Skocz do zawartości

TABLICA PRZEWODNICTWA ANIOŁÓW DR DOREEN VIRTUE - szukam króliczków do ćwiczeń


julenka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tym razem chciałabym zaoferować wróżbę na 1 konkretne pytanie inną techniką niż wróżba z kart. Tablica Przewodnictwa Aniołów jest to swojego rodzaju wyrocznia, ale zastosowanie i interpretacja wyników została maksymalnie uproszczona, aby dało się z łatwością zrozumieć przekaz. Nie ma w niej negatywów, jest pozbawiona wszelkich przesłań, które budziłyby strach i niepokój pytającego. Nawet jeżeli wynik wróżby nie jest po naszej myśli należy pamiętać że kierują tym Anioły, a one nigdy nic złego nie robią dla człowieka- kierują się energią miłości.

 

Tablica składa się z 12 ścieżek (każdej z nich przypisany jest opiekun lub grupa opiekunów):

 

- Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

- Pieniądze- Archanioł Ariel

- Kariera- Archanioł Chamuel

- Życiowy Cel- Archanioł Michał

- Dzieci- Archaniołowie Gabriel i Metatron

- Rodzina i Przyjaciele- Archanioł Raguel

- Zdrowie- Archanioł Rafał

- Ścieżka Duchowa- Archanioł Uriel

- Zdolności Parapsychiczne- Archaniołowie Raziel i Haniel

- Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

- Kiedy To Nastąpi- Archanioł Jeremiel

- Dom- Archanioł Jofiel

 

Ścieżki wybieram ja czyli wróżący w zależności od pytania (mogę wybrać od jednej do czterech ścieżek w jednym pytaniu).

 

Czasami oprócz Tablicy będę korzystać z kart z przesłaniami.

 

Jak widzicie jest tu też ścieżka zatytułowana „Tak Lub Nie” czyli możecie zadawać pytania w których oczekujecie krótkiej i konkretnej odpowiedzi.

 

UWAGA!!!

 

Proszę zastosować się do tego co teraz napiszę

 

- W tym temacie działa SYSTEM 1X1 (jedna osoba zadaje jedno konkretne pytanie i czeka na odpowiedź; dopiero po tym jak odpiszę kolejna osoba może zadać swoje pytanie)

W tym temacie nie ma „zapisywania się w kolejkę”- praca z tablicą jest pracochłonna oraz czasochłonna więc aby być fair nie mogę zapisać 8 osób i zrobić to „na odczepnego”. Pamiętać trzeba, że Tablica jest bardzo wrażliwa na energię i muszę ją szanować, a przez to należy rozumieć, iż nie mogę obciążać ani jej ani siebie większą ilością różnych pytań.

 

- Na sam początek proszę Was o jedno ogólne pytanie, abym mogła nabrać wprawy- z czasem na pewno zaproponuję Wam odpowiedzi na bardziej złożone pytania.

 

** Proszę o wyrozumiałość, mam Tablicę od dzisiaj i jeżeli będą mniej precyzyjne odpowiedzi, proszę o informacje a na pewno poprzez dodatkowe wróżby otrzymacie zrozumiałe odpowiedzi.

Proszę również nie oceniać mnie surowo, ani nie przekreślać... ja dpiero szukam króliczków do ĆWICZEŃ.

 

UWAGA

 

Przed zadaniem pytania proszę wpisać hasło AN ANGEL- jako potwierdzenia przeczytania regulaminu (pytania bez hasła będą również ignorowane).

 

Życzę Wszystkim samych dobrych i zrozumiałych wróżb.

 

Zapraszam Serdecznie!!!

 

(Niżej REGULAMIN WRÓŻB- proszę się z nim zapoznać ponieważ inaczej pytania będą ignorowane!!!)

Edytowane przez julenka
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R E G U L A M I N wróżb:

 

--> Pytający:

 

- jest pełnoletni

- wpisał przed swoim pytaniem hasło "AN ANGEL" jako potwierdzenia przeczytania regulaminu

- zapoznał się z opisem tematu i opisem regulaminu tematu i całego forum/działu

-zrozumiał zasady stawiania kart/wróżenia w temacie np. SYSTEMU 1x1

- w jednym poście zadaje tylko jedno konkretne pytanie nie rozłożone- np. sfera uczuć, sfera zawodowa

- opisuje w temacie w kilku zdaniach powód zadania pytania [krótko określa swoją sytuację]

- pod pytaniem zamieszcza swoje imię oraz co najmniej rocznik np. -Patryk 1977- jeżeli pytanie dotyczy jeszcze innej osoby*prócz pytającego to podaje również to samo i zaznacza – ja- Patryk 1977, ona- Ola 1982-

- zadaje poważne pytania

-zadaje pytanie o które nie pytał się na forum przez ostatnie 3 miesiące

- nie wymusza od wróżącego satysfakcjonującej odpowiedzi

- nie upomina się o odpowiedź

- jest świadomy, że może dojść do sytuacji gdzie będzie proszony o dodatkowe informacje potrzebne do interpretacji rozkładu

- po interpretacji mile widziane weryfikacja opisu rozkładu i w razie czego dopytanie się jeżeli czegoś się nie zrozumiało- proszę pamiętać, że jestem samoukiem i nie mam takiej praktyki/doświadczenia i może zdarzyć się, że coś błędnie dopiszę

mile widziane również kliknięcie ( * ) jako punktu reputacji, punktu jakości tematu jak i Podziękował/a

 

--> Wróżący (ja):

 

- pracuje zgodnie z regulaminem działu

- stara się aby jak najszybciej odpowiedzieć na pytania

- zawsze kieruje się tym co jest w kartach i opisuje wszystko co widzi- często daje dodatkowo informacje też na inny temat niż było pytanie

- pracuje w wolnym czasie więc nie ma określeń/ ram w ilu dniach od wysłania pytania Użytkownik otrzyma odpowiedź- czasami może się zdarzyć, że po kilku dniach, gdyż czasami ja czuję, że dziś nie jest dobry czas na stawianie kart np. przez brak skupienia

- współpracuje ściśle z Pytającym

- zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania rozkładu na dane pytanie bez większego tłumaczenia się

- nie odpowiada na pytania- zdrowie, ciąża, testamenty/spadki, jak również nie doradza czy się rozstać/rozwieść jak również o zdrad, jak też o swojego idola np. piosenkarza/sportowca

- nie określa ram czasowych w rozkładach- Ja osobiście nie określam czasu w kartach... Jeżeli już to dany rozkład robię np. na 6 miesięcy lub rok.

- Działa w zgodnie z zasadami podanymi w temacie np. w SYSTEMIE 1x1- jedna osoba zadaje jedno proste i krótkie pytanie jasno określone, w jednej konkretnej sferze... jeżeli pyta się osoba o związek to robię rozkład partnerski i odpowiadam tylko na to, a nie na pięć innych pytań

- zastrzega sobie prawo do stosowania różnych talii kart bez uprzedzania o tym Pytającego

- zastrzega sobie prawo do różnej długości opisu interpretacji wróżby

- zastrzega sobie prawo do zadania dodatkowych pytań jak i zmiany słów pytania- na łatwiejszy bardziej zrozumiały do pracy

- zastrzega sobie prawo do prośby aby Pytający uprościł pytanie gdy wg wróżącego jest zbyt rozszerzone.

 

Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu powyżej w każdej chwili gdy uznam to za stosowne.

 

UWAGA!!!

 

W tym temacie odpowiadam także na ogólne pytania zdrowotne- zdrowie fizyczne lub psychiczne. (UWAGA- wróżba nie równa się opini lekarskiej. Jeżeli czujecie się źle to nie zaszkodzi wizyta u lekarza rodzinnego... Wróżba to tylko sugestia- NIE DIAGNOZA!!!

Archanioł Rafael nie ma USG i innych fachowych sprzętów więc jak co to słuchamy serca i idziemy po diagnozę do lekarza. :))

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

 

Bardzo chętnie zostanę króliczkiem :)

 

To ja poproszę na sferę uczuciową w 2013 roku. Jestem samotna. Rozstałam się z kimś 2 miesiące temu i teraz powolutku dochodzę do siebie.

 

Kasia 1983

Edytowane przez malamiii
hasło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie , poprosze o pomoc Aniołów . Kiedy stworzę udany związek i po czym poznam mężczyznę, a może już go znam.

Pozdrawiam

Magdalena 13maj77

 

 

....myślałam,że będę pierwsza....nie było nic jak pisałam:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie , poprosze o pomoc Aniołów . Kiedy stworzę udany związek i po czym poznam mężczyznę, a może już go znam.

Pozdrawiam

Magdalena 13maj77

 

 

....myślałam,że będę pierwsza....nie było nic jak pisałam:(

niestety muszę być twarda i działać z regulaminem więc niestety IGNORUJĘ pytanie ponieważ jest SYSTEM 1X1 i proszę zapoznać się z zasadami... proszę powtórzyć pytanie gdy odpowiem koleżance wyżej (o ile nie będzie już kolejnego pytania)

 

UWAGA

 

Zmiana Regulaminu- wprowadzenie "hasła" jako potwierdzenia przeczytania regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Po prostu pisałam w tym samym momencie co poprzedniczka... pozdrawiam i wszystkiego dobrego

ps. regulamin czytałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

 

Bardzo chętnie zostanę króliczkiem :)

 

To ja poproszę na sferę uczuciową w 2013 roku. Jestem samotna. Rozstałam się z kimś 2 miesiące temu i teraz powolutku dochodzę do siebie.

 

Kasia 1983

Pytanie- sfera uczuciowa w 2013roku

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

5 oczek: WYCOFANIE SIĘ

 

Aniołowie zachęcają Cię do wycofania się i odpoczynku od codziennego życia. Taki urlop dobrze wpłynie na Ciebie, zrelaksujesz się przez co wyrzucisz z siebie negatywne emocje. Taka przerwa naładuje cię nową energią i entuzjazmem oraz pomorze przemyśleć dotychczasowe Twoje życie uczuciowe i nabierzesz sił do wprowadzenia ewentualnych zmian, aby było lepiej. Wypoczynek może być różnego rodzaju np. wizyta w spa, u kosmetyczki, spacer czy wyjazd pod namiot. Ważne jest abyś w spokoju mogła oddać się refleksji i przemyśleniom.

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie- sfera uczuciowa w 2013roku

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

5 oczek: WYCOFANIE SIĘ

 

Aniołowie zachęcają Cię do wycofania się i odpoczynku od codziennego życia. Taki urlop dobrze wpłynie na Ciebie, zrelaksujesz się przez co wyrzucisz z siebie negatywne emocje. Taka przerwa naładuje cię nową energią i entuzjazmem oraz pomorze przemyśleć dotychczasowe Twoje życie uczuciowe i nabierzesz sił do wprowadzenia ewentualnych zmian, aby było lepiej. Wypoczynek może być różnego rodzaju np. wizyta w spa, u kosmetyczki, spacer czy wyjazd pod namiot. Ważne jest abyś w spokoju mogła oddać się refleksji i przemyśleniom.

 

 

Dziekuję bardzo :bukiet::uscisk:

Więc rozumiem, że to moje "wycofanie" w którym teraz jestem jeszcze długo potrwa? I w 2013 roku szału nie będzie w uczuciach ?

 

Muszę powiedzieć, że chyba jestem w trakcie tego co sugerują mi aniołki. Odpoczywam, wyrzucam z siebie negatywne emocje... ładuje sie pozytywną energią... rozmyślam.... nabieram sił do ewentualnych zmian

Kurcze dokładnie tak jak napisałaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

To ja poproszę Julenko na karierę.

Obecnie szukam intensywnie pracy lub stażu, jednocześnie mam pewne plany rozwoju czegoś własnego.

Katarzyna 04.02.1973

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję bardzo :bukiet::uscisk:

Więc rozumiem, że to moje "wycofanie" w którym teraz jestem jeszcze długo potrwa? I w 2013 roku szału nie będzie w uczuciach ?

 

Muszę powiedzieć, że chyba jestem w trakcie tego co sugerują mi aniołki. Odpoczywam, wyrzucam z siebie negatywne emocje... ładuje sie pozytywną energią... rozmyślam.... nabieram sił do ewentualnych zmian

Kurcze dokładnie tak jak napisałaś...

Niekoniecznie przez cały rok będziesz w wycofaniu. Tablica pokazała to ponieważ może jesteś podczas wprowadzania zmian... Anioły czują, że potrzebujesz odpoczynku i na hwilę obecną w tej kwesti Twój spokój jest najważniejszy.

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Pozwoliłam sobie rozszerzyć Twoje pytanie na kilka ścieżek. Mam nadzieję, że się nie obrazisz ;)

 

AN ANGEL

To ja poproszę Julenko na karierę.

Obecnie szukam intensywnie pracy lub stażu, jednocześnie mam pewne plany rozwoju czegoś własnego.

Katarzyna 04.02.1973

Kariera w 2013roku

 

Ścieżka: Kariera- Archanioł Chamuel

8 oczek: NAUKA

 

Aniołowie radzą abyś w tym roku poświeciła swój czas na różnego rodzaju edukacji. Edukacja w postaci np. książek, kursów, zajęć pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę dla sfery zawodowej. To podniesie Twoje kwalifikacje i możliwości zdobycia lepszej pracy lub awansu. Zwróć uwagę na towarzyszące Ci znaki wewnętrzne (np. przeczucia, sny) jak i zewnętrzne (np. powtarzalność w propozycjach od różnych osób dotyczące np. dodatkowych zajęć). Nie martw się o czas i ewentualne pieniądze potrzebne na pogłębienie swojej wiedzy- uwierz, że dasz sobie radę... To też może być sygnał, abyś połączyła swoje życie zawodowe z edukacją np. jako nauczyciel.

 

Kiedy podejmiesz prace?

 

Ścieżka: Kiedy To Nastąpi?- Archanioł Jeremiel

5 oczek: WIOSNA

 

Możliwe, że otrzymasz prace lub może zacząć się coś dziać kwestii zawodowej już wiosną. Wiosna jest tradycyjnie powiązana z narodzinami, nowymi projektami i początkiem, więc jest to również przesłanie o rozpoczęciu czegoś nowego. Zapomnij o przeszłości- całym jej bólu- i staw czoła obecnej sytuacji z niezmąconą wiarą. Twoje pytanie wskazuje, że powinnaś się rozchmurzyć, podjąć ciekawe dyskusje i wpuścić ciepło do swojego życia. Świece rozjaśnią Twój dom i przypomną Ci o dostrzeganiu wewnętrznego światła w sobie i innych. Jest to również doskonały moment na rozpoczęcie nowych projektów i zasianie ziarna na przyszłość..

 

Czy będziesz zadowolona z pracy (zakładając, że podejmiesz prace w najbliższym czasie)?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

5 oczek: BARDZO MOŻLIWE

 

Czy założysz w 2013 roku swój własny konkretny biznes/interes?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

7 oczek: NIE

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

-Życie uczuciowe-

Witam, od nowego roku jestem w nowym szczęśliwym związku po wielu nieudanych próbach...Proszę mi powiedzieć jaka czeka nas przyszłość lub co ewentualnie robić, jak postepować by tego nie zepsuć, by cały czas było tak pięknie jak jest teraz a nawet lepiej.

Justyna 1989

Daniel 1987

Pozdrawiam :)

 

Twoje życie uczuciowe w 2013 roku

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

2 oczka: WYBACZ

 

Twoje pragnienia spełnią się, gdy oczyścisz się z dawnych urazów i gniewu. Nawet jeśli nie jesteś w stanie wybaczyć komuś jego zachowania, musisz pozbyć się gniewu wobec tej osoby. Trzeba to zrobić, ponieważ taki gniew jest toksyną, która szkodzi Tobie, a nie osobie, względem której jest skierowany. Wybaczając otwierasz drogę ku uzdrowieniu i miłości. Gdy odpuszczasz komuś jego występki, natychmiast wzrasta Twoja energia i poczucie własnej wartości. Najłatwiejszym sposobem jest bezinteresowne błogosławieństwo i modlitwa za wszystkie osoby uwikłane w daną sytuację Okaż wszystkim współczucie. Zobacz i poczuj, jak oczyszczasz się ze starego gniewu i odetchnij nowo odkrytym spokojem... To może chodzić zarówno o Twojego obecnego partnera, jak i o byłych partnerów z przeszłości. Czasami poprzez złe doświadczenia z poprzednich związków, możesz tak samo oceniać/traktować obecnego partnera, a to nie zawsze jest fair wobec niego.

 

Relacje Justyny z Danielem w 2013 roku

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

7 oczek: ROMANS

 

W tej chwili szczerze pragniesz romansu i ważne jest, abyś poświęciła temu celowi cały swój czas i energię. Zacznij od romansu z samą sobą. Zadbaj o świeże kwiaty w domu i w pracy, zafunduj sobie masaż lub pedicure, zapal świece, zrelaksuj się w ciepłej kąpieli albo oddaj się zabawie i przyjemnościom. Wytworzona w ten sposób pozytywna energia przełoży się na Twoje życie uczuciowe. Pielęgnuj miłość ze swoim partnerem poprzez flirtowanie, wzajemne czułości i drobne prezenty. Pamiętaj, że ostatecznie to Ty jesteś osobą, która wprowadza romantyczne uniesienia w swoim życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

 

a można zdolności parapsychiczne? ogólnie - rozwój duchowy..

 

Jeżeli tak, to poproszę :)

Edytowane przez olkacool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można ;)

zdolności parapsychiczne i ścieżka duchowa też jest zezwolona ;) , ale zrobię na ten rok- będzie bardziej zrozumiałe

 

już zapisuję i za jakiś czas dam odpowiedź

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

 

a można zdolności parapsychiczne? ogólnie - rozwój duchowy..

 

Jeżeli tak, to poproszę :)

 

Ola 31.01.1983.

Zdolności Parapsychiczne w 2013roku

 

Ścieżka: Zdolności Parapsychiczne- Archaniołowie Raziel i Haniel

10 oczek: POMYSŁY I PRZEMYŚLENIA

 

Aniołowie pragną Ci przekazać, że w odpowiedzi na Twe prośby zsyłają Ci mądrość. Zwróć uwagę na powtarzające się pomysły, szczególnie na te, które zachęcają Cię do pojęcia działań. Jest t proces zwany jasnopoznawaniem czyli „przejrzystą wiedzą”. Nie próbuj tego ignorować, zniechęcać się lub żyć w przekonaniu, iż to nie jest Ci potrzebne ponieważ już ktoś wcześniej wpadł na podobny pomysł. Zamiast tego, spróbuj zapisać wszystkie Twoje pomysły, które związane są z Twoimi prawdziwymi zainteresowaniami i zdolnościami. Uszanuj swoją intuicje. Możesz również poprosić Anioły o wzmocnienie Twojej pewności siebie.

 

Jak będzie wyglądać ścieżka duchowa Oli 1983 w 2013 roku?

 

Ścieżka: Ścieżka Duchowa- Archanioł Uriel

10 oczek: GRUPA WSPARCIA

 

Twoja ścieżka duchowa przebiega na wyższym poziomie i zyskuje dzięki pomocy osób myślących podobnie. Aniołowie kierują Cię do grupy wsparcia, która pomoże Ci dowiedzieć się więcej o sobie samej i duchowości. Zwróć uwagę na wszelkie znaki lub powtarzające się przesłania zachęcające Cię do zapisania się na określony kurs, przyłączenia się do kościoła, świątyni lub innej uduchowionej grupy. Być może już znalazłaś taką grupę. Jeśli tak, to ta wiadomość zachęca cię do pozostania w niej. Jeżeli Twoja obecna grupa jest dla Ciebie powodem niepokoju, zwróć się do Aniołów w wyborze pomiędzy znalezieniem nowej grupy a pozostaniem w obecnej i pomoc w podjęciu próby uzdrowienia sytuacji. Jedno jest pewne- czerpiesz ogromne korzyści ze spostrzeżeń , miłości, wsparcia, nauczania przyjaźni i dzielenia się, które wynikają z uczestnictwa w grupie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam An Angel

poproszę o rozkład na pracę oraz uczucia. Waham się czy nie zmienić pracy, bo obawiam się ze w tej mogę nic nie osiągnąć.Zmiana pracy łaczy się ze zmianą miejsca zamieszkania, a mój partner kupił mieszkanie i nie chce na razie go sprzedać. Na co ja nalegam. bo tu gdzie jesteśmy jest ciężko z pracą.

Jeżeli chodzi o uczucia to jestem w stałym związku partnerskim. Boję się jednak, czy jest to ten właściwy mężczyzna. Nie mniej jednak bardzo go szanuje i cenię.Czy jest nam pisana wspólna przyszłość.?

Ania 12.10.1986

Adam 28.05.1984

 

Dziękuję pozdrawiam Ania

Edytowane przez Lulu86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam An Angel

poproszę o rozkład na pracę oraz uczucia. Waham się czy nie zmienić pracy, bo obawiam się ze w tej mogę nic nie osiągnąć.Zmiana pracy łaczy się ze zmianą miejsca zamieszkania, a mój partner kupił mieszkanie i nie chce na razie go sprzedać. Na co ja nalegam. bo tu gdzie jesteśmy jest ciężko z pracą.

Jeżeli chodzi o uczucia to jestem w stałym związku partnerskim. Boję się jednak, czy jest to ten właściwy mężczyzna. Nie mniej jednak bardzo go szanuje i cenię.Czy jest nam pisana wspólna przyszłość.?

Ania 12.10.1986

Adam 28.05.1984

 

Dziękuję pozdrawiam Ania

Czy Ania powinna zmienić prace?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

11 oczek: OCZYWIŚCIE

 

Czy Ania powinna zmienić miejsce zamieszkania?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

6 oczek: CZEKAJ

 

Aniołowie radzą, abyś poczekała jeszcze z tą decyzją. Nie odradzają lecz proszą, abyś przemyślała wszystkie „za” i „przeciw”. Być może w późniejszym czasie będzie bardziej atrakcyjniejsza oferta. Teraz gdybyś się podjęła tego, nie wszystko byłoby takie na jakie z pozoru wyglądał. Byłoby trudniejsze i mogłoby być nawet bardziej rozczarowujące. Czasami przeczekanie jest korzystniejsze...

 

Relacje Ani z Adamem w 2013 roku

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

6 oczek: UZDROWIONE SERCE

 

Aniołowie pragną przekazać, że dochodzisz do siebie po poprzednim związku z przeszłości. Podczas pozbywania się żalu i innych uczuć takich jak złość, urazy czy poczucie winy, Twoje serce bardziej otwiera się na miłość. To pozwala zbliżyć się do Ciebie innym osobą (nowym jak i też np. obecnemu partnerowi). Jeżeli jednak czujesz iż w pewnych aspektach życia nie potrafisz sobie poradzić, poproś inne osoby o pomoc np. grupy wsparcia, zaufanego przyjaciela, terapeutę czy też Anioły. Oni pomogą Ci dojść do zdrowia lub równowagi w życiu zapominając o przeszłości i wynosząc z niej jedynie lekcje jakie musiałaś odrobić. Pamiętaj, że każde doświadczenie ma nas czegoś nauczyć, a dzięki temu będziesz potrafiła pomóc w przyszłości innym osobą w podobnej sytuacji.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel :-)

 

To ja bym poprosiła na sprawy uczuciowe na czerwiec jeśli można ;-) Czy widać tam jakiegoś mężczyznę, randki, spotkania? Ktoś nowy czy juz znany? Dane pozwolę sobie przesłąć na priv ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ania powinna zmienić prace?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

11 oczek: OCZYWIŚCIE

 

Czy Ania powinna zmienić miejsce zamieszkania?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

6 oczek: CZEKAJ

 

Aniołowie radzą, abyś poczekała jeszcze z tą decyzją. Nie odradzają lecz proszą, abyś przemyślała wszystkie „za” i „przeciw”. Być może w późniejszym czasie będzie bardziej atrakcyjniejsza oferta. Teraz gdybyś się podjęła tego, nie wszystko byłoby takie na jakie z pozoru wyglądał. Byłoby trudniejsze i mogłoby być nawet bardziej rozczarowujące. Czasami przeczekanie jest korzystniejsze...

 

Relacje Ani z Adamem w 2013 roku

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

6 oczek: UZDROWIONE SERCE

 

Aniołowie pragną przekazać, że dochodzisz do siebie po poprzednim związku z przeszłości. Podczas pozbywania się żalu i innych uczuć takich jak złość, urazy czy poczucie winy, Twoje serce bardziej otwiera się na miłość. To pozwala zbliżyć się do Ciebie innym osobą (nowym jak i też np. obecnemu partnerowi). Jeżeli jednak czujesz iż w pewnych aspektach życia nie potrafisz sobie poradzić, poproś inne osoby o pomoc np. grupy wsparcia, zaufanego przyjaciela, terapeutę czy też Anioły. Oni pomogą Ci dojść do zdrowia lub równowagi w życiu zapominając o przeszłości i wynosząc z niej jedynie lekcje jakie musiałaś odrobić. Pamiętaj, że każde doświadczenie ma nas czegoś nauczyć, a dzięki temu będziesz potrafiła pomóc w przyszłości innym osobą w podobnej sytuacji.

 

Witam Dziękuję za odpowiedz.

czyli wyszło że zmiana pracy TAK zmiana miejsca zamieszkania CZEKAC.

Dzięki zastosuje się.

Dziękuję i pozdrawiam

ANia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL chciałam zapytać o studia. nie ukrywam,ze bardzo bym chciała zdać resztę egzaminów i obronić się do końca czerwca. chociaż to duże wymagania (bo 1 egzamin w poniedziałek, a 3 kolejne w odstępach 3 tygodniowych). w związku z tym czy zdam te egzaminy i obronie sie w powyższym terminie? a jeśli nie to do kiedy to się stanie? :) Pozdrawiam, Beata 01.09.1989.

P.s.prosze o wykropkowanie danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL chciałam zapytać o studia. nie ukrywam,ze bardzo bym chciała zdać resztę egzaminów i obronić się do końca czerwca. chociaż to duże wymagania (bo 1 egzamin w poniedziałek, a 3 kolejne w odstępach 3 tygodniowych). w związku z tym czy zdam te egzaminy i obronie sie w powyższym terminie? a jeśli nie to do kiedy to się stanie? :) Pozdrawiam, Beata 01.09.1989.

P.s.prosze o wykropkowanie danych

 

a ja proszę zastosować się do regulaminu w temacie...... Niestety pytanie ignoruję. Prosiłam, aby jedna osoba wpisała się- reszta czeka.

 

Bergi1986 była jako pierwsza więc Ty powinnaś poczekać.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel :-)

 

To ja bym poprosiła na sprawy uczuciowe na czerwiec jeśli można ;-) Czy widać tam jakiegoś mężczyznę, randki, spotkania? Ktoś nowy czy juz znany? Dane pozwolę sobie przesłąć na priv ;-)

Twoje życie uczuciowe w czerwcu 2013 roku

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

2 oczka: WYBACZ

 

Twoje pragnienia spełnią się, gdy oczyścisz się z dawnych urazów i gniewu. Nawet jeśli nie jesteś w stanie wybaczyć komuś jego zachowania, musisz pozbyć się gniewu wobec tej osoby. Trzeba to zrobić, ponieważ taki gniew jest toksyną, która szkodzi Tobie, a nie osobie, względem której jest skierowany. Wybaczając otwierasz drogę ku uzdrowieniu i miłości. Gdy odpuszczasz komuś jego występki, natychmiast wzrasta Twoja energia i poczucie własnej wartości. Najłatwiejszym sposobem jest bezinteresowne błogosławieństwo i modlitwa za wszystkie osoby uwikłane w daną sytuację Okaż wszystkim współczucie. Zobacz i poczuj, jak oczyszczasz się ze starego gniewu i odetchnij nowo odkrytym spokojem.

 

Czy znajdziesz partnera na związek w czerwcu 2013 roku?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

9 oczek: ZDECYDOWANIE

 

Czy będzie to osoba z przeszłości?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

5 oczek: BARDZO MOŻLIWE

 

Czy zapoczątkujesz związek uczuciowy w czerwcu 2013 roku?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

3 oczek: TAK

 

----

 

Uwaga, to że wszystko wskazuje na pozytywy, nie wyklucza, iż może być inaczej. To od Ciebie zależy czy tak będzie. Bądź czujna i aktywna, a może być bardzo miło ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje życie uczuciowe w czerwcu 2013 roku

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

2 oczka: WYBACZ

 

Twoje pragnienia spełnią się, gdy oczyścisz się z dawnych urazów i gniewu. Nawet jeśli nie jesteś w stanie wybaczyć komuś jego zachowania, musisz pozbyć się gniewu wobec tej osoby. Trzeba to zrobić, ponieważ taki gniew jest toksyną, która szkodzi Tobie, a nie osobie, względem której jest skierowany. Wybaczając otwierasz drogę ku uzdrowieniu i miłości. Gdy odpuszczasz komuś jego występki, natychmiast wzrasta Twoja energia i poczucie własnej wartości. Najłatwiejszym sposobem jest bezinteresowne błogosławieństwo i modlitwa za wszystkie osoby uwikłane w daną sytuację Okaż wszystkim współczucie. Zobacz i poczuj, jak oczyszczasz się ze starego gniewu i odetchnij nowo odkrytym spokojem.

 

Czy znajdziesz partnera na związek w czerwcu 2013 roku?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

9 oczek: ZDECYDOWANIE

 

Czy będzie to osoba z przeszłości?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

5 oczek: BARDZO MOŻLIWE

 

Czy zapoczątkujesz związek uczuciowy w czerwcu 2013 roku?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

3 oczek: TAK

 

----

 

Uwaga, to że wszystko wskazuje na pozytywy, nie wyklucza, iż może być inaczej. To od Ciebie zależy czy tak będzie. Bądź czujna i aktywna, a może być bardzo miło ;)

 

Dziękuję ślicznie :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel

Jak rozwinął się moje spray uczuciowe? Czy mam wrócić do Tomka (08.07.91)? Czy Mateusz w końcu zwróci na mnie uwagę (23.08.91)? Czy Mateusz się ze mną spotka jak tak to czy ta relacja będzie miała dalszy ciąg ? czy w najbliższym czasie będe w końcu szczęśliwa?

Patrycja 29.12.92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.... nie wiem czy jesteś w związku czy jesteś singlem więc wpisuję 1 ścieżkę (jeżeli jesteś zainteresowana dodatkowymi odpowiedziami to określ swój stan w uczuciach). Możesz wpisać się od razu bo to ciąg dalszy wróżby.

 

Witam

An Angel . Jak rozwinie się moję życie uczuciowe w tym roku? Asia 15 kwiecień 1977?

Pozdrawiam

 

Twoje życie uczuciowe w 2013 roku

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

6 oczek: UZDROWIONE SERCE

 

Aniołowie pragną przekazać, że dochodzisz do siebie po poprzednim związku z przeszłości. Podczas pozbywania się żalu i innych uczuć takich jak złość, urazy czy poczucie winy, Twoje serce bardziej otwiera się na miłość. To pozwala zbliżyć się do Ciebie innym osobą (nowym jak i też np. obecnemu partnerowi). Jeżeli jednak czujesz iż w pewnych aspektach życia nie potrafisz sobie poradzić, poproś inne osoby o pomoc np. grupy wsparcia, zaufanego przyjaciela, terapeutę czy też Anioły. Oni pomogą Ci dojść do zdrowia lub równowagi w życiu zapominając o przeszłości i wynosząc z niej jedynie lekcje jakie musiałaś odrobić. Pamiętaj, że każde doświadczenie ma nas czegoś nauczyć, a dzięki temu będziesz potrafiła pomóc w przyszłości innym osobą w podobnej sytuacji.

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL chciałam zapytać o studia. nie ukrywam,ze bardzo bym chciała zdać resztę egzaminów i obronić się do końca czerwca. chociaż to duże wymagania (bo 1 egzamin już był w poniedziałek, a 3 kolejne w odstępach 3 tygodniowych). w związku z tym czy zdam te egzaminy i obronie sie w powyższym terminie? a jeśli nie to do kiedy to się stanie? :) Pozdrawiam, ...

P.s.prosze o wykropkowanie danych . teraz ok? :)

Edytowane przez bajak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykropkować danych nie mogę ponieważ nie jestem moderatorem, ale Ty swój post możesz edytować sama :)

 

AN ANGEL chciałam zapytać o studia. nie ukrywam,ze bardzo bym chciała zdać resztę egzaminów i obronić się do końca czerwca. chociaż to duże wymagania (bo 1 egzamin już był w poniedziałek, a 3 kolejne w odstępach 3 tygodniowych). w związku z tym czy zdam te egzaminy i obronie sie w powyższym terminie? a jeśli nie to do kiedy to się stanie? :) Pozdrawiam, ***.

P.s.prosze o wykropkowanie danych . teraz ok? :)

 

Czy zdasz wszystkie egzaminy na studiach do czerwca 2013roku?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

5 oczek: BARDZO MOŻLIWE

 

Czy uda Ci się obronić/zdać ostateczny najważniejszy egzamin końcowy na studiach do czerwca 2013 roku>?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

7 oczek: NIE

 

Kiedy będzie dobry czas na obronę?

 

Ścieżka: Kiedy To Nastąpi?- Archanioł Jeremiel

8 oczek: W CIĄGU 5 LAT

 

-----

 

UWAGA!

 

To, że w odpowiedzi na 2 pytanie wyszła odpowiedź NIE to nie znaczy, że nie obronisz się. Tu było konkretnie podane „czy do czerwca” więc energia nie wyczuła, że to się stanie do tego czasu. Możliwe, iż może dojść do opóźnień lub przesunięcia terminu... to też może być ostrzeżeniem, że idąc nadal tą drogą co teraz, możesz coś stracić, popsuć. Może zmieniając tok myślenia/ zachowania w porę, zdążysz wszystko zrobić w takim terminie, w jakim sobie wszystko zaplanowałaś... Pamiętaj bardzo wiele zależy od Ciebie.

 

Pozdrawiam cieplutko <3

Edytowane przez julenka
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykropkować danych nie mogę ponieważ nie jestem moderatorem, ale Ty swój post możesz edytować sama :)

 

An Angel

Witaj Kochana co czeka mnie w uczuciach na najbliższe pół roku? Jestem sama.

pozdrawiam serdecznie.

Marlena31/08/1990 (jeśli mogę to proszę o niekopiowanie danych)

 

Twoje życie uczuciowe w najbliższym pół roku

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

6 oczek: UZDROWIONE SERCE

 

Aniołowie pragną przekazać, że dochodzisz do siebie po poprzednim związku z przeszłości. Podczas pozbywania się żalu i innych uczuć takich jak złość, urazy czy poczucie winy, Twoje serce bardziej otwiera się na miłość. To pozwala zbliżyć się do Ciebie innym osobą (nowym jak i też np. obecnemu partnerowi). Jeżeli jednak czujesz iż w pewnych aspektach życia nie potrafisz sobie poradzić, poproś inne osoby o pomoc np. grupy wsparcia, zaufanego przyjaciela, terapeutę czy też Anioły. Oni pomogą Ci dojść do zdrowia lub równowagi w życiu zapominając o przeszłości i wynosząc z niej jedynie lekcje jakie musiałaś odrobić. Pamiętaj, że każde doświadczenie ma nas czegoś nauczyć, a dzięki temu będziesz potrafiła pomóc w przyszłości innym osobą w podobnej sytuacji.

 

Czy w najbliższym pół roku spotkasz mężczyznę i zapoczątkujesz związek partnerki

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

12 oczek: TAK

 

Kiedy zapoczątkujesz najbliższy związek partnerski?

 

Ścieżka: Kiedy To Nastąpi?- Archanioł Jeremiel

10 oczek: WOLNA WOLA

 

Wynik i czas trwania tej sytuacji nie są jeszcze przesądzone. Zależą one od Twoich myśli, oczekiwań i uczuć. Jeżeli prawdziwie czegoś pragniesz i całkowicie w to wierzysz, wówczas niewątpliwie to nastąpi. Możesz przyspieszyć nadejście takiego rozwiązania, wypełniając swój umysł wyłącznie pozytywnymi oczekiwaniami. Przesłanie to może również wskazywać, że pragniesz podnieść swoje standardy i zażądać czegoś lepszego. Innymi słowy, nie zgadzaj się na żadne kompromisy. Bezzwłocznie wprowadź w życie wskazówki, które otrzymasz.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel

 

To ja poprosze o sferę uczuciowa na 2013 r. Jestem sama.Czy poznam kogoś nowego czy odezwie sie ktoś z przeszłości?

Edytowane przez masajka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejj... nie dopisałam dodatkowych pytań, które zadałaś w eytowanym poście, ale Ci to zrobię w najbliższym czasie bo to odpowiedź ze ścieżki tak lub nie więc powinno być mało do pisania...

 

An Angel

 

To ja poprosze o sferę uczuciowa na 2013 r. Jestem sama.Czy poznam kogoś nowego czy odezwie sie ktoś z przeszłości?

Ania 31051979

Twoje sfera uczuciowa w 2013 roku

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

8 oczka: BYĆ MOŻE

 

W tej sytuacji lub związku wciąż jest wiele niewiadomych. Nic nie jest jeszcze przesądzone- Twoja wolna wola wciąż jest czynnikiem decydującym o wyniku sytuacji, o którą pytasz. To przesłanie mówi ci, abyś zdecydowała się, czego szczerze pragniesz. To także wskazówka, że nie powinnaś godzić się na rozwiązanie, które nie zadowala Cię w pełni. Odrzuć półśrodki i uwierz, że możesz osiągnąć spełnienie. Uszanuj prawdziwe pragnienie swojego serca. To przyniesie Ci odpowiedź na pytanie o wszelkie niejednoznaczne sytuacje i związki oraz pozwoli sprecyzować Twoje pragnienia i zamiary. Pamiętaj, w tej sytuacji jest wiele niedopowiedzeń. Wybieraj ostrożnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałam, pozostała część poniżej ;)

 

An Angel

 

[...] Czy poznam kogoś nowego czy odezwie sie ktoś z przeszłości?

Ania 31051979

 

Czy w 2013 roku poznasz kogoś nowego?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

4 oczka: BYĆ MOŻE

 

Na tą chwilę jeszcze do końca nie jest to jednoznaczne. Możliwe, że w dużej części zależy to od Ciebie samej i Twoich chęci.

 

Czy w 2013 roku odezwie się ktoś z przeszłości?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

11 oczek: OCZYWIŚCIE

 

Czy w 2013 roku zakochasz się ze wzajemnością?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

5 oczek: BARDZO MOŻLIWE

 

Czy w 2013 roku wejdziesz w nowy związek partnerski?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

9 oczek: ZDECYDOWANIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel

Czy zejdziemy się z Andrzejem?Dorota 13.05.1977,Andrzej 3.10.1974.Dziękuję i pozdrawiam

Czy wrócicie do siebie?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

6 oczek: CZEKAJ

 

Na tą chwilę jeszcze powinniście z tym zaczekać. Być może potrzeba Wam jeszcze więcej czasu, a może najpierw powinniście zająć się ważnymi aspektami życia... Jednak nic nie jest jeszcze przesądzone, wszystko jest możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5

An Angel baska 23/02/1975 jesli mogę to poprosze zycie uczuciowe i prace do konca roku. Jestem w związku.

 

Dziekuje i pozdrawiam.

Edytowane przez gość5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel baska 23/02/1975 jesli mogę to poprosze zycie uczuciowe i prace do konca roku.

 

Dziekuje i pozdrawiam.

 

Basiu, dopisz proszę tylko czy jesteś singel czy w związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel baska 23/02/1975 jesli mogę to poprosze zycie uczuciowe i prace do konca roku. Jestem w związku.

 

Dziekuje i pozdrawiam.

Twoje życie uczuciowe do końca 2013 roku

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

8 oczka: BYĆ MOŻE

 

W tej sytuacji lub związku wciąż jest wiele niewiadomych. Nic nie jest jeszcze przesądzone- Twoja wolna wola wciąż jest czynnikiem decydującym o wyniku sytuacji, o którą pytasz. To przesłanie mówi ci, abyś zdecydowała się, czego szczerze pragniesz. To także wskazówka, że nie powinnaś godzić się na rozwiązanie, które nie zadowala Cię w pełni. Odrzuć półśrodki i uwierz, że możesz osiągnąć spełnienie. Uszanuj prawdziwe pragnienie swojego serca. To przyniesie Ci odpowiedź na pytanie o wszelkie niejednoznaczne sytuacje i związki oraz pozwoli sprecyzować Twoje pragnienia i zamiary. Pamiętaj, w tej sytuacji jest wiele niedopowiedzeń. Wybieraj ostrożnie.

 

Jakie będzie życie uczuciowe z partnerem do końca 2013 roku?

 

Ścieżka: Rodzina I Przyjaciele

6 oczek: NOWE

 

Jest to pozytywne przesłanie o powiewie świeżości, która lada chwila pojawi się w Twoim związku. Może to oznaczać radosne zwroty w obecnym związku […]. Nowość wprowadza w życie odżywczy powiew, co pozwala odnowić Twoje przyjacielskie i rodzinne więzi. Powitaj nowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A[...]i prace do konca roku. Jestem w związku.

 

Dziekuje i pozdrawiam.

 

 

Przepraszam zapomniałam jeszcze odnośnie pracy... dopiszę Ci przy najbliższej okazji (dziś lub jutro).

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5
Przepraszam zapomniałam jeszcze odnośnie pracy... dopiszę Ci przy najbliższej okazji (dziś lub jutro).

 

oo...:) super, bo myslałam, że przepadło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prace do konca roku

Praca/kariera do końca roku

 

Ścieżka: Kariera- Archanioł Chamuel

8 oczek: NAUKA

 

Aniołowie radzą abyś w tym roku poświeciła swój czas na różnego rodzaju edukacji. Edukacja w postaci np. książek, kursów, zajęć pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę dla sfery zawodowej. To podniesie Twoje kwalifikacje i możliwości zdobycia lepszej pracy lub awansu. Zwróć uwagę na towarzyszące Ci znaki wewnętrzne (np. przeczucia, sny) jak i zewnętrzne (np. powtarzalność w propozycjach od różnych osób dotyczące np. dodatkowych zajęć). Nie martw się o czas i ewentualne pieniądze potrzebne na pogłębienie swojej wiedzy- uwierz, że dasz sobie radę... To też może być sygnał, abyś połączyła swoje życie zawodowe z edukacją np. jako nauczyciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

Czy znajdę pracę biurową do końca kwietnia? (obecnie bezrobotny)

Paweł, 31.01.1992

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

8 oczek: TAK

 

UWAGA

 

Mimo że odpowiedź wyszła pozytywnie to pamiętaj, że od Ciebie zależy końcowy wynik sytuacji. Bądź aktywny w poszukiwaniu, a na pewno odniesiesz sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

Witaj mam pytanie o pracę-od kilku togodni szukam pracy chciałabym sie dowiedzieć czy i kiedy ją znajdę? Jestem w tej chwili na wypowiedzeniu z poprzedniej firmy. Dorota 30-06-1974.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

Witaj mam pytanie o pracę-od kilku togodni szukam pracy chciałabym sie dowiedzieć czy i kiedy ją znajdę? Jestem w tej chwili na wypowiedzeniu z poprzedniej firmy. Dorota 30-06-1974.

Czy dostaniesz pracę do końca roku?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

5 oczek: BARDZO MOŻLIWE

 

W jakim okresie (czasie) dostaniesz pracę?

 

Ścieżka: Kiedy To Nastąpi?- Archanioł Jeremiel

11 oczek: W CIĄGU 1 ROKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

an angel

 

Witaj Julenko

Jakiś czas temu wyjechałam z kraju czy ja i mój parter ułożymy sobie tutaj życie,

chodzi o warunki bytowe i relacje między nami?

Ania 27.01.83

Wojtek 31.01.81

 

Serdecznie dziękuję za poświęcony czas i energię :)

Edytowane przez listeria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
an angel

 

Witaj Julenko

Jakiś czas temu wyjechałam z kraju czy ja i mój parter ułożymy sobie tutaj życie,

chodzi o warunki bytowe i relacje między nami?

Ania 27.01.83

Wojtek 31.01.81

 

Serdecznie dziękuję za poświęcony czas i energię :)

Czy zostaniesz zagranicą na stałe?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

12 oczek: TAK

 

Czy spełnisz się zawodowo zagranicą?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

7 oczek: NIE

 

Na co masz zwrócić uwagę zagranicą w tym roku w sferze kariery?

 

Ścieżka: Kariera- Archanioł Chamuel

8 oczek: NAUKA

 

Aniołowie radzą abyś w tym roku poświeciła swój czas na różnego rodzaju edukacji. Edukacja w postaci np. książek, kursów, zajęć pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę dla sfery zawodowej. To podniesie Twoje kwalifikacje i możliwości zdobycia lepszej pracy lub awansu. Zwróć uwagę na towarzyszące Ci znaki wewnętrzne (np. przeczucia, sny) jak i zewnętrzne (np. powtarzalność w propozycjach od różnych osób dotyczące np. dodatkowych zajęć). Nie martw się o czas i ewentualne pieniądze potrzebne na pogłębienie swojej wiedzy- uwierz, że dasz sobie radę... To też może być sygnał, abyś połączyła swoje życie zawodowe z edukacją np. jako nauczyciel.

 

UWAGA

 

mimo że w pierwszej odpowiedzi wyszedł pozytywny wynik, nie wyklucza to, że w danym miejscu zostaniecie na stałe. Równie dobrze możecie przeprowadzić się jeszcze do innego kraju.

W drugim przypadku to, że wyszło „nie” nie oznacza, że będziesz bezrobotna lub nieusatysfakcjonowana. Może to oznaczać, że nie otrzymasz pracy zgodnej z Twoim zawodem lub ambicjami zawodowymi.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

Witam, ja chciałam się spytać o życie uczuciowe? Agnieszka 1984 Jestem sama i czy coś się zmieni w moim życiu? Jeśli tak to kto to będzie? Z góry dzięki Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko, dublujesz pytania... o sprawy uczuciowe pytałaś się już kilku osób np PannyDorotki... nie zadaje się pytań na które się otrzymało się odpowiedź lub czeka się w kolejce

 

więc nie odpowiem

 

-------------

a tymczasem

 

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

bardzo prosze o wrozbe. Czy w moim zwiazku sie polepszy, czy jednak powinnismy sie rozstac? Bardzo go kocham, ale nie wiem czy warto przez to przchodzic.

 

Magdalena 26/08/1993

Denis 23/02/1987

 

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL (osoba wyżej nie napisała hasła, co jest koniecznoscia, uwazam wiec, ze mam prawo zadac pytanie :P )

 

Chciałabym się dowiedzieć o sferę uczuciową. Jestem z kim już dłuższy czas bywa różnie - raz lepiej raz gorzej :)

Jakbyś mogła mi przybliżyć co się tam nam szykuje w przyszłości, będę wdzięczna :)

Alicja 19.07.1990 on 08.08.1988

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście tak jak piszę Ala, nie ma tu hasła i nie powinnam na to odpowiadać... ale nie zauważyłam tego w porę, a skoro mam już wróżbę wykonaną to już ją opiszę

Witam serdecznie

 

bardzo prosze o wrozbe. Czy w moim zwiazku sie polepszy, czy jednak powinnismy sie rozstac? Bardzo go kocham, ale nie wiem czy warto przez to przchodzic.

 

Magdalena 26/08/1993

Denis 23/02/1987

 

Dziekuje

 

 

Czy polepszy się w związku?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

4 oczka: BYĆ MOŻE

 

Na tą chwilę jeszcze do końca nie jest to jednoznaczne. Możliwe, że w dużej części zależy to od Was samych i Waszych chęci.

 

Sfera uczuć do końca 201 roku (wspólna)

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

4 oczka: MAŁŻEŃSTWO

 

Ta sytuacja dotyczy małżeństwa. Może to oznaczać, że staniesz na ślubnym kobiercu lub Twój dotychczasowy związek zapłonie nową namiętnością. Przesłanie to może również wskazywać, że poprzedni małżonek [partner] ma wpływ na Twoje życie uczuciowe. W takim przypadku poproś Archanioła Michała o przecięcie niezdrowych więzów z poprzednimi partnerami. Pamiętaj, że najważniejszym małżeństwem jest związek wewnętrzny, zwany „Mistycznym Małżeństwem”. Oznacza to uświadomienie sobie jedności z boską miłością i Bogiem, jak również z wyższą świadomością własną i innych osób. Medytacja może pomóc Ci osiągnąć niebiańską świadomość i pozytywnie wpłynie na wszystkie aspekty Twojego życia, w tym również sferę uczuciową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL (osoba wyżej nie napisała hasła, co jest koniecznoscia, uwazam wiec, ze mam prawo zadac pytanie :P )

 

Chciałabym się dowiedzieć o sferę uczuciową. Jestem z kim już dłuższy czas bywa różnie - raz lepiej raz gorzej :)

Jakbyś mogła mi przybliżyć co się tam nam szykuje w przyszłości, będę wdzięczna :)

Alicja 19.07.1990 on 08.08.1988

Pozdrawiam :)

 

Alicjo, ja nie robię rozkładów, ja działam z tablicy i odpowiadam na konkretne pytania więc sprecyzuj dokładniej i podaj imię partnera... bo z tego co teraz to mogę jedynie zrobić np na co macie skupić większą uwagę w sferze miłości

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

AN ANGEL

 

Czy moje studia podyplomowe z rachunkowości i finansów dadzą mi spełnienie zawodowe i lepsze zarobki? Czy otrzymam nowa pracę?

 

Agnieszka 20.01.1975 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Przepraszam za opóźnienia są one spowodowane min. moim gorszym stanem zdrowia oraz natłokiem spraw które muszę w najbliższych tygodniach pozałatwiać... Nie ukrywam, że jeszcze przez najbliższe tygodnie mogą być opóźnienia... proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

 

Dziś (w najbliższym czasie) będę nadrabiać zaległości więc osoby, które czekają otrzymają odpowiedzi na swoje pytania.

 

Pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

 

Czy moje studia podyplomowe z rachunkowości i finansów dadzą mi spełnienie zawodowe i lepsze zarobki? Czy otrzymam nowa pracę?

 

Agnieszka 20.01.1975 r.

Czy studia podyplomowe z rachunkowości i finansów dadzą Tobie spełnienie zawodowe?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

4 oczka: BYĆ MOŻE

 

Na tą chwilę jeszcze do końca nie jest to jednoznaczne. Możliwe, że w dużej części zależy to od Ciebie samej i Twojej chęci.

 

Czy znajdziesz nową pracę (w tym roku)?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

4 oczka: BYĆ MOŻE

 

Na tą chwilę jeszcze do końca nie jest to jednoznaczne. Możliwe, że w dużej części zależy to od Ciebie samej i Twojej chęci.

 

Kiedy (w tym roku) możesz znaleźć pracę?

 

Ścieżka: Kiedy To Nastąpi?- Archanioł Jeremiel

9 oczek: LATO

 

Otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie lub zamanifestuje się ona latem. Lato to czas zabawy, możesz więc przyspieszyć rozwiązanie tej sytuacji, dbając o regularną rozrywkę. Zabawa zwiększa poziom Twojej energii, co jest kolejnym aspektem lata. Usuń wszelkie ograniczenia ze swojego życia przed dokonaniem zmian, w obszarach, w których czujesz się ograniczona lub niepewna. Lato przynosi uczucie wolności- możesz je teraz wywołać poprzez swoje decyzje i działania. […] Lato jest także czasem doglądania upraw, które zostały zasiane wioną i będą zebrane jesienią. Oznacza to, że musisz poświęcić uwagę rozpoczętym przez siebie projektom. Przygotuj się też na przyszłość, której pragniesz doświadczać.

 

Na co (w tym roku) masz zwrócić uwagę w sferze kariery?

 

Ścieżka: Kariera- Archanioł Chamuel

5 oczek: REZYGNACJA

 

Ten etap Twojej kariery zawodowej dopełnił się i zakończył. Obecnie powinnaś rozważać inne możliwości rozwoju zawodowego. Zweryfikuj i uaktualnij swoje cv, popytaj wśród znajomych, skontaktuj się z doradcami zawodowymi i agencjami pośrednictwa pracy. Innymi słowy, podejmij pozytywne działania ułatwiające Ci rezygnację z obecnej pracy. Jednak przed złożeniem wypowiedzenia upewnij się, że masz plan i właściwe wsparcie w czasie tej zmiany. Rezygnując z pracy, podejmujesz ryzyko, ale nie lękaj się. Wszelkie obawy zamień w pozytywy poprzez ćwiczenia, modlitwę i medytację, oraz pracując nad osiągnięciem swoich głównych celów zawodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

 

bardzo proszę o pomoc, bo ta relacja karmiczna mnie wysysa od środka :(

czy on w niedługim czasie jednak wyjedzie zagranicę (na chwilę/na stałe) i jak to wpłynie na naszą dalszą relację? z góry dziękuję za wróżbę :)

 

...

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy w partnerskim, albo prawie - trudno to jednoznacznie sklasyfikować, ale jego problemy rodzinne spowodowały "zawieszenie" relacji i obecnie to chyba jesteśmy dla siebie obcy coraz bardziej :( widujemy się jedynie od święta na wspólnych zajęciach i naprawdę czuję, że gdzieś w sercu chyba jednak jesteśmy sobie nadal bliscy. wiem, że on też to czuje...

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję :) ja akurat niebawem wyjeżdżam na nieco dłużej zagranicę i będę miała ograniczony dostęp do internetu, więc odpowiem, jak wrócę. pozdrawiam serdecznie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

 

bardzo proszę o pomoc, bo ta relacja karmiczna mnie wysysa od środka :(

czy on w niedługim czasie jednak wyjedzie zagranicę (na chwilę/na stałe) i jak to wpłynie na naszą dalszą relację? z góry dziękuję za wróżbę :)

 

Ela 4.07.1989

Bartek 29.07.1989

 

proszę przy cytowaniu o wykropkowanie danych. dziękuję!

Czy Bartek wyjedzie niedługo zagranicę?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

8 oczka: TAK

 

Czy Bartek wyjedzie na stałe?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

10 oczka: MAŁO PRAWDOPODOBNE

 

Jak wpłynie wyjazd Bartka na dalsze relacje z Tobą?

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

7 oczek: ROMANS

 

W tej chwili szczerze pragniesz romansu i ważne jest, abyś poświęciła temu celowi cały swój czas i energię. Zacznij od romansu z samą sobą. Zadbaj o świeże kwiaty w domu i w pracy, zafunduj sobie masaż lub pedicure, zapal świece, zrelaksuj się w ciepłej kąpieli albo oddaj się zabawie i przyjemnościom. Wytworzona w ten sposób pozytywna energia przełoży się na Twoje życie uczuciowe. Pielęgnuj miłość ze swoim partnerem poprzez flirtowanie, wzajemne czułości i drobne prezenty. Pamiętaj, że ostatecznie to Ty jesteś osobą, która wprowadza romantyczne uniesienia w swoim życiu.

 

oraz

 

Ścieżka: Rodzina I Przyjaciele

7 oczek: MIŁOŚĆ

 

Sytuację tę może uzdrowić miłość. Wyobraź sobie, że wszystkie zaangażowane w daną sytuację osoby otacza uzdrawiające różowe światło, i myśl o nich wyłącznie w kategoriach miłości. Nie zastanawiaj się, w jaki sposób będzie uzdrowiona ta sytuacja- po prostu przyjmij do wiadomości, że jest uzdrowiona. Twoi Aniołowie przypominają Ci o mocy oraz wpływie Twoich myśli i przekonań na tę sytuację. Poprzez pozytywne oczekiwania posiadasz moc doświadczania cudownych uzdrowień i zmian u swoich bliskich. Regularnie medytuj i dbaj o siebie, aby pielęgnować i utrzymać w sobie ten stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89
Czy Bartek wyjedzie niedługo zagranicę?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

8 oczka: TAK

 

Czy Bartek wyjedzie na stałe?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

10 oczka: MAŁO PRAWDOPODOBNE

 

Jak wpłynie wyjazd Bartka na dalsze relacje z Tobą?

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

7 oczek: ROMANS

 

W tej chwili szczerze pragniesz romansu i ważne jest, abyś poświęciła temu celowi cały swój czas i energię. Zacznij od romansu z samą sobą. Zadbaj o świeże kwiaty w domu i w pracy, zafunduj sobie masaż lub pedicure, zapal świece, zrelaksuj się w ciepłej kąpieli albo oddaj się zabawie i przyjemnościom. Wytworzona w ten sposób pozytywna energia przełoży się na Twoje życie uczuciowe. Pielęgnuj miłość ze swoim partnerem poprzez flirtowanie, wzajemne czułości i drobne prezenty. Pamiętaj, że ostatecznie to Ty jesteś osobą, która wprowadza romantyczne uniesienia w swoim życiu.

 

oraz

 

Ścieżka: Rodzina I Przyjaciele

7 oczek: MIŁOŚĆ

 

Sytuację tę może uzdrowić miłość. Wyobraź sobie, że wszystkie zaangażowane w daną sytuację osoby otacza uzdrawiające różowe światło, i myśl o nich wyłącznie w kategoriach miłości. Nie zastanawiaj się, w jaki sposób będzie uzdrowiona ta sytuacja- po prostu przyjmij do wiadomości, że jest uzdrowiona. Twoi Aniołowie przypominają Ci o mocy oraz wpływie Twoich myśli i przekonań na tę sytuację. Poprzez pozytywne oczekiwania posiadasz moc doświadczania cudownych uzdrowień i zmian u swoich bliskich. Regularnie medytuj i dbaj o siebie, aby pielęgnować i utrzymać w sobie ten stan.

 

dziekuje Ci, Julenko! powiedz mi prosze jeszcze tylko, jesli to nie problem dla Ciebie, czy przed wyjazdem on skontaktuje sie ze mna, spotka, pozegna? z gory dziekuje! :*

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

Witaj Juleńka mam prosbę o wróżbę

Czy w maju spotkam z się z Arturem?

 

Z gory dziekuje

Dane na priv...

Czy spotkacie się w maju?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

9 oczek: ZDECYDOWANIE

 

Uczucia w maju (wspólne)

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

10 oczek: CIERPLIWOŚĆ

 

Twoje modlitwy zostały wysłuchane, jednak będą one objawione wówczas, gdy Bóg uzna to za stosowne. Aniołowie proszą Cię, byś zachowała ufność w okresie oczekiwania. Miej wiarę w to, że Niebiosa kontrolują wszystkie rozgrywające się w tle wydarzenia, które zapewniają ci pomyślny obrót sprawy. Gdy czekasz, odbierasz cenną lekcję cierpliwości- to właśnie ta cecha pozwoli cieszyć się cyklami życia i jego naturalnym rytmem. Tak jak czekasz, by z ziarna wyrosła kwitnąca roślina, tak też musisz czekać na wysłuchanie Twoich modlitw. Wykorzystaj ten czas, aby wsłuchać się w wewnętrznego Przewodnika i podążać za nim. Niech jednak nie przyjdzie ci do głowy, by w tym czasie godzić się jakiekolwiek kompromisy lub półśrodki. Zasługujesz na coś więcej. Warto poczekać na spełnienie Twojej modlitwy.

 

Relacje w maju (wspólne)

 

Ścieżka: Rodzina I Przyjaciele

6 oczek: NOWE

 

Jest to pozytywne przesłanie o powiewie świeżości, która lada chwila pojawi się w Twoim związku. Może to oznaczać radosne zwroty w obecnym związku, jak również wskazać, że w Twoim życiu pojawi się ktoś nowy. Nowość wprowadza w życie odżywczy powiew, co pozwala odnowić Twoje przyjaźnie i więzi rodzinne. Powitaj nowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

enke89 oczywiście, że ci "dowróżę" ;)

 

------------

 

a tymczaem:

 

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

AN ANGEL

 

Czy mogę poprosić na moją relację z panem? Nie jesteśmy w związku...Czy jest szansa na związek lub przyjaźń? Jak to się potoczy? Dane na pw:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie ja z kolei chciałabym się dowiedzieć jak ułoży się moja relacja z przyjaciółkami Angeliką, Joanną

 

Pozdrawiam Patrycja

An Angel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie ja z kolei chciałabym się dowiedzieć jak ułoży się moja relacja z przyjaciółkami Angeliką, Joanną

 

Pozdrawiam Patrycja

An Angel

 

ja z kolei odsyłam do REGULAMINU tematu i zapoznania się z systemem 1x1.

 

Z przykrością muszę ignorować pytanie za nie stosowanie się do prośby 1 osoba= 1 pytanie, kolejna osoba czeka!!!!!

 

Zapraszam innym razem jak się zwolni miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Ci, Julenko! powiedz mi prosze jeszcze tylko, jesli to nie problem dla Ciebie, czy przed wyjazdem on skontaktuje sie ze mna, spotka, pozegna? z gory dziekuje! :*

Czy Bartek przed wyjazdem (zagranice) spotka się/pożegna się z Tobą?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

9 oczek: ZDECYDOWANIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

 

Czy mogę poprosić na moją relację z panem? Nie jesteśmy w związku...Czy jest szansa na związek lub przyjaźń? Jak to się potoczy? Dane na pw:)

Czy jest szansa na związek (partnerski)?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

8 oczka: TAK

 

Uczucia w najbliższym czasie (wspólne)

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

12 oczek: PRZYJAŹŃ

 

Przyjaźń jest ważnym aspektem miłości- badania pokazują, że większość ludzi poznaje swoich partnerów życiowych poprzez swoich znajomych. Takie przyjacielskie relacje czynią Cię również pełniejszą i bardziej interesującą osobą, a tym samym bardziej atrakcyjną dla potencjalnych partnerów. Możesz także zapragnąć przekształcić przyjaźń w związek uczuciowy, a to przesłanie wskazuje, że powinnaś jasno wyrazić swoje zamiary, uczucia i pragnienia. Przyjaźń jest podstawą każdego trwałego i szczęśliwego związku uczuciowego. Wynika to z tego, że przyjaciele szanują i lubią się wzajemnie oraz mają wspólne zainteresowania i cele. To przesłanie mówi Ci, iż powinnaś bardziej otworzyć swoje serce na innych. Znajdź w swym napiętym grafiku czas dla przyjaciół, a skorzysta na tym również Twoje życie uczuciowe.

 

Relacje w najbliższym czasie (wspólne)

 

Ścieżka: Rodzina I Przyjaciele

7 oczek: MIŁOŚĆ

 

Sytuację tę może uzdrowić miłość. Wyobraź sobie, że wszystkie zaangażowane w daną sytuację osoby otacza uzdrawiające różowe światło, i myśl o nich wyłącznie w kategoriach miłości. Nie zastanawiaj się, w jaki sposób będzie uzdrowiona ta sytuacja- po prostu przyjmij do wiadomości, że jest uzdrowiona. Twoi Aniołowie przypominają Ci o mocy oraz wpływie Twoich myśli i przekonań na tę sytuację. Poprzez pozytywne oczekiwania posiadasz moc doświadczania cudownych uzdrowień i zmian u swoich bliskich. Regularnie medytuj i dbaj o siebie, aby pielęgnować i utrzymać w sobie ten stan.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...