Jump to content

Prośba o interpretację snu


makelove

Recommended Posts

W moim śnie byłem u rodziny w innym mieście w czasie wakacji. Był tam też mój ojciec, z którym pokłóciłem się, ale bardziej wyglądało to tak, że ojciec miał do mnie jakieś pretensje, które wydawały mi się absurdalne. Ojciec mnie spoliczkował, a ja wyszedłem trzaskając drzwiami. Poszedłem na górę, gdzie znajduje się wielki taras. Wyszedłem na niego i okazało się, że cały taras jest zalany wodą po kostki. Na tarasie biegał pies, ale nie szczekał na mnie. Pod taflą wody znajdował się piasek i mnóstwo psich odchodów, tak że przechodząc musiałem bardzo uważać, żeby je ominąć. Po drugiej stronie siedziała moja babcia na krzesełku i podszedłem do niej. Powiedziałem jej, że nie wyjeżdzam z rodzicami jak miałem w planie, bo jestem wkurzony na ojca i chcę zostać z nią. Babcia pokazała palcem na niebo, na odlatujący samolot. Gdy wróciliśmy na dół, moja kuzynka z groźną miną zaczęła wypytywać babcię o czym rozmawialiśmy.

 

Sen był bardzo ciągły, dlatego opisałem to wszystko. Jestem ciekaw co to mogło znaczyć :)

Link to post
Share on other sites

Dobre pytanie, wiesz? żeby umieć rozpznać sny ktore coś znacza wogole... bo niekotre sa takie bezzsensowne,ze nie wiadomo co myslec. albo raz sie sni o czyms co znaczy szczescie, a na droogi dzien cos co znaczy ze smutek, zal, ropacz.. to ktore własciwe? niestety nie umiem interpretować snów... a szkoda. :(

Link to post
Share on other sites

makelove, taki sen może oznaczać, że nie zdajesz sobie do końca sprawy w jak skomplikowanej sytuacji się znajdujesz. Jeśli zignorujesz problemy, sytuacja się pogorszy. Również babcia wskazująca Ci samolot sygnalizuje konieczność bliższego przyjrzenia się Twojemu otoczeniu, by odkryć przyczyny Twojego niepokoju i niezadowolenia. Taras w Twoim śnie symbolizuje kłopoty, którym musisz stawić czoła. Te problemy jednak są tymczasowe i choć z początku mogą się wydawać nie do pokonania, przezwyciężysz je w końcu. W tym celu wykorzystuj rady starszych i doświadczonych ludzi.

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...