Skocz do zawartości

xxxanja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat. :)

Chyba dwa dni temu śniło mi się, że obudziłam się we własnym łóżku bez obu przednich górnych zębów. Płacząc poszłam do kuchni gdzie siedziała moja mama i siostra. Płakałam i krzyczałam, że nie chcę iść w takim stanie do szkoły. Cały czas przesuwałam językiem po szparze. Mama spokojnym tonem powiedziała, że mogę nie iść do szkoły i że zrobimy aparat ze wstawianymi zębami na miejsce tych nieobecnych. Wtedy wstałam od stołu, poszłam do drzwi wejściowych i na szafce, gdzie zwykle stoją buty (w śnie ich nie było, leżała tylko smycz psa, która zawsze tam leży) znalazłam moje dwa zęby. Jeden był złamany i wyglądał jak jakiś pazur kota. Wzięłam je oba w ręce i zaniosłam mamie.

Wtedy się obudziłam.

W większości senników oznacza to chorobę albo śmierć bliskiej rodziny. Mieszkam z mamą, siostrą i dziadkiem.

Bardzo proszę o pomoc. :) I z góry dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ach te senniki i straszenie śmiercią. Jeżeli byłaby to prawda to na tym forum nikogo by juz nie było.

Wypadające zęby to przedewszytkim ostrzeżenie przed jakąś stratą czasami chodzi o zdrowie, czasem o stratę przyjaciela na skutek nie porozumień a czasem takie sny są wywołane jakimiś przeżyciami które nam zapadają w podświadomość. Jak to wygląda w twoim przypadku postaram ci to przybliżyć a wtedy sama domyślisz się zanczenia snu.

Przebudzenie to symbol zaczynania czegoś, czegoś cyklicznego jak np: wychodzenie do szkoły, przygotowywanie się do innych czyności które w normalnym życiu cyklicznie wykonujesz. Budzisz się bez dwóch przednich zębów - co symbolizuje że poniosłaś jakąś stratę - utraciłaś zęby w czasie snu co może oznaczać że przykre wydarzenie miło już miejsce a to jest tylko "echo" przykrych wydarzeń ale nie koniecznie. Piszę to dla tego że udajesz się do kuchni a w snach jest to symbol mówiący o posialniu naszego organizmu zaś w twoim przypadku może wskazywać na nieprawidłowe żywienie czyli przycznę wypadjaćych zębów. Jak do damy do tego wymiar czasowy o którym wsponiałem przy omawianiu przebudzenia może to oznaczać niprawidłową dietę wyniszczającą twój organizm np; odchudznie. W kuchni siedzą mama i siostra - siedzenie to symbol statyczny ukazujący nam to że bliskie ci osoby widziały twoje nieprawidłowe "zachowanie" i nie zareagowały. Zwroć uwagę że również usiadłaś przy stole czyli również zajęłaś postawę statyczną, bierną. Stół kuchenny jest powtórzeniem symbolu kuchni jako pomieszczenia i ma to samo znaczenie. Twoja mama cię pociesza że można jeszcze temu zaradzić i proponuje aparat to symbol czygoś sztucznego jak suplement diety lub inny specyfik jak widać po twoich żebach które znalazłaś to nie załatwia to wszystkiego bo jeden ząb jest wykruszony - czegoś organizmowi brakuje i należy to uzupełnić.

Tak ja widzę twój sen już chyba nie jest tak strasznie?

Pozdrawiam:

Sławomir

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. :) Nie spojrzałam na ten sen z tej strony. Rzeczywiście straciłam przyjaciółkę i może to być to 'echo' tego zdarzenia, o którym wspomniałeś. Jeszcze raz dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...