Skocz do zawartości

Wróżby z kart Tarota


czarna0603

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wróżę z kart Tarota od dwóch lat i ciągle się uczę. Postanowiłam zacząć wróżyć na forum żeby zdobyć praktykę i doświadczenie.

Wróżę tylko w tym wątku (jedynie dane-imiona, daty urodzenia- można podawać w wiadomościach prywatnych). Proszę o przemyślane pytania, bo jednej osobie wróżę tylko raz w miesiącu (mam też życie prywatne i zawodowe).

Pytajcie Kochani :)

 

Czasem na wróżbę trzeba zaczekać nawet kilka dni, ale zawsze odpiszę.

Edytowane przez czarna0603
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciAłabym zapytać o sferę zawodową. zostanę tu gdzie jestem czy wrócić do domu,czy może inne miasto?Pozdrawiam ................... P.s prosze o wykropkowanie danych:)

Edytowane przez bajak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najkorzystniej dla Ciebie będzie zostać tu gdzie jesteś. Systematyczna i wytrwała praca zapewni Ci sukces zawodowy i dobre warunki życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubilam moj zloty pierscionek, ktory dostalam na 18 urodziny od mojej siostry i brata ciotecznego. Nie wiem gdzie jest ani co sie z nim stalo:(( Moje pytanie. Co sie z nim stalo i gdzie sie znajduje. Monika 7 marca 1991

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Ja poproszę na uczucia w marcu.

Dane na pw :)

Dużo namiętności, ale i zazdrość może się pojawić. Uważaj żeby się nie uzależnić. Bądź otwarta i śmiała, a sprawy ułożą się po Twojej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Witam,

Niedawno pewna pani zaproponowała mi współpracę, trochę mnie to zdziwiło, gdyż nawet dobrze się nie znamy, proszę mi powiedzieć, czy ona ma szczere intencje, czy jednak nie?

Dziękuję i Pozdrawiam :)

Dobrze, że pytasz. Pani nie jest do końca szczera. Więcej mówi niż robi i jej projekt nie powiedzie się, bo jest oparty na nieszczerości. Uważaj żebyś nie padła ofiarą intrygi.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Edytowane przez Czarownica
na prośbę użytkownika
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy w tym miesiącu odezwie się jeszcze a może spotkam się z Arturem 28.01.73 ?

Asia 7.07.72

On się nie odezwie i będzie Ci go brakowało. Powinnaś przejąć inicjatywę- ucieszy się.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć czy można prosić o wróżbę dla mojego taty? Chodzi o pracę, czy zatrzyma tą posadę czy ją utraci. Sprawa jest bardzo skomplikowana. Dane przesyłam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proszę o wróżbę: czy zmienię pracę na zgodną z moimi zainteresowaniami, na taką która będzie mnie w pełni satysfakcjonować?

Dane przesyłam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę na uczucia na maj 2013. Co tam widać? Czy widac jakiegoś faceta? ;) Dane przesyłam na priv

Widać, ale bedziesz musiała o niego powalczyć z inna kobietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proszę o wróżbę: czy zmienię pracę na zgodną z moimi zainteresowaniami, na taką która będzie mnie w pełni satysfakcjonować?

Dane przesyłam na priv.

Tak, będzie jednak to związane z wyjazdem/zmianą miejsca zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę również poprosić o wróżbę?

czy w tym roku wejdę w końcu w satysfakcjonujący mnie związek?

dane na pw

tak i do niedługo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy zmienimy miejsce zamieszkania? Jeśli tak to kiedy? Kasia 24.07.90 i Tomek 22.09.82

Tak, w ciągu 10 tygodni. I będzie to pozytywna zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć czy można prosić o wróżbę dla mojego taty? Chodzi o pracę, czy zatrzyma tą posadę czy ją utraci. Sprawa jest bardzo skomplikowana. Dane przesyłam na priv.

Twój tata zatrzyma posadę.

Ty niedługo znajdziesz pracę i będziesz z niej zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedz jesli jeszcze mogę zapytać pytanie takie z ostatniej chwili chodzi o pracę kilka dni temu złożyłam podanie do pewnej firmy czy uda mi sie tam dostać do pracy czy zadzwonią do mnie Aneta 180176

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Prosze o wrózbę dotyczącą znajomości z nowopoznanym facetem -czego ode mnie oczekuje? jakią relację chcę ze mna stworzyć? Karina 28.07.1988 a on Łukasz 14.03.1981/ czy mozna mu ufac? dziękuje z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Prosze o wrózbę dotyczącą znajomości z nowopoznanym facetem -czego ode mnie oczekuje? jakią relację chcę ze mna stworzyć? Karina 28.07.1988 a on Łukasz 14.03.1981/ czy mozna mu ufac? dziękuje z góry

Jest zainteresowany relacją bez zobowiązań. Nie będziesz w niej szczęśliwa. Lepiej będzie dla Ciebie jak sobie odpuścisz tego pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedz jesli jeszcze mogę zapytać pytanie takie z ostatniej chwili chodzi o pracę kilka dni temu złożyłam podanie do pewnej firmy czy uda mi sie tam dostać do pracy czy zadzwonią do mnie Aneta 180176

Anetko poproś proszę kogoś innego, bo nie chcę załamać regulaminu, który sama ustalałam. Zapraszam do mnie w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zainteresowany relacją bez zobowiązań. Nie będziesz w niej szczęśliwa. Lepiej będzie dla Ciebie jak sobie odpuścisz tego pana.

 

dziękuje Ci kochana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bardzo proszę o wróżbę na uczucia. czy pojawi się ktoś nowy w moim życiu?2. czy w tym miesiącu mój były odda mi całą kwotę? dane na priv. dziękuje:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On się nie odezwie i będzie Ci go brakowało. Powinnaś przejąć inicjatywę- ucieszy się.

 

Weryfikuje... Artur odezwał się i ja też do niego...:)))

Lecz nie wiem co ze spotkaniem, na dziś w marcu raczej już szans jakiś realnych nie widzę.

 

pozdr. Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ja mam takie pytanie odnosnie spraw zawodowych tzn czy zmeinei prace na lepsza lepiej płatną na taka w kierunku mojego wykaształcenia i w tej firmie o której "marze"??

 

Małgorzata 19.10.1986

 

Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam :)

Edytowane przez Szefff
lit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o odpowiedz na pytanie czy moge na cos liczyc z jego strony?czy bedziemy razem?dane podam na priv jesli mozna.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bardzo proszę o wróżbę na uczucia. czy pojawi się ktoś nowy w moim życiu?2. czy w tym miesiącu mój były odda mi całą kwotę? dane na priv. dziękuje:*

Tak. Zaświeci dla Ciebie Słońce w uczuciach i to wkrótce.

I pieniądze też odzyskasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ja mam takie pytanie odnosnie spraw zawodowych tzn czy zmeinei prace na lepsza lepiej płatną na taka w kierunku mojego wykaształcenia i w tej firmie o której "marze"??

 

Małgorzata 19.10.1986

 

Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam :)

 

Tak. Maksymalnie do końca stycznia 2014 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o odpowiedz na pytanie czy moge na cos liczyc z jego strony?czy bedziemy razem?dane podam na priv jesli mozna.Pozdrawiam

Wiesz z tym panem nie, ale pojawi się szansa relacji z kimś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ja poproszę o postawienie kart na sprawy uczuciowe i zawodowe do końca kwietnia 2013r.

Dane na priv.

Pozdrawiam

Anetko będzie trzeba powalczyć o związek, przetrwać trudniejszy okres, ale będzie dobrze.

Sprawy zawodowe pozytywnie się rozwiną. Będziesz musiała znaleźć równowagę między związkiem a pracą, ale uda się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko będzie trzeba powalczyć o związek, przetrwać trudniejszy okres, ale będzie dobrze.

Sprawy zawodowe pozytywnie się rozwiną. Będziesz musiała znaleźć równowagę między związkiem a pracą, ale uda się.

Witaj, mam pytanie a o co chodzi z tą pracą, że piszesz "sprawy zawodowe pozytywnie się rozwiną" ja obecnie szukam nowej pracy czy w kartach widać nową pracę :-)?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, na wstępie pozdrawiam serdecznie,mam pytanie o sferę uczuciową....wiem że nie należę do łatwych kobiet, ciężki ze mnie charakterek,ale czy to oznacza że takowe osoby są skazane faktycznie na samotność?Czy pojawi się na mojej drodze w końcu ktoś na stałe,czy raczej powinnam pogodzić się z tak modnym w dzisiejszych czasach określeniem singiel?Jeśli ktoś ma być to kiedy się pojawi i gdzie mam szansę go poznać?Latka lecą i mimo wszystko ciągle gdzieś w głębi serca marzy się rodzina,dzieci......(Gosia 29.10.1981)

Pozdrawiam i z góry dziękuje za wróżbę....Czarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bardzo proszę o wróżbę na uczucia. Czy pojawi się ktoś nowy?

sylwia 17.02.84

Dziękuje.

Pojawia się szansa. Łap okazję do nowej relacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, mam pytanie a o co chodzi z tą pracą, że piszesz "sprawy zawodowe pozytywnie się rozwiną" ja obecnie szukam nowej pracy czy w kartach widać nową pracę :-)?

Pozdrawiam

Tak, jak najbardziej. Satysfakcjonująca praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, na wstępie pozdrawiam serdecznie,mam pytanie o sferę uczuciową....wiem że nie należę do łatwych kobiet, ciężki ze mnie charakterek,ale czy to oznacza że takowe osoby są skazane faktycznie na samotność?Czy pojawi się na mojej drodze w końcu ktoś na stałe,czy raczej powinnam pogodzić się z tak modnym w dzisiejszych czasach określeniem singiel?Jeśli ktoś ma być to kiedy się pojawi i gdzie mam szansę go poznać?Latka lecą i mimo wszystko ciągle gdzieś w głębi serca marzy się rodzina,dzieci......(Gosia 29.10.1981)

Pozdrawiam i z góry dziękuje za wróżbę....Czarna.

Gosiu dostałaś trochę w kość, przez co wzbraniasz się przed głębszą relacją, jesteś nieufna. Ale zbliża się przełom. Może powrót dawnego partnera? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu dostałaś trochę w kość, przez co wzbraniasz się przed głębszą relacją, jesteś nieufna. Ale zbliża się przełom. Może powrót dawnego partnera? :)

Mówi się że do przeszłości nie powinno się wracać, poczułam to kiedyś na własnej skórze :( Hmm powiem,że jestem zdziwiona,no ale czas pokaże.Dzięki i pozdrawiam

Edytowane przez Czarna1981
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

prosiłabym o wróżbę ogólną, co do przyszłości mojego związku :) Jesteśmy razem niedługo, troszkę ponad 2 miesiące, ale mam wrażenie, że to jest "to" i jestem ciekawa, co powiedzą karty ;) Dane na pw. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

prosiłabym o wróżbę ogólną, co do przyszłości mojego związku :) Jesteśmy razem niedługo, troszkę ponad 2 miesiące, ale mam wrażenie, że to jest "to" i jestem ciekawa, co powiedzą karty ;) Dane na pw. Z góry dziękuję.

 

Na pierwszym planie radość, szczęście i zadowolenie, ale na drugim nie do końca szczere zamiary. Trochę idealizujesz swojego partnera. Niestety karty pokazują rozstanie. Z powodu jakichś nieprzemyślanych działań i decyzji. I to niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

bardzo proszę o wróżbę w sprawie uczuciowej. Poznałam kogoś kilka tygodni temu, ja - 03.05.1989, on - 09.09.1986, czy mogę mu zaufać? czy z tej mąki będzie chleb? Meg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poprosiłabym o wróżbę :)

 

Czy los szykuje dla mnie jakieś zmiany związane z pracą? Czy znajdę jakąś inną pracę?

 

I jak się przedstawia sytuacja w moim związku w ciągu najbliższych kilku miesięcy?

 

Dane przesyłam na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak najbardziej. Satysfakcjonująca praca.

Witaj jakiś czas temu wróżyłaś mi w sprawie pracy że ją znajdę do końca kwietnia i wiesz co chyba przepaściłam szanse, zostałam zaproszona na rozmowaę w ten poniedziałek co będzie ale niestety moja szefowa nie dała mi wolnego:-( niewiem może coś przypuszczała i dlatego nie dostałam dnia wolnego jak będziesz miała czas zobaczysz w kartach czy nadal ta prac u mnie widać?

Przyznam szczeże, że bardzo mi na tym zależy.

Pozdrawiam Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, miesiąc temu poprosiłam Cie o wrózbe -czy odzyskam pieniadze oraz o sprawy uczuciowe. odpisalaś "Tak. Zaświeci dla Ciebie Słońce w uczuciach i to wkrótce.I pieniądze też odzyskasz." niestety pieniędzy nie otrzymałam do tej pory a na miłość wciąż niecierpliwie czekam. pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...