Skocz do zawartości

Miłość po przejściach Elżbiety Liszewskiej Studio Astropsychologii


Aura

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Pani Elżbiecie Liszewskiej za napisanie tego poradnika-pomocnika, Wydawnictwu Studio Astropsychologii za wydanie książki, a Naszemu foru za udostępnienie mi, bym mogła się z nią zapoznać.

Na przykładzie dwojga ludzi "po przejściach" możemy prześledzić losy całego związku, jego powstawanie, rozbudowę, utrwalanie, problemy z jakimi spotykają się ludzie i sposoby ich rozwiązywania.

Poznamy motywy naszego działania, sposoby nacisku otoczenia i bliskich na nas.

Nauczymy się rozmawiać z dorosłymi już dziećmi, o sexie, związkach, potrzebach.

Co mnie najbardziej zdziwiło i zmusiło do zastanowienia to ZDRADY, które dla mnie były równoznaczne z wykluczeniem ze związku,a tu o szok dowiedziałam się, że zdrada może być przydatna w polepszeniu związku jeśli nastąpi kilka wymienionych czynników (ale nie o to idzie bym opowiadała).

Na końcu każdego rozdziału ( a mamy ich 25) są zadania, afirmacje lub pytania do pracy nad sobą i związkiem.

Są to porady, które pomogą nam w codziennym życiu budować zgodne relacje nie tylko z partnerami.

Autorka przypomina i Ja tu się całkowicie zgadzam, że życie uczuciowe przypomina ogród, o który trzeba dać inaczej nam zdziczeje.

Reasumując, pozycja warta zgłębienia, nawet jeśli nie masz zamiaru budować nowego związku, a jedynie wzmocnić już istniejący.

Polecam Wszystkim i tym w związkach i tym którzy planują związek jak i tym, którzy pragną się rozwijać i zdobywać zrozumienie swoich i cudzych motywów działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...