Jump to content
bbz2010

Bardzo proszę o uzdrowienie energetyczne..

Recommended Posts

bbz2010

Witam...

Jesli ktos moze mi pomoc bardzo prosze o uzdrowienie- moje zycie od kilku miesiecy jest pasmem udrek niepowodzen i smutku. Czuje sie samotna bez sensu zycia a musze zyc dla mojego synka. Bardzo prosze o pomoc...

Pozdrawiam

Sznuflina

Odsun chmury znad Tojej glowy... Nie wierz w to, ze masz tylko zle przezycia.. Twoim najwazniejszym celem zycia jest Twoj synek..a Ty piszesz, ze nie masz sensu zycia.. wiesz jak byloby mu smutno gdyby sie o tym dowiedzial?? Glowa do gory, bedzie dobrze.. Powiedz sobie, ze to co cie dreczy...zdrowie zabiera ma sobie isc od ciebie..precz..bo ty tego nie chcesz..a jesli to "cos" zostanie.. i bedzie dalej prawilo swoje niecne czyny to gdy ciebie zniszczy..zniszczy i siebie .. wiec..niech zbiera nogi zapas i ucieka od Ciebie! :)))) Mysl pozytywnie!!

bbz2010

Sznuflina, dziekuje za ciepłe słowa uwierz mi próbowałam wmawiać sobie że jestem szczęśliwa niestety działało to przez kilka dni, potem znów czułam sie podle, niechciana, niekochana, bezuzyteczna,niczyja...Kocham swoje dziecko nad życie ale czasem zastanawiam się czy on jest szczęśliwy mając taką matke.

Dlatego jezeli ktokolwiek może zrobic dla mnie uzdrowienie energetyczne bede naprawde wdzięczna, może to choc troche pomoże...

pozdrawiam

Areilla

Mam tylko pierwszy stopień Reiki, ale jak bardzo się chce (jest silna wola obu stron) można wysyłać i na odległość :)

Dziś (choć może i po północy) wyślę, ile pomoże nie wiem, ale zawsze coś pomoże.

Pozdrawiam z sercem, wierz w Anioły i proś je o pomoc. One zawsze pomagają, ale NIE MOGĄ, jeśli ich o to nie będziemy prosić (wolna wola).

Edit.

Hmm, tylko tak po zastanowieniu, chyba mam za mało informacji na temat Twojej osoby. Poprosiłabym chociaż imię, wiek w latach i miasto :)

Edited by Areilla

bbz2010

Witam dziekuje za odpowiedz- moje dane Joanna 28 lat Belfast

Areilla

Dzisiaj późnym wieczorem wyślę, myślę że tak ok 22 :)

Wszystko co się w naszym życiu dzieje ma sens, nawet to najgorsze... wiem coś o tym. Myśl pozytywnie Asiu :)

bbz2010

Dziekuje bardzo... Staram sie tylko ze za kazdym razem kiedy cos dzieje sie dobrego i zaczynam wierzyc ze bedzie dobrze, wszystko sie wali i pryska w momencie jak banka mydlana a ja popadam w coraz wieksza depresje :((

Areilla

Odezwij się w wolnej chwili, porozmawiamy :) nie jestem jakimś psychologiem, ale może dam choć minimalne wsparcie.

Moje gg ...

Edited by Areilla
Gadu

Guest sensoria

Ja również ślicznie poproszę o pomoc i wsparcie. Modlitwy do Aniołów, medytacje, niewiele pomagają. Na dodatek czuję jakby ktoś z zewnątrz na mnie wpływał, realizuję jego wolę. Znałam 2 osoby, które dobrze się znały na ezoteryce, zerwałam te więzi, co przypłaciłam zdrowiem i problemami w życiu osobistym, pogróżkami. Radziłam sobie w gorszych sytuacjach a teraz nie mam siły na codzienne czynności

Areilla

Witaj sensoria :)

nie mów, że Aniołowie wiele nie pomagają :) Oni robią wszystko co tylko mogą, choć nie zawsze jest odrazu widoczne to na planie materialnym. Mówisz:

czuję jakby ktoś z zewnątrz na mnie wpływał, realizuję jego wolę

Co masz właściwie na myśli? Nie czujesz się wolna w swoich wyborach? Być może 'coś' jest podłączone pod Ciebie energetycznie. Znałam kiedyś metodę pozbywania się zarówno bytów w aurze, jak i podłączeń, ale to będę musiała ponownie przewertować książki. Myślę, że to powinno rozwiązać problem, przynajmniej dopóki znów coś nie odnowi więzi, ale o tym później.

Znałam 2 osoby, które dobrze się znały na ezoteryce, zerwałam te więzi, co przypłaciłam zdrowiem i problemami w życiu osobistym, pogróżkami.

Znaczy, że pogróżki były od tych osób? Jeśli tak, to nie jest dobrze dla Ciebie, że znały się na ezoteryce...

Jeśli chcesz, mogę przygotować dla Ciebie dokładniejszy portret numerologiczny (ostatnio tak hurtem dla znajomych robię :)), jednak musiałabyś mi wtedy przesłać swoje dokładne dane na prv lub gadu. Jeśli się zdecydujesz to: imię (imiona) i nazwisko (zgodnie z aktem urodzenia) oraz dokładną datę urodzin.

Zapraszam również do zadania pytania Aniołom, chętnie wyciągnę kartę Dr Doreen Virtue 'Przesłania Aniołów Każdego dnia inne'. Dla mnie zawsze okazywały się ogromnym wsparciem i wskazówką w ciężkich chwilach.

Nigdy się nie poddawaj!

Ślę pozytywną energię :)

Carlla
Ja również ślicznie poproszę o pomoc i wsparcie. Modlitwy do Aniołów, medytacje, niewiele pomagają. Na dodatek czuję jakby ktoś z zewnątrz na mnie wpływał, realizuję jego wolę. Znałam 2 osoby, które dobrze się znały na ezoteryce, zerwałam te więzi, co przypłaciłam zdrowiem i problemami w życiu osobistym, pogróżkami. Radziłam sobie w gorszych sytuacjach a teraz nie mam siły na codzienne czynności

Właśnie ja mam podobne odczucia.... Znałam osobę wróżącą tarotem i ogólnie znającą się na ezo. Zdawała się być osobą godną zaufania i bratnią duszą. Korzystałam z jej usług na innym forum i też prywatnie. Była ona świetnym psychologiem też z wykształcenia. Początkowo bardzo mi pomagała, ale po pewnym czasie stwierdziłam, że stara się mną manipulować. Właśnie gdy tą manipulacje odkryłam zaczęło się bardzo źle dziać w moim życiu i bardzo cierpiałam ja jak i moi bliscy. Aby to przerwać zerwałam z tą Panią wszelkie kontakty i już w moim życiu wszystko powoli wraca do normy.

Piszę to ku przestrodze, że nie można nikomu bezgranicznie ufać szukając pomocy bo to może się dla nas źle skończyć jeżeli osoba która chce nam pomóc nie zawsze ma czyste intencje

Guest sensoria

Dziękuję ślicznie za pomoc. Na ezoforum jestem nowicjuszem i niestety nie mogę znaleźć odnośnika by wysłać do Ciebie wiadomość na priv :(

Jeśli chcesz, mogę przygotować dla Ciebie dokładniejszy portret numerologiczny (ostatnio tak hurtem dla znajomych robię :)), jednak musiałabyś mi wtedy przesłać swoje dokładne dane na prv lub gadu. Jeśli się zdecydujesz to: imię (imiona) i nazwisko (zgodnie z aktem urodzenia) oraz dokładną datę urodzin.

Areilla
Dziękuję ślicznie za pomoc. Na ezoforum jestem nowicjuszem i niestety nie mogę znaleźć odnośnika by wysłać do Ciebie wiadomość na priv :(

Wiadomości prv mogą pisać bodaj osoby powyżej 10 postów. W tym wątku na początku zamieściłam swój numer gadu, przynajmniej na jakiś czas :)

Właśnie ja mam podobne odczucia.... Znałam osobę wróżącą tarotem i ogólnie znającą się na ezo. Zdawała się być osobą godną zaufania i bratnią duszą. Korzystałam z jej usług na innym forum i też prywatnie. Była ona świetnym psychologiem też z wykształcenia. Początkowo bardzo mi pomagała, ale po pewnym czasie stwierdziłam, że stara się mną manipulować. Właśnie gdy tą manipulacje odkryłam zaczęło się bardzo źle dziać w moim życiu i bardzo cierpiałam ja jak i moi bliscy. Aby to przerwać zerwałam z tą Panią wszelkie kontakty i już w moim życiu wszystko powoli wraca do normy.

Piszę to ku przestrodze, że nie można nikomu bezgranicznie ufać szukając pomocy bo to może się dla nas źle skończyć jeżeli osoba która chce nam pomóc nie zawsze ma czyste intencje

Podejrzewam, że to co mówisz jest samospełniającą się przepowiednią. W życiu wciąż się coś dzieje 'złego', bo to życie jest, by doświadczać. Jak ktoś próbuje znaleźć powiązania między konkretnym zdarzeniem z innymi złymi sytuacjami, to już wcale trudne nie jest. Wiem to na przykładzie koleżanek, we trzy chodziłyśmy do pewnej osoby również 'ezo'. Któregoś razu nie pojawiłyśmy się umówione (z sobie znanych powodów). Potem jedna wspomina, że ktoś z jej rodziny złamał nogę, druga coś innego (nie opowiadać tu wszystkich szczegółów). Już same się nakręciły, wiele nie było potrzeba...

Zacznijmy od tego, że KAŻDY ma swój WYBÓR, a co się z tym wiąże i doświadczenia. Nic w życiu się przypadkiem nie dzieje. Skoro zdecydowałaś się na jej pomoc, na pewno coś z tego dostałaś. A co było potem - nie wiem, ale ciężko mi uwierzyć akurat w tą historię.

Carlla
Podejrzewam, że to co mówisz jest samospełniającą się przepowiednią. W życiu wciąż się coś dzieje 'złego', bo to życie jest, by doświadczać. Jak ktoś próbuje znaleźć powiązania między konkretnym zdarzeniem z innymi złymi sytuacjami, to już wcale trudne nie jest. Wiem to na przykładzie koleżanek, we trzy chodziłyśmy do pewnej osoby również 'ezo'. Któregoś razu nie pojawiłyśmy się umówione (z sobie znanych powodów). Potem jedna wspomina, że ktoś z jej rodziny złamał nogę, druga coś innego (nie opowiadać tu wszystkich szczegółów). Już same się nakręciły, wiele nie było potrzeba...

Zacznijmy od tego, że KAŻDY ma swój WYBÓR, a co się z tym wiąże i doświadczenia. Nic w życiu się przypadkiem nie dzieje. Skoro zdecydowałaś się na jej pomoc, na pewno coś z tego dostałaś. A co było potem - nie wiem, ale ciężko mi uwierzyć akurat w tą historię.

To wcale nie jest oszustwo, o czym napisałam wcześniej o tych manipulacjach psychicznych wróżki na osobie, która potrzebowała pomocy. Ja za to naiwne zaufanie zapłaciłam wysoką cenę i moi bliscy też, a o czym nie chcę pisać publicznie. Chciałam jedynie przestrzec, że nie każda wróżka ma czyste intencje i "dobrą energię", a mają jedynie za cel niszczyć ludziom życie. Więc proszę uważać kogo prosicie o wróżbę.

Tutaj na forum są bardzo pozytywne wróżki i tu bez obaw można prosić o pomoc czy wsparcie ;)

Auril

wiadomo że świat składa się z ludzi dobrych niosących pomoc i z tych którzy żerują na naszym nieszczęściu i naiwności. a każdy kto chce realnej pomocy zawsze ją znajdzie. tutaj jest dużo ludzi o dobrym sercu :)

Areilla

Swoją drogą też przejechałam się bardzo mocno życiowo na wróżce... :/ z tym, że ona nie budziła zaufania, zwyczajnie była polecana przez wielu znajomych.

Namówili mnie, pojechałam. Babka przy wróżeniu kopciła papierosy jeden za drugim, o bluzgach już nie wspominając. Byłam mocno zaskoczona, później doszłam do wniosku, że skoro ma taką sprawdzalność, to musi mieć widzenia jak twierdziła. Z tym, że to już dla domysłu ludzi, kto jej podsuwa te 'widzenia' :/

Tak czy siak i tak obstaję przy tym, że nic nie dzieje się na darmo i przez przypadek. Wszystko ma nas czegoś nauczyć, a niestety im gorsze doświadczenie, tym mocniejsza i bardziej cenna lekcja.

Pozdrawiam

Edited by Areilla
literówka :)

Auril

jeśli babka na dzień dobry zapala fajka i wita Cię soczysty k*wa mać to wiadomo że trzeba brać nogi za pas. niestety jak już pisałam są Ludzie i ludzie.

Carlla

Macie rację, to co pisałam wcześniej o moich przejściach z wróżką, nauczyło mnie być ostrożniejszym i mniej ufnym, a głownie tego, żeby nie mówić wszystkiego do końca i nie wypłakiwać się z problemów. Bo taką moją wrażliwość i ufność perfidnie wykorzystano.

Tutaj na forum pytam o drobne sprawy i zawsze się sprawdza.

Poza tym dobra wróżka profesjonalna nie musi dużo wiedzieć żeby pomóc i poznać co Ci w duszy gra. Jednym z przykładów jest wróżbita Maciek i lubię oglądać jego programy bo pomaga wielu ludziom.

Sorry za reklamę wróżbity, to tylko przykład

Areilla
a głownie tego, żeby nie mówić wszystkiego do końca

Masz rację Carlla. Niestety jest tak wiele ludzi, którzy chętnie wykorzystają słabość drugiego człowieka. A podając szczegóły, podajemy jakby siebie 'na tacy' (sorki za taki określenie :) ).

Na szczęście da się uczyć na błędach :) a nuż przyjdzie czas, że ludzie będą mieli inne priorytety niż szkodzenie drugiemu człowiekowi. Takie gdybanie, ale najwyższy czas na zmianę energii na tej planecie :) Wszystko ma zaprogramowany rozwój 'w górę', wystarczy choćby spojrzeć na historię ludzkości. Ale chyba za bardzo odchodzę od tematu.

Dobranoc wszystkim :)

Guest sensoria

Witam ponownie, postanowiłam wziąć się w garść, pewnie pomogły mi Wasze modlitwy, skorzystałam także z usług oczyszczania duchowego. Nie czuję się idealnie, nadal nie potrafię się cieszyć ale jest już znacznie lepiej. Pozdrawiam :)