Skocz do zawartości

Jesień


laggona

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM, proszę napszcie co omoże zoanczać sen o jesieni.... patrzylam w sennikach i jest to sen, ktory sni się zazwyczaj męższycznom... nei ma odnośnika, gdy się sni kobietom...

 

śniło mi się, że szłam na jakieś spotkanie biznesowe (??) przez park, który był właśnie cały w takiej złotej polskiej jesieni, drzewa z zółtymi,brązowymi liśćmi, kasztany, żołędzie na drodze.... idąć miałam przeświadczenie, że na to spotkaniek ażdy musi przynieść ajkiś akcent jesienny... ale nie pozbierałam nic, zaraz się obudziłam..

 

a kilka dni wcześniej śniło mi się że do mojego pokoju wleciał wielki kruk... nie mogłąm go wygonić, w końćcu psiknęłam w nigo lakierem do włosów....

 

proszę, jeśli ktoś może mi pomóć to zinterpretować to będę bardzo wdzięćzna. dużo rzeczy się dzieje w moim zyciu, może to jakiś znak, jaką decyzję mam podjąc...:):412yk9:

 

dziękuję, laggona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laggona, myślę, że przede wszystkim powinnaś odpowiedzieć na pytanie z czym Tobie jesień się kojarzy? np. dla ucznia jesień może oznaczać początek czegoś (do szkoły idzie we wrześniu), dla osoby w średnim wieku może odnosić się do "jesieni życia".

Jeśli jesteś osobą młodą, aktywną zawodowo, jesień można skojarzyć z czasem zbierania plonów, owoców swojej pracy i nadchodzącym odpoczynkiem po "żniwach".

 

 

Jeśli chodzi o jesień w snach mężczyzn, to senniki często odnoszą się do lęku przed starością, utratą potencji lub pozycji zawodowej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephira dziekuje za wiadomosc. rzeczywiscie, mam 25 lat,wiec moze czas najwyzszy pracujac juz zawodowo od 6 na jakies zyski;)) dziekuje, pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...