Skocz do zawartości

Agat dla Bliżniąt, ametyst dla Ryb?


fisheye

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

To mój pierwszy post na tym forum, więc najpierw chciałbym powitać wszystkich z tego forum :icon_smile2:

 

Szukam biżuterii z agatem dla narzeczonej, dla siebie zaś ametystu.

Narzeczona jest spod znaku Bliźniąt, więc wydaje mi się, ze agat do niej bardzo pasuje (może ewentualnie topaz?)

Ja zaś jestem spod znaku ryb i szukam kamienia, który pozwoli mi się uspokoić, a jednocześnie doda sił do działania, czy te warunki spełni ametyst?

Poza tym przydałaby mi się informacja o dobrym, sprawdzonym sklepie. Agat znalazłem w Kuźni srebra, ale ametyst dla mężczyzny to już ciężko znaleźć.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla narzeczonej oprawiony klejnot w formie prezentu. Dla mnie raczej też, zawsze łatwiej nosić taki kamień zawieszony na szyi. Chyba, że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowy to raczej ciężko będzie, same bogato oprawione dla kobiet...

Możesz ewentualnie sam zrobić, w grę wchodzą też spinki do koszuli lub breloczek;)

Breloczki są całkiem fajne, proste, wygooglaj sobie. Myślę, że można odpiąć łańcuszek z uchwytem i wstawić np rzemyk;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych breloczkach to są rzeczywiste kamienie, czy takie jak "bursztyny" z nad morza? ;)

Z tym rzemykiem to nie jest zły pomysł. Przy okazji pytanie, czy ametyst pozwoli mi pewniej się czuć wśród nieprzyjaznych mi osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany - skąd ja mam wiedzieć jakie tam są kamienie? Ja ich nie sprzedaję, pomagam Ci tylko podpowiadając...

Napisz, zadzwoń, zapytaj... Przyjrzyj się, porównaj ceny... Przecież tego nie zrobię za Ciebie...

Co do ametystu - wiem, że rozwija czakrę trzeciego oka i korony, wspomaga intuicję i medytację.

A pewniej się czuć możesz tylko Ty sam... Nie ma nieprzyjaznych osób, są tylko Twoje takowe projekcje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...