Jump to content
karczes

Problem - wahadełko kręci się tylko w jedną tronę

Recommended Posts

karczes

Witam.

Waham sobie od 3 miesięcy i nigdy dotąd nie miałem takiego problemu. Mianowicie... 4dni temu, wahadełko zaczęło szwankować - o cokolwiek bym nie spytał, to wahadełko kręci się praktycznie zawsze zgodnie z ruchem wskazówek zegara (bardzo,podkreślam, bardzo rzadko kręci się w odwrotnym kierunku wtedy, kiedy powinno).

Staram się szukać jakichś powiązań i jedyne jakie znajduję to to, że w ten sam dzień, gdy nastąpił problem, zachorowałem na zespół jelita drażliwego (ból brzucha). Minęły 4 dni, choroba też [minęła] lub prawie (ciężko stwierdzić), ale problem z wahadełkiem już nie [minął]. :icon_mad:

 

Zostało mi zwrócić się do osób wiedzących lepiej... wie ktoś co się stało?

 

EDIT: Dopiszę jeszcze, że wahadełko mam zrobione ze "stopki" karnisza drewnianego i nitki, od samego początku (od 3 miesięcy) te samo. Wykombinowałem sobie inne wahadełko, nic to nie rozwiązało.

 

Rozwiązanie

Problem został rozwiązany. Faktycznie, problem z użytkowaniem wahadełka był związany z chorobą, jak się okazało wirusowym zapaleniem jelita cienkiego. Problem sam by zniknął po pewnym czasie, ale udało mi się ten okres stety albo niestety przyśpieszyć (nic nie dzieje się bez przyczyny; skoro użytkowanie wahadełka staje się problematyczne podczas choroby, to tak ma być, tak postanowiło Wyższe Ja). Dokonałem tego przez powtarzanie ciągle pytania, na które powinna być odpowiedź "nie" i negowanie kręcenia wahadełka, gdy zaczynało kręcić się na "tak". 2 sesje po 20min i wahadełko działa jak powinno... albo jak chciałem żeby działało.

 

Nie biorę odpowiedzialności za uszczerbki na zdrowiu fizycznym, psychicznym, astralnym, mentalnym, etc... ;P

 

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. ;D

Edited by karczes

Share this post


Link to post
Share on other sites
karczes

Proszę o usunięcie postu.

Edited by karczes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...