Skocz do zawartości

Zmarły kolega :( interpretacja snu potrzebna


jakostak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dzisiaj w nocy miałam dziwny sen.. ;|

 

Śniło mi sie że w drodze do domu wracałam ze zmarłym juz kolegą. Rozmawialismy, a ja byłam świadoma tego, że on nie żyje, bo nawet pamiętam, że w niedowierzaniu go dotknełam. Rozmawialiśmy na tematy typu "co tam słychać itd" w pewnym momencie on powiedział, że tu skręca no to się zatrzymaliśmy. Powiedział dokładnie "piękna jesteś, spotkamy się w kwietniu" i odszedł.

 

Nie wiem co może oznaczać ten sen. Proszę o interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja bym to odczytala dosłownie. Kolega chciał sie z Toba skontaktowac i zrobil to podczas Twojego snu. Czasami zmarli nas odwiedzaja, aby wlasnie zapytac sie co slychac? Czy jakas moga nam pomoc? itp. To normalne i nie boj sie, ja tak mialam kilka razy, kiedys regularnie do mnie zmarly wujek przychodzil podczas snu, wiedzialam, ze nie zyje i sobie normalnie gadalismy, to co mowil zawsze spelnialo sie, ostatnio mi sie przysnil niezyjacy przyjaciel mojego narzeczonego (akurat w rocznice mojego zwiazku, w dzien w ktory wlasnie ten przyjaciel poznal mnie z moim przyszlym mezem), ktory powiedzial mi o zblizajacym sie kryzysie w moim zwiazku, poprosil abym sie nie zalamywala , wszystko co powiedzial sie spelnilo, rowniez obiecal mi, ze mnie odwiedzi znow rowno za rok. Ta data u Ciebie w snie moze oznaczac, ze przysni Ci sie teraz w kwietniu. Grunt to sie nie bac, oni tez tesknia, potrzebuja z nami kontaktu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie ujete kaffko, zgadzam sie z tymi slowami moglo to byc jego pozegnanie, ale jak jeszcze kiedys Cie odwiedzi we snie to nie boj sie, ale spokojnie z nim pogadaj, wysluchaj co Ci ma do powiedzenia, sen taki naprawde moze podbudowac :), pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wam za ta interpretacje :P bo juz myslałam ze umre ;P bo akurat w kwietniu wyjezdzam po za dom na cały miesiąc :P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...