce ;)

Poproszę rozkład z klasycznych na uczucia i finanse w grudniu.

Marlena 31/08/1990

Pozdrawiam serdecznie ;)

 

kolo ciebie dwoch blandynow widze:) jeden mlodszy,a drugi starszy:)zaproszenie i fajna przyjemnosc.jesli chodzi o finanse to nie dojdzie rozmowaa ktora czekasz.zla kominikacja.....brak wiekszej gotowki,niezadowolenie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo ciebie dwoch blandynow widze:) jeden mlodszy,a drugi starszy:)zaproszenie i fajna przyjemnosc.jesli chodzi o finanse to nie dojdzie rozmowaa ktora czekasz.zla kominikacja.....brak wiekszej gotowki,niezadowolenie.

 

młodszy ode mnie? <szok> :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie musi byc mlodszy od ciebie:) moze byc mlodszy od tamtego.......drugiego adoratora:)mlodszy to szok? czemu?

bo zawsze przyciągam starszych ode mnie i to dość sporo... :/

Dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas, pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze to juz zakonczone nie bedziesz z nim.on ma kogos,zone,partnerke .obok niego dziecko.on ma rodzine,i jest zadowolony z zycia.kiedys cie lubil i darzyl cieplymi uczuciami.teraz jego mysli skierowane sa do innej kobiety.

 

witam i moge juz zweryfikowac. Rafał nie ma rodziny a ja nigdy z nim nie byłam, po prostu raz sie spotkałam. i kolejne spotkania beda bo własnie sie umówiliśmy:) znam go od miesiąca wiec trudno powiedziec zeby kiedys mnie darzył ciepłymi uczuciami skoro to dopiero poczatek.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i moge juz zweryfikowac. Rafał nie ma rodziny a ja nigdy z nim nie byłam, po prostu raz sie spotkałam. i kolejne spotkania beda bo własnie sie umówiliśmy:) znam go od miesiąca wiec trudno powiedziec zeby kiedys mnie darzył ciepłymi uczuciami skoro to dopiero poczatek.pozdrawiam

 

 

 

tak to jest jak zadaje się te same pytania co innym wróżącym . u Pretorii widziałam takie samo co mi zadałaś . nie jesteś nową użytkowniczką , powinnaś przestrzegać regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i moge juz zweryfikowac. Rafał nie ma rodziny a ja nigdy z nim nie byłam, po prostu raz sie spotkałam. i kolejne spotkania beda bo własnie sie umówiliśmy:) znam go od miesiąca wiec trudno powiedziec zeby kiedys mnie darzył ciepłymi uczuciami skoro to dopiero poczatek.pozdrawiam

 

czy na 100%jestes pewna ze faceta ktorego znasz od miesiaca ciebie nie oszukuje?znasz go dobrze?:) moze ma jeszcze poza toba kobiete a ty jestes fajnym dodotkiem?obok niego pojawila sie karta dziecka albo ma dziecko lub nie bawem jego partnerka bedzie w ciazy.nie napisalam to bie ze bylas z nim zwiazku.i ze bedziesz.jak cos to przelotnie...........a ze spotkac sie z toba to nie znaczy ze bedziecie para.ze bedziesz znim z wiazku.i prosze nie zadawaj wszystkim wrozbitom takie same pytanie.sa tez inni.troche szacunku do wrozacych.regulamin przeczytaj jeszcze raz bo zapomnialas ze ciebie tez dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli można to i ja poproszę na uczucia oraz finanse na najbliższe 3miesiące Aneta 180176 obojętnie klasyczne lub lenormand

 

nie napisals mi czy jestes sama,karty mowia ze ktos cie zranil.oszukal.oddalilas sie od niego.kryzys w uczuciach.jesli jestes z kim zwiazku to widze seperacje.......jesli chodzi o finanse to problemy.zmiany sie szykuja.czekasz na jakies pieniadze juz niedlugo dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też proszę jak znajdziesz chwilę :) jak to będzie z finansami do końca roku :) mogą być klasyczne :) dane priv

 

pracujesz?masz bardzoduzo zmartwien?jakies pozyczki? raty?jestes na chorobowym?jakies klopoty zdrowotne sie szykuja,przemeczenie i apatia.widze jakies spory.klotnie o pieniadze. niedlugo sie wszystko malu skonczy...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

bardzo proszę o wróżbę odnośnie życia miłosnego. Aktualnie jestem od niedawna w związku, ale nie jestem pewna moich uczuć.

Karty klasyczne.

 

Pozdrawiam,

 

Magdalena 19.05.1986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Witam,

Chciałabym zapytać jak będzie wyglądał grudzień po kątem uczuciowym(jestem sama) i jak będzie z pracą, czy uda mi się coś znaleźć, co poprawi moją sytuację finansową? Karty klasyczne

 

w grudniu czeka ciebie problem jestes zabkokowana czyms? bedzioesz miala stycznosc z policja.prokuratorem.jesli chodzi o uczucia to bez mian.zaduzo myslisz o milosci .o jakims facecie.w nastepnym roku widze znajomosc.a z praca bedzie w nastepnym roku tymczasowa.

Edytowane przez Czarownica
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

bardzo proszę o wróżbę odnośnie życia miłosnego. Aktualnie jestem od niedawna w związku, ale nie jestem pewna moich uczuć.

Karty klasyczne.

 

Pozdrawiam,

 

Magdalena 19.05.1986

 

ta niepewnosc uczuc bedzie sie ciagla......ciagle bedziesz rozmyslacczy toten pisany? czy mam czekac.masz jakas blokade podoba ci sie ten facet ale nie dokonca chesz sie zaangazowac.zakims teskinisz.masz w glowie ideal ktorego szukasz.ale czy idealy istnieja w realu? hmmm.mysle ze kilka miesiecy bedziesz tkwic w prozni az w koncu zmeczysz sie bo ile mozna bronic sie aby niezakochac?odejdziesz od niego bo bedziesz sie dusic w tym zwiazku.w ciagu pol roku juz nie bedziecie para.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisals mi czy jestes sama,karty mowia ze ktos cie zranil.oszukal.oddalilas sie od niego.kryzys w uczuciach.jesli jestes z kim zwiazku to widze seperacje.......jesli chodzi o finanse to problemy.zmiany sie szykuja.czekasz na jakies pieniadze juz niedlugo dostaniesz.
dziękuję za odpowiedz czekałam na pieniądze i owszem otrzymałam je tak jak pisałaś jestem w związku małżeńskim i tu takze prawda oddalilismy się od siebie i nie dogadujemy się w ogóle tak jak byśmy już byli w separacji mąż jest za granicą , co do pierwszego zdania owszem jest pewien mężczyzna który mnie bardzo zranił oszukał wszystko się zgadza tylko jeśli można zapytać o jakie zmiany chodzi lepsze gorsze w jakim kierunku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta niepewnosc uczuc bedzie sie ciagla......ciagle bedziesz rozmyslacczy toten pisany? czy mam czekac.masz jakas blokade podoba ci sie ten facet ale nie dokonca chesz sie zaangazowac.zakims teskinisz.masz w glowie ideal ktorego szukasz.ale czy idealy istnieja w realu? hmmm.mysle ze kilka miesiecy bedziesz tkwic w prozni az w koncu zmeczysz sie bo ile mozna bronic sie aby niezakochac?odejdziesz od niego bo bedziesz sie dusic w tym zwiazku.w ciagu pol roku juz nie bedziecie para.

 

 

Dziękuję za poświęcony czas. Sprawdziło się szybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za poświęcony czas. Sprawdziło się szybciej :)

 

dawalam wam pol roku.....ale postanowilas szybciej to zakonczyc.zycze szczecia abys znalazla to co szukasz.oparcia i bliskosci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)))

 

Roszpunko moje pytanie i dane prześlę na priv...

Poproszę o karty klasyczne :)

 

ta osoba nie mowi nam calej prawdy,przemilcza niejedno.......mysle ze cos odkryjesz.cos soe przejasni i zobaczysz jaka ta osoba jest.klamstwo ma krotkie nogi:)jestes w malzenstwie lub zwiazku? jak tak to szykuja sie problemy.kryzys.uwazaj na zdrowie.przebadaj sie.ps.co sie laczylo z ta osoba?krecilas znia? roztaliscie sie?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj roszpunko prosze na miłość na taki czas jak możesz- ktoś się kręci wokół mnie taki romansik....z kart klasycznych- Dorota 30-06-1974.

 

badz cierpliwa.oczekiwana wiadomosc.znak przyjdzie pozniej:)mysle ze bedzie znajomosc przelotna...to bedzie skrywane.bo jestescie zajeci juz,macie partnerow.mysle ze troche tego adoratora znasz:)i uwazaj aby nie wpasc w stan blogoslawiony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badz cierpliwa.oczekiwana wiadomosc.znak przyjdzie pozniej:)mysle ze bedzie znajomosc przelotna...to bedzie skrywane.bo jestescie zajeci juz,macie partnerow.mysle ze troche tego adoratora znasz:)i uwazaj aby nie wpasc w stan blogoslawiony:)

 

 

Oj z tą cierpliwością to u mnie ciężko ;)) Znajomość przelotna moze i będzie- ta znajomosc przelotna to już troszke trwa z przerwą jakiś roczek...to raczej nie jest przelotna...jest skrywany ale to on jest zajęty- ja jestem sama- znam adoratora bo razem pracujemy. Hm co do stanu błogosławionego to nie miałabym nic przeciwko;)) Pozdrawiam serdecznie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z tą cierpliwością to u mnie ciężko ;)) Znajomość przelotna moze i będzie- ta znajomosc przelotna to już troszke trwa z przerwą jakiś roczek...to raczej nie jest przelotna...jest skrywany ale to on jest zajęty- ja jestem sama- znam adoratora bo razem pracujemy. Hm co do stanu błogosławionego to nie miałabym nic przeciwko;)) Pozdrawiam serdecznie :))

 

dlatego wyszlo ze go juz dobrze znasz:) i kolo ciebie byla rywalka:)chodzi mi ze pospotykacie sie i znow na jakis czas kontakt sie urwie jak rok temu dlatego napisalam ze cos czuje ze to bedzie na krotki czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta osoba nie mowi nam calej prawdy,przemilcza niejedno.......mysle ze cos odkryjesz.cos soe przejasni i zobaczysz jaka ta osoba jest.klamstwo ma krotkie nogi:)jestes w malzenstwie lub zwiazku? jak tak to szykuja sie problemy.kryzys.uwazaj na zdrowie.przebadaj sie.ps.co sie laczylo z ta osoba?krecilas znia? roztaliscie sie?

 

Roszpunko dziekuje :)))

odpowiedz wysłałam na priv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, poprosze o wrózbe dla siebie dane na priv.

 

nie widzisz wyjscia z sytuacjii i rozmyslasz czy bedziesz tam pracowac.te osoby sa ci nie przychylne.zawiodly sie na tobie.strasznie nieswoja sytuacja zapanowala.....przetlacza cie to wszystko.jesli nie zmienisz relacjii na lepsza watpie abys tam pracowala.mysle ze nie bedziesz podpisywala kolejnej umowy o prace:(widze odciecie sie i strate....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy to ze nie podpisze tej umowy bedzie moja decyzja czy oni o tym zdecyduja? i chodzi o zmiane relacje z nimi czy moje nastawienie? co z sytuacja która miała miejsce miedzy mna a tym panem?

 

mysle ze raczej on nie podpisze umowy.mysle ze sutuacja nie powtorzy sie:)to bylo jednorazowe zapomnienie:) chyba wiesz co mam na mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ale jednorazowe nie było, wobec tego mowisz ze moge rozgladac sie za inna praca? a kiedy dowiem się ze nie mi nie podpisza umowy?

 

wqiec dobrze wyczulam:) hmmmm jednorazowe nie ale tym razem to co sie wydarzylo miedzy wami juz sie nie powtorzy,ma duzo do stracenia.......mysle ze powinnas cos poszukac innego zajecia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam sie zapytac czy w przeciagu pol roku widzisz u mnie zmiany w uczuciach ( samotna)? Ewa 29.11.73 dziekuje i pozdrawiam

 

wyszlo mi ze jestes bardzo ostrozna w milosci...ostanie miesiace byly pod wzgledem uczuc trudne,mialas kryzys i znajomosc rozpadla sie.juz to bylo powazny zwiazek,czesto myslisz o tamtej znajomosci i kazda inna relacja z facetem juz nie przynosi ukojenia.nie dawno ktos sie krecil kolo ciebie ale ktos z was ma blokade i chamuje rozwoj relacjii.tak jakby on byl daleko od ciebie.jakies gory lub zagranica jesli taki jeszcze nie pojawil sie w twoim zyciu to pojawi sie w ciagu pol roku do roku......to ktos z daleka.albo go poznasz za granica.bo widze daleka podroz.znajomosc bedzie rozwijac sie powoli bo bedzie dzielic was odleglosc ale szansa na fajny zwiazek jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta osoba nie mowi nam calej prawdy,przemilcza niejedno.......mysle ze cos odkryjesz.cos soe przejasni i zobaczysz jaka ta osoba jest.klamstwo ma krotkie nogi:)jestes w malzenstwie lub zwiazku? jak tak to szykuja sie problemy.kryzys.uwazaj na zdrowie.przebadaj sie.ps.co sie laczylo z ta osoba?krecilas znia? roztaliscie sie?

 

Witaj

weryfikuje... problemy się zaczeły... dziecko nabroiło i zaczoł się kryzys, generalnie brakuje mi czułości i miłości w naszym zwiazku jest tylko proza życia i walka o finanse i dziecko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

weryfikuje... problemy się zaczeły... dziecko nabroiło i zaczoł się kryzys, generalnie brakuje mi czułości i miłości w naszym zwiazku jest tylko proza życia i walka o finanse i dziecko...

 

takie zycie raz dobrze a raz marnie.ale po burzy zawsze pokazuje sie sloneczko i tecza............trzeba to przetrwac......powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę też prosić?? :D

Co mnie czeka w ciagu najbliższych 3 miesiecy?

Dane wyślę na pw ;)

 

kochana spodziewaj sie nieprzyjemnosci ze strony jakiegos urzedu.czeka cie tez podjecie waznej decyzjii.zmiana.przeprowadzka?myslisz o tym?nieporozumienie z bliska osoba pzryjacielem,rozwiazanie relacjii.miesiace upLuna na zalatwianiu roznych spraw.gonitwa,pospiech,bedziesz ciagle w biegu.jesli chodzi o uczucia to spokoj,wyciszenie.samotnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieporozumienie to z facetem czy babeczką? Jeśli dobrze rozumiem to koniec relacji z kimś mnie czeka? :D

Kurcze ciekawe co z tym urzędem :P

Dziękuję :* Na pewno zweryfikuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieporozumienie to z facetem czy babeczką? Jeśli dobrze rozumiem to koniec relacji z kimś mnie czeka? :D

Kurcze ciekawe co z tym urzędem :P

Dziękuję :* Na pewno zweryfikuję :D

 

to ktos ci naprawde bliski to moze byc przyjaciolka od serca lub facet............wroze z kard lenormad a one nie sa tak dokladne jak tarot.wyszla mi karta psa wiec przyjaciel i karta osobowa.........a obok tego krzyz wiec z kims sie pozegnasz.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roszpunko-Czy ja rowniez moge prosic? :) Chodzi mi o pewna relacje i jak sie dalej potoczy? Dane przesle na prywatne. Slicznie dziekuje za pomoc i poswiecony czas. Pozdrawiam cieplutko.

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roszpunko-Czy ja rowniez moge prosic? :) Chodzi mi o pewna relacje i jak sie dalej potoczy? Dane przesle na prywatne. Slicznie dziekuje za pomoc i poswiecony czas. Pozdrawiam cieplutko.

K

 

mysle ze bedzie kontakt telefoniczny .sms,itp.on kogos ma zwiazal sie z jakas kobieta.( albo wrocil do zony)/?napewno jest przynim jakas kobieta to napewno....mysle ze sylwestra spedzisz nie z nim.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
oj kochana jestes wybredna.nie oceniaj ksiazki po okladce:) juz kilkum adoratorom podziekowalas:)...............nie spiesz sie nie musi to byc milosc od pierwszego wejrzenia.daj szanse i czas na stan zauroczenia.zakochania.jesli chodzi o sprawy uczuciowe na grudzien to pojawi sie jakis facet starszy od ciebie.chyba go poznasz na domowce jakies.ale nie zauroczy ciebie i dasz mu kosza. w domu szykuje sie sprzeczka z ojcem.halas i niedomowienia.zle wplyna na swiateczna atmosfere:(w domu zmartwienie jakies ale skonsza sie szybko.a jesli chodzi o prace to widze tylko muslenie o niej.w nastepnym roku mozliwosc pracy.pozdrawiam

 

No wiec weryfikacja ;) No niestety zaden pan sie nie pojawil, wiec tez nie mialam okazji dac nikomu kosza ;) Sprzeczki z ojcem na szczescie tez nie bylo i święta w miare spokojnie uplynely, bez rewelacji, ale nic nie zakłóciło świątecznej atmosfery. Zmartwienia tez raczej zadnego nie bylo. Sprwadzilo sie ta czesc z praca, bo poki co dalej bezrobotna. ;) Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
kochana spodziewaj sie nieprzyjemnosci ze strony jakiegos urzedu.czeka cie tez podjecie waznej decyzjii.zmiana.przeprowadzka?myslisz o tym?nieporozumienie z bliska osoba pzryjacielem,rozwiazanie relacjii.miesiace upLuna na zalatwianiu roznych spraw.gonitwa,pospiech,bedziesz ciagle w biegu.jesli chodzi o uczucia to spokoj,wyciszenie.samotnosc.

 

Nieprzyjemności ze strony urzędu nie było, decyzje musiałam podjąć - w zasadzie to kilka :P Zmiana też była, jak i nieporozumienie. Gonitwa, załatwianie, 'życie w biegu' też były - lecz z umiarem, a w uczuciach spokój :)

Także reasumując praktycznie wszystko co napisałaś się sprawdziło :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...