Skocz do zawartości

Strasznie sie bałam


wiosna

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się,że weszłam bardzo wysoko po jakimś rusztowaniu. Na samej górze był podest, a na nim mężczyzna trochę ode mnie młodszy /ja mam 48 lat/,

który bardzo zachęcał mnie żebym weszła na podest,bo to takie proste i nie ma się czego bać. Tymczasem ja bardzo się bałam, że spadnę i wiedziałam, że to nie wykonalne.

Mężczyzna był b. miły i podał mi rękę, żeby mnie wciągnąć na górę i wtedy sam o mało co by nie spadł. Wcale się jednak nie przestraszył. Nawet się uśmiechał i dodawał mi otuchy.

Bałam się i zejśc i panicznie bałam sie wejść wyżej, ale cały czas czułam, że on b. chce mi pomóc i choć panicznie sie boję, to mogę liczyć na jego pomoc i mogę mu zaufać.

Co to może znaczyć Kochani,,,

Edytuj/Usuń Wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie wchodzenie do góry to dobry znak, jednak w snie wystepuje strach i poczucie niewykonalnosci..

moze ktos cie do czegos namawia, badz sama czujesz potrzebe zrobienia czegos co rozwinie cie zarowno w sensie materialnym np ryzyko w sensie finansowym jak rowniez w innej sferze zycia moze nowy zwiazek..

jednak czujesz glebokie zaufanie do tego mezczyzny ze snu, wiec moze warto zaryzykowac...

ale najpierw zastanow sie czy na pewno tego chcesz

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...