Skocz do zawartości

TABLICA PRZEWODNICTWA ANIOŁÓW DR DOREEN VIRTUE - szukam króliczków do ćwiczeń


julenka

Rekomendowane odpowiedzi

czy mogę poprosić ? ponownie .? tak samo jak powyżej pyt AN ANGEL.

Relacje z przyjaciółką Angeliką

 

Ścieżka: Rodzina I Przyjaciele

3 oczka: ZABAWA

 

Przesłanie to jest zachętą do częstszej zabawy. Aniołowie zachęcają Cię do oddania się zajęciu, które sprawia Ci radość. Pomyśl przez chwilę o czymś zabawnym... a następnie zrób to (lub coś podobnego). Zabawa pozwala wyrwać się z rutyny i w efekcie pomaga być bardziej produktywnym w pracy. Osoba lubiąca zabawę przyciąga wspaniałych przyjaciół i okazje. Zabawa jest również zdrowa dla Ciebie i Twoich związków. Aniołowie zachęcają Cię do zorganizowania przepełnionego dobrą zabawą spotkania z bliskimi. Użyj wyobraźni i baw się cudnie!

 

Relacje z przyjaciółką Joanną

 

Ścieżka: Rodzina I Przyjaciele

5 oczek: WDZIĘCZNOŚĆ

 

Jednak potrafisz kształtować swoje relacje z innymi osobami i swą duchowość, skupiając się po prostu na błogosławieństwach. Przesłanie to mówi, abyś pozbyła się nawyku narzekania oraz obwiniania się i wyrobiła w sobie nowy, zdrowszy nawyk odczuwania wdzięczności. Oznacza to, że powinnaś nauczyć się dostrzegać przejawy boskości we wszystkich i we wszystkim (również w sobie). Okaż empatię i uwierz, że wszyscy starają się ze wszystkich sił. Twoja nowo odkryta wdzięczność automatycznie uzdrowi i poprawi Twoje związki oraz inne obszary Twojego życia. Wdzięczność jest potężnym magnesem, który przyciąga kochające osoby i wspaniałe okazje. Wdzięczność zwiększa moc i rozmiary Twojej czakry serca, prowadzą do dobrego samopoczucia i spokoju. Codziennie po przebudzeniu i tuż przed zaśnięciem pomyśl o wszystkich rzeczach i osobach, za które jesteś wzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL Co zrobic, by życie zawodowe dobrze się układało? Ela 25.03.72.

Co zrobić aby Twoje życia zawodowe dobrze się układało?

 

Ścieżka: Kariera- Archanioł Chamuel

8 oczek: NAUKA

 

Aniołowie radzą abyś w tym roku poświeciła swój czas na różnego rodzaju edukacji. Edukacja w postaci np. książek, kursów, zajęć pozwoli Ci zdobyć potrzebną wiedzę dla sfery zawodowej. To podniesie Twoje kwalifikacje i możliwości zdobycia lepszej pracy lub awansu. Zwróć uwagę na towarzyszące Ci znaki wewnętrzne (np. przeczucia, sny) jak i zewnętrzne (np. powtarzalność w propozycjach od różnych osób dotyczące np. dodatkowych zajęć). Nie martw się o czas i ewentualne pieniądze potrzebne na pogłębienie swojej wiedzy- uwierz, że dasz sobie radę... To też może być sygnał, abyś połączyła swoje życie zawodowe z edukacją np. jako nauczyciel.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

 

(odpowiem po 18 maja!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkacie się w maju?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

9 oczek: ZDECYDOWANIE

 

Uczucia w maju (wspólne)

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

10 oczek: CIERPLIWOŚĆ

 

Twoje modlitwy zostały wysłuchane, jednak będą one objawione wówczas, gdy Bóg uzna to za stosowne. Aniołowie proszą Cię, byś zachowała ufność w okresie oczekiwania. Miej wiarę w to, że Niebiosa kontrolują wszystkie rozgrywające się w tle wydarzenia, które zapewniają ci pomyślny obrót sprawy. Gdy czekasz, odbierasz cenną lekcję cierpliwości- to właśnie ta cecha pozwoli cieszyć się cyklami życia i jego naturalnym rytmem. Tak jak czekasz, by z ziarna wyrosła kwitnąca roślina, tak też musisz czekać na wysłuchanie Twoich modlitw. Wykorzystaj ten czas, aby wsłuchać się w wewnętrznego Przewodnika i podążać za nim. Niech jednak nie przyjdzie ci do głowy, by w tym czasie godzić się jakiekolwiek kompromisy lub półśrodki. Zasługujesz na coś więcej. Warto poczekać na spełnienie Twojej modlitwy.

 

Relacje w maju (wspólne)

 

Ścieżka: Rodzina I Przyjaciele

6 oczek: NOWE

 

Jest to pozytywne przesłanie o powiewie świeżości, która lada chwila pojawi się w Twoim związku. Może to oznaczać radosne zwroty w obecnym związku, jak również wskazać, że w Twoim życiu pojawi się ktoś nowy. Nowość wprowadza w życie odżywczy powiew, co pozwala odnowić Twoje przyjaźnie i więzi rodzinne. Powitaj nowe!

 

Julenko weryfikuje spotkałam sie za Arturem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julenko weryfikuje spotkałam sie za Arturem...

mam nadzieję, że pomyślnie dla Ciebie było to spotkanie ;)

 

teraz tylko jeszcze cierpliwości i zobaczycie co dalej z tego wyniknie

 

pozdrawiam cieplutko, dziękuję za weryfikacje i życzę szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

Czy mogę prosić na związek z chłopakiem? Dane wysyłam na pw :)

Czy będziecie w związku partnerskim?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

10 oczka: MAŁO PRAWDOPODOBNE

 

Życie Uczuciowe (wspólne)

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

10 oczek: CIERPLIWOŚĆ

 

Twoje modlitwy zostały wysłuchane, jednak będą one objawione wówczas, gdy Bóg uzna to za stosowne. Aniołowie proszą Cię, byś zachowała ufność w okresie oczekiwania. Miej wiarę w to, że Niebiosa kontrolują wszystkie rozgrywające się w tle wydarzenia, które zapewniają ci pomyślny obrót sprawy. Gdy czekasz, odbierasz cenną lekcję cierpliwości- to właśnie ta cecha pozwoli cieszyć się cyklami życia i jego naturalnym rytmem. Tak jak czekasz, by z ziarna wyrosła kwitnąca roślina, tak też musisz czekać na wysłuchanie Twoich modlitw. Wykorzystaj ten czas, aby wsłuchać się w wewnętrznego Przewodnika i podążać za nim. Niech jednak nie przyjdzie ci do głowy, by w tym czasie godzić się jakiekolwiek kompromisy lub półśrodki. Zasługujesz na coś więcej. Warto poczekać na spełnienie Twojej modlitwy.

 

Twoje życie uczuciowe w najbliższych 6 miesiącach

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

5 oczek: WYCOFANIE SIĘ

 

Aniołowie zachęcają Cię do wycofania się i odpoczynku od codziennego życia. Taki urlop dobrze wpłynie na Ciebie, zrelaksujesz się przez co wyrzucisz z siebie negatywne emocje. Taka przerwa naładuje cię nową energią i entuzjazmem oraz pomorze przemyśleć dotychczasowe Twoje życie uczuciowe i nabierzesz sił do wprowadzenia ewentualnych zmian, aby było lepiej. Wypoczynek może być różnego rodzaju np. wizyta w spa, u kosmetyczki, spacer czy wyjazd pod namiot. Ważne jest abyś w spokoju mogła oddać się refleksji i przemyśleniom.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

AN ANGEL

 

Droga Juleńko, chciałabym się dowiedzieć, czy zdążę z obroną mojej pracy magisterskiej do września (jeszcze w tym roku akademickim, w terminie)?

 

z góry dziękuję! Ela 4.07.1989

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

 

Juleńko, poproszę o kartę na moją drogę duchową ( w jakim kierunku się kierować? ) i jeśli można, to jeszcze na sprawy rodzinne. dziękuję - Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

 

Juleńko, poproszę o kartę na moją drogę duchową ( w jakim kierunku się kierować? ) i jeśli można, to jeszcze na sprawy rodzinne. dziękuję - Kasia

 

niestety muszę ignorować pytanie... działam w systemie 1x1, enke89 była pierwsza

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
AN ANGEL

 

Droga Juleńko, chciałabym się dowiedzieć, czy zdążę z obroną mojej pracy magisterskiej do września (jeszcze w tym roku akademickim, w terminie)?

 

z góry dziękuję! Ela 4.07.1989

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

7 oczek: NIE

 

----------

 

UWAGA!

 

To, że w odpowiedzi na pytanie wyszła odpowiedź NIE to nie znaczy, że nie obronisz się. Tu było konkretnie podane „czy do września” więc energia nie wyczuła, że to się stanie do tego czasu. Możliwe, iż może dojść do opóźnień lub przesunięcia terminu... to też może być ostrzeżeniem, że idąc nadal tą drogą co teraz, możesz coś stracić, popsuć. Może zmieniając tok myślenia/ zachowania w porę, zdążysz wszystko zrobić w takim terminie, w jakim sobie wszystko zaplanowałaś... Pamiętaj bardzo wiele zależy od Ciebie.

 

Pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

7 oczek: NIE

 

----------

 

UWAGA!

 

To, że w odpowiedzi na pytanie wyszła odpowiedź NIE to nie znaczy, że nie obronisz się. Tu było konkretnie podane „czy do września” więc energia nie wyczuła, że to się stanie do tego czasu. Możliwe, iż może dojść do opóźnień lub przesunięcia terminu... to też może być ostrzeżeniem, że idąc nadal tą drogą co teraz, możesz coś stracić, popsuć. Może zmieniając tok myślenia/ zachowania w porę, zdążysz wszystko zrobić w takim terminie, w jakim sobie wszystko zaplanowałaś... Pamiętaj bardzo wiele zależy od Ciebie.

 

Pozdrawiam cieplutko <3

 

dziękuję! :)

na chwilę obecną obronę (z powodu turbulencji z promotorem i jego dłuższą nieobecnością) planuję dopiero na wrzesień (w najgorszym wypadku +/- 1-2 mies. poślizgu). pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

 

Julenko poproszę o wróżbę na sferę uczuciowo i zawodową na najbliższe mieisące.

Z góry dziękuję:*

Marta 23.11.1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

 

Julenko poproszę o wróżbę na sferę uczuciowo i zawodową na najbliższe mieisące.

Z góry dziękuję:*

Marta 23.11.1988

Sfera uczuciowa najbliższy czas

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

8 oczka: BYĆ MOŻE

 

W tej sytuacji lub związku wciąż jest wiele niewiadomych. Nic nie jest jeszcze przesądzone- Twoja wolna wola wciąż jest czynnikiem decydującym o wyniku sytuacji, o którą pytasz. To przesłanie mówi ci, abyś zdecydowała się, czego szczerze pragniesz. To także wskazówka, że nie powinnaś godzić się na rozwiązanie, które nie zadowala Cię w pełni. Odrzuć półśrodki i uwierz, że możesz osiągnąć spełnienie. Uszanuj prawdziwe pragnienie swojego serca. To przyniesie Ci odpowiedź na pytanie o wszelkie niejednoznaczne sytuacje i związki oraz pozwoli sprecyzować Twoje pragnienia i zamiary. Pamiętaj, w tej sytuacji jest wiele niedopowiedzeń. Wybieraj ostrożnie.

 

Sfera zawodowa najbliższy czas

 

Ścieżka: Kariera- Archanioł Chamuel

4 oczka: PARTNER

 

Obecny lub przyszły partner jest odpowiedzią na Twoje pytanie. Osoba ta pomoże Ci w Twojej karierze, przejmując na siebie obowiązki, którymi nie masz czasu się zająć lub których nie jesteś gotowa przejąć. Nie wahaj się skorzystać z kompetencji drugiej osoby, zwłaszcza jeśli Twoje pomysły wymagają wiedzy i umiejętności wykraczających poza Twoje doświadczenie. Jest to odpowiedni moment na pełne miłości okazanie zaufania partnerowi- jeżeli skrywasz swe prawdziwe pragnienia i uczucia, one i tak przejawią się w przyszłości i negatywnie wpłyną na Twój związek. Strzeż się ukrytych tendencji do obwiniania partnera za Twój brak postępu. Jest to wymówka skrywająca lęk przed sukcesem i porażką. Twój partner wspiera Cię bardziej, niż Ci się wydaje. Realizuj swoje cele oraz marzenia i nie pozwól, by powstrzymywały Cię jakiekolwiek lęki.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

ponawiam pytanie tak jak mnie poinstruowala Pani. Czy dojdzie do rozwodu miedzy mna a moja zona. Odeszla odemnie i dziecka nie wiem czy ma kogos czy po prostu znudzila jej się rodzina. Pisze z konta siostry Marty. Ja to Marcin 23.06.80 r zona Magda 19.03.71

Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

ponawiam pytanie tak jak mnie poinstruowala Pani. Czy dojdzie do rozwodu miedzy mna a moja zona. Odeszla odemnie i dziecka nie wiem czy ma kogos czy po prostu znudzila jej się rodzina. Pisze z konta siostry Marty. Ja to Marcin 23.06.80 r zona Magda 19.03.71

Pozdrawiam Marcin

Tak w ogóle nie powinnam wróżyć Tobie bo nie korzystasz ze swojego konta, ale najwyżej dostanę po głowie.

 

Na chwilę obecną Tablica wskazała, że nie dojdzie do rozwodu (jako postanowienia/wyroku) oraz, że energie nie wskazują, że odeszła do innego partnera. Niestety też na obecny czas wskazuje, że Magda do Cienie na razie nie wróci. Tablica pokazała, że jest bardzo możliwe, że będzie odwiedzać dziecko. Do samej rozprawy/pozwu rozwodowego bardzo możliwe, że dojdzie, ale jeżeli sprawa będzie do końca to wskazuje, że oczywiście możliwa jest separacja.

 

To, że tak wyszło, nie znaczy, że będzie tak od początku do końca. Tablica wychwyciła Wasze energie, które macie obecnie, a są one dość negatywne. Może z biegiem czasu emocje opadną i będzie szansa na pojednanie.

 

Pozdrawiam i życzę dużo sił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hasło AN ANGEL

 

Witaj Julenko:-)

 

Pytanie: Jak bedzie wygladalo moja sytuacja zawodowa do konca sierpnia?

 

Dziekuje Ci bardzo i pozdrawiam:-)

 

Emilka 1980

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hasło AN ANGEL

 

Witaj Julenko:-)

 

Pytanie: Jak bedzie wygladalo moja sytuacja zawodowa do konca sierpnia?

 

Dziekuje Ci bardzo i pozdrawiam:-)

 

Emilka 1980

Ścieżka: Kariera- Archanioł Chamuel

7 oczek: ZMIANA W ŻYCIU ZAWODOWYM

 

Rozpoczęłaś już proces zmian w życiu zawodowym, a zatem jest to odpowiedź na Twoje modlitwy. Nadszedł odpowiedni moment, aby wyzbyć się lęków lub niechęci dotyczących Twojej obecnej pracy czy poprzednich stanowisk i zacząć pozytywnie myśleć o dalszym rozwoju zawodowym. Niech wybaczenie wszystkim związanym z Twoją pracą i interesami będzie sposobem na otwarcie się na energię oraz najlepszym i najszybszym krokiem w kierunku wymarzonej kariery.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło AN ANGEL

Witam

Poprosze o wróżbę jak będzie wygladała sytuacja w uczuciach do końca roku. Czy uda mi się poznać kogos z kimś uda mi sie stworzyć szczęśliwy związek?

W tym momencie staram się 'odpuścić" pewnego mężczyzne, który już od dawna zajmuje moje myśli. Agnieszka 1984

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle nie powinnam wróżyć Tobie bo nie korzystasz ze swojego konta, ale najwyżej dostanę po głowie.

 

Na chwilę obecną Tablica wskazała, że nie dojdzie do rozwodu (jako postanowienia/wyroku) oraz, że energie nie wskazują, że odeszła do innego partnera. Niestety też na obecny czas wskazuje, że Magda do Cienie na razie nie wróci. Tablica pokazała, że jest bardzo możliwe, że będzie odwiedzać dziecko. Do samej rozprawy/pozwu rozwodowego bardzo możliwe, że dojdzie, ale jeżeli sprawa będzie do końca to wskazuje, że oczywiście możliwa jest separacja.

 

To, że tak wyszło, nie znaczy, że będzie tak od początku do końca. Tablica wychwyciła Wasze energie, które macie obecnie, a są one dość negatywne. Może z biegiem czasu emocje opadną i będzie szansa na pojednanie.

 

Pozdrawiam i życzę dużo sił

 

Dziekuje za poswiecony czas, jednak okazało się ze zona mieszka u innego faceta, a co dalej czas pokaze.

Pozdrawiam M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za poswiecony czas, jednak okazało się ze zona mieszka u innego faceta, a co dalej czas pokaze.

Pozdrawiam M

 

Skoro, tablica wyczuła nie, to znaczyć może po prostu, że to nie jest facet na długo... to nie będzie zbytnio poważny... tablica czuje eneergetykę, więc któreś z nich nie jest w 100% zaangażowane

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hura:Mogę Ja.:)

Hasło AN ANGEL

Witam

Poproszę o wróżbę - Życiowy Cel- Archanioł Michał

Dziękuję :roza:

bardzo mi przykro, ale Agnieszka M była pierwsza... zapraszam Ciebie Auro ponownie następnym razem

 

pozdrawiiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Maestro
Czy studia podyplomowe z rachunkowości i finansów dadzą Tobie spełnienie zawodowe?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

4 oczka: BYĆ MOŻE

 

Na tą chwilę jeszcze do końca nie jest to jednoznaczne. Możliwe, że w dużej części zależy to od Ciebie samej i Twojej chęci.

 

Czy znajdziesz nową pracę (w tym roku)?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

4 oczka: BYĆ MOŻE

 

Na tą chwilę jeszcze do końca nie jest to jednoznaczne. Możliwe, że w dużej części zależy to od Ciebie samej i Twojej chęci.

 

Kiedy (w tym roku) możesz znaleźć pracę?

 

Ścieżka: Kiedy To Nastąpi?- Archanioł Jeremiel

9 oczek: LATO

 

Otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie lub zamanifestuje się ona latem. Lato to czas zabawy, możesz więc przyspieszyć rozwiązanie tej sytuacji, dbając o regularną rozrywkę. Zabawa zwiększa poziom Twojej energii, co jest kolejnym aspektem lata. Usuń wszelkie ograniczenia ze swojego życia przed dokonaniem zmian, w obszarach, w których czujesz się ograniczona lub niepewna. Lato przynosi uczucie wolności- możesz je teraz wywołać poprzez swoje decyzje i działania. […] Lato jest także czasem doglądania upraw, które zostały zasiane wioną i będą zebrane jesienią. Oznacza to, że musisz poświęcić uwagę rozpoczętym przez siebie projektom. Przygotuj się też na przyszłość, której pragniesz doświadczać.

 

Na co (w tym roku) masz zwrócić uwagę w sferze kariery?

 

Ścieżka: Kariera- Archanioł Chamuel

5 oczek: REZYGNACJA

 

Ten etap Twojej kariery zawodowej dopełnił się i zakończył. Obecnie powinnaś rozważać inne możliwości rozwoju zawodowego. Zweryfikuj i uaktualnij swoje cv, popytaj wśród znajomych, skontaktuj się z doradcami zawodowymi i agencjami pośrednictwa pracy. Innymi słowy, podejmij pozytywne działania ułatwiające Ci rezygnację z obecnej pracy. Jednak przed złożeniem wypowiedzenia upewnij się, że masz plan i właściwe wsparcie w czasie tej zmiany. Rezygnując z pracy, podejmujesz ryzyko, ale nie lękaj się. Wszelkie obawy zamień w pozytywy poprzez ćwiczenia, modlitwę i medytację, oraz pracując nad osiągnięciem swoich głównych celów zawodowych.

 

Powiem Ci julenko, że wczoraj przypomniałam sobie o Twojej wrózbie..Karty są rewelacyjne, mamy lato, a ja planuję nową pracę, jeszcze karta Rezygnacji - jak to się pięknie komponuje...Mam nadzieję, że i cała reszta się sprawdzi...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci julenko, że wczoraj przypomniałam sobie o Twojej wrózbie..Karty są rewelacyjne, mamy lato, a ja planuję nową pracę, jeszcze karta Rezygnacji - jak to się pięknie komponuje...Mam nadzieję, że i cała reszta się sprawdzi...:)

 

bardzo się cieszę, że Tablica dobrze wskazała... bardzo mi te weryfikacje dają do myślenia i utwiedzają, że to wszystko ma sens... dziękuję Ci za informacje i życzę alszego rozwou sytuacji oczwiście na korzyść do Ciebie :)

 

Za jakiś czas do Was wrócę bo mam "przymusowe wolne" od kart, a ja już nie wyrabiam bez wróżb ;)

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

An Angel

 

Ja też bardzo proszę.

Jak przedstawia się moja sytuacja zawodowa, czy znajdę w tym roku pracę. W którym miesiącu ją podejmę?

Jola 1.9.1972

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wróciłam do wróżb z Tablicy... jak będę miała więcej czasu to powrócę... nie wiem kiedy (wątpię, że we wrześniu... raczej październik)

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

^ przepraszam, ale nie ma tu wyjątków wszyscy są tak samo traktowani... jutro koleżanka wyżej powinna otrzymać odpowiedź i wtedy dopiero następna osoba wpisuje swoje pytanie :)

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba się załapię ;D Poproszę na sferę uczuciową do końca roku 2013 :)

 

AN ANGEL.

 

Pozdrawiam :)

Sfera uczuciowa do końca 2013 roku

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

11 oczka: BRATNIA DUSZA

 

Tak, to jest związek z bratnią duszą. Bratnia dusza to osoba, którą spotkałaś wcześniej w Niebie, przed narodzinami. Ustaliliście, że odnajdziecie się w tym życiu, aby wzajemnie się wspierać. Wszyscy mamy wiele bratnich dusz- niekoniecznie są to osoby, z którymi jesteśmy związani uczuciowo (np. członkowie rodziny, przyjaciele i wspólnicy w interesach). Niektóre bratnie dusze pomagają nam w trakcie krótkiego spotkania. Najważniejsze jest to, że bratnie dusze pomagają nam uczyć się i rozwijać. Jesteście ze sobą związani duchowo w czasie i ważne jest, abyś uszanowała i zaakceptowała naturalny kierunek, w którym zmierza ten związek.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Julenko, weryfikacjia z dnia 21/03/2012 (:

 

Czy zdasz wszystkie egzaminy na studiach do czerwca 2013roku?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

5 oczek: BARDZO MOŻLIWE

na poczatku lipca bylo poegzaminach:)

Czy uda Ci się obronić/zdać ostateczny najważniejszy egzamin końcowy na studiach do czerwca 2013 roku>?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

7 oczek: NIE

faktycznie bylo to po wakacjach

Kiedy będzie dobry czas na obronę?

 

Ścieżka: Kiedy To Nastąpi?- Archanioł Jeremiel

8 oczek: W CIĄGU 5 LAT

 

Pozdrawiam cieplutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel Moje pytanie dotyczy fnansow czy one sie polepsza i mam jeszcze jedno pytanie dotyczace uczuc co mnie czeka do 2013 dziekuje bardzo Elzbieta 2.8.1977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel

 

Jak przedstawia się moja sytuacja zawodowa, czy znajdę pracę i kiedy?

Jola 1.9.1972

 

mam już odpowiedź jutro ją zamieszczę... miałam problemy rodzinne przez to opóźnienie... przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel Moje pytanie dotyczy fnansow czy one sie polepsza i mam jeszcze jedno pytanie dotyczace uczuc co mnie czeka do 2013 dziekuje bardzo Elzbieta 2.8.1977

 

poprzednia osoba nie otrzymała jeszcze odpowiedzi więc zgodnie z regulaminem tematu jestem zmuszona powyższe pytanie zignorować... zapraszam ponownie jak poprzedniczka otrzyma odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julenko, weryfikacjia z dnia 21/03/2012 (:

 

Czy zdasz wszystkie egzaminy na studiach do czerwca 2013roku?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

5 oczek: BARDZO MOŻLIWE

na poczatku lipca bylo poegzaminach:)

Czy uda Ci się obronić/zdać ostateczny najważniejszy egzamin końcowy na studiach do czerwca 2013 roku>?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

7 oczek: NIE

faktycznie bylo to po wakacjach

Kiedy będzie dobry czas na obronę?

 

Ścieżka: Kiedy To Nastąpi?- Archanioł Jeremiel

8 oczek: W CIĄGU 5 LAT

 

Pozdrawiam cieplutko:)

 

cieszę się, że potwierdziło się... i dziękuję za weryfikację :)

 

pozdrawiam cieplutkko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel

 

Jak przedstawia się moja sytuacja zawodowa, czy znajdę pracę i kiedy?

Jola 1.9.1972

Sytuacja zawodowa

 

Ścieżka: Kariera- Archanioł Chamuel

10 oczek: MENTOR

 

To przesłanie zachęca Cię do tego, byś została mentorem. Może mieć również drugie znaczenie- właśnie Ty powinnaś znaleźć mentora wybranej przez Ciebie dziedzinie. Dodatkowa wiedza, którą uzyskasz dzięki swojemu mentorowi, pomoże Ci przejść na kolejny szczebel w karierze zawodowej i podążać w zupełnie nowym, ekscytującym kierunku. Jednak wiadomość ta może być również zachętą, abyś została mentorem innej osoby. Bycie mentorem jest źródłem ogromnych korzyści. Nie tylko pomagasz drugiemu człowiekowi, ale też inspirujesz wszechświat do podjęcia odpowiednich działań i wynagrodzenia cię za Twoje czyny,. Zrozumiesz, że nie możesz licytować się ze wszechświatem „kto da więcej”. Trwaj w zamiarze spotkania idealnego mentora (lub osoby, dla której będziesz mentorem), a nastąpi to bardzo szybko.

 

Czy znajdziesz pracę?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

5 oczek: BARDZO MOŻLIWE

 

Kiedy znajdziesz pracę? (Kiedy będzie najbardziej korzystny moment na to)

 

Ścieżka: Kiedy To Nastąpi?- Archanioł Jeremiel

7 oczek: JESIEŃ

 

Aniołowie pragną przekazać Ci, że może to nastąpić jesienną porą. Jest to pora zbiorów. Wtedy możesz cieszyć się owocami swojej dotychczasowej pracy. Jesień zwiastuje zakończenie prac i zbiór plonów. Jest to także czas wytężonej pracy, która zaowocuje jednak nagrodami. Rady te pomogą Ci przygotować się na przyszłość. Twoja ciężka praca i determinacja wspaniale procentują jesienią. Otrzymane nagrody przekroczą Twoje oczekiwania.

 

(Ja odczuwam energię pracy bardziej w roku 2014. Jednak nie bierz zbytnio do siebie „terminu” jakim jest jesień- to tylko pokazanie najkorzystniejszego czasu. Możesz podjąć pracę szybciej, bo czuję że takie szansy będą. Bądź czujna, a wszystko ułoży się po Twojej myśli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź.

 

Julenko jeśli chodzi o mentora to strzeliłaś 100. Jestem nauczycielką z zawodu ale od 3 lat w stanie spoczynku (za wyjatkiem prywatnych lekcji). Dlatego pytałam o pracę. Zobaczymy kiedy coś znajdę. Jak tylko coś się pojawi napiszę Ci.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez jolancia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No angel droga Julenko czy moge prosic Cie o najblisza przyszlosc zebys zajzala .Pozdrawiam Organik

Tablica ma hasła więc ogólnie nie mogę... musi być to jedno konkretne pytanie.... zobacz temat

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź.

 

Julenko jeśli chodzi o mentora to strzeliłaś 100. Jestem nauczycielką z zawodu ale od 3 lat w stanie spoczynku (za wyjatkiem prywatnych lekcji). Dlatego pytałam o pracę. Zobaczymy kiedy coś znajdę. Jak tylko coś się pojawi napiszę Ci.

 

Pozdrawiam.

 

tak mi się wydawało, że możesz mieć coś wspólnego z nauczaniem... jesień to rzeczywiście najlepszy okres na podjęcie pracy w tym zawodzie więc Tablica dobrze nakreśliła... życzę wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Julenko, kiedy wrócisz na forum? Czekam na Twoja odpowiedź dotycząca uczuć.

Edytowane przez jolancia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel.

 

Julenko czy mogę Cię także prosić o wróżbę na zycie uczuciowe. Kiedy poznam stałego partnera.

Życie uczuciowe

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

9 oczek: NAJBLIŻSZA PRZYZŁOŚĆ

 

Wkrótce nadejdzie oczekiwane przez ciebie rozwiązanie- jednak teraz musisz zachować cierpliwość. Ćwicz i doskonal swoje talenty i umiejętności, ponieważ produktywne działanie łagodzi niepokój ręczący cię w związku z tą sytuacją. Będziesz spokojniejsza o siebie i swoją przyszłość, jeżeli teraz poświęcisz czas na pracę nad sobą. Nawet małe postępy pozwolą ci poprawić pewność siebie, wiarę i podejście do życia. Zajmij się działaniami związanymi z twoim marzeniem, a spełni się szybciej, niż się spodziewasz.

 

Kiedy spotkasz stałego partnera?

 

Ścieżka: Kiedy To Nastąpi?- Archanioł Jeremiel

5 oczek: WIOSNA

 

Możliwe, że spotkasz miłość lub może zacząć się coś dziać w tej kwestii już wiosną. Wiosna jest tradycyjnie powiązana z narodzinami, nowymi projektami i początkiem, więc jest to również przesłanie o rozpoczęciu czegoś nowego. Zapomnij o przeszłości- całym jej bólu- i staw czoła obecnej sytuacji z niezmąconą wiarą. Twoje pytanie wskazuje, że powinnaś się rozchmurzyć, podjąć ciekawe dyskusje i wpuścić ciepło do swojego życia. Świece rozjaśnią Twój dom i przypomną Ci o dostrzeganiu wewnętrznego światła w sobie i innych. Jest to również doskonały moment na rozpoczęcie nowych projektów i zasianie ziarna na przyszłość..

 

Czy poznasz stałego partnera w 2014 roku?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

6 oczek: CZEKAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo dziękuję Julenko. Dałaś mi nadzieje że jednak ktoś sie pojawi.

Zweryfikuję napewno i napiszę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hasło - AN ANGEL

bardzo poproszę na życie uczuciowe, Chciałam się zapytać kiedy poznam docelowego partnera

Natalia 1988

pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hasło - AN ANGEL

bardzo poproszę na życie uczuciowe, Chciałam się zapytać kiedy poznam docelowego partnera

Natalia 1988

pozdrawiam serdecznie:)

Życie uczuciowe

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

12 oczek: PRZYJAŹŃ

 

Przyjaźń jest ważnym aspektem miłości- badania pokazują, że większość ludzi poznaje swoich partnerów życiowych poprzez swoich znajomych. Takie przyjacielskie relacje czynią Cię również pełniejszą i bardziej interesującą osobą, a tym samym bardziej atrakcyjną dla potencjalnych partnerów. Możesz także zapragnąć przekształcić przyjaźń w związek uczuciowy, a to przesłanie wskazuje, że powinnaś jasno wyrazić swoje zamiary, uczucia i pragnienia. Przyjaźń jest podstawą każdego trwałego i szczęśliwego związku uczuciowego. Wynika to z tego, że przyjaciele szanują i lubią się wzajemnie oraz mają wspólne zainteresowania i cele. To przesłanie mówi Ci, iż powinnaś bardziej otworzyć swoje serce na innych. Znajdź w swym napiętym grafiku czas dla przyjaciół, a skorzysta na tym również Twoje życie uczuciowe.

 

Kiedy poznasz docelowego partnera?

 

Ścieżka: Kiedy To Nastąpi?- Archanioł Jeremiel

5 oczek: WIOSNA

 

Możliwe, że spotkasz miłość lub może zacząć się coś dziać w tej kwestii już wiosną. Wiosna jest tradycyjnie powiązana z narodzinami, nowymi projektami i początkiem, więc jest to również przesłanie o rozpoczęciu czegoś nowego. Zapomnij o przeszłości- całym jej bólu- i staw czoła obecnej sytuacji z niezmąconą wiarą. Twoje pytanie wskazuje, że powinnaś się rozchmurzyć, podjąć ciekawe dyskusje i wpuścić ciepło do swojego życia. Świece rozjaśnią Twój dom i przypomną Ci o dostrzeganiu wewnętrznego światła w sobie i innych. Jest to również doskonały moment na rozpoczęcie nowych projektów i zasianie ziarna na przyszłość..

 

Czy poznasz docelowego partnera w 2014 roku?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

6 oczek: CZEKAJ

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość enke89
Czy Bartek wyjedzie niedługo zagranicę?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

8 oczka: TAK

 

Czy Bartek wyjedzie na stałe?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

10 oczka: MAŁO PRAWDOPODOBNE

 

Jak wpłynie wyjazd Bartka na dalsze relacje z Tobą?

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

7 oczek: ROMANS

 

W tej chwili szczerze pragniesz romansu i ważne jest, abyś poświęciła temu celowi cały swój czas i energię. Zacznij od romansu z samą sobą. Zadbaj o świeże kwiaty w domu i w pracy, zafunduj sobie masaż lub pedicure, zapal świece, zrelaksuj się w ciepłej kąpieli albo oddaj się zabawie i przyjemnościom. Wytworzona w ten sposób pozytywna energia przełoży się na Twoje życie uczuciowe. Pielęgnuj miłość ze swoim partnerem poprzez flirtowanie, wzajemne czułości i drobne prezenty. Pamiętaj, że ostatecznie to Ty jesteś osobą, która wprowadza romantyczne uniesienia w swoim życiu.

 

oraz

 

Ścieżka: Rodzina I Przyjaciele

7 oczek: MIŁOŚĆ

 

Sytuację tę może uzdrowić miłość. Wyobraź sobie, że wszystkie zaangażowane w daną sytuację osoby otacza uzdrawiające różowe światło, i myśl o nich wyłącznie w kategoriach miłości. Nie zastanawiaj się, w jaki sposób będzie uzdrowiona ta sytuacja- po prostu przyjmij do wiadomości, że jest uzdrowiona. Twoi Aniołowie przypominają Ci o mocy oraz wpływie Twoich myśli i przekonań na tę sytuację. Poprzez pozytywne oczekiwania posiadasz moc doświadczania cudownych uzdrowień i zmian u swoich bliskich. Regularnie medytuj i dbaj o siebie, aby pielęgnować i utrzymać w sobie ten stan.

 

wow, jesteśmy teraz przy punkcie - romans :) wow nie dla romansu, ale oczywiście dla Twojego trafnego przesłania, Juleńko! ;)

wrócił i na razie się waha nad kolejnym wyjazdem zagranicę, ale coś mi intuicja podpowiada, że nawet jak znów wyjedzie, to na pewno nie na stałe. co do kolejnego punktu - miłość - to ja na razie nie jestem gotowa ;)

 

to po prostu niesamowite, że ta relacja się odnowiła w jakikolwiek sposób... przesłania są z kwietnia 2013, a mamy już styczeń 2014 i teraz te przesłania nabrały "mocy prawnej" :) jestem pod wrażeniem trafności Twoich przesłań! jak widać wystarczy być cierpliwym i nie poganiać losu z pretensjami do wróżących i całego świata ;)

 

Szczęśliwego i Magicznego Nowego Roku, Juleńko! :)

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

ech, były się na razie wycofuje z naszych wspólnych "postanowień noworocznych"... dłuższego romansu jednak nie będzie...

czyżby jakieś uczucia w nim drgnęły, na które nie może sobie teraz pozwolić? intuicjo, przestań! ;) chciałam w złości zerwać kontakt - zaprotestował. paranoja...

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Enke, pozwól aby los pokazał co będzie dalej... możliwe, że serce mówi jedno, a rozum drugie. Cierpliwości, masz intuicję i kieruj się nią, aa nie emocjami

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel.

 

Czy spotkam jeszcze Panią Jolę i czy będzie moja partnerką. Kiedy to nastapi.

 

Czy spotkasz jeszcze Panią Jolę?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

6 oczek: CZEKAJ

 

Czy będzie Twoją partnerką?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

5 oczek: BARDZO MOŻLIWE

 

(Jednak ja czuję, że to nie musi być koniecznie partnerstwo uczuciowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

Witaj Juleńko:)

Czy wyjade za granice w ciagu 2 tygodni?

Czy będę tam dłużej niz do wrzesnia?

Czy bedzie to wyjazd bezpieczny dla mnie -w sensie czy nic mi nie grozi.

Dziękuje i pozdrawiam,

 

p.s.prosze o wykropkowanie danych

Edytowane przez bajak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkasz jeszcze Panią Jolę?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

6 oczek: CZEKAJ

 

Czy będzie Twoją partnerką?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

5 oczek: BARDZO MOŻLIWE

 

(Jednak ja czuję, że to nie musi być koniecznie partnerstwo uczuciowe)

 

 

Dziękuję Julenko. Jeżeli mogę zapytać, jakie są Twoje odczucia odnośnie tego partnerstwa. O jakie partnerstwo chodzi? Napisz co czujesz. Proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Julenko. Jeżeli mogę zapytać, jakie są Twoje odczucia odnośnie tego partnerstwa. O jakie partnerstwo chodzi? Napisz co czujesz. Proszę.

 

raczej czuję, że jak na razie to na zasadzie zwykłej znajomości lub tzw "pomocy sąsiedzkiej".... tak bynajmniej czuję na dzień dzisiejszy

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

Witaj Juleńko:)

Czy wyjade za granice w ciagu 2 tygodni?

Czy będę tam dłużej niz do wrzesnia?

Czy bedzie to wyjazd bezpieczny dla mnie -w sensie czy nic mi nie grozi.

Dziękuje i pozdrawiam,

***

 

p.s.prosze o wykropkowanie danych

 

Na pytanie pierwsze i drugie odpowiedź wyszła taka sama

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

9 oczek: ZDECYDOWANIE

 

(świadczyć to może, że oczywiście możesz wyjechać w danym terminie, aczkolwiek mogą również wyniknąć drobne sprawy lub jakieś przesunięcia- to wszystko zależy od decyzji kogoś za to odpowiedzialnego.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL :)

 

to może ja się skuszę ;)

 

czy warto zainwestować w znajomość z Romkiem, w sensie - czy coś z tego będzie sensownego? czy z jego strony pojawią się jakieś uczucia? mocno się waham nad decyzją odnośnie tej relacji... z góry dziękuję za odpowiedź! :) Ela

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie pierwsze i drugie odpowiedź wyszła taka sama

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

9 oczek: ZDECYDOWANIE

 

(świadczyć to może, że oczywiście możesz wyjechać w danym terminie, aczkolwiek mogą również wyniknąć drobne sprawy lub jakieś przesunięcia- to wszystko zależy od decyzji kogoś za to odpowiedzialnego.)

Dziękuję:) Twoja wrozba upewnila mnie tylko,ze chyba na jakis czas musze wyjechac z kraju,chociaz we wrzesniu najpozniej planuje wrocic,chociaz na czas egzaminu.

Julenko, a co z ostatnim pytaniem? za duzo ich napisalam czy zle wyszlo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję:) Twoja wrozba upewnila mnie tylko,ze chyba na jakis czas musze wyjechac z kraju,chociaz we wrzesniu najpozniej planuje wrocic,chociaz na czas egzaminu.

Julenko, a co z ostatnim pytaniem? za duzo ich napisalam czy zle wyszlo?

 

nie, nie wyszło źle, ale dwa pierwsze wyszły tak samo i skupiłam się na nich... ale mogę "do wróżyć" jak chcesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL :)

 

to może ja się skuszę ;)

 

czy warto zainwestować w znajomość z Romkiem, w sensie - czy coś z tego będzie sensownego? czy z jego strony pojawią się jakieś uczucia? mocno się waham nad decyzją odnośnie tej relacji... z góry dziękuję za odpowiedź! :) Ela

 

Czy warto zainteresować się Romkiem?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

3 oczka: TAK

 

Życie uczuciowe z Romkiem w 2014 r

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

5 oczek: WYCOFANIE SIĘ

 

Aniołowie zachęcają Cię do wycofania się i odpoczynku od codziennego życia. Taki urlop dobrze wpłynie na Ciebie, zrelaksujesz się przez co wyrzucisz z siebie negatywne emocje. Taka przerwa naładuje cię nową energią i entuzjazmem oraz pomorze przemyśleć dotychczasowe Twoje życie uczuciowe i nabierzesz sił do wprowadzenia ewentualnych zmian, aby było lepiej. Wypoczynek może być różnego rodzaju np. wizyta w spa, u kosmetyczki, spacer czy wyjazd pod namiot. Ważne jest abyś w spokoju mogła oddać się refleksji i przemyśleniom.

 

Czy jest szansa na związek z Romkiem?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

2 oczka: NIE

 

----

(myślę, że jesteś po prostu zablokowana gdyż nie do końca wiesz co zrobić, świadczy to odpowiedź 2, dlatego na razie Tablica nie widzi szans... być może jak podejmiesz w przyszłości jakieś decyzje to może wszystko zmienić się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prosiłabym:)

 

Odpowiedź na pytanie 3

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

4 oczka: BYĆ MOŻE

 

-----

(Na tą chwilę jeszcze do końca nie jest to jednoznaczne. Możliwe, że w dużej części zależy to od innych różnych czynników. Myślę, że jak na razie to sprawa zbyt świeża i może jeszcze zajść wiele zmian nawet w trakcie wyjazdu. Jednak myślę że katastrofa Ci nie grozi ;) )

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto zainteresować się Romkiem?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

3 oczka: TAK

 

Życie uczuciowe z Romkiem w 2014 r

 

Ścieżka: Życie Uczuciowe- Anioły Romansu

5 oczek: WYCOFANIE SIĘ

 

Aniołowie zachęcają Cię do wycofania się i odpoczynku od codziennego życia. Taki urlop dobrze wpłynie na Ciebie, zrelaksujesz się przez co wyrzucisz z siebie negatywne emocje. Taka przerwa naładuje cię nową energią i entuzjazmem oraz pomorze przemyśleć dotychczasowe Twoje życie uczuciowe i nabierzesz sił do wprowadzenia ewentualnych zmian, aby było lepiej. Wypoczynek może być różnego rodzaju np. wizyta w spa, u kosmetyczki, spacer czy wyjazd pod namiot. Ważne jest abyś w spokoju mogła oddać się refleksji i przemyśleniom.

 

Czy jest szansa na związek z Romkiem?

 

Ścieżka: Tak Lub Nie- Archanioł Azrael

2 oczka: NIE

 

----

(myślę, że jesteś po prostu zablokowana gdyż nie do końca wiesz co zrobić, świadczy to odpowiedź 2, dlatego na razie Tablica nie widzi szans... być może jak podejmiesz w przyszłości jakieś decyzje to może wszystko zmienić się)

 

dziękuję Ci, Juleńko :)

obecnie myślę intensywnie nad swoim życiem uczuciowym. zostanę jeszcze w tej relacji przez jakiś czas, ale Romek, z którym jestem w luźnych relacjach, już zaznaczył, jak tylko z jego strony pojawią się jakieś uczucia, to się wycofa z naszej znajomości, bo nie chce się angażować... ja sama nie planowałam żadnego zaangażowania, a dzięki Twoim przesłaniom to już na pewno wyluzuję ;)

 

w ogóle mam straszny mętlik w głowie przez tych facetów, nigdy nie miałam takiego "natarcia" i tylu problemów z nimi, wszystko bardzo szybko się dzieje, zmiany dosłownie z godziny na godzinę. jest mi ciężko :( 9. rok numerologiczny i 9. osobisty - to chyba wiele tłumaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juleńko, tym bardziej jestem Ci wdzięczna za przesłanie, że pomogło mi ono w podjęciu decyzji, i to dość szybko, jak widzisz ;) kumpelski kontakt z Romkiem mam super, ale chyba jest za mało iskry między nami nawet przy naszym friends with benefits, więc obawiam się, że długo to już nie potrwa...

jest jeszcze ktoś, kto dałby mi gwiazdkę z nieba, z czym się nie kryje, a kogo ciągle pomijam, ktoś, kogo spotkałam "przez przypadek" po 4 latach i na niego zwróciła mi uwagę inna wróżba - stary dobry kolega (w dodatku karmiczny). z Romkiem świetnie spędzam czas, mamy dobry kontakt, ale myślę, że bez seksu też się tu obejdzie ;) doszłam również do wniosku, że zasługuję na coś więcej - kto wie, może nawet miłość ;)

potrzebuję jeszcze chwilki dla siebie, żeby ogarnąć ten cały burdel i myślę, że może wreszcie się chociaż cokolwiek ułoży ;)

 

jeszcze raz bardzo Ci dziękuję! jesteś kochana! :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enke, cieszę się, że mogłam w jakiś sposób pomóc.... ale to nie moja zasługa, tylko tych Skrzydlatych u góry, ja tylko przekazałam informacje ;)

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...