Skocz do zawartości

Identyczne drogi życia


pscóła

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie z ciekawości badam za pomocą programu numerologicznego moje relacje z osobami, które znam.

I teraz przy jednej z osób wyszły nam identyczne drogi życia i u mnie i u znajomego jest 9/18/36 tylko te trzy liczby , suma dróg 9/18/27/36/45/54/72 i związek karmiczny - powiedzcie mi co to znaczy? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

suma dróg 9 oznaczać może tylko albo aż tyle, że osoby powinny się wzajemnie od siebie uczyć poprzez doświadczenia np. związku czy wzajemnych relacji w zależności co u kogo było do zrozumienia, nauczenia.

 

Związek ogólnie karmiczny nie oznacza od razu, że dwojga ludzi musi łączyć związek partnerski. Może to być forma przyjaźni czy nawet koleżeństwa. 9 to też wzajemne wspieranie się duchowe...porozumienie, ale w związkach z kolei zdarza się, że strony są.... czasem samotne.. bowiem wibracje 9 jak każdą inną można przerabiać w sposób pozytywny, jak i negatywny, a to jest zależne od osobowości i wolnej woli człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, no właśnie to jest w sumie tylko znajomy. On reaguje na mnie bardzo emocjonalnie i widzę pewną fascynację z jego strony. Ja jednak podchodzę do niego tylko po przyjacielsku, nie czuję jakiegoś szczególnego przyciągania :_zawstydzony: Czyli związki karmiczne wcale nie muszą być jakieś szalone i burzliwe, tak jak tu niektórzy piszą, że jest to jeden wielki koszmar :hmmm:

Czy to tak jest, że jeśli jakieś osoby mają wibracje tej samej cyfry, to automatycznie mają identyczne drogi życia?

I dlaczego jedni mają w drodze życia tylko trzy liczby (tak jak np. ja) a inni mają tych liczb np. pięć?

Edytowane przez pscóła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej podbijam temat. W dość trudnym momencie mojego zycia poznałam osobę, przy której od razu poczułam, że ta znajomosć nie jest przypadkowa. Znalam tę osobę już kilka lat wcześniej z widzenia i nawet miałam jakieś spontaniczne mysli i przeczucia, że kiedyś poznamy się bliżej i w końcu "przypadkowo" tak się stało. Teraz po trzech miesiącach od tego oficjalnego poznania się, sprawdziłam numerologie i wyszły nam identyczne drogi zycia (i oczywiście związek karmiczny). Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, czy ktoś móglby szerzej rozwinąc temat takich przypadków?

 

Moja droga życia: 8/17/26/35/44/53

Droga życia tej osoby: 8/17/26/35/44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...