Jump to content

Dieta bananowa?

Recommended Posts

karolinka27

Cześć wszystkim,

Nazywam się Sandra i mam 25 lat oraz, niestety odwieczne problemy z wagą. Przy wzroście 165 cm, obecnie waże 62 kg.

Moja waga waha się ciągle od 57-65 kg.

Próbowałam już wielu diet, ale wszystkie na dłuższą metę okazywały się nie trafne.

Pragnę zrzucić kilka kilogramów przed wakacjami i bez wstydu wyjść na plażę w bikini. Dodatkowo w sierpniu czeka mnie

ślub brata na którym jestem świadkową i chciałabym wskoczyć w sukienkę w rozmiarze S, ewentualnie bardzo małe M :)

Znalazlam w internecie Dieta bananowa czy ktoś z Was stosował taką dietę? Ile udało się Wam schudnąć i w jakim czasie?

Buziaki, Karolina.

Edited by karolinka27
  • 4 months later...
Małgosia09

Nie dieta ,tylko porobic badania w sumie nadwagi żadnej nie masz ale wiem że jak byś ważyła z 5-7 kg mniej czuła byś się lepiej .Wystarczy że masz problemy z tarczycą i waga lata .no i cwiczenia ja biegam 2 km codziennie i to mi wystarczy ja mam 173 ważyłam 68kg długo w tej chwili 59-61kg max.Na cwiczenia jest zawsze czas ja mam 2 dzieci męża i prowadzę przedsiębiorstwo,idzie idzie,tylko trochę organizacji,i mam czas nawet tu posiedziec.Bieganie działa cuda....

• 1 year later...

Dieta - napewno nie :P Banany powinno się jeść po prostu, świetnie uzupełniają braki energetyczne. Zwłaszcza jeśli ćwiczysz :) A co do wymiarów i wagi - nadwagą bym tego nie nazwała :)

• 3 weeks later...
SUPERSUSAN2073

Dieta bananowa? zawsze wydawało mi się, że bananów nie powinno się jeść będąc na diecie, bo dostarczają dużo cukrów a wiadomo, że cukru podczas zrzucania wagi powinno się unikać w pierwszej kolejności. Więc zaczynam wiatpić od początku w skuteczność diety

• 5 weeks later...
  • 1 month later...

Banany na odchudzenie? Pierwsze słyszę. Banan ma przecież wysoki IG. Proponuje całkowicie odstawić cukier, pod każdą postacią -nie tylko samego w sobie cukru ale też słodyczy, napojów/soków, jogurtów i innych produktów z cukrem. Do tego celu czytać etykiety , a zamiast pszenicy używać innej mąki i gwarantuję szybkie schudnięcie!!!

Edited by gloria
dopisek
  • 2 years later...
MikolajTr

Gdy chciałem schudnąć, odrzuciłem wszelkie słodycze i dzięki temu, w jeden miesiąc potrafiłem chudnąć ok. 3 kg. Piłem słodzoną herbatę, jadłem owoce, warzywa, pieczywo (nawet te białe). Jedyną zmianą było porzucenie ciastek, cukierków i innych słodkości. Efekt, jak dla mnie był zadowalający.

• 8 months later...

Szczerze sam nie zaryzykowałbym faszerowaniem się bananami, bo akurat one są średni zalecane w rożnego rodzaju dietach. Faktycznie może nie chce się po nich jeść bo są syte, ale zawierają dużo cukru. Może faktycznie najlepiej wybrać się do lekarza on zleci badania i ustali co ci dolega.

• 2 months later...

Dieta bananowa ..hmmm myślę ze diety opierające się głównie na jednym składniku, są do niczego.

a po drugie banany chyba się jednymi z najbardziej kalorycznych owoców.

I pamietaj oprócz diety bardzo ważny jest ruch