Skocz do zawartości

Koszmary z śp. Papieżem w roli głównej


Przondlo1488

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam się Maciek, mam 23 lata i jestem pierwszy raz na tym forum bo nie wiedziałem gdzie napisać.

Mój problem polega na częstych snach z papieżem Janem Pawłem II w roli głównej, nęka mnie to już od jakichś 3 miesięcy. Zawsze jest taki sam scenariusz, siedzę w piwnicy i przeglądam jakieś forum obrazkowe/słucham muzyki etc. na laptopie, chce stamtąd wyjść i na schodach ukazuje się moim oczom śp. Karol Wojtyła. Przybiera on postać kogoś w rodzaju demona, zjawy.

Wokół niego unosi się piekielna aura, w pomieszczeniu robi się duszno i czuć okropny zapach potu i siarki, na moim ciele pojawiają się dreszcze i przeszywa mnie paraliżujący strach, jakbym stanął twarzą w twarz z samym diabłem. Demon zbliża się do mnie, schodząc powoli ze schodów i sunąc się w moją stronę, podczas gdy ja osłupiony próbuję się pozbierać i uciec z miejsca daleko jak się tylko da. Niestety za każdym razem moje starania kończą się fiaskiem i papież dopada mnie przy pierwszych drzwiach od schodów, ja padam na ziemie i czuje jak paraliżuje całe moje ciało. Widzę przed sobą tylko twarz Karola Wojtyły, cała czerwona, pomarszczona, z wyrazem wściekłości i obrzydliwym, szatańskim uśmiechem, szczerzy na mnie kły niczym bestia, śliniąc się przy tym. Na jego facjacie mogłem też dostrzec ogromne ropiejące rany i blizny, ślady brudu, kału i krwi. Odziany był w swoją szatę jak zwykle, lecz z tym że cała była zakrwawiona, brudna i podarta, odkrywając przy tym jego umięśniony, poraniony tors i genitalia. Leżę śmiertelnie przerażony, gdy Wojtyła zaczyna mnie dusić swoimi muskularnymi łapskami i sapać mi do ucha. Dochodzi do gwałtu, nie chce tego opisywać ze szczegółami, bo to nie miejsce na takie wypowiedzi, lecz pragnę zaznaczyć, że we śnie robi on to z przeraźliwą satysfakcją w sposób niezwykle brutalny, ohydny i bezpruderyjny. Budząc się rano codziennie mało nie płaczę i nie mogę dojść do siebie, w każdym ze snów nęka mnie w podobny sposób. Zasięgnąłem już porady psychiatry, lecz wytłumaczył mi to moimi innymi zaburzeniami na tle psychicznym, z którymi żyję już od ok. 4 lat (depresja, zaburzenia dwubiegunowe). Czuję, że problem może siedzieć w mojej niespokojnej duszy, proszę o poważne odpowiedzi i porady.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtyła jednym ruchem brutalnie zdarł ze mnie spodnie i wyjął spod swojej podartej brudnej szaty, nabrzmiałego, czerwonego od dziecięcej krwi i kału penisa, ogromnego niczym pilot od dekodera UPC. idąc na łatwizne, osunął tylko moje slipki żeby odsłonić okolice odbytu, napluł mi bezczelnie na ryj, przyjebał mi w niego zbierając śline, po czym posmarował swojego potwora i wbił się w mój odbyt niczym pocisk trafiający celnie w tarcze. poczułem okropny ból, nie wszedł nawet do połowy a pojawiła się krew, krzyknąłem wniebogłosy, cierpiąc najgorsze katusze jakich kiedykolwiek miałem okazje zaznać. z każdym milimetrem dalej czułem jak moje wnętrzności płoną, zakneblował mi usta swoim językiem więc nie mogłem dalej krzyczeć, z jego ryja wydobywał sie ohydny smród gówna i wymiocin przez co zacząłem spawać mu bezpośrednio do ust, nie zrobiło to na nim wrażenia przez co sam zacząłem się dławić własnymi wymiocinami. gdy już wszedł we mnie cały, zaczął brutalnie napierdalać z prędkością silnika motorowego, nie przeszkadzały mu krew czy fekalia zalewające całą podłoge w piwnicy, wziął troche na palce i usmarował nimi swoją ohydną morde. czułem że zaraz będzie kończył lecz już w tym momencie traciłem przytomność, pawulon wyjął swoje monstrum i strzelił mi w oczy czymś w rodzaju kwasu, bo gdy spływało to po mojej twarzy czułem jak cała płonie. karol wstał, otrzepał się, zostawiając moje zmasakrowane truchło, całe w kupie i krwi po czym jedynie zaśmiał się pod nosem, mówiąc że zjadłby kremówkę po dobrym ruchaniu, rzucił mi 10zł w ryj i wyszedł krokiem pełnym gracji i zadowolenia z mojej piwnicy. ja również wstałem po 15 minutach, poszedłem się umyć a za zarobione 10 zł kupiłem szlugi [czesc][cool]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lilith

Przondlo, jeśli nie chcesz, zebym i ten post usunela, to go edytuj i popraw tak, by byl zgodny z regulaminem dzialu. Posty pisane jednym ciagiem sa niedozwolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ostatni raz byłeś w kościele? Może tu leży problem? Może powinieneś iść do spowiedzi i przyjąć eucharystię - tak wiem jak to brzmi, ale czasem takie zabiegi pomagają. Jeśli nie pomogą, wysłałabym Cię do dobrego egzorcysty (niekoniecznie księdza, ale podobno oni są najlepsi). Myślę, że jesteś atakowany faktycznie w śnie przez demona, złego ducha, złą dusze, która przybierając postać JP II łatwiej w ten sposób do Ciebie dociera. Jeśli jesteś bardzo religijny to wszystko wyjaśnia.

Wg mnie przed snem jeśli jesteś wierzący warto pomodlić się za dusze śp. JP II, zmówić modlitwę do Archanioła Michała i prosić go o opiekę, zmówić modlitwę do swojego anioła stróża/opiekuna duchowego. Warto tez jeśli masz w domu wodę święconą, poświecić swój pokój i łózko na którym spisz. Może spróbować przestawić je jeśli masz taką możliwość w inne miejsce (czasem spanie na mocnym cieku wodnym lub innym miejscu energetycznym wywołuje takie koszmary).

Daj znać czy to pomogło: wizyta w kościele+modlitwa+poświecenie łózka. Jeśli przyjdzie do Ciebie ksiądz po kolędzie możesz poprosić go o specjalną modlitwę przeciw złym duchom (oni takie mają i znają) oraz o wyświecenie całego domu.

Moja babcia jeszcze mówiła, że warto wzdłuż progu/wejścia do pokoju gdzie się śpi posypać sól wtedy źle nie wejdzie - nie wiem, czy to działa to takie ludowe zabiegi, ale co ci szkodzi spróbować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sól w próg i w okna..to dość znany przesąd. Trudno rozstrzygnąć czy skuteczny.

Opcjonalnie wyrysuj sobie nad wejściem do pokoju Berkano. O ile tego nie popsujesz też powinno pomóc. W teorii, bo jakkolwiek Berkano jest utożsamiane z bezpieczeństwem tak jednak koncepcję wieszania go nad drzwiami podsunęla mi osoba której wiedzy umiarkowanie

 

Albo opanuj świadome śnienie i następnym razem ty zgwałć papieża..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak runa Berkano też dobra ;) narysuj na drzwiach albo nad wejściem do swojego pokoju np na ścianie. Niemniej jednak postaraj się zrobić to wszystko co pisałam plus sól i berkano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jednak, zanim zaczniesz się bawić w ten sposób,

(btw, ustalmy Twoje wyznanie. Bo jeśli jesteś członkiem KrK to nie wolno Ci używać run i soli),

idź do dobrego psychodoca. Może powinieneś walnąć hipnozę, albo coś. Wbrew pozorom często ludzie mają dziwne sny.

Jak sam piszesz, masz nawalone w bani, depresja i dwubiegunowa to coś jak podwójna depresja z okresowymi maniami.

A sam sen..cóż, jest dość absurdalny, jak podświadome lęki. (gwałt, siarka, papież wysmarowany stolcem z bicepsami..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to przecież tylko prowokacja.

 

Zresztą ciekawe w jaki sposób Frigg miałaby zabezpieczyć delikwenta przed Wojtyłą, zakładając że pierwszy post jednak prowokacją nie jest... tym bardziej, że napisał go facet, mężczyźni raczej innymi runami się chronią i szukają pomocy u innych bogów niż opiekunka kobiet i rodziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...