Skocz do zawartości

Wróżby z kart anielskich i klasycznych


Gość ftor.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was bardzo ciepło i serdecznie! :buzki:

Wszystkim chętnym osobom powróżę. Wróżę z:

  • kart archanielskich - Karty Archanielskie autorstwa Doreen Virtue;

  • afirmacji anielskich - Anielskie klucze, które wykonała Silke Bader;

  • kart klasycznych.

 

Mogę wywróżyć Wam przyszłość, wyciągnąć Wam przesłanie od aniołów czy afirmację i podpowiedź anielską. Wystarczy mi podać swoje imię, data urodzenia nie jest konieczna, ponieważ (jak na razie) nie wykonuję analizy numerologicznej. Do imienia poproszę o dopisanie sfery życia czy sytuacji, na którą ma być wykonana wróżba. Dobrze byłoby jeszcze, gdybyście mogli podać okres, którego ma dotyczyć wróżba. Ja, wykonując Wam wróżbę anielską z kart archanielskich piszę tytuł przesłania i interpretuje je odpowiednio, do Waszej sytuacji. Natomiast przy wróżbie z afirmacji anielskich przytaczam tylko przesłanie. Gdy wykonuje wróżbę z kart klasycznych nie piszę kart, które rozłożyłem. Piszę po prostu treść wróżby. Sam wybieram karty, których mam użyć do danej wróżby. Wy, możecie mnie ew. poprosić, o jakie chcecie karty. Dane i opis sytuacji (nie prośbę o wróżbę!) można mi wysłać na PW.

Zapraszam wszystkich do tematu! Niech anioły będą z Wami!... :aniolek:

Edytowane przez ftor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Poproszę o wróżbę/rozkład na nowy rok.

Co mnie czeka dobrego w przyszłym roku, na czym powinnam się szczególnie skupić lub ewentualnie na co uważać.

Pozdrawiam

Edytowane przez migotka20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o wróżbę na 2013 rok. Co wydarzy się w życiu uczuciowym w najbliższym roku? Czy poznam kogoś z kim będę w związku? Czy w ciągu najbliższego roku w moim życiu pojawi się Pan, którego dane prześlę na PW

Pozdrawiam

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migotka20:

Przesłanie ogólne na 2013 rok: DOBROBYT - rok 2013 będzie dla Ciebie rokiem dobrym pod względami materialnymi. Twoje wszelkie potrzeby i sprawy materialne będą zaspokajane z Góry. Przy tego typu decyzjach musisz się skupiać i podążać za swoim wewnętrznym głosem.

Styczeń/luty 2013: DELIKATNOŚĆ, OCZYSZCZANIE CZAKR, POKONANIE TRUDNOŚCI, HARMONIA W RELACJACH - okres delikatności, łagodności pod wszystkimi aspektami. Okres delikatności, ale także osłabień energetycznych i fizycznych. Gdy poczujesz się osłabiona, pomódl się do Archanioła Metatrona, aby oczyścił Twoje ośrodki energetyczne - czakry. Relacje miłosne, rodzinne czy przyjacielskie będą harmonijne. Mogą pojawić się także problemy, ale te najgorsze, będzie już za Tobą, zanim się obejrzysz.

Marzec/kwiecień/maj 2013: WIESZ, CO ZROBIĆ, ZDROWY STYL ŻYCIA, FAZY KSIĘŻYCA, SPOKÓJ, JASNOODCZUWANIE, JASNOWIDZENIE - wiosną 2013 roku mogą się pojawić u Ciebie problemy zdrowotne. Ty, musisz wtedy zaufać swojej intuicji, będziesz wiedziała, co zrobić. Także ten okres będzie dla Ciebie okresem magicznym, ezoterycznym. Wykorzystuj moc Księżyca - mogą być to przykładowo rytuały. Pojawią Ci się także wizje, które będziesz odczuwała (fizyczne i psychiczne odczucia), jak i wizje przed oczami, po prostu. I przede wszystkim - to czas spokoju, też spokoju w miłości.

Czerwiec/lipiec/sierpień 2013: OCZYŚĆ SWOJĄ PRZESTRZEŃ, DARY OD BOGA, NA ZEWNĄTRZ, ODWAGA, UKOCHANA OSOBA, PASJA - wokół Ciebie mogą pojawić się złe energie. Kiedy to odczujesz, oczyść swoją przestrzeń i siebie. Pojawi się także niespodziewany, duchowy prezent od Boga, taka niespodzianka. Musisz umieć się postawić i bronić swoich przekonań, jednocześnie będąc delikatną, współpracuj z energią natury. Sierpień pod znakiem miłości, spokoju, wewnętrznej radości.

Wrzesień/październik/listopad/grudzień 2013: PAMIĘTAJ KIM JESTEŚ, JESTEŚ BEZPIECZNY, WRAŻLIWOŚĆ, PRZYWÓDZTWO, BOSKI PORZĄDEK, DORADCA, TROSZCZ SIĘ, WSZYSTKO DOBRZE - pamiętaj, że jesteś dzieckiem Boga - wierz w siebie! Jesteś bezpieczna, nie grożą Ci żadne upadki, ponieważ jest przy Tobie, Archanioł Michał. Pokazują się także karty, że czeka Cię wyzwanie, w którym będziesz 'przywódcą', ale

'przywódcą' łagodnym, wrażliwym dla innych. W listopadzie wszystko będzie miało swoje miejsce, po prostu pojawi się w Twoim życiu Boski porządek. Słuchaj także siebie - jesteś swoim doradcą. Natomiast w grudniu, zadbaj o swoje potrzeby (grudzień to miesiąc, w którym jest Boże Narodzenie - spraw sobie prezent), zatroszcz się o siebie, a wszystko będzie przebiegało dobrze, tak jak ma przebiegać.

Afirmacja anielska na 2013 rok: Podziwiaj to, co w życiu piękne.

 

Powinienem najpierw odpowiedzieć Medze, przepraszam. :uscisk: Już odpowiadam.

Mega60:

Miłość: Zrelaksuj się, Bądź uprzejmy, Bądź cierpliwy. Wszystko ma swój czas.

Praca: Miłość leczy wszelkie rany, Poznaj samego siebie, Myśl pozytywnie.

 

asica1982:

Miłość: interesuje Cię przeszłość z tym mężczyzną. Twoje zamiary Waszego związku spełnią się. Dasz jemu, całkiem prawdopodobnie, upominek materialny na Święta Bożego Narodzenia. Ten mężczyzna zadowoli się nim. Łączy Was energia jakiejś kobiety, może to być dawna znajoma lub dziewczyna tego mężczyzny, która nie wpływa na Wasz związek zbyt pozytywnie. Z kolei go, męczy jakieś małe utrapienie, które ma związek z jakimś życzliwym, pogodnym mężczyzną. Jest to osoba 'oficjalna', służbowa, np. w mundurze.

 

kp83:

Miłość z pewnym mężczyzną w 2013 roku: pomagasz jemu z jakąś spłatą? Tak pokazują karty. On jest Twoim wybrankiem, osobą, która otwiera Ci szansę na lepszą przyszłość. Łączą Was jakieś sprawy bankowe, urzędowe, niekoniecznie pozytywne. On chcę być z Tobą w związku, zależy mu na Tobie. Ponownie zaiskrzy pomiędzy Wami na spotkaniu towarzyskim, podróży czy imprezie, w zimę, niekoniecznie tego roku, nawet do 3 lat, ale może to być także w 2013 roku, czas pokaże, chociaż bardziej pokazuje mi się okres za 3 lata.

Miłość w 2013 roku: w roku 2013 zaiskrzy pomiędzy Tobą, a osoba 'oficjalną', spotkacie się w trakcie spraw urzędowych. Pojawi się także mężczyzna, który będzie dla Ciebie z pozoru dobry, miły, ale tak naprawdę to fałszywa osoba, uważaj na niego, możesz przez niego wiele stracić! Może to się odbyć podczas podróży.

Edytowane przez ftor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie :bukiet:

oby wszystko co dobre się sprawdziło :)

Korzystając z okazji życzę wesołych i spokojnych Świąt w rodzinnym gronie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie :bukiet:

oby wszystko co dobre się sprawdziło :)

Korzystając z okazji życzę wesołych i spokojnych Świąt w rodzinnym gronie :)

Pozdrawiam

Dziękuję ślicznie, wzajemnie. :buziak:

 

ja także poprosiłabym wróżbe na rok 2013 (cszczegolnie relacje uczuciowe) oraz jak minie mi sylwester? alicja 21.06.93

Postaram się odpowiedzieć jutro, bo dzisiaj już zużyłem trochę swojej energii. :dostal_na:

Edytowane przez ftor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kp83:

Miłość z pewnym mężczyzną w 2013 roku: pomagasz jemu z jakąś spłatą? Tak pokazują karty. On jest Twoim wybrankiem, osobą, która otwiera Ci szansę na lepszą przyszłość. Łączą Was jakieś sprawy bankowe, urzędowe, niekoniecznie pozytywne. On chcę być z Tobą w związku, zależy mu na Tobie. Ponownie zaiskrzy pomiędzy Wami na spotkaniu towarzyskim, podróży czy imprezie, w zimę, niekoniecznie tego roku, nawet do 3 lat, ale może to być także w 2013 roku, czas pokaże, chociaż bardziej pokazuje mi się okres za 3 lata.

Miłość w 2013 roku: w roku 2013 zaiskrzy pomiędzy Tobą, a osoba 'oficjalną', spotkacie się w trakcie spraw urzędowych. Pojawi się także mężczyzna, który będzie dla Ciebie z pozoru dobry, miły, ale tak naprawdę to fałszywa osoba, uważaj na niego, możesz przez niego wiele stracić! Może to się odbyć podczas podróży.

 

Nie pomagam temu mężczyźnie w spłatach, ale kiedyś w kartach wyszło, że pomogę mu w problemach urzędowych więc może to to widać :) Dziękuję serdecznie za wróżbę i poświęcony czas :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wesołych i radosnych Świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za wróżbę i poświęcony czas :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wesołych i radosnych Świąt :)

Dziękuję, wzajemnie. :uscisk:

 

Czy ja też mogę poprosić jeszcze o karty klasyczne jeśli nie będzie to problemem?

Ale ja odpowiedziałem przy pomocy kart klasycznych. Mogę dociągnąć przesłanie archanielskie lub afirmację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asica1982:

Miłość: interesuje Cię przeszłość z tym mężczyzną. Twoje zamiary Waszego związku spełnią się. Dasz jemu, całkiem prawdopodobnie, upominek materialny na Święta Bożego Narodzenia. Ten mężczyzna zadowoli się nim. Łączy Was energia jakiejś kobiety, może to być dawna znajoma lub dziewczyna tego mężczyzny, która nie wpływa na Wasz związek zbyt pozytywnie. Z kolei go, męczy jakieś małe utrapienie, które ma związek z jakimś życzliwym, pogodnym mężczyzną. Jest to osoba 'oficjalna', służbowa, np. w mundurze.

 

Dziękuję serdecznie za wróżbe.

RZECZYWIŚCIE to utrapienie z męzczyzną w mundurze jest bardzo prawdopodobne poniewaz, jego szef wojskowy bardzo okazuję sympatie do mnie, mam z nim bardzo dobry kontakt, nawet dzisiac przy mnie mieli małe starcie. Jesli chodzi o ten prezent dla niego na świeta to raczej nic z tego mało prawdopodobne zebysmy sie spotkali jeszcze przed swietami.

mogłabys napisac coś o dalszej relacji miedzy nami.

pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, nie są potrzebne mi daty urodzenia.

 

london63:

Życie w 2013 roku, szczególnie sfera miłosna: podczas nowego roku spotkasz młodego chłopaka, mężczyznę, który otworzy Ci drogę na lepszą przyszłość. Będzie to osoba, z którą spędzisz przyszłość, a dokładniej ok. 3 lat. Tego chłopaka spotkasz jesienią 2013 roku. Będziesz jego znajomą, przyjaciółką - później przerodzi się to w miłość. W roku 2013 będziesz miała styczność z mężczyzną, chytrym, przebiegłym, pełnym złym energii mężczyzną z rodziny, którego możesz kojarzyć. Pomoże Ci także chłopak. Dlaczego pomoże? Abo dlatego, że będziesz miała kontakt ze sprawami urzędowymi. Będziesz miała z tego powodu jakiś problem, może być to choroba, niegroźna choroba. Będziesz miała także romans z mężczyzną, który ma żonę. I prawdopodobnie jego żona spodziewa się dziecka lub je ma.

Sylwester 2012/2013: JASNOSŁYSZENIE, OCZYŚĆ SWOJĄ PRZESTRZEŃ, BOSKI PORZĄDEK, JASNOROZPOZNAWANIE DZIECI: INDYGO I KRYSZTAŁOWE, ODWAGA - tegorocznego Sylwestra możesz spędzić na delikatnych sprzeczkach. Musisz być przy nich napełniona odwagą, prowadzić swobodnie dyskusję. Ten dzień wykorzystaj także na rytuały, np. rytuał odcięcia się od przeszłości. Tak poza tym - możesz dostawać różne, łagodne wizje od aniołów. Ten dzień możesz spędzić także z jakimś dzieckiem, chociażby z rodziny. Dzień ten uznasz za udany. Wszystko będzie się działo tak, jak jest pisane.

 

Mega60:

Sfera miłosna - możesz poznać jakiegoś oszusta przy sprawach urzędowych. Dodatkowo zapozna Cię z nim kobieta z Twojej rodziny. Wasz związek będzie fałszywy.

Sfera zawodowa - dziecko, całkiem przypadkiem da Ci szansę na nową pracę, spełnienie się w niej. Możesz w nowej pracy dostać niegroźnej choroby, ale na czas lipca i sierpnia możesz dostać zwolnienie lekarskie. Czeka Cię także niespodzianka w sferze zawodowej. Dociągnąłem kartę... I jest to karta wszystkiego dobrego, triumfu, sukcesu...

Edytowane przez ftor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale ja odpowiedziałem przy pomocy kart klasycznych. Mogę dociągnąć przesłanie archanielskie lub afirmację.

 

Jeśli jest taka możliwość to poproszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miłość od teraz do następnyc świąt Bożeo narodzenia .:) czyli do 24.12.2013;) Patrycja . jeszcze przesłanko ogólne

A 18lat jest??

Chyba, że do przesłań nie trzeba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beatka1106

Witam,

Jeśli mogę również prosić o poradę od kart - jak potoczą się moje sprawy zawodowe w 2013r. - w pracy mnie przenoszą na inne stanowisko, nie podobają mi się te nowe obowiązki, nie mój charakter pracy w ogóle :( Pozdrawiam Beata 15.06.88

Edytowane przez Beatka1106
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...