Skocz do zawartości

Proszę o skrypt pomagający zdoby konkretnego mężczyznę :)


kasjo29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

 

Jako,że jestem tutaj nowa - proszę o pomoc w napisaniu skryptu pomagającego zdobyc konkretnego mężczyznę.

 

Czy może byc taki skrypt :

 

Gebo - Berkano - Tiwaz - Odala ?

 

Czy suma run nie powinna byc nieparzysta ?

 

Czy można dodac jeszcze imię faceta zapisane runami ?

 

Baaardzo proszę o pomoc :) i dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga kasjo29 zastanów się nad tym co chcesz osiągnąć. Czy chciałabyś, być z mężczyzną, z cała świadomością tego ze jest z Tobą, tylko dlatego bo rzuciłaś na niego urok? Kazdego dnia myslalabys tylko o tym, i o tym, ze tak naprawde on Cie nie kocha. Co bys zrobila, gdyby urok nagle przestal dzialac? Jest tez mozliwosc, ze urok by nie przestal dzialac, ale Ty bys sie odkochala. Zakochany szaleniec jest zdolny do wszystkiego. Masz swiadomosc, jak wiele problemow bys sobie przysporzyla? Nie chcesz tego konretnego mezczyzny, tylko uczuc jakie Ci ofiaruje, i uczuc jakie Ty odczuwasz przebywajac z nim. Bezpieczniej i zdrowiej wyjdzie Ci przciągniecie milości , pomoc szczesciu niz zgwalcenie czyjej wolnej woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... Przepraszam,że moje pytanie zabrzmiało tak obcesowo. Nie chcę ingerować w jego uczucia w dosłownym tego słowa znaczeniu. Ja wiem,że on coś do mnie czuje i ja do niego również... Chciałabym pomóc tej konkretnej sytuacji,żeby mogła się rozwinąć... Nie mam lat nastu,żeby nie być w pełni świadomą swoich czynów i celów, jakie sobie stawiam. Nie wiem już co mam robić,żeby go ośmielić w stosunku do mojej osoby.

Rozumiem, możecie mnie linczować... ale ponawiam pytanie - może znajdzie się jakaś dobra dusza, która mi pomoże ?

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza jeśli ten mężczyzna jest nieśmiały i niepewny siebie (ale co Ty w takim widzisz???)

ja odnoszę wrażenie, że i kasjo29 jest nieśmiała, skoro nic nie robi w stosunku do tego chłopaka.

Chłopak natomiast być moze jest nieśmiały, a być może nie jest zainteresowany, who knows...

 

ja powiem uczciwie, że nie wierzę w magię miłosną, ale wierzę w to, że relacje damsko-męskie potrafią być skomplikowane. Tylko raczej i tak nie mamy zbyt wiele informacji o tym jak to wygląda w tym wypadku, gdyż żadnych szczegółów nam kasjo29 nie podałaś, tylko prośbę o skrypt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość FTS.Blake

Nie wiem jak tam z magią stricte miłosną ale za to mała manipulacja w stronę "galopujących orgazmów dzisiejszej nocy" działa (tak tylko zasłyszałem gdzieś u sąsiada) ^^

 

A wracając do tematu, zanim ponownie rzucimy się na użytkownika pytającego o pomoc... XD

 

Dziewczyna nie pytała przecież o magiczne kajdanki co by chłop nigdy od kaloryfera nie odszedł. W końcu cóż to znaczy "zdobyć" faceta?

Jak widać dziewczyna chce go popchnąć do przodu "wiedząc" że i on czuje miętkę ^^ Co innego fakt, że powiedzenie mu co ona sama czuje czy też jakiś całus znienacka jeszcze nikomu nie zaszkodziło a tłumaczy i ułatwia wiele spraw (no chyba, że ktoś jest po alkoholu... wtedy takie akcje nie znaczą za wiele) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...