Jump to content

Pani Baran - Pan Lew


Guest Neferites

Recommended Posts

Guest Neferites

Kobieta Baran i mężczyzna Lew, co sądzicie o takim układzie?

 

Zawsze ciągnęło mnie do Lwów, potrafiłam się z nimi dogadać, świetnie się razem bawiliśmy, nadawaliśmy na tych samych falach, ale koniec końców rozstania zawsze były burzliwe i przyprawione masą kłótni.

 

Czy to dobry układ, czy Baran z Lwem nie jest się w stanie zgodzić na dłuższą metę? Jak wytrzymać z Lwem?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest wilkus

Barany mają zawsze małe opory co do lwa, wbrew pozorom lwy chce sie wiecej dowiedziec o baranach i sie dowiaduja, w sumie bardzo dyskretnie, potrafia sie znakomicie dogadac, maja bardzo duuuzo wspolnych zainteresowań :)

Lwy lubią iść na całość, W stosunkach baran-lew, lew zyje przyszloscia, jak oczarowac barana, baran analizuje i racjonalnie myśli - to jest ten minus(albo plus, to zalezy ), pomimo wszystkiego baran zawsze ma snetyment do lwa, ale mu tego nie mówi, lew za to może się w baranie zakochać i nikomu o niczym nie powiedziec ;)

Baran jest z natury rozwazniejszy, ale przy lwie głupieje - pozytywnie oczywiście, pozwala sobie na czucie się sobą. Obydwoje mogą się dzięki sobie rozwinąć, stanowią bardzo ciekawą parę.

 

pani baran i pani lew, stanowią idealną pare, która nigdy się nie nudzi, ciągle wpadają na nowe pomysły, łatwo odkrywają nowe interesujące rzeczy, umieją się porządnie zabawić umiejętnie oddzielając ważne sprawy od zabawy.

 

pan baran i pani lew, bardzo dobrana para, zazwyczaj Pan baran posiada pracę lepszą od Pani lew, ta zaś często zaskakuje swojego partnera -pozytywnie. Pani lew ma wykwintne zainteresowanai i sporo przyjaciół, dlatego pan lew nigdy się z nią nie nudzi. Jednak Pani lew, jest ciut mniej odpowiedzialna, z czego czasami mogą wynikać nieporozumienia i spory.

Mają bogate życie seksualne :)

 

pan lew i pani baran - partner w tym związku, jet "miśkiem" najukochańszym skarbem pani lew, pani lew kocha go calym serduszkiem, a on jest jej wierny. Idealnei zarzadzaja pieniedzmi, choc pan lew bardziej lubi rozpieszczac partnerke -przez co rozpieszcza i siebie, cieszy się szczęsciem swojej drugiej połówki.

Pan lew jest gorącym kochankiem w tym związku :P

 

pan baran i pan lew - mają podobne zainteresowania zanim się już poznali, przez co czasem brakuje im tematu do rozmow poniewaz w wielu sprawach się zgadzaja. Czesto mają dwa różne spojrzenia na światy, ale pomimo wszystko są ze sobą szczęśliwi

Edited by wilkus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.