Skocz do zawartości

Konkretny amulet lub talizman, na konkretną sytuację


Rudzielec_

Rekomendowane odpowiedzi

witam....

moze to banalne pytanie ale ja nie bardzo wiem jak sie dobiera talizmany i amulety dla konkretnej osoby...a moze dla konkretnej sytuacji...czy to jest jeden na cale zycie czy moze tylko na chwile... ja mam niewielki medalik po mamie i od momentu jej smierci jakos nie moge sie z nim rozstac...czuje potrzebe posiadania go przy sobie caly czas...wczesniej tak nie bylo wrecz chwilami mi sie zdawalo ze mi przeszkadza... a teraz jest mi prawie niezbedny...

moze to jest moj amulet?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mama ci go zostawiła, i jest już świętej pamięci (obym się mylił), to oznacza że to jest taki typowy medalik pokoleniowy. A co do tworzenia... hmm... nie da się, ludzie mogą tylko odkrywać już te stworzone... A jeżeli chodzi o dobieranie, to zależy, jeżeli chodzi o amulety dla siebie, to radziłbym wybrać kamień żywiołu, z miesiąca którego się urodziłaś, lub jakiś talizman związany z datą urodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziekuje za odpowiedz...gdybys jeszczemi zdradzil informacje jaki talizman posuje do mojej daty urodzenia bo ja jakos nie bardzo wiem (18.04.1973), jesli chodzi o kamien- amulet to prawdopodobnie jest to rubin...tak bynajmniej pisza we wszystkich horoskopach...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój żywioł to ogień, kamień rubin, odcień czerwony, cecha główna: energia. Jeżeli chodzi od dokładniejsze symbole ognia to musisz się wypytać kogoś innego, bo moja wiedza nie sięga aż tak daleko, albo nie pamiętam...

Na pewno ci ktoś odpowie.

P.s. polecam przy sobie nosić runy/bądź runę ognia.

Edytowane przez Tomek003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudzielcu_,

 

a ja myślę, że najlepszym amuletem będzie ten medalik, który i tak już dla Ciebie znaczy tak wiele - w połączeniu z jakimkolwiek typowym "amuletem" miałabyś interakcję znaczeniową, moralno-religijną. Po co rozmieniać się na drobne i robić niepotrzebne zawirowania energetyczne. :) Tym bardziej, że już sama wyczułaś, że ten medalik dobrze z Tobą współgra.

 

Jeśli natomiast koniecznie chcesz poeksperymentować - Van już Ci podpowiedział. :)

Edytowane przez kaffka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van, ja myślę, że chodziło o podziękowanie i wyrażenie zadowolenia z otrzymanych rad - tego, że przekonały one Rudzielca_.

 

Tu nie było krytyki kogokolwiek "wcześniej". :) "Teraz" jako podkreślenie - "już jestem usatysfakcjonowana i przekonana". :)

 

Takie miłe zdanie na zakończenie w odniesieniu do każdego, kto wziął udział w dyskusji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wcześniej nie miałaś?
jest wielu ludzi mowiacych WIEM dajacych dobre rady...ale jedno do czego przekonali mnie ludzie na tym forum... miedzy innymi Ty Van... ze sa tu ludzie ktorzy mowia o sprawach na ktorych sie znaja...ktorzy dziela sie swoja wiedza bardzo chetnie a do tego ciagle pozostaja soba...czasami mam wrazenie czytajac posty na tym forum ze oprocz swojej wiedzy przekazujecie pozytywna energie...wiem ze to tylko moje odczucia ale to naprawde bardzo mile....

 

wiec bardzo Cie prosze nie traktuj moich slow jako ataku...

 

jesli Cie urazily moje slowa to bardzo przepraszam :bukiet:

mam nadzieje ze na kolejne zapytanie (jesli bedzie) rowniez mi odpowiesz

 

pozdrawiam

Rudzielec_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaaaaa... teraz rozumiem ^^ nie traktuję twoich słów jako ataku, i nie musisz mnie przepraszać. Byłem po prostu ciekawy co napiszesz.

Chętnie ci pomogę, jeśli będziesz chciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...