Jump to content

Woda, rekin

Black Cat 93

Recommended Posts

Black Cat 93

Witam, mam 19 lat dzisiaj miałam dość dziwny sen, niestety pamiętam tylko fragment.

Znajduję się pod wodą, wygląda to tak jakbym unosiła się na plecach (ale jestem całkowicie zanurzona i cały czas płynę), bo widzę prześwitujące słońce (prawdopodobnie południe, bo słońce świeci dość mocno). Woda jest dość ciemna, tylko u samej góry trochę rozświetlona właśnie przez słońce. Domyślam się, że jest to morze albo ocean, bo woda delikatnie faluje. Cały sen jest bardzo relaksujący, jest cisza, spokój, dryfuję.

Nagle pojawia się rekin, już nie jestem na plecach, a płynę do tyłu co raz szybciej patrząc jak rekin zbliża się do mnie. Ma otwartą paszczę, wiem, że mnie widzi, oddalam się do niego i jednocześnie płynę coraz bardziej w górę, a woda delikatnie zaczyna się wzburzać. Nagle rekin zwyczajnie się zatrzymuje i zawraca, aż całkowicie znika. Znów widać tylko ciemną toń, woda robi się delikatna, widać prześwitujące słońce.

Proszę o interpretację snu, gdyż bardzo mnie zastanawia. Myślę, że mogą mieć na to wpływ moje rozmyślania. Ostatnio nie jestem pewna co jest między mną a moim chłopakiem (jest dobrze, ale mimo wszystko ciągle coś mi nie daje spokoju). Poza tym pojawili się nowi ludzie w moim życiu (zaczęłam studia) i zmieniłam swój dotychczasowy tryb życia (na lepsze)