Skocz do zawartości

Anioł Niebieskiej Karty (Tarot)


Carleya

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy powinnam starać się pójść do wojska( starać się tam o prace)? Jak rozwinie się znajomość z Łukaszem? Natalia 26.01.1987, Łukasz 20.10.1987 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

Witaj:)

 

chcialabm prosić o rozkład na uczucia w styczniu

 

i jesli mozna zadac takie pytanie? czy jestem wazna dla Tomka G i co on na moj temat mysli? czy zakonczenie relacji ze mna w ogole nie jest przez niego przezywane.. zajrzyj do jego serca ;)

 

kasia 03.03.1987

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chciałam cie prosic o wrożbę, otoz jestem z Kazimierzem 29.01.1956 w relacji 4 m-ce i ostatnio mam takie odczucia ze kazimierz oddala sie odemnie,czy przeczucia mnie nie mylą, jak dalej potoczy sie nasza znajomosc, bo sama zaczelam tez sie zastanawiac czy dalsza znajomosc ma sens,jak Kazimierz traktuje nasza relacje i co mysli o mnie Ania 15.03.1959 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

karta 1: Piątka Powietrza

karta 2: 8 Sprawiedliwość (Archanioł Raguel)

karta 3: Król Wody

 

Widzę, że próbujesz podjąć jakąś decyzję (myślę, że związaną z wyjazdem). Wybory w związku z tym są rozważne i mądrze przemyślane. Widzę, że nie możesz do końca też dostrzec klarowności tej sytuacji, dlatego potrzebna Ci jest pomoc kogoś bliskiego. Decyzja związana z pracą będzie dla Ciebie dobra. Możliwe, że jesteś uwikłana w jakieś sprawy pieniężno sądowe, jeśli tak wszystko pomyślnie zostanie rozwiązane. Uważaj na wszelkie podpisywane umowy, skup się na nich dokładnie. Widzę w Tobie dużo doświadczenia, ale ważne jest abyś w tych sprawach słuchała także innych i rozpatrzyła ich pomysły z ich punktu widzenia. Możliwe, że w przyszłości zajmiesz się pracą charytatywną lub praca jaką podejmiesz będzie się opierała na pomaganiu. Dostaniesz dobrą radę, idź tym tropem. Widzę kogoś kto da Ci wsparcie. Z pracą wszystko się ułoży, dostaniesz ją.

 

sprawy rodzinne

 

1 karta: As Powietrza

2 karta: Czwórka Ognia

3 karta: Siódemka Ognia

 

W sprawach rodzinnych na chwilę obecną widzę spokój i zadowolenie. Możesz być dumna ze swoich bliskich, osiągnęłaś cel który jest konsekwencją dobrych wyborów. Sprawy w domu idą ku lepszemu. Możliwe, że ktoś z Twojej rodziny wkrótce wejdzie w związek małżeński lub zjednoczy się z partnerem. Harmonia panuje w Twoim domu rodzinnym. Na przyszłość widzę w sprawach rodzinnych obronę własnych decyzji, możliwe, że pojawi się sytuacja, w której będziesz musiała bronić swoich przekonań, chronić bliskich. Możliwy konflikt spowodowany przez zazdrość kogoś z zewnątrz.Sprawa wymagająca odwagi. Pomyślne zakończenie.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Michał.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

witam :)

zweryfikuje twoje przesłanie dla mnie,bo to co mi napisałaś własnie sie sprawdza,mianowicie sprawy rodzinne.......

 

pojawiła sie sytuacja o ktorej pisałas i o obronie moich decyzji,tak to wyszlo od mojego mlodszego brata,zazdrośc ktora spowodowały pieniazki jakie miałabym dostac ,za swoją prace.......

to własnie dotyczy pomaganiu ,opiece nasza mama,ponieważ on dostawał te pieniadze przez dlugo okres czasu,i wety bylo to ok!

obecnie przez jego wzrost dochodow nie moze tych uprawien dalej pobierac,wiec wymyslil sobie......

ze obejme to ja,a pieniazki beda dalej wplywac na jego konto,bo on przejol cale gospodarstwo i przejal opiekę nad mama.a wie c wszystko nalezy sie dla niego,pomijając oczywiscie to że to była by moja praca,a wiec i zaplata.

poniewaz przez caly czas wykorzystywal moja dobre wole,bo pomagalam w opiece,jak tez sprzatalam dom,a jeszcze wciagnelam w to męza ,ktory za darmo ,remontował -przerabial stodołe na warsztat samochodowy,

teraz sie zrobiło wielka złosc i niecheć,nawet nie rozmawiaja z nami.....

tak to się układa w całość.......dziekuję ci maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

1 karta: Król Powietrza

2 karta: Dziewiątka Powietrza

3 karta: 17 Gwiazda (Archanioł Jofiel)

 

Widzę, że na chwilę obecną martwisz się jeśli chodzi o sprawy związane z pracą. Nie jesteś pewna tego wyjazdu. Możliwe, że odczuwasz stres. Widzę, że będziesz się wahać aczkolwiek ten wyjazdu może otworzyć nowe możliwości. Pojedziesz jednak raczej w styczniu.Może być to napięty czas.

 

[/color][/b]

 

Różo dziś byłam w Gorzowie... udało się choć nie obeszło się bez konfliktu i związanego z tym stresu.

 

pozdrawiam

Edytowane przez XenaGabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zadowolona80

Witaj

 

1 karta: 4 Cesarz (Archanioł Michał)

2 karta: Król Ognia

3 karta: Piątka Wody

 

Widzę, że w przeszłości bardzo pracowałaś nad swoim planem działania. Widzę logiczne myślenie, dbanie o sprawy, staranie się dopiąć wszystko na ostatni guzik. To sprawiło, że potrafiłaś objąć prowadzenie. Bądź łagodna w pracy związanej z firmą ale jednocześnie stanowcza aby nikt nie mógł Ci niczego zarzucić lub próbować Cię podporządkować. Widzę, że w przeszłości ktoś wybijał Cię z tego rytmu. Widzę u Ciebie jeszcze wahanie wobec stanowiska, na którym jesteś jednak to co robisz jest dla Ciebie właściwe. Na chwilę obecną widzę, że potrzebujesz skupienia , ogromnej uwagi nad tym co robisz. Jesteś przywódcą i dajesz przykład oraz inspirujesz inne osoby. Dostaniesz radę od kogoś w tej sprawie, która się zajmujesz, będzie ona dla Ciebie z korzyścią (myślę, że chodzi o szefową). W działaniu jakiego się teraz podejmujesz (sprawa, o którą pytasz ) widzę ryzyko. Nie jestem pewna czy sprawy pójdą do końca gładko, będzie tu jakieś zamieszanie. Wszystko jednak dobrze się ułoży, pamiętaj aby działać z rozwagą.

Ktoś Ci pomoże załagodzić tą sprawę, może być to rodzaj lekcji dla Ciebie.

 

Nie musisz obawiać się ze strony osoby, o którą pytasz.

 

Jeśli chodzi o szefostwo, widzę dobre relacje, układne związki i pomocne działania.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Raziel.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

Witam:) Mogę już zweryfikować resztę. Rady żadnej nie dostałam niestety. Nie poszło zbyt dobrze, było zamieszanie, czyli te ryzyko to się zgadza. na koniec nie wyszło tak tragicznie, ale zostałam bardzo podle potraktowana, ludzi którzy przyjechali nie byli w porządku, wręcz lepiej się nawet nie wyrażać na ten temat. Tak że trafność wróżby bardzo duża.

Nie było też tej obecnej osoby, o którą się pytałam,

Dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Cię bardzo serdecznie

 

1 karta: Paź Ognia

2 karta: Paź Powietrza

3 karta: Król Powietrza

 

Widzę, że ta znajomość pojawiła się na Twojej drodze jako coś ekscytującego. Możliwe, że odczuwałaś to jako wyzwanie i widzę, że udało Ci się kogoś olśnić, zainteresować. Relacja jaka zaistniała między Tobą, a osobą o którą pytasz nie jest Twoim wymysłem. Widzę w Twoim otoczeniu jakąś osobę, którą ciekawi ta relacja. Nie jest ona zbyt wrażliwa, możliwa jest z jej strony plotka lub niechęć do tego zdarzenia. To osoba spod znaku bliźniąt lub wodnika. Widzę, że kontakty z osobą o którą pytasz będą bliższe, widzę rozmowy, rady, wskazówki jakich będzie Ci ona udzielać. Będziesz otwarta na jego prowadzenie. Uważaj na tą relację.

 

Archanioł dla Ciebie to Archanioł Raziel.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Witaj Różo

Twoja wróżba sie sprawdziła, rzeczywiście nasze kontakty są częstsze, poświęca mi duzo czasu, dajac wskazówki i rady.

Mam jeszcze pytanie jak dalej potoczy sie ta znajomość, chodzi mi raczej o coś bardziej osobistego, czy ta znajomość przerodzi się w związek, romans? Jak on mnie widzi?

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...