Skocz do zawartości

ramka na zdjęcia


snoopy222

Rekomendowane odpowiedzi

Ponownie mam problem ponieważ nie pamiętam całego snu, jednak jeden symbol chodzi mi non stop po głowie. Znów sen wiąrze sie z rozstaniem z moim facetem (2,5 roku razem).

 

Sen dotyczy Ramki na zdjecia, wyjmuję ją spod biurka, oczyszczam z kurzu i stawiam na miejscu na ktorym stała. Wiem ze jestem wtedy szczesliwa jak stawiam tą ramke, ale kurcze nie wiem dlaczego...

 

przepraszam ze zawalam forum snem z ktorego pamietam tylko jeden mały moze i mało istotny element, ale dodam ze kilka dni temu zamieszczałam tutaj post o brudnej obrączce ktory został zinterpretowany jako oczyszczenie i odbudowe zwazku.

 

Ramkę z naszym zdjeciem, dostałam w zeszłym roku na walentynki (zreszta on ode mnie dostał to samo)...Wierzę bardzo w moc snów dlatego takie sny są dla mnie bardzo istotne, poniewaz facet ktory mnie porzucił jest dla mnie najwazniejszym człowiekiem na swiecie (podobno nikt nie kocha tak jak ja, przynajmniej tak twierdza niktorzy)

 

bardzo prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snoopy222, rzeczywiście, odstawienie ramki na dawne miejsce, oczyszczanie jej z kurzu dość jednoznacznie kojarzy się z powrotem do tego co było. Mnie osobiście ramka jest czymś sentymentalnym, dlatego sądzę, że jest to raczej wyraz Twoich pragnień, nasilonych nawet po interpretacji snu z obrączką.

Wierzę bardzo w moc snów dlatego takie sny są dla mnie bardzo istotne

 

Moja droga, wierzyć w moc snów nie oznacza traktowanie ich jako wyznacznika swoich życiowych poczynań. Nie doszukuj się w nich odpowiedzi, co najwyżej podpowiedzi tego, nie jak POWINNAŚ postąpić, a najwyżej tego jakie postępowanie dla Ciebie byłoby dobre.

Ze snów wynika, że pragniesz odbudowy związku, ale czy coś w tym kierunku robisz, czy czekasz na kolejne "znaki"?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...