Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Neferites

Pani Baran - Pan Lew

Recommended Posts

Guest Neferites

Kobieta Baran i mężczyzna Lew, co sądzicie o takim układzie?

 

Zawsze ciągnęło mnie do Lwów, potrafiłam się z nimi dogadać, świetnie się razem bawiliśmy, nadawaliśmy na tych samych falach, ale koniec końców rozstania zawsze były burzliwe i przyprawione masą kłótni.

 

Czy to dobry układ, czy Baran z Lwem nie jest się w stanie zgodzić na dłuższą metę? Jak wytrzymać z Lwem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest wilkus

Barany mają zawsze małe opory co do lwa, wbrew pozorom lwy chce sie wiecej dowiedziec o baranach i sie dowiaduja, w sumie bardzo dyskretnie, potrafia sie znakomicie dogadac, maja bardzo duuuzo wspolnych zainteresowań :)

Lwy lubią iść na całość, W stosunkach baran-lew, lew zyje przyszloscia, jak oczarowac barana, baran analizuje i racjonalnie myśli - to jest ten minus(albo plus, to zalezy ), pomimo wszystkiego baran zawsze ma snetyment do lwa, ale mu tego nie mówi, lew za to może się w baranie zakochać i nikomu o niczym nie powiedziec ;)

Baran jest z natury rozwazniejszy, ale przy lwie głupieje - pozytywnie oczywiście, pozwala sobie na czucie się sobą. Obydwoje mogą się dzięki sobie rozwinąć, stanowią bardzo ciekawą parę.

 

pani baran i pani lew, stanowią idealną pare, która nigdy się nie nudzi, ciągle wpadają na nowe pomysły, łatwo odkrywają nowe interesujące rzeczy, umieją się porządnie zabawić umiejętnie oddzielając ważne sprawy od zabawy.

 

pan baran i pani lew, bardzo dobrana para, zazwyczaj Pan baran posiada pracę lepszą od Pani lew, ta zaś często zaskakuje swojego partnera -pozytywnie. Pani lew ma wykwintne zainteresowanai i sporo przyjaciół, dlatego pan lew nigdy się z nią nie nudzi. Jednak Pani lew, jest ciut mniej odpowiedzialna, z czego czasami mogą wynikać nieporozumienia i spory.

Mają bogate życie seksualne :)

 

pan lew i pani baran - partner w tym związku, jet "miśkiem" najukochańszym skarbem pani lew, pani lew kocha go calym serduszkiem, a on jest jej wierny. Idealnei zarzadzaja pieniedzmi, choc pan lew bardziej lubi rozpieszczac partnerke -przez co rozpieszcza i siebie, cieszy się szczęsciem swojej drugiej połówki.

Pan lew jest gorącym kochankiem w tym związku :P

 

pan baran i pan lew - mają podobne zainteresowania zanim się już poznali, przez co czasem brakuje im tematu do rozmow poniewaz w wielu sprawach się zgadzaja. Czesto mają dwa różne spojrzenia na światy, ale pomimo wszystko są ze sobą szczęśliwi

Edited by wilkus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...