Skocz do zawartości

Chłopak, który pomylił moje imie i kino


Shoni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest to sen mojej koleżanki, która bardzo chce wiedzieć co ten sen oznacza bo jest to dla niej ważne =] proszę pomóżcie! ;D

 

dla wyjaśnienia:

Marcin - chłopak w którym się zakochała jednak on jej nie chce, nie interesuje się ją w ogóle..bardzo długo już ze sobą nie gadali..

 

 

"Byłam z siostrą w galeri białej , siedzialyśmy na jakiś krzesłach. Nagle zobaczyłam marcina. pomylil moje imie z jakąs patrycją i nagle zaczal mowic sam do siebie ze pomylily mu sie imiona czy cos. zostawilam swoja siostre i poszlam sie przejsc z marcinem. temat nie ustawal, strasznie duzo rozmawialismy ( co jest dziwne bo nigdy nie moglam za bardzo znalesc z nim tematu, a tym bardziej na zywo ) Nagle nastepna scena: kino.. siedziala obok mnie przyjaciolka i nagle Marcin pojawil sie na jej miejscu, znowu zaczelismy duzo rozmawiac , powiedział ze wtedy w bialej umowil sie z kolezanka ale ona chyba nie przyszła, pamietam jeszcze ze mowil ze bardzo dobrze sie uczy i chodzi na dodatkowy angielski. nagle sen sie urwał.. nie wiem czy ma to jakies znaczenie , ale mial zoltą bluze. Nie gadalam z nim od dawna, ale wczoraj go widzialam przez okno, wiec moze dlatego mi sie przyśnil ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sen oznacza ich problemy z komukacja stad te pomylone imie i ten angielski. Ciezko im sie dogadac. Kino oznacza, ze twoja kolezanka nie umie podjac decyzji w sprawie tego chlopaka, nie umie zorientowac sie w sytuacji, nie wie co on do niej czuje, moze troche zyje zludzeniami. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...