Jump to content

Recommended Posts

Dzisiejszej nocy śniło mi się że ja ze swoimi rodzicami i siostra miałam piknik na zielonej którą zarastała wysoka trawa

łące. Wszyscy siedzieliśmy na biało - czerwonym kocu w kratkę. Nagle moja siostra znalazła węża Eskulapa. Wzięła go do reki i położyła tacie na brzuch aby tatę waz ugryzł. Chciałam tate ostrzec o niebezpieczenstie ale zauwazylam ze waz kieruje sie w moja strone. Kiedy wąż spojrzał mi oczami w twarz otworzył swoj pysk w zamiarze ugryzienia mnie lecz zdażyłam go zlapac. Zwierze nagle zesztywnialo. W duchu czulam ogromny strach trzymając go.Szybko rzucilam go kolo siostry i wtedy waż ugryzł ją w miesnie nad lokciem prawej reki.

I nagle nie wiem czemu znalazłam się na podwórko u babci. Na czystym niebie leciał bardzo nisko czarny mały samolot. W koncu rozbił się o mur. Pobieglam do domu. Znalazlam sie w salonie u babci gdzie korzystal z laptopa moj wujek opowiedzialam mu o calym zdazeniu gdy nagle uslyszelismy ryki małp. To rude wsciekle orangutany biegły w naszym kierunku. Szybko zamknełam białe drzwi ale one zaczely je wywarzac. Wujek powiedzial ze musimy wyskakiwac przez okno lecz było zamkniete. Szybko je otwarłam i wyskoczylismy przez nie. Na dole czekał na nas rudy mały pies (mój dawny piesek który zmarł)zaczał nas gryżć po pietach. wskoczyłam na zielony płot aby mu uciec. bardzo na nas szczekał. Po drugiej stronie ulicy stało czerwone auto. Przebiegłam ulice i do niego weszlam. Wujek ktory mi caly czas towarzyszył powiedział ze musimy uciekać.Ja mu odpowiedziałam tylko wezmę psa. Wyciągłam czarna smycz podeszlam do psa ( to ten sam pies ktory wczesniej mnie gryzł po pietach) Chciałam go złapać ale mi uciekał. I wtedy zwrociłam uwage na czyste niebieskie niebo. Wiecej nie pamietam bo się obudziłam.

Po tym śnie czułam sie bardzo dziwnie gdyz moim przyjaciółkom tez się śniły małpy ( jednej ze goryl ją gonił drugiej że małpe rzuciła za szafe).

Proszę o podanie mi interpretacji snu.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...