Skocz do zawartości

sonieczka

Rekomendowane odpowiedzi

snilo mi sie, ze obserwalam z powietrza (siebie w tym snie nie widzialam) mlodego mezczyzne zjezdzajacego powozem z gorki, nagle kon ucieka a on spada z tej gory. Po upadku mezczyzna ma zlamana noge i bardzo go boli a ja czuje ten straszny bol. Nie ma tam krwi, ale zaczynam z nim rozmawiac i dopytuje sie o jego stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonieczko, sądzę iż chodzi o sytuację, w której (tak jak i we śnie) Ty występujesz w roli obserwatora czyichś poczynań, które jednak i na Tobie się odbijają. Ktoś Tobie bliski niewłaściwie czymś pokierował - coś się nie udało i teraz oboje odczuwacie tego skutki.

Czy we śnie bolała Cię noga, tak jak tego mężczyznę, czy odczuwałaś ból w innych miejscach?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam gdzie mnie bolalo, mialam swiadomosc ze zlamana noga musi strasznie bolec i czulam tak jakbym to ja zlamala noge. Dziekuje za interpretacje, to sie niestety zgadza, moja przyjaciolka opowiedziala mi o swoich problemach w malzenstwie i bardzo sie tym przejelam. Niedawno tez mialam sen o bolu..snil mi sie moj byly, ze mialam mu zrobic zastrzyk w dziosla by je wyleczyc jego zeby, ale wiedzialam ze to bedzie bardzo bolesne wiec w koncu znalazl sie lekarz i sam mu zrobil zastrzyk ale ja czulam jak to musi go bardzo bolec. A wczoraj go spotkalam z inna....upsss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...