Skocz do zawartości

Co Cię czeka? najblizsze lata, interpretacja kart.


Tarocistka_doradca

Rekomendowane odpowiedzi

Co Cię czeka w przyszlosci? rozklad, kilka lat do przodu.

 

Jest to rozklad na kilka lat do przodu, mozesz sam/ sama

ocenic na jak dlugi okres chcesz postawic karty, 1 rok, 3 lata, 8 lat...itd.

 

Na kazdy rok wyciagasz 4 karty, uzywasz calej talii. Pamietaj, ze na tak ogolnie pytania, co cie czeka, tarot skupi sie na najwazniejszych sprawach w calym roku, mowiac ogolnie. Jesli chcesz wiedziec wiecej na temat np: spraw uczuciowych, zwiazku, musisz dobrac bardziej szczegolowy rozklad. Wiele sytuacji nie wyczytamy w kazdym roku, bo sa to jedynie 4 karty. Jesli chcemy znac wiecej szczegolow z w danym roku musimy wyciagnac wiecej kart.

 

Pokaze wam pewien rozklad , ktory postawilam dla osoby kilka lat temu, sytuacja potoczyla sie tak jak w opisie ponizej.

 

Rok 2008

 

1 karta - Kochankowie VI, 2 karta - 10 mieczy, 3 karta - 9 mieczy, 4 karta - 4 mieczy.

 

Rok 2009

 

1 karta - Sad XX, 2 karta - Glupiec 0, 3 karta - Cesarz IV, 4 karta - Słońce XIX.

 

Rok 2010

 

1 karta - Smierc XIII, 2 karta - Cesarzowa III, 3 karta - krolowa monet, 4 karta - Rydwan VII.

 

Rok 2011

 

1 karta - as palek, 2 karta - Arcykaplan V, 3 karta - 8 mieczy, 4 karta - Sprawiedliwosc XI.

 

W roku 2008 zakonczyl sie zwiazek uczuciowy u tej osoby (Kochankowie + 10 mieczy), symboliczna smierc (10 mieczy) związku (Kochankowie). Z tego powodu ta osoba miala depresje, nie mogla w nocy spac (9 mieczy). Innym glownym wydarzeniem roku 2008 byla takze jej choroba (4 mieczy), nie byla to powazna choroba. Czula sie ta kobieta dodatkowo zrezygnowana, bierna, zmeczona (4 mieczy) - na karcie czlowiek lezy, zmeczony, chory.

 

W roku 2009 byla ta osoba zaangazowana bardzo w sprawy rodzinne, glownie zwiazane z jej dzieckiem (Sad + Glupiec). Chodzilo o szkole dziecka, itp. W roku 2009 osoba ta takze awansowala w pracy (Cesarz IV + Słonce XIX). Poza tym miala tez bardzo duzo pracy (Cesarz IV), i ogromne ambicje (Cesarz).

 

Rok 2010 byl jej rokiem, bo duzo uwagi poswiecila sobie, przede wszystkim zaszly duze zmiany, transformacje (karta smierc) w jej urodzie (Cesarzowa - piekna kobieta). Poczula sie piekniejsza i pewniejsza siebie (karta cesarzowa). Zmiana fryzury, wizyta u kosmetyczny, zrzucenie nadwagi, itp. Bardzo duzo wtedy w siebie inwestowala, zakup pieknych przedmiotow, bizuterii, itp (karta krolowa monet), ktora lubi komfort zycia,itd. Jednoczesnie byla bardzo w roku 2010 zabiegana karta Rydwan VII, oraz miala kilka wyjazdow.

 

W roku 2011 zapisala sie na dwa kursy, ogolnie w tym roku duzo sie uczyla (as palek + Arcykaplan), As palek (poczatek) kursu (Arcykaplan). Poza tym miala troche problemow w sprawach sadowych (Sprawiedliwosc) gdyz nie widziala wyjscia, czula sie jak w pulapce (8 mieczy), w pewnej rodzinnej sprawie. Na karcie 8 mieczy kobieta jest uwiazana.

 

Rozklad karta:

cab86ca929f3841f.jpg

 

Serdecznie pozdrawiam

Barbara Stanisławska

Tarot * Wrka Stanisawska - Start

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...
Gość Lianna
18 minut temu, nastek96 napisał:

To jak to jest z tym tarotem? Co sądzicie o rozkładach na kilka lat?

 

Mogę się wypowiedzieć na podstawie własnego doświadczenia. Miałam chyba co najmniej kilka  razy stawiane karty na okres kilku lat. I nic się nie sprawdziło :hihaha: Poważnie. 

Uważam, że maksymalnie do roku jest sens pytać karty o coś. Jeśli ktoś ma inne doświadczenia, to ok. Chętnie poczytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki rozkład stawiany na 4 lata wprzód i muszę powiedzieć, że nie jest w 100% trafny, ale rzeczywiście część się zgadza. 

Z tym, że stawianie 4 kart na rok bez pytania o konkretną sferę życia jest bardzo ogólne samo w sobie i można sobie coś dopasować. Więc nwm ile w tym sprawdzalności, a ile przypasowania. Ale chętnie powtórze eksperyment raz jeszcze i wyłożę karty na 4 lata. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Pamietam, że w 2018 zamówiłam rozkład Tarota u pewnej dziewczyny z internetu. Na temat uczuć. I napisała mi, że w ciągu 5 lat(!) nic się nie zmieni i będę sama. 
Raz, że osobiście nikomu bym tak nie napisała ani wnioskując z horoskopu ani z Tarota, a dwa - Tarot i czas ma bardzo płynne granice i zawsze powtarzam, że Tarot nie lubi narzucania mu tych norm. Po prostu się nie sprawdza. Na rok, owszem ale nie na tak długi okres. 
Inna sprawa, wróżba się nie sprawdziła u mnie. Okres 5 lat jeszcze się nie zakończył a mi się jednak udało umówić na kilka randek :) 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spójrz, ale byłaś na randce, czy weszłaś z kimś w relacje? 

 

Mi się wydaje, że można przewidzieć, ale nie tak dokładnie i coś co zobaczymy może się sprawdzić szybciej np: w ciągu 3 lat.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
12 minut temu, nastek96 napisał:

No spójrz, ale byłaś na randce, czy weszłaś z kimś w relacje? 

 

Mi się wydaje, że można przewidzieć, ale nie tak dokładnie i coś co zobaczymy może się sprawdzić szybciej np: w ciągu 3 lat.

Można powiedzieć, że w obu przypadkach byłam nazwana „dziewczyną” i znajomość trwała dłużej niż miesiąc wiec wg mnie jest to już relacja. Z ostatnim randkowiczem spotykałam się.. 4 miesiące. A to nie jest takie „nic” ;) 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wróżba faktycznie się nie sprawdziła. 

Problem z tymi wróżbami jest taki, że nie wiemy, czy ktoś nam rozłożył karty, czy tak o sobie coś napisał. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...