Skocz do zawartości

Jak postrzega mnie mój szef w pracy? interpretacja.


Tarocistka_doradca

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkład - praca, jak postrzega mnie szef w pracy?

 

Losujemy 7 kart z całej talii tarota i układamy je w następujący sposób.

 

 

1 karta 2 karta

3 karta

4 karta

5 karta

6 karta 7 karta

8 karta

 

1). Jak postrzega szef moja pracę?

2). Czy szef jest zadowolony z mojej pracy?

3). Moje mocne strony w pracy?

4). Moje słabe strony w pracy?

5). Mam szansę na rozwój w tej pracy?

6). Mam szansę na podwyżkę?

7). Najbliższa przyszłość do 3 miesięcy?

8). Dalsza przyszłość do roku czasu?

 

 

Zadanie, pyta kobieta.

 

1 karta: 4 mieczy.

2 karta: 3 mieczy

3 karta: Mag I

4 karta: Cesarzowa

5 karta: 5 monet

6 karta: 10 mieczy

7 karta: Rycerz mieczy

8 karta: Wieża.

Interpretacja kart:

 

1 karta: 4 mieczy. Szef uważa, że jego pracownica jest zbyt leniwa, bądż często bierze urlop z powodu choroby. Na karcie (4 mieczy) jest mężczyzna, który leży na łóżku, schorowany.

 

2 karta: 3 mieczy. Szef jest rozczarowany jej pracą.

 

3 karta: Mag I. Szef uważa, że jej mocną stroną jest komunikacja, ona wie, jak przekonać klientów do np: zakupu produktu. Ona potrafi czarować słowem.

 

4 karta: Cesarzowa III. Szef uważa, że jej słabą stron jest to, że zamiast wziąć się mocno za robotę, ona skupia uwagę na sobie, na swoim wizerunku, przeglądając się w lustrze 10 razy dziennie. Ważniejsze dla niej jest to, aby ładnie wyglądać, niż dobrze wykonać swoją pracę.

 

5 karta: 5 monet. Kobieta ta nie ma szans na rozwój w pracy, na karcie 5 monet, mamy dwóch żebraków.

 

6 karta: 10 mieczy. Kobieta nie ma żadnych szans na podwyżkę, karta 10 mieczy, na karcie jest martwy mężczyzna. Czyli jej nadzieja na podwyżkę umarła (10 mieczy).

 

7 karta: w najbliższej przyszłości w pracy czeka ją bardzo nerwowy okres, konfliktów, stresu i sporów (7 mieczy). Także jakiś stresujący wyjazd.

 

8 karta: a do roku czasu straci tą pracę, karta Wieża XVI, zawalenie.

 

6d70063633bea328.jpg

 

Serdecznie pozdrawiam.

Barbara Stanisławska.

www-tarot-doradca.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...