Jump to content

BounceQueen
 Share

Recommended Posts

Witam, chciałam prosić o interpretacje snu, w ktorym byl straszny chaos. Najpierw przed kimś uciekalam, później znalazłam w kieszeni złoty klucz ktory jak sie okazało byl kluczem od drzwi do niesamowicie nowoczesnego mieszkania mojej koleżanki ze studiów (Weroniki) z którą w rzeczywistości sie przyjaźnilam ale pare kłótni spowodowało ze nasze kontakty sie posypały i nie jest juz tak kolorowo. Byl wieczor, przez Kraków szla masa ludzi, wśrod nich moja koleżanka z opolskiego, która niedlugo ma do mnie przyjechać faktycznie niedługo, kolejna kolezanka ze studiow, zlodziej ktory w rzeczywistosci we wrzesniu okradl Weronike i pare innych osob, ktorych nie pamiętam. Postanowiłam zaprosic ich wszystkich do domu Weroniki, gdzie jej nie bylo. Nagle pod brama moja druga kolezanka ze studiow zaczela wymiotowac, bo byla strasznie pijana. W koncu ja tez zaczelam wymiotowac i jednoczesnie mowilam cos do tamtej z opolskiego. Weszlismy do domu, byl straszny balagan, okropny. Na łóżku znalazlam dokumenty Wery, wsrod nich kartka od lekarza z oświadczeniem ze ma GRZYBICĘ STÓP. Ten gosc, ktory w rzeczywistosci okradl Weronike i byl w tym snie, chcial mi ta kartke ukraść. Sen mi sie urwał. Blagam, zinterpretujcie to jakos, bo ten sen jest strasznie dziwny... Nigdy takiego nie mialam i nie wiem co moze oznaczac, a martwie sie, ze raczej nic dobrego... :(

cześć, proponuję tak. Masz wielkie plany, jesteś pewna, że ci się powiedzie, tak pewna, że w sumie uważasz, że już ci się powiodło. Mieszkanie to umysł, a ilość osób ze studiów wskazuje, że twój plan może dotyczyć rozwoju. Chciałabyś się podzielić swoim przyszłym sukcesem z innymi, pokazać im, że wiesz lepiej, ale uważaj, bo ta łatwość może okazać się iluzją, a w dodatku nie każdy będzie w stanie zrozumieć cię. Sen pokazuje, że jeszcze wiele spraw potrzebuje uporządkowania, a twoje racjonalne myślenie może wymagać odkurzenia - nogi symbolizują to jak dobrze stoisz na ziemi, a w tym wypadku sen dał jako kontrast do wręcz mistycznego złotego klucza i nowoczesnego mieszkania, najpospolitszą chorobę stóp - Grzybicę. Na drodze wielkich planów staje przyziemny czynnik.

przeszkody rzadko kiedy pojawiają się znikąd, podejrzewam, że tkwi tam od dawna i jest dość przyziemny. Jak grzybica, która kłopotliwa i trudna do pozbycia tak przeszkoda będzie cię hamować i będzie niełatwo się jej pozbyć z drogi. Ogarnięcie się przed skokiem na głęboką wodę może być wskazane.

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• Whyman
      By Whyman
      Witam

Już na wstępie pragnę zaznaczyć, że jestem tu nowy, tak więc proszę o wyrozumiałość. Przepraszam z góry jeśli piszę w złym temacie.

Od pewnego czasu szukam odpowiedzi na parę pytań, głównie związanych z Magią Chaosu. Jako iż przeszukałem googla i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania, a przynajmniej były to odpowiedzi nie przemawiające do Mnie, zwracam się z prośbą do osób mających o tym jakiekolwiek pojęcie.

Tak więc:
      1.Czym jest Gwiazda Chaosu i jaki ma związek z Magią Chaosu?
      2.Jaki jest cel istnienia Magii Chaosu?
      3.Czy Magia Chaosu jest destruktywna adekwatnie do swej nazwy?
      4.W jaki sposób można opanować podstawy Magii Chaosu, jeśli w ogóle można ją opanować?
      5.Jakie ma właściwości naszyjnik/amulet z Gwiazdą Chaosu?
      6.Czy sam znak Gwiazdy Chaosu ma jakieś właściwości Magiczne/Ezoteryczne?

Przede wszystkim zależy Mi na odpowiedzi z zakresu amuletu w kształcie Gwiazdy Chaosu. Pewnego razu bowiem napotkałem się na taki przedmiot i w bardzo dziwny, niesamowity sposób poczułem, że muszę mieć taki amulet. Pierwszy raz napotkałem się na takie uczucie. Jakby to coś Mnie wzywało. Stąd moja fascynacja Magią Chaosu. Postanowiłem go kupić, ale najpierw chciałbym się dowiedzieć, co kupuję. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Whyman
    • monika1924
      By monika1924
      witam, bardzo proszę o zinterpretowanie mojego snu.

Śniło mi się, że jestem na zakupach z młodym mężczyzną. Był ubrany w czarną kurtkę, czapkę, cały na czarno. To był chłopak, który od dawna mi się podoba. Robiłam z nim zakupy. Kupowałam torebkę dla mamy. ( torebki były pod ladę). Co jest dziwne, to to, że zamiast torebki, którą chciałam dostałam bluzkę( tego nie rozumiem), ale ją wymieniłam.
      następnie znaleźliśmy się w lumpeksie i tam on doradził mi żebym kupiła mamie bluzkę (różowa w białe paski ze ściągaczem). Było tam dużo ciuchów na wieszakach On poszedł, ja podeszłam do lady i młoda pani powiedziała że kosztuję ona 10 zł, ale coś jej się pomieszało i podziękowała mi choć nie zapłaciłam, a potem oprzytomniała i zła nazwała mnie złodziejką. Wyszłam, i jakiś mężczyzna podbiegał do mnie mówiąc złodziejka ale nie zatrzymał mnie. Wydawało mi się, że cała scena rozgrywa się tak naprawdę w mojej starej szkole, a ja byłam teraz na korytarzu.Było bardzo dużo ludzi Następnie weszłam do czarnego, mrocznego pokoju, widział kontury mebli. Za mną weszła jakaś kobieta i coś powiedziała, nie pamiętam co( wyczuwałam w niej moją babcię) i też jej nie widziałam.
      Potem poszłam do szatni i tam siadłam obok mojego kolegi. Rozmawialiśmy, a potem pojawiły się jakieś dzieci, a my wyszliśmy żeby iść do domu. Była zima.

Dziękuję z góry za interpretację, bo sama nie wiem jak go odczytać.
    • jies
      By jies
      Śniło mi się, że będąc z rodzicami na jakiejś imprezie, która odbywała się przed ich blokiem (po prostu dużo ludzi było, tak jakby jakiś festyn) na parkingu między samochodami, w dziwnym miejscu, zauważyłam, że w kuchni mają otwarte okno. Uznałam, że ktoś się włamał i chciałam zawiadomić policję zanim ktokolwiek z nas tam wejdzie. Zauważyłam, że jest dwóch policjantów pilnujących tej imprezy. Powiedziałam o co chodzi i poszli sprawdzić co się dzieje w mieszkaniu. Wyprowadzili faceta. My staliśmy z boku klatki, tak na uboczu ale on odwrócił się i dało się wtedy zobaczyć jak wygląda - był niezbyt wysoki, rudy z wąsami i dużą brodą też rudą. Ja odwróciłam się bo bałam się, że pozna, że to ja tu mieszkam (teraz już nie mieszkam tam) i coś mi zrobi albo znowu się włamie.

Proszę o interpretację snu.
      Sprawdzając w sennikach poszczególne słowa różne rzeczy wychodzą. Nie wiem do końca jak sprawdzić bo widzieć złodzieja oznacza coś innego niż go złapać ale ja go nie złapałam tylko policja więc nie wiem jak na to patrzeć. To samo z włamaniem, niby nic nie wyniósł i tak naprawdę nie było wyraźnie zaznaczone, że on coś kradł tylko po prostu otwarte okno w mieszkaniu i nagle wyprowadzają z klatki faceta. A co on tam robił i gdzie?
    • Kurajmo
      By Kurajmo
      Witam opiszę wam swój dzisiejszy sen,proszę o jego interpretację.
      Szedłem z dwoma dziewczynami,jedną z nich była moja była,druga jakaś obca osoba. I szedł z nami jeszcze ich kolega. Moja była poszła wyciągnąć pieniądze z bankomatu,potem ten ich kumpel ukradł jej kartę do bankomatu i wybrał jej wszystkie pieniadze z konta. Wkurzyłem się, chciałem go złapać, odebrac te pieniadze i przy okazij go pobic za kradziez. Zaczolem go scigac przez park. Tam spotkalem swoich znajomych ze szkoly, rozmawialem z nimi potem poszedlem spacerowac, prawie wpadlem do parkowej rzeczki. Potem szedlem znowu przez park, i znowu spotkalem znajomych ze szkoly. Tanczylismy w tym parku, i udalismy sie do mojej starej szkoly. Bylo jakies zebranie zorganizowane przez dyrekcje szkoly. Oglosili jakis konkurs. Dodam ze w pewnej chwili we snie cos mi nie odpowiadalo i pomyslalem ze to sen, ale potem zapomnialem zwyczajnie ze to sen. Takie pseudo ld. Ale do tej pory pamietam slowo w slowo co mowilem w tym snie.
    • Finuviel
      By Finuviel
      Wczoraj śniło mi się, że się obudziłam i w domu z mamą i siostrą, drzwi całą noc były otwarte i ktoś ewidentnie był w domu i zabrał klucz. Mimo to one postanowiły wyjść do swoich obowiązków i mimo moich błagań zostałam sama. Usadowiłam się naprzeciwko drzwi i czekałam, po chwilce, któś zszedł z góry po scodach i zaczął je otwierać. Górny zamek, potem dolny ja zamknęłam w tym czasie górny i tak w kółko bardzo szybko i nerwowo. W międzyczasie zadzwoniłam na policję, ale drzwi jakby za każdym razem były bardzie zniszczone, aż mogłam przez szpary wyjrzeć na zewnątrz. Niedoszły włamywacz był bardzo zły i zdyszany, w końcu przyszedł patrol i gościa wylegitymowano i zabrano, a ja zostałam z zupełnie rozwalonymi drzwiami i przeczuciem, że to nie koniec. Byłam jednocześnie bardzo zła na mamę i siostrę, że mnie nie posłuchały i nie miałam już sił ani chęci dalej pilnować mieszkania.
  • Create New...