Jump to content

zmora senna

poluniaaaa

Recommended Posts

3 lata temu zmarła moja babcia. Od tamtej pory bardzo często budzę się po godzinie 3. Od roku co jakiś czas nawiedza mnie zmora, dusi mnie - ja nie mogę się poruszyć, krzyczeć.. trwa to od 5-10 min. Czuję kogoś obecność. Dzisiaj miałam to samo,ale było bradziej instensywne niż zwykle. Zmora siedziała na mnie i dusiła mnie, w tle leciała piosenka,która strasznie mnie drażniła i była coraz głośniejsza- znowu nie mogłam się poruszyć , ta istota nagle stała się bardziej wyraźna i zobaczyłam,że to dłonie mojego chłopaka, dusił mnie z szyderczym uśmiechem. Z całych sil próbowałam wyjść z tego transu i udało się. Usiadłam na łóżku, czułam jeszcze ucisk na szyi , spojrzałam na godzinie i wtedy wbiła 3:33. Obudziłam mojego chłopaka, włączyłam światło i telewizor. Gdy zamykałam oczy tak jakby ten trans chciał powrócić. Do 6 oglądałam TV, potem zasnęłam.

Czytając to forum zauważyłam,że nie tylko ja mam taki problem. Proszę o pomoc - piszcie najlepiej na email

Edited by Lilith
kontakt prywatny
  • 3 months later...
Czaroletta

Hmm... mi to wygląda na klasyczny atak Inkuba. Jest byt lub demon tak zwany ,,demon nocny". Inkuby są płci męskiej i nawiedzają w nocy kobiety, a Sukuby są płci żeńskiej i nawiedzają mężczyzn. W mitologiach i innych opowieściach Inkuby miały ,, Zdolność zapładniania kobiet, dzieci spłodzone w ten sposób miały być szczególnie podatne na wpływ Szatana." ale są to oczywiście legendy... W rzeczywistości nękania Inkubów i Sukubów wyglądają tak jak to opisałaś. Ofiary tych ,,demonów" najczęściej mówią o:

* Duszeniu przez kogoś o przeciwnej płci.

* Uczuciu, że ktoś na nich siedzi i przygniata ogromnym ciężarem do łóżka

* Ściąganiu w nocy pościeli z śpiącego.

Tym razem Inkub mógł przybrać postać twojego chłopaka. Nie wiem jak inni, ale to jest moje zdanie ;)

• 4 months later...