Jump to content

Uczucia. Pomoc w interpretacji rozkładu

Guest Sancho Pansa

Recommended Posts

• 2 weeks later...
Guest Sancho Pansa

Długo się zastanawiałam nad rozkładem kart. Sam walet oznacza osobę zmienną uczuciowo, kochliwą, fałszywą- początkowo myślałam, że chodzi o zainteresowanego, ale z reszta rozkładu nie ma większego sensu. Wpadałam na pomysł, że może chodzi o rodzinę, oczywiście zainteresowanego, ale w jaki sposób rodzina może odzwierciedlać uczucia do mnie?

Z samym zainteresowanym widzę się nie za często. Mieszkamy w innych miejscowościach. Jest blondynem z niebieskimi oczami, więc mam wątpliwości co do tego, czy ten walet jest panem X. Jeżeli chodzi o jego uczucia do mnie nie jestem ich pewna.

A i jeszcze jedno. Praktycznie w każdym rozkładzie (nieważne czy dotyczą uczuć, pieniędzy czy ogólnie przyszłości) pojawia mi się król pik. Sądzę, że i w tym rozkładzie znalazł się on nieprzypadkowo

Edited by Kobalt60

Pan uczuc do Ciebie szczerych niestety nie ma. Ja bym generlanie uwazala, bo walet pik jest oszustem...Poza tym na koncu jest dama pik, ktora zawsze pojawiajac sie w ukladzie milosnym ukazuje osobe cierpiaca, nieczesto porzucona...

• 2 weeks later...
Guest Sancho Pansa

Nie wiem, ale a propos aktualnej sytuacji ta interpretacja nie ma sensu. Nie wiem właśnie kim może być dama pik (od razu mówię, że nie chodzi o mnie)...? Bardziej pasuje mi interpretacja damy pik, jako intrygantki, ale nie wiem co w tym wypadku ma do tego król. Wiem, że może się uczepiłam tego króla, ale w wielu rozkładach pojawia się, od pieniędzy do uczucia i zawsze łamie sens całkowitej interpretacji układów.