Skocz do zawartości

Karty anielskie-wsparcie w miłości dr. Doreen Virtue - wylosuję chętnym przesłanie:)


julenka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Informuję, iż pojawiły się pewne sprawy i jestem zmuszona skrócić czas na wróżby niestety.

 

Jutro jestem póki co ostatni dzień na forum więc kto chce proszę pisać swoje prośby... Następny raz będzie możliwy dopiero w lipcu. Proszę się nie martwić wszyscy, którzy napisali i napiszą do jutra prośby otrzymają odowiedzi

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julenko, proszę o miłosne przesłanie anielskie na najbliższy czas, dotyczące relacji z Michałem 26.07.1980.

Serdeczności, Iwona 11.10.1984

 

 

FINANSE I KARIERA

 

„W tej chwili kwestie finansowe

wpływają na Twoje życie uczuciowe.”

 

Romantyczne Anioły proszą abyś więcej czasu poświęciła na inne aspekty życia niż kariera i finanse. Ciągła bieganina i zamartwianie się wypala z czasem nawet najszczersze uczucie. Radzą abyś popracowała ale nad sobą przypomnij sobie o frywolności i śmiechu. Poproś Anioły aby były obecne w każdym aspekcie życia i aby pomogły Ci uzdrowić sytuacje zawodową i finansową, polepszyć Twój nastrój i zwiększyć Twoją energię.

 

 

DZIECI

 

„Twoje życie uczuciowe dotyczy dzieci.”

 

Romantyczne Anioły zsyłają Ci tę kartę, ponieważ dzieci są istotnym elementem Twojego życia uczuciowego. Niezależnie od tego, czy już jesteś rodzicem, czy też Ty lub Twój partner chcecie mieć dzieci, mają one niezwykle duży wpływ na Twoje życie uczuciowe. Dzieci są czynnikiem, który koniecznie musisz wziąć pod uwagę, jeśli pragniesz rozwinąć romantyczną sferę swojego przyszłego życia.

Anioły doceniają i wspierają każdy wyraz miłości. Pragną one- i są w stanie- Cię wspomóc w każdej kwestii dotyczącej dzieci.

Karta ta może także oznaczać, że wewnętrzne dziecko, Twoje bądź Twojego partnera, ma duży wpływ na wasz związek. Może ukazać radosnego i swawolnego ducha tkwiącego w którymś z was. Może również stanowić sygnał do konieczności uleczenia ran z okresu dzieciństwa. Kochająca natura Twojego wewnętrznego dziecka i dzieci jako takich ma tendencję do wspierania działań uzdrowicielskich, szczególnie jeśli ich celem jest przyniesienie jeszcze większej miłości.

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

Nie było mnie sporo czasu (i nie będzie mnie niebawem znowu). Sporo się u mnie zmieniło, wróciłam na studia, zajęłam się własnym życiem... Karty mi to podpowiedziały i tak też zrobiłam.

 

Będę obecna z przerwami do końca lutego więc jeżeli ktoś chciałby skorzystać z moich przesłań zapraszam póki jestem bo następnym razem będę dopiero w czerwcu lub lipcu

 

Serdecznie zapraszam :)

 

Prosze o przesłanie na 2015 rok dla mnie Barbara 24.03. 1979 i Jurek 17.07. 1973 rok. Mam jeszcze jedno pytanie czy coś sie zmieni zawodowo dla mnie na lepsze 2015 roku . ta rutyna i pustka doprowadza mnie do szału. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za przesłanie dla mnie - wszystko się zgadza :) tylko urwało część opisu pierwszej karty

 

przepraszam... coś mi komputer zawiesza... poprawię

 

---------

PROSZĘ SIĘ NIE MARTWIĆ MOJĄ DZISIEJSZĄ NIEOBECNOŚCIĄ WSZYSCY WE WSZYSTKICH TEMATACH OTRZYMAJĄ ODPOWIEDZI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za przesłanie dla mnie - wszystko się zgadza :) tylko urwało część opisu pierwszej karty

 

poprawione :)

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Proszę o przesłanie w sprawie poprawy relacji z X. Dane na priv :)

 

CZYNNIKI RELIGIJNE

 

„Twoje życie uczuciowe

znajduje się pod wpływem wychowania w duchu

określonej religii i Twojej duchowej ścieżki

 

Romantyczne Anioły dają Ci wskazówkę, że w danej kwestii o którą pytasz istotna jest religia lub tradycja/poglądy pokoleniowe. Możliwe, że nie czujesz się z czymś dobrze, a poprzez czynniki religijne nie możesz nic zmienić. Przemyśl to wszystko na spokojnie i albo zaakceptuj albo mimo wszystko próbuj zmieniać. Jeżeli znaczenie na relacje mają inne poglądy w ważnych sprawach należy jak najszybciej podjąć dyskusje i na spokojnie przedstawić swoje stanowisko na dany temat. Kompromis jest konieczny, a szczera rozmowa jest szansą na kompromis. Zaufaj Aniołom, poproś je o wsparcie, a one pomogą Ci rozwiązać obecny problem.

 

UWOLNIJ SIEBIE

 

„Nadszedł czas,

byś przejął kontrolę nad swoim życiem.”

 

[…] możesz czuć się uwięziona. Być może przekazałaś kontrolę nad swoim życiem innej osobie. Możliwe również, że dusisz się w aktualnym związku bądź miejscu pracy. Jak tylko skupisz się na swojej sytuacji życiowej, z łatwością odnajdziesz sfery życia, do których odnosi się ta karta. Możesz również zadać sobie pytanie „W jakich kwestiach czuję się ograniczona?”. I co najważniejsze- zaufaj odpowiedziom, jakie otrzymasz!

Ta karta została Ci zesłana przez Romantyczne Anioły, ponieważ usłyszały one Twoje wołanie o wielką miłość. Aby doświadczyć namiętności, musisz w pierwszej kolejności pozwolić sobie na odczuwanie głębszych emocji. Powinnaś wznieść się ponad sfery życia, które Cię nie satysfakcjonują. Jak tylko uda Ci się je wyodrębnić, rozjaśnisz te sytuacje własnym światłem i zrobisz w ten sposób miejsce do działania dla pomocnych aniołów.

Jak tylko zobowiążesz się do odzyskania kontroli nad swoim życiem, Twoje odczucia w sposób naturalny staną się cieplejsze i bardziej witalne. Doprowadzi to do znacznego zwiększenia wyrażania miłości względem siebie, Twojego partnera i własnych doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu zajmuję się przesłaniami odnośnie uczuć. Z Twoimi pozostałymi pytaniami zapraszam do mojego innego tematu np. do tego Karty dr Doreen Virtue "Karty Przesłania Aniołów na każdy dzień inne”

 

Prosze o przesłanie na 2015 rok dla mnie Barbara 24.03. 1979 i Jurek 17.07. 1973 rok. Mam jeszcze jedno pytanie czy coś sie zmieni zawodowo dla mnie na lepsze 2015 roku . ta rutyna i pustka doprowadza mnie do szału. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam.

 

 

NAMIĘTNOŚĆ

 

„Pozwól swojemu sercu i duszy

śpiewać radosną pieśń!”

 

Romantyczne Anioły pragną przekazać Ci, że tylko Ty możesz wzbudzić w sobie namiętność. Pozwól sobie na chwilę radości, zatrać się w swoim ulubionym hobby lub poszukaj sobie ciekawego zajęcia. Poprzez prawdziwą pasję rodzi się prawdziwa namiętność, która też owocuje w życiu uczuciowym. To wszystko sprawi, że obecny partner „zarazi się” wszelkimi pozytywnymi aspektami z tym związanym lub w całkiem niespodziewanej chwili poznasz nowego partnera, który oprócz namiętności podzieli z Tobą wspólne zainteresowania.

 

WSPÓŁUZALEŻNIENIE

 

„Uzależnienia wpływają

na Twoje życie uczuciowe.”

 

Problem tkwi w uzależnieniach lub złych nawykach. Może to dotyczyć Ciebie lub osoby Ci bliskiej, rodzin lub środowiska w którym przebywałaś/ przebywasz. Pamiętaj, że uzależnienia to nie tylko skutek używek, można uzależnić się praktycznie od wszystkiego w tym też od relacji z kimś. Jeżeli problem tyczy się kogoś to powinnaś zrozumieć, że nie jesteś w stanie na siłę nikogo „ratować” lub uszczęśliwiać. To przysporzy Ci tylko smutek i zablokuje Twoje szczęście. Należy pamiętać, że z każdej sytuacji jest wyjście np. grupa wsparcia lub inna pomoc różnego rodzaju fachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

chciałabym Wam serdecznie podziękować za wspólnie spędzony czas, za wszystkie zadane mi prośby, za zaufanie którym mnie obdarzyliście...

 

Ci, którzy nie zdążyli zadać mi swoich pytań będą mieli szansę to uczynić w okolicach lipca bieżącego roku.

 

Pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

WITAM

 

Będę obecna z przerwami do 23 czerwca więc jeżeli ktoś chciałby skorzystać z moich przesłań zapraszam póki jestem bo następnym razem będę dopiero w lipcu lub sierpniu

 

Serdecznie zapraszam :)

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

 

To może spróbuję :) Co zrobić, by "ocieplić" relację a dokładniej, by przestać się kłócić, a bardziej wspierać i żyć ze sobą w harmonii

Sylwia, Szymon

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

 

To może spróbuję :) Co zrobić, by "ocieplić" relację a dokładniej, by przestać się kłócić, a bardziej wspierać i żyć ze sobą w harmonii

Sylwia, Szymon

 

Pozdrawiam

Przesłanie- ocieplenie relacji i zaprzestanie kłótni z Szymonem

 

TO MOŻE BYĆ TEN JEDYNY

 

„Już spotkałeś partnera,

którego poszukujesz.”

 

 

Niniejsza karta sygnalizuje, że już spotkałaś obiekt swoich romantycznych poszukiwań. Być może już jesteś w związku z tą osobą! Romantyczne Anioły przesyłają Ci tę kartę, ponieważ najwyraźniej jej nie rozpoznajesz bądź nie w pełni cieszysz się możliwościami wynikającymi ze związku z nią.

[…]

Zaproś Romantyczne Anioły do swoich snów, gdy będziesz kładła się spać. Poproś je, by dały ci bardzo wyraźne informacje odnośnie Twojego romantycznego partnera […] Podczas snu będziesz dzięki temu bardziej otwarta na anielskie przewodnictwo. Po przebudzeniu możesz nie pamiętać swoich snów, ale z pewnością będziesz mieć znacznie jaśniejsze pojęcie odnośnie romantyzmu i partnerstwa. Podejmij jakiekolwiek działanie, które wyda ci się oparte na Twoim wewnętrznym przewodnictwie, nawet jeśli pozornie będzie ono zupełnie niezwiązane z Twoim życiem uczuciowym. Zaufaj aniołom. One prowadzą Cię ku temu, kogo pragniesz.

 

CZYNNIKI RELIGIJNE

 

„Twoje życie uczuciowe

znajduje się pod wpływem wychowania w duchu

określonej religii i Twojej duchowej ścieżki

 

Romantyczne Anioły dają Ci wskazówkę, że w danej kwestii o którą pytasz istotna jest religia lub tradycja/poglądy pokoleniowe. Możliwe, że nie czujesz się z czymś dobrze, a poprzez czynniki religijne nie możesz nic zmienić. Przemyśl to wszystko na spokojnie i albo zaakceptuj albo mimo wszystko próbuj zmieniać. Jeżeli znaczenie na relacje mają inne poglądy w ważnych sprawach należy jak najszybciej podjąć dyskusje i na spokojnie przedstawić swoje stanowisko na dany temat. Kompromis jest konieczny, a szczera rozmowa jest szansą na kompromis. Zaufaj Aniołom, poproś je o wsparcie, a one pomogą Ci rozwiązać obecny problem.

 

Przesłanie- życie w harmonii z Szymonem

 

NAMIĘTNOŚĆ

 

„Pozwól swojemu sercu i duszy

śpiewać radosną pieśń!”

 

Romantyczne Anioły pragną przekazać Ci, że tylko Ty możesz wzbudzić w sobie namiętność. Pozwól sobie na chwilę radości, zatrać się w swoim ulubionym hobby lub poszukaj sobie ciekawego zajęcia. Poprzez prawdziwą pasję rodzi się prawdziwa namiętność, która też owocuje w życiu uczuciowym. To wszystko sprawi, że obecny partner „zarazi się” wszelkimi pozytywnymi aspektami z tym związanym lub w całkiem niespodziewanej chwili poznasz nowego partnera, który oprócz namiętności podzieli z Tobą wspólne zainteresowania.

 

WYBACZENIE I NAUKA

 

„Jak tylko uleczysz przeszłość

i uwolnisz się od niej, doświadczysz

znacznie więcej miłości w teraźniejszości.”

 

Romantyczne Anioły wiedzą, że bardzo pragniesz miłości. Być może w przeszłości zostałaś zraniona i teraz boisz się takiego samego efektu w przyszłości. Ta obawa sprawiła, że wpadłaś w sieć lęku i niemożności pójście naprzód. Ciągłe życie przeszłością, żal i obwinianie nic tu nie zmienią a wręcz przeciwnie odtrąca to co ma do Ciebie przyjść. Zastanów się czy warto tkwić w tym nadal. Może nadszedł czas aby rozprawić się z przeszłością? Jeżeli tak, to na początek Anioły mogą postawić Ci na drodze osoby z przeszłości z którymi nie miałaś okazji do tej pory zakończyć relacji. Jeżeli czujesz żal do konkretnej osoby, naucz się przebaczać lub jeśli trapią Ciebie uczucia to wyznaj je prosto i otwarcie w szczerej rozmowie. Możesz poprosić Romantyczne Anioły o pomoc w odcięciu się od przeszłości i uleczeniu relacji.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci julenko bardzo, bardzo :)

 

Masz dobrą rękę ... trafne i "szykowne" karty wyciągnęłaś dla nas.

 

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci julenko bardzo, bardzo :)

 

Masz dobrą rękę ... trafne i "szykowne" karty wyciągnęłaś dla nas.

 

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

 

Dziękuję serdecznie za miłe słowa... ja uwielbiam przesłania, zawsze mnie zaskakują trafnością :)

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przesłanie na relację, imiona na priv :)

 

ŚLUB

 

„Ta sytuacja wiąże się z małżeństwem.”

 

Wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ zbliża się wesele (Twoje lub innej osoby). Karta przybyła do Ciebie, ponieważ małżeństwo odgrywa jakąś rolę w odpowiedzi na Twoje pytanie.

Dla niektórych osób ta karta może stanowić potwierdzenie, że zawrą sakrament małżeństwa. Anioły proszą o zachowanie wiary i dalsze cieszenie się życiem bez obaw o swój stan cywilny.

Dla innych karta ta może sygnalizować spotkanie ważnej osoby na zbliżającym się weselu. Może się także na nim wydarzyć coś, co doprowadzi Cię do romantycznego związku. Przesłanie to może oznaczać również małżeństwo Twoich rodziców i sposób w jaki wpływa ono na Twoje odczucia i wydarzenia związane ze związkami.

W niektórych przypadkach karta ta może prosić o spojrzenie na Twoje obecne i poprzednie małżeństwo w celu wyciągnięcia wniosków. Intencją przyświecającą takiej analizie powinno być uzdrowienie- zarówno Twojego serca, jak i związku. Być może nadeszła chwila na udanie się do poradni małżeńskiej, w której neutralny doradca pomoże wam poradzić sobie ze swoimi uczuciami. Czasami ta karta może również sygnalizować koniec małżeństwa. W takim przypadku anioły zapewniają wszystkim osobom, które mogą czuć się dotknięte tej sytuacji, pełne wsparcie i możliwość zrozumienia znaczenia nowych doświadczeń. Anioły odnowią również w sercu każdej z tych osób pragnienie miłości.

 

Oraz

 

DAJ SWOJEMU ZWIĄZKOWI SZANSĘ

 

„Popracuj nad stosunkowi partnerskimi.”

 

Romantyczne Anioły widzą, że Twój obecny związek jest czymś, o co warto się starać. Jakiekolwiek na waszej drodze mogą pojawić się problemy, możecie je pokonać, a każdą zadaną ranę jesteście w stanie uzdrowić. Musisz zaangażować się w ten związek, by zwiększyć do maksimum szanse na jego ostateczny sukces. Jeśli jednak nie przetrwa on tej próby, przynajmniej będziesz mogła żyć w przekonaniu, że zrobiłaś wszystko, co było w Twojej mocy. Zrozumiesz również rolę, jaką odgrywasz w tym partnerstwie. Na podstawie nabytych doświadczeń będziesz w stanie uniknąć przyciągania bolesnych sytuacji w przyszłości.

Wyciągnęłaś tę kartę, ponieważ dla Twojego związku jest nadzieja. Miłość wciąż w nim tkwi! W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem może być skorzystanie z mediatora. Profesjonalista może zidentyfikować dysfunkcyjne sfery w waszym związku i naprowadzić was oboje na zdrowszy kurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie :)

 

Zgodnie z Twoją sugestią bardzo proszę o przesłanie na relację Małgorzata Ewelina 10.06.1984 i Artur 15.07.1987. Co zrobić, aby serce i myśli Artura skierować w moją stronę. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

Edytowane przez marg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Wylosowałam przesłanie na poprawę Waszych relacji. Aczkolwiek jeżeli Artur do Ciebie nic nie czuje to nie pomogą przesłania, bo do niczego nikogo nie wolno zmuszać. Anioły tym bardziej do niczego nas nie zmuszają

 

Witam serdecznie :)

 

Zgodnie z Twoją sugestią bardzo proszę o przesłanie na relację Małgorzata Ewelina 10.06.1984 i Artur 15.07.1987. Co zrobić, aby serce i myśli Artura skierować w moją stronę. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

 

 

JUŻ WKRÓTCE

 

„Zdecyduj, czego dokładnie pragniesz,

ponieważ to dla Ciebie właśnie zmierza.”

 

Karta ta zadaje Ci pytanie: „Czego pragniesz?”, i wymaga od Ciebie bardzo jasnych i dokładnych odpowiedzi. Zupełnie jak w przypadku składania zamówienia w restauracji. Wszechświat wysłucha wszelkich myśli i uczuć i uczuć dotyczących życia uczuciowego i dostarczy Ci wszystkiego, o co go poprosisz. Kiedy narzekasz na to, co Ci zostało podane, może to być spowodowane tylko i wyłącznie źle złożonym zamówieniem. Jak tylko jasno sformułujesz swoje pragnienia, przybędą one niezwłocznie do Ciebie na anielskich skrzydłach. Wyciągnęłaś tę kartę, ponieważ nadszedł czas na powiedzenie sobie jasno i szczerze, czego chcesz, i sformułowanie swoich próśb w sposób pełen wiary i optymizmu. Zaufaj swoim uczuciom i podejmij decyzje dotyczącą tego, co będzie dla Ciebie najlepsze.

 

Oraz

 

NOWA MIŁOŚĆ

 

„Jakaś nowa osoba obudziła w Tobie

romantyczne uczucia.”

 

Romantyczne Anioły pragną Ci przekazać, że jest Ci pisana nowa miłość, mogłaś kiedyś już spotkać tę osobę w przeszłości i być nią zainteresowana. Teraz możesz bez strachu rozwijać znajomość i uczucie.... Jeżeli jesteś w związku pamiętaj, że należy najpierw wyjaśnić wszelkie wątpliwości z obecnym partnerem przed wpadnięciem w ramiona innej osoby. Spróbuj zasięgnąć rady od zaufanej osoby... Uwierz, że miłość Cię spotka, przygotuj się na to aby ją w pełni przyjąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabriela 31.07.1995

1995

Jestem singielka. Co mam zrobić,aby znaleźć miłość? Z góry bardzo dziękuję :)

 

ROZTANIE

 

„Zbliża się czas rozstania

z Twoim partnerem.”

 

Romantyczne Anioły przypominają Ci, że są przy Tobie kiedy ich potrzebujesz. Poproś je o wsparcie podczas okresu samotności, uzdrowią Twoje serce, duszę i ciało; napełnią radością i ufnością i przygotują Cię na nowy dobry związek. Doceń ten okres i skup się na sobie, przeanalizuj swoje życie, dowiedz się czego pragniesz i tym się kieruj.

 

oraz

 

NAMIĘTNOŚĆ

 

„Pozwól swojemu sercu i duszy

śpiewać radosną pieśń!”

 

Romantyczne Anioły pragną przekazać Ci, że tylko Ty możesz wzbudzić w sobie namiętność. Pozwól sobie na chwilę radości, zatrać się w swoim ulubionym hobby lub poszukaj sobie ciekawego zajęcia. Poprzez prawdziwą pasję rodzi się prawdziwa namiętność, która też owocuje w życiu uczuciowym. To wszystko sprawi, że obecny partner „zarazi się” wszelkimi pozytywnymi aspektami z tym związanym lub w całkiem niespodziewanej chwili poznasz nowego partnera, który oprócz namiętności podzieli z Tobą wspólne zainteresowania.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina

Poproszę przesłanie na nową miłość.

 

NIEODWZAJEMNIONA MIŁOŚĆ

 

„Nie ma wystarczającego przyciągania

bądź chemii, by utrzymać ten związek.”

 

Romantyczne Anioły przekazują Ci, że w tych relacjach brakuje wzajemnego przyciągania. Z powodu braku tej energii nie możecie się dobrze porozumieć. Może też brakować chemii jaka jest potrzebna do rozpalenia uczuć. Nie znaczy to, że nie ma w Was miłości, ale z jakiegoś powodu tracicie energię w ważnych elementach. Możesz poprzez złe doświadczenia z przeszłości przyciągać niezdrowe związki. Poproś Anioły o pomoc, z ich pomocą na pewno wyrównasz wszystkie energie i przez to przyciągniesz odpowiedniego partnera.

 

oraz

 

CHEMIA

 

„Istnieje tu

silne magnetyczne przyciąganie.”

 

Romantyczne Anioły przekazują Ci informacje, iż możesz odczuwać niebywały pociąg do konkretnej osoby. Być może jest to uczucie obustronne więc najprawdopodobniej wytworzyła się między Wami chemia. To też informacja iż czasami chemia może być powodem stresu i chęci ucieczki od podjęcia decyzji/działań. Jeżeli na spokojnie przeanalizujesz wszystkie za i przeciw poddaniu się emu uczuciu, to warto zaryzykować podjąć wyzwanie i popracować nad dalszym rozwojem tej relacji. Możesz poprosić o wsparcie Anioły w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczącej tej chemii.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Juleńko,

 

z racji tego, że singluję od prawie dwóch lat poproszę o przesłanie na miłość na najbliższe 4 miesiące. ;)

Beata 23.01.1991

 

OSZUSTWO

 

„Ktoś w tym związku nałożył maskę

skrywającą jego prawdziwe JA.”

 

Romantyczne Anioły dają wskazówkę, aby zwrócić uwagę na nieszczerość. Może to dotyczyć czasem mało znaczących rzeczy ale jednak fałszywych (słów, gestów itd. itp.). Zarówno Ty jak i konkretna druga osoba powinniście pamiętać, iż szczera rozmowa to podstawa każdego normalnego związku. Bez tego związek czy jakakolwiek inna relacja nie ma sensu. Owszem są tematy krępujące czy też występuje strach przed niezrozumieniem, lecz trzeba mieć na uwadze, że jeżeli w porę nie powiemy sobie istotnych spraw oraz prawdziwych odczuć to z czasem to się negatywnie może odbić na danej relacji.

Romantyczne Anioły starają się ochronić Twoje serce. Proszą, powtarzaj głośno bądź po cichu tę inwokację: Romantyczne Anioły, proszę Was, byście zapewniły mi bardzo jasne przewodnictwo, które będę w stanie z łatwością dostrzec i zrozumieć. Niechaj wyjawi mi ono prawdę na temat sytuacji, przed którą ostrzega mnie świadomość. Następnie zauważaj sygnały, jakie się pojawią i zaufaj im.

 

oraz

 

ZACHOWAJ OTWARTY UMYSŁ

 

„Twoja bratnia dusza

może różnić się

od Twojego wyobrażenia ideału.”

 

Romantyczne Anioły zsyłają Ci informacje, iż Twoja bratnia dusza może różnić się zupełnie od wcześniejszych wyobrażeń. Miej otwarty umysł zauważaj zalety jak i wady tej osoby- nie idealizuj, ani nie przekreślaj. Być może przywykłaś do klimatu otoczenia jaki wywoływały osoby z którymi przebywałaś wcześniej. Jeżeli naprawdę darzysz tą osobę uczuciem to kochaj ją taką jaką ona jest, z jej zaletami i wadami. Porozmawiaj z partnerem szczerze o Waszej relacji na pewno dojdziecie do porozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WITAM

 

Będę obecna z przerwami do 25 lipca... po 25 lipca postaram się być częściej więc jeżeli ktoś chciałby skorzystać z moich przesłań zapraszam póki jestem bo następnym razem będę dopiero w lipcu lub sierpniu

 

Serdecznie zapraszam :)

 

---------

Poza tym mam miłą niespodziankę... Mam w planach założyć 3 lub 4 nowe tematy z przesłaniami, być może z czasem też z rozkładami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Julenko :)poproszę o przesłanie na miłość do końca sierpnia. Dorota 13.05.1977. Pozdrawiam serdecznie.

 

BRATNIA DUSZA

 

„Tak, to jest Twoja bratnia dusza.”

 

Ta karta jest zapewnieniem, że Twoja bratnia dusza na pewno się pojawi. Często jest tak, że bratnią duszą okazuje się osoba, którą już znałaś. Mimo że początkowo nie poczuliście nic szczególnego wobec siebie np. iskry namiętności to nie rezygnujcie z poznania siebie o wiele bliżej.

 

FLIRT

 

„Rozszerzaj

swoją przepełnioną radością energię

na innych!”

 

Romantyczne Anioły zachęcają Cię do rozpoczęcia romansu w kokieteryjny sposób. Dotyczy to również śmiania się, nie tylko ustami, ale i oczyma, podczas rozmów z innymi osobami. Nie musi- choć może- mieć to związek z seksualnością. Flirt sam w sobie jest zabawą. Swawola jest z kolei samym sednem romansu. Jeśli jesteś w związku, flirtowanie z partnerem może przywrócić namiętność, jaka wam towarzyszyła na samym początku znajomości. Jeśli jesteś singlem, flirtowanie może przynieść Ci nowe przyjaźnie, a nawet związek.

Wyciągnięcie tej karty może po prostu oznaczać, że nawiązywanie częstszego kontaktu wzrokowego z innymi osobami może Ci pomóc w relacjach międzyludzkich. Będzie to szczególnie dostrzegalne, jeśli jednocześnie zaczniesz częściej się uśmiechać i mówić „Cześć”. Każdy, kogo spotykasz na swojej drodze, jest potencjalnym przyjacielem. […]

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o przesłanie na rozterki związane z organizacją pewnego wydarzenia we wrześniu :)

 

Magdalena

 

CZYNNIKI RELIGIJNE

 

„Twoje życie uczuciowe

znajduje się pod wpływem wychowania w duchu

określonej religii i Twojej duchowej ścieżki

 

Romantyczne Anioły dają Ci wskazówkę, że w danej kwestii o którą pytasz istotna jest religia lub tradycja/poglądy pokoleniowe. Możliwe, że nie czujesz się z czymś dobrze, a poprzez czynniki religijne nie możesz nic zmienić. Przemyśl to wszystko na spokojnie i albo zaakceptuj albo mimo wszystko próbuj zmieniać. Jeżeli znaczenie na relacje mają inne poglądy w ważnych sprawach należy jak najszybciej podjąć dyskusje i na spokojnie przedstawić swoje stanowisko na dany temat. Kompromis jest konieczny, a szczera rozmowa jest szansą na kompromis. Zaufaj Aniołom, poproś je o wsparcie, a one pomogą Ci rozwiązać obecny problem.

 

NOWA MIŁOŚĆ

 

„Jakaś nowa osoba obudziła w Tobie

romantyczne uczucia.”

 

Romantyczne Anioły pragną Ci przekazać, że jest Ci pisana nowa miłość, mogłaś kiedyś już spotkać tę osobę w przeszłości i być nią zainteresowana. Teraz możesz bez strachu rozwijać znajomość i uczucie.... Jeżeli jesteś w związku pamiętaj, że należy najpierw wyjaśnić wszelkie wątpliwości z obecnym partnerem przed wpadnięciem w ramiona innej osoby. Spróbuj zasięgnąć rady od zaufanej osoby... Uwierz, że miłość Cię spotka, przygotuj się na to aby ją w pełni przyjąć...

 

WSPÓŁUZALEŻNIENIE

 

„Uzależnienia wpływają

na Twoje życie uczuciowe.”

 

Problem tkwi w uzależnieniach lub złych nawykach. Może to dotyczyć Ciebie lub osoby Ci bliskiej, rodzin lub środowiska w którym przebywałaś/ przebywasz. Pamiętaj, że uzależnienia to nie tylko skutek używek, można uzależnić się praktycznie od wszystkiego w tym też od relacji z kimś. Jeżeli problem tyczy się kogoś to powinnaś zrozumieć, że nie jesteś w stanie na siłę nikogo „ratować” lub uszczęśliwiać. To przysporzy Ci tylko smutek i zablokuje Twoje szczęście. Należy pamiętać, że z każdej sytuacji jest wyjście np. grupa wsparcia lub inna pomoc różnego rodzaju fachowców.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Juleńko:)

 

Chciałabym Cię poprosić o przesłanie na moją relację z Darkiem na najbliższe 3 miesiące czy poświęci zagranicę dla mnie i wróci do Polski dla mnie ? Marzena z góry ślicznie dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzeno otrzymasz przesłanie tylko na relacje z Darkiem

 

Piszę to do Ciebie i innych osób, ktore korzystają z moich tematów:

1. Nie odpowiadam w tematach z przesłaniami na pytanie typu "Czy?" itd itp

2. Nie zamierzam wpływam poprzez przesłania na to by 2 osoba zmieniała swoje decyzje

3. Proszę nie pisać do mnie na PW tych samych pytań, które zamieszczacie w tematach

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Juleńko:)

 

Chciałabym Cię poprosić o przesłanie na moją relację z Darkiem na najbliższe 3 miesiące czy poświęci zagranicę dla mnie i wróci do Polski dla mnie ? Marzena z góry ślicznie dziękuje :)

 

NAMIĘTNOŚĆ

 

„Pozwól swojemu sercu i duszy

śpiewać radosną pieśń!”

 

Romantyczne Anioły pragną przekazać Ci, że tylko Ty możesz wzbudzić w sobie namiętność. Pozwól sobie na chwilę radości, zatrać się w swoim ulubionym hobby lub poszukaj sobie ciekawego zajęcia. Poprzez prawdziwą pasję rodzi się prawdziwa namiętność, która też owocuje w życiu uczuciowym. To wszystko sprawi, że obecny partner „zarazi się” wszelkimi pozytywnymi aspektami z tym związanym lub w całkiem niespodziewanej chwili poznasz nowego partnera, który oprócz namiętności podzieli z Tobą wspólne zainteresowania.

 

oraz

 

OSZUSTWO

 

„Ktoś w tym związku nałożył maskę

skrywającą jego prawdziwe JA.”

 

Romantyczne Anioły dają wskazówkę, aby zwrócić uwagę na nieszczerość. Może to dotyczyć czasem mało znaczących rzeczy ale jednak fałszywych (słów, gestów itd. itp.). Zarówno Ty jak i konkretna druga osoba powinniście pamiętać, iż szczera rozmowa to podstawa każdego normalnego związku. Bez tego związek czy jakakolwiek inna relacja nie ma sensu. Owszem są tematy krępujące czy też występuje strach przed niezrozumieniem, lecz trzeba mieć na uwadze, że jeżeli w porę nie powiemy sobie istotnych spraw oraz prawdziwych odczuć to z czasem to się negatywnie może odbić na danej relacji.

Romantyczne Anioły starają się ochronić Twoje serce. Proszą, powtarzaj głośno bądź po cichu tę inwokację: Romantyczne Anioły, proszę Was, byście zapewniły mi bardzo jasne przewodnictwo, które będę w stanie z łatwością dostrzec i zrozumieć. Niechaj wyjawi mi ono prawdę na temat sytuacji, przed którą ostrzega mnie świadomość. Następnie zauważaj sygnały, jakie się pojawią i zaufaj im.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAMIĘTNOŚĆ

 

„Pozwól swojemu sercu i duszy

śpiewać radosną pieśń!”

 

Romantyczne Anioły pragną przekazać Ci, że tylko Ty możesz wzbudzić w sobie namiętność. Pozwól sobie na chwilę radości, zatrać się w swoim ulubionym hobby lub poszukaj sobie ciekawego zajęcia. Poprzez prawdziwą pasję rodzi się prawdziwa namiętność, która też owocuje w życiu uczuciowym. To wszystko sprawi, że obecny partner „zarazi się” wszelkimi pozytywnymi aspektami z tym związanym lub w całkiem niespodziewanej chwili poznasz nowego partnera, który oprócz namiętności podzieli z Tobą wspólne zainteresowania.

 

oraz

 

OSZUSTWO

 

„Ktoś w tym związku nałożył maskę

skrywającą jego prawdziwe JA.”

 

Romantyczne Anioły dają wskazówkę, aby zwrócić uwagę na nieszczerość. Może to dotyczyć czasem mało znaczących rzeczy ale jednak fałszywych (słów, gestów itd. itp.). Zarówno Ty jak i konkretna druga osoba powinniście pamiętać, iż szczera rozmowa to podstawa każdego normalnego związku. Bez tego związek czy jakakolwiek inna relacja nie ma sensu. Owszem są tematy krępujące czy też występuje strach przed niezrozumieniem, lecz trzeba mieć na uwadze, że jeżeli w porę nie powiemy sobie istotnych spraw oraz prawdziwych odczuć to z czasem to się negatywnie może odbić na danej relacji.

Romantyczne Anioły starają się ochronić Twoje serce. Proszą, powtarzaj głośno bądź po cichu tę inwokację: Romantyczne Anioły, proszę Was, byście zapewniły mi bardzo jasne przewodnictwo, które będę w stanie z łatwością dostrzec i zrozumieć. Niechaj wyjawi mi ono prawdę na temat sytuacji, przed którą ostrzega mnie świadomość. Następnie zauważaj sygnały, jakie się pojawią i zaufaj im.

 

Ślicznie Ci dziękuję za przesłanie normalnie wszystko idealnie pasuje co do naszej relacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam.

 

Proszę o przesłanie w sprawie znalezienia swojej bratniej duszy.

 

Jestem osobą samotną.

 

Iwona :)

 

Przesłanie- znalezienie swojej bratniej duszy

 

OSZUSTWO

 

„Ktoś w tym związku nałożył maskę

skrywającą jego prawdziwe JA.”

 

Romantyczne Anioły dają wskazówkę, aby zwrócić uwagę na nieszczerość. Może to dotyczyć czasem mało znaczących rzeczy ale jednak fałszywych (słów, gestów itd. itp.). Zarówno Ty jak i konkretna druga osoba powinniście pamiętać, iż szczera rozmowa to podstawa każdego normalnego związku. Bez tego związek czy jakakolwiek inna relacja nie ma sensu. Owszem są tematy krępujące czy też występuje strach przed niezrozumieniem, lecz trzeba mieć na uwadze, że jeżeli w porę nie powiemy sobie istotnych spraw oraz prawdziwych odczuć to z czasem to się negatywnie może odbić na danej relacji.

Romantyczne Anioły starają się ochronić Twoje serce. Proszą, powtarzaj głośno bądź po cichu tę inwokację: Romantyczne Anioły, proszę Was, byście zapewniły mi bardzo jasne przewodnictwo, które będę w stanie z łatwością dostrzec i zrozumieć. Niechaj wyjawi mi ono prawdę na temat sytuacji, przed którą ostrzega mnie świadomość. Następnie zauważaj sygnały, jakie się pojawią i zaufaj im.

 

oraz

 

CZYNNIKI RELIGIJNE

 

„Twoje życie uczuciowe

znajduje się pod wpływem wychowania w duchu

określonej religii i Twojej duchowej ścieżki

 

Romantyczne Anioły dają Ci wskazówkę, że w danej kwestii o którą pytasz istotna jest religia lub tradycja/poglądy pokoleniowe. Możliwe, że nie czujesz się z czymś dobrze, a poprzez czynniki religijne nie możesz nic zmienić. Przemyśl to wszystko na spokojnie i albo zaakceptuj albo mimo wszystko próbuj zmieniać. Jeżeli znaczenie na relacje mają inne poglądy w ważnych sprawach należy jak najszybciej podjąć dyskusje i na spokojnie przedstawić swoje stanowisko na dany temat. Kompromis jest konieczny, a szczera rozmowa jest szansą na kompromis. Zaufaj Aniołom, poproś je o wsparcie, a one pomogą Ci rozwiązać obecny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Będę dopiero w okolicach lutego 2016 roku... Rozpoczęłam następny rok akademicki i mam taką zasadę, że nie stawiam kart w czasie nauki.

Proszę o zrozumienie

 

Pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

WITAM

 

Będę obecna z przerwami do 28 czerwca więc jeżeli ktoś chciałby skorzystać z moich przesłań zapraszam póki jestem bo następnym razem będę dopiero w drugiej połowie lipca... przesłania będę przekazywać 1 lub 2 razy dziennie

 

Serdecznie zapraszam :)

P.S. zapraszam też do moich "nowych" tematów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Jestem sama, jestem wybredna jeśli chodzi o mężczyzn. Co mam zrobić,żeby spotkać kogoś wartościowego?

 

Agnieszka, 20.01.1975 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem sama, jestem wybredna jeśli chodzi o mężczyzn. Co mam zrobić,żeby spotkać kogoś wartościowego?

 

Agnieszka, 20.01.1975 r.

 

MIESIĄC MIODOWY

 

„Raduj się błogosławieństwem

spędzonych wspólnie wakacji.”

 

Romantyczne Anioły proszą abyś zwróciła uwagę na osoby poznane podczas wakacji lub wyjazdu. Mogą one mieć wpływ na Twoje życie uczuciowe. Czasami niepozorna znajomość jest początkiem wielkiej i namiętnej miłości.

 

Oraz

 

ZWIĄZEK Z INNEGO WCIELENIA

 

„Znaliście się już wcześniej.”

 

Romantyczne Anioły zesłały Ci tę kartę, by wyjaśnić kwestie dotyczące związku, o który pytałaś. Masz jakieś niedokończone sprawy związane z Twoją bratnią duszą z poprzedniego wcielenia. Może to oznaczać potrzebę wybaczenia komuś, dołączenia do czyjegoś projektu bądź nauczenia się czegoś podczas przeznaczonych dla Ciebie lekcji (tym czymś może być na przykład cierpliwość). Bratnie dusze rozpoznają się na pierwszy rzut oka. Uczucie to może objawiać się jako romantyczne przyciąganie bądź chemia seksualna. Magnetyzm, który przyciąga do siebie dwójkę ludzi, może wykraczać poza ramy logiki, ponieważ celem zaistnienia takiego związku są zarówno nauka, jak i uzdrawianie. Niezależnie od tego, czy ta bratnia dusza jest Twoim życiowym partnerem, doświadczasz osobistych i duchowych lekcji, wskutek których dokona się Twój samorozwój. Hipnoza regresyjna może Ci dodatkowo ukazać odpowiedzi, których poszukujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o przesłanie na relację z Adamem 11.7.86

Paulina 6.9.86

Pozdrawiam serdecznie.

 

WYRAŻAJ SWOJĄ MIŁOŚĆ

 

„Śmiało, wyrażaj swoją miłość.”

 

Ta karta ma skłonić Cię do przejęcia inicjatywy w życiu uczuciowym! Oznacza to skontaktowanie się z kimś, kogo przyciągasz, i umówienie się z tą osobą na randkę. Może to oznaczać również wysłanie ukochanej osobie kwiatów, miłosnych kartek bądź podarków.

Jak zaczniesz wyrażać miłość, uczucie to zacznie z Ciebie emanować. W rzeczywistości staniesz się głównym beneficjentem korzyści płynących ze swoich starań. Będzie Cię bawiło to, jak zabiegi te wpływają na Twoje odczucia. Może to nieść za sobą większe korzyści niż same podejmowania przez Ciebie działania. Im więcej miłości dajesz, tym więcej jej otrzymujesz. Musisz oczywiście pamiętać, by być jednocześnie otwarta na miłość płynącą do ciebie wprost od Boga, aniołów i innych ludzi.

 

oraz

 

ZWIĄZEK Z INNEGO WCIELENIA

 

„Znaliście się już wcześniej.”

 

Romantyczne Anioły zesłały Ci tę kartę, by wyjaśnić kwestie dotyczące związku, o który pytałaś. Masz jakieś niedokończone sprawy związane z Twoją bratnią duszą z poprzedniego wcielenia. Może to oznaczać potrzebę wybaczenia komuś, dołączenia do czyjegoś projektu bądź nauczenia się czegoś podczas przeznaczonych dla Ciebie lekcji (tym czymś może być na przykład cierpliwość). Bratnie dusze rozpoznają się na pierwszy rzut oka. Uczucie to może objawiać się jako romantyczne przyciąganie bądź chemia seksualna. Magnetyzm, który przyciąga do siebie dwójkę ludzi, może wykraczać poza ramy logiki, ponieważ celem zaistnienia takiego związku są zarówno nauka, jak i uzdrawianie. Niezależnie od tego, czy ta bratnia dusza jest Twoim życiowym partnerem, doświadczasz osobistych i duchowych lekcji, wskutek których dokona się Twój samorozwój. Hipnoza regresyjna może Ci dodatkowo ukazać odpowiedzi, których poszukujesz.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem sama ale w związku bez przyszłości, dlatego chciałabym prosić o przesłanie na znalezienie bratniej duszy/drugiej połówki. Pozdrawiam serdecznie Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ewo,

Nie powinnaś twierdzić, że coś jest bez przyszłości… czas płynie wszyscy mamy „jakąś” przyszłość.

Póki nie podjęłaś decyzji o zakończeniu związku postanowiłam wylosować dla Ciebie przesłania na polepszenie relacji w związku.

Poza tym Bratnia Dusza to niekoniecznie oznacza, że będzie to druga osoba w związku. Może to być dobry sąsiad, który porozmawia w drodze do pracy, koleżanka z pracy, a nawet siostra, której w rękaw możesz się wypłakać.

Pozdrawiam cieplutko ❤

 

Nie jestem sama ale w związku bez przyszłości, dlatego chciałabym prosić o przesłanie na znalezienie bratniej duszy/drugiej połówki. Pozdrawiam serdecznie Ewa

 

Przesłanie- polepszenie relacji w związku

 

ZASŁUGUJESZ NA MIŁOŚĆ

 

„Jesteś kochaną osobą.”

 

Romantyczne Anioły pragną Ci powiedzieć, że masz prawo do miłości tak samo jak inne osoby. Zasługujesz na miłość i szacunek ludzi, których spotykasz na swojej drodze. Być może niemiłe wspomnienia z przeszłości zakłóciły Twoją samoocenę lecz pamiętaj, że nie jesteś gorsza od innych. Jesteś jedyna w swoim rodzaju, nie przejmuj się tym co mówią ludzie. Masz prawo kochać i być kochana. Przez powtarzane często afirmacje powinnaś poczuć się pewniej, a następstwem tego będzie przyciąganie oczekiwanych skutków- sytuacji, ludzi, a też związków.

Przykładową afirmacją może być ta: „Jestem wart miłości. Jestem kochany. Kocham.”

Oraz

 

POJEDNANIE

 

„Ktoś z Twojej przeszłością

znów da o sobie znać.”

 

Karta ta wskazuje, że Twój były partner może powrócić do Twojego życia. Będzie to najprawdopodobniej osoba, o której pomyślałaś chwilę po tym, jak przeczytałaś poprzednie zdanie. Konieczność pojednania wynika z procesu uzdrawiania i zamykania za sobą przeszłości. Zrozumiesz lepiej siebie i wzorce obecne w Twoim związku. Weźmiesz także większą odpowiedzialność za rolę, jaką w nim odgrywasz, dzięki czemu unikniesz tyranii i niemożności wybaczania.

Pojednania są konieczne do poradzenia sobie z niedokończonymi sprawami. Ta karta może również oznaczać pogodzenie się z członkiem rodziny lub przyjacielem. Kiedy związek międzyludzki jest uświęcony doświadczeniem mającym stanowić lekcję. Otwórz się zatem na te nauki i błogosławieństwa płynące z ponownego pojednania. Ostatecznie uleczą one życie uczucioe i każdą inną część Twojego świata.

 

Przesłanie- znalezienie bratniej duszy

 

JUŻ WKRÓTCE

 

„Zdecyduj, czego dokładnie pragniesz,

ponieważ to dla Ciebie właśnie zmierza.”

 

Karta ta zadaje Ci pytanie: „Czego pragniesz?”, i wymaga od Ciebie bardzo jasnych i dokładnych odpowiedzi. Zupełnie jak w przypadku składania zamówienia w restauracji. Wszechświat wysłucha wszelkich myśli i uczuć i uczuć dotyczących życia uczuciowego i dostarczy Ci wszystkiego, o co go poprosisz. Kiedy narzekasz na to, co Ci zostało podane, może to być spowodowane tylko i wyłącznie źle złożonym zamówieniem. Jak tylko jasno sformułujesz swoje pragnienia, przybędą one niezwłocznie do Ciebie na anielskich skrzydłach. Wyciągnęłaś tę kartę, ponieważ nadszedł czas na powiedzenie sobie jasno i szczerze, czego chcesz, i sformułowanie swoich próśb w sposób pełen wiary i optymizmu. Zaufaj swoim uczuciom i podejmij decyzje dotyczącą tego, co będzie dla Ciebie najlepsze.

 

Oraz

 

NAMIĘTNOŚĆ

 

„Pozwól swojemu sercu i duszy

śpiewać radosną pieśń!”

 

Romantyczne Anioły pragną przekazać Ci, że tylko Ty możesz wzbudzić w sobie namiętność. Pozwól sobie na chwilę radości, zatrać się w swoim ulubionym hobby lub poszukaj sobie ciekawego zajęcia. Poprzez prawdziwą pasję rodzi się prawdziwa namiętność, która też owocuje w życiu uczuciowym. To wszystko sprawi, że obecny partner „zarazi się” wszelkimi pozytywnymi aspektami z tym związanym lub w całkiem niespodziewanej chwili poznasz nowego partnera, który oprócz namiętności podzieli z Tobą wspólne zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Poproszę o przesłanie

Karol 11.11.87

Sylwia 06.03.95

jest chemia i pociąg i przyjaźń i poleganie na sobie. Otworzyłem się z moimi uczuciami..jednakże ona skrywa to i boi się okazać..

Pozdrawiam 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...

witajcie ponownie

wiele lat mnie tu nie było. Dużo wydarzyło się przez ten czas u mnie w życiu jak i zapewne tu na forum. Jednak nigdy nie zapomniałam o tych tematach. 
 

Dlatego będę ponownie odpowiadać na wszystkie pytania zgodnie z pierwszym postem w temacie 1 raz w tygodniu. 
(Zostawcie tu swoje prośby a jak będę to otrzymacie odpowiedź)

 

ps. Mam oczywiście nowe talie kart anielskich i z czasem otworzę nowe tematy. 
 

pozdrawiam i zachęcam do pisania ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...