Skocz do zawartości

ANIELSKI TAROT- sukam króliczków- SYSTEM 1x1 - JEDNO PYTANIE OGÓLNE


julenka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Postanowiłam reaktywować temat z Anielskim Tarotem, który niestety zginął po ostatnim włamaniu na forum.

 

Czym jest ANIELSKI TAROT

 

Dr Doreen Virtue wspólnie z R. Valentine stworzyli Anielski Tarot czyli połączenie klasycznego Tarota z symbolami oraz przesłaniami anielskimi. Składa się z 78 kart- Arkana Wielkie i Arkana Małe. Ogólne znaczenia kart jest takie jak w zwykłym Tarocie. Czym więc się różni od klasycznego? Anielski Tarot został pozbawiony negatywnych symboli/znaczeń, aby odbiorca/Pytający nie przestraszył się prognozy. Zamiast tego negatywy zostały wytłumaczone w bardziej łagodny sposób, aby każdy mógł mimo wszystko dobrą stronę danej sytuacji oraz podążając za radą zmienił dany aspekt na lepszy. Przedstawienie w innym świetle negatywów ma także na celu zwiększyć ilość osób lubiących Tarota. Czasami ludzie nie rozumieją znaczeń kart więc mówią „boję się Tarota”, Anielski Tarot ma za zadanie pokazać, że nie powinno się bać tych kart. Anielski Tarot ma dać nam klasyczną symbolikę jak również anielskie bezpieczeństwo.

 

------

 

Ok to tak ogólnie przedstawiłam powyższe karty, a teraz krótko i na temat.... w tym temacie proponuję Wam odpowiedź z Anielskiego Tarota na jedno pytanie ogólne (jedna sfera życia). Wróżę w tym temacie z 3 kart

 

UWAGA!!!

 

Proszę zastosować się do tego co teraz napiszę

 

- W tym temacie działa SYSTEM 1X1 (jedna osoba zadaje jedno konkretne pytanie i czeka na odpowiedź; dopiero po tym jak odpiszę kolejna osoba może zadać swoje pytanie)

W tym temacie nie ma „zapisywania się w kolejkę”- praca z kartami jest pracochłonna oraz czasochłonna więc aby być fair nie mogę zapisać 8 osób i zrobić to „na odczepnego”. Pamiętać trzeba, że Tarot jest bardzo wrażliwy na energię i muszę go szanować, a przez to należy rozumieć, iż nie mogę obciążać większą ilością różnych pytań.

 

- Na sam początek proszę Was o jedno ogólne pytanie, abym mogła nabrać wprawy- z czasem na pewno zaproponuję Wam odpowiedzi na bardziej złożone pytania. (Jakiś czas już nie wróżyłam z tej tali więc muszę trochę posiedzieć, aby od nowa zapoznać się z tymi kartami)

 

** Proszę o wyrozumiałość, dawno nie pracowałam z tymi kartami i jeżeli będą mniej precyzyjne odpowiedzi, proszę o informacje a na pewno poprzez dodatkowe wróżby otrzymacie zrozumiałe odpowiedzi.

Proszę również nie oceniać mnie surowo, ani nie przekreślać... ja dopiero szukam króliczków do ĆWICZEŃ.

 

UWAGA

 

Przed zadaniem pytania proszę wpisać hasło AN ANGEL- jako potwierdzenia przeczytania regulaminu (pytania bez hasła będą również ignorowane).

 

Życzę Wszystkim samych dobrych i zrozumiałych wróżb.

 

Zapraszam Serdecznie!!!

 

(Niżej REGULAMIN WRÓŻB- proszę się z nim zapoznać ponieważ inaczej pytania będą ignorowane!!!)

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R E G U L A M I N wróżb:

 

--> Pytający:

 

- jest pełnoletni

- wpisał przed swoim pytaniem hasło "AN ANGEL" jako potwierdzenia przeczytania regulaminu

- zapoznał się z opisem tematu i opisem regulaminu tematu i całego forum/działu

-zrozumiał zasady stawiania kart/wróżenia w temacie np. SYSTEMU 1x1

- w jednym poście zadaje tylko jedno konkretne pytanie nie rozłożone- np. sfera uczuć, sfera zawodowa

- opisuje w temacie w kilku zdaniach powód zadania pytania [krótko określa swoją sytuację]

- pod pytaniem zamieszcza swoje imię oraz co najmniej rocznik np. -Patryk 1977- jeżeli pytanie dotyczy jeszcze innej osoby*prócz pytającego to podaje również to samo i zaznacza – ja- Patryk 1977, ona- Ola 1982-

- zadaje poważne pytania

-zadaje pytanie o które nie pytał się na forum przez ostatnie 3 miesiące

- nie wymusza od wróżącego satysfakcjonującej odpowiedzi

- nie upomina się o odpowiedź

- jest świadomy, że może dojść do sytuacji gdzie będzie proszony o dodatkowe informacje potrzebne do interpretacji rozkładu

- po interpretacji mile widziane weryfikacja opisu rozkładu i w razie czego dopytanie się jeżeli czegoś się nie zrozumiało- proszę pamiętać, że jestem samoukiem i nie mam takiej praktyki/doświadczenia i może zdarzyć się, że coś błędnie dopiszę

mile widziane również kliknięcie ( * ) jako punktu reputacji, punktu jakości tematu jak i Podziękował/a

 

--> Wróżący (ja):

 

- pracuje zgodnie z regulaminem działu

- stara się aby jak najszybciej odpowiedzieć na pytania

- zawsze kieruje się tym co jest w kartach i opisuje wszystko co widzi- często daje dodatkowo informacje też na inny temat niż było pytanie

- pracuje w wolnym czasie więc nie ma określeń/ ram w ilu dniach od wysłania pytania Użytkownik otrzyma odpowiedź- czasami może się zdarzyć, że po kilku dniach, gdyż czasami ja czuję, że dziś nie jest dobry czas na stawianie kart np. przez brak skupienia

- współpracuje ściśle z Pytającym

- zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania rozkładu na dane pytanie bez większego tłumaczenia się

- nie odpowiada na pytania- zdrowie, ciąża, testamenty/spadki, jak również nie doradza czy się rozstać/rozwieść jak również o zdrad, jak też o swojego idola np. piosenkarza/sportowca

- nie określa ram czasowych w rozkładach- Ja osobiście nie określam czasu w kartach... Jeżeli już to dany rozkład robię np. na 6 miesięcy lub rok.

- Działa w zgodnie z zasadami podanymi w temacie np. w SYSTEMIE 1x1- jedna osoba zadaje jedno proste i krótkie pytanie jasno określone, w jednej konkretnej sferze... jeżeli pyta się osoba o związek to robię rozkład partnerski i odpowiadam tylko na to, a nie na pięć innych pytań

- zastrzega sobie prawo do stosowania różnych talii kart bez uprzedzania o tym Pytającego

- zastrzega sobie prawo do różnej długości opisu interpretacji wróżby

- zastrzega sobie prawo do zadania dodatkowych pytań jak i zmiany słów pytania- na łatwiejszy bardziej zrozumiały do pracy

- zastrzega sobie prawo do prośby aby Pytający uprościł pytanie gdy wg wróżącego jest zbyt rozszerzone.

 

Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu powyżej w każdej chwili gdy uznam to za stosowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina

AN ANGEL Witaj Juleńko

Jak potoczy sie nasz zwiazek do konca roku? Tak, jestesmy razem, juz ładny kawalek czasu ;D

Dziekuje i pozdrawiam

Edytowane przez Pasqualina
usunięcie danych osobowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL Witaj Juleńko

****. Jak potoczy sie nasz zwiazek do konca roku? Tak, jestesmy razem, juz ładny kawalek czasu ;D

Dziekuje i pozdrawiam

1. As Ognia

2. IX Pustelnik – Archanioł Raziel

3. Królowa Wody

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie:

 

As Ognia- mówi, że w niedalekiej przeszłości mogły pojawić się niespodziewanie nowe często ekscytujące możliwości. Mogliście zmienić swoje życie stawiając na nowe szanse lub mogliście myśleć o tym jakie zmiany przydałyby się w Waszym życiu. To też chęć na podjęcie ryzyka, ekscytujące nowe informacje, wyrażenie siebie nowy start.

 

Pustelnik- mówi o tym, że teraz potrzeba Ci większego wyciszenia Spędź więcej czasu tylko w swoim towarzystwie i spróbuj nauczyć się czerpać z tego korzyści. Wycisz się i przemyśl swoje dotychczasowe życie. Wsłuchaj się w głębie swojego serca, pomyśl czego pragniesz i jak chciałbyś dalej żyć, jakich oczekujesz zmian. Spróbuj odnaleźć odpowiedzi na te pytania... Jeżeli musisz podjąć decyzje, warto w spokoje przedtem przeanalizować jeszcze raz wszystkie „za” i „przeciw”. To też informacja, że ten czas jest odpowiedni na rozwój duchowy, odkrywanie siebie samego. Szukaj dobrej rady. Uwaga na przewartościowanie celów.

 

(Możesz popracować w tym przypadku z Archaniołem Razielem)

 

Królowa Wody- mówi o tym, że w niedalekiej przyszłości możesz odczuć, iż Wasz związek osiągnął kolejny nowy, wyższy poziom. Chociaż obecnie wszystkie sprawy nie idą po Twojej myśli, to zobaczysz że wszystko dobrze się poukłada. Zaufaj swojej intuicji co do ludzi i sytuacji, bo to jest prawidłowa droga. Pamiętaj, że podczas troszczenia się i dbania o innych, nie zapomnij zatroszczyć się przede wszystkim o siebie- Ty powinnaś być dla siebie najważniejsza. Karta też mówi o człowieku, który ma wrażliwe/dobre serce, pełnym empatii, cierpliwym i kochającym. Ogólnie to też miłość do rodziny i domu, drogi i godny zaufania przyjaciel.

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina

Dziękuję juleńko gorąco ;D :bukiet: zweryfikuję na pewno :)

P.S poprosiłabym o wykropkowanie moich danych, jeśli to nie problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję juleńko gorąco ;D :bukiet: zweryfikuję na pewno :)

P.S poprosiłabym o wykropkowanie moich danych, jeśli to nie problem :)

Ok, mam nadzieję, że sprawdzi się w dobrym sensie :)

 

----

 

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL Juleńko, czy i jak rozwiąnie sie znajomość z brunetem o imieniu ... (rocznik prawdopodobnie ...; nie wiem, bo znamy się tylko z widzenia. zaciekawiło mnie to, że ciągle na siebie wpadamy i troche o nim poszukałam w necie:). jest on przystojny, intrygujący, ale podoba się mojej znajomej (...) i obawiam się, że z tego moze być nieciekawa sytuacja.

Pozdriowionka,

 

p.s.oczywiscie w swoim poscie wykropkuje dane,ale prosze o wykropkowanie w razie odp z cytatem:)

Edytowane przez bajak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanno, przykro mi, ale będziesz musiała napisać pytanie jeszcze raz swoje pytanie ponieważ poprosiłam o jedną osobę. Jeżeli przymknę oko to zrobi się bałagan bo znowu zrobi się kolejka i nie dam rady się wyrobić.

 

Beato, ja na razie robię wróżbę z 3 kart więc zrobię ogólnie na wspólne relacje do końca roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL Juleńko, czy i jak rozwiąnie sie znajomość z brunetem o imieniu *** (***; nie wiem, bo znamy się tylko z widzenia. zaciekawiło mnie to, że ciągle na siebie wpadamy i troche o nim poszukałam w necie:). jest on przystojny, intrygujący, ale podoba się mojej znajomej (***) i obawiam się, że z tego moze być nieciekawa sytuacja.

Pozdriowionka,

***

p.s.oczywiscie w swoim poscie wykropkuje dane,ale prosze o wykropkowanie w razie odp z cytatem:)

Jak się rozwinie Wasza znajomość do końca roku? (ogólnie)

 

1. Król Ognia

2. Trójka Ognia

3. II Arcykapłanka- Archanioł Haniel

 

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie:

 

Król Ognia- mówi o tym, że w niedalekiej przeszłości pojawił się w Twoim życiu starszy od Ciebie mężczyzna. Mogło się tak zdarzyć, że Twoje skupienie, czas i energię poświęciłaś na czynnościach związanych z tym człowiekiem (myśli lub drobne działania). Mogłaś przejawiać mnóstwo entuzjazmu... Karta opisuje człowieka obdarzonego wielką charyzmą, czarem, zdolnościami. W dodatku kreatywnego, idealistę, ambitnego, wpływowego, profesjonalnego oraz urodzonego przywódce lecz czasami skłonnego do wpadanie w przesadę.

 

Trójka Ognia- mówi, iż będzie Ci teraz potrzebna cierpliwość w czasie oczekiwania na rezultaty. Możliwy jest sukces w sprawie, na której Ci zależy. Możesz poczuć się szczęśliwa, usatysfakcjonowana, ale pamiętaj o tym aby nie spocząć na laurach. Tu potrzeba planów długofalowych. Ciesz się ze swoich sukcesów lecz miej na uwadze, iż jeszcze nie do końca jest wszystko tak, jak być powinno.

 

Arcykapłanka- pokazuje, że w przyszłości odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz w swoich uczuciach i emocjach. Skup się wtedy na swoich snach, intuicji/intuicyjnych wiadomościach. Jak tylko to uczynisz, zaprowadzą Cie one do celu... Nie wymuszaj przyspieszenia rezultatu działań w tej sprawie. Wszystko ujawni się w odpowiednim czasie. Poświęć lepiej czas oczekiwania na obserwacje ludzi i zdarzeń, bo możesz wtedy zauważyć to, jest ukryte pod powierzchnią (sedno sprawy). Rozważ dokładnie swoje potrzeby zanim przystąpisz do działania. To też rada, abyś zachowała własne sny i marzenia dla siebie. Milczenie jest złotem. Wyciągnij nauki z emocjonalnych sytuacji.

 

(Możesz popracować w tym przypadku z Archanioł Haniel)

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

Witam :)

poproszę na uczucia na pewną relację. Jak się ona będzie dalej rozwijała.

Dane pozwolę sobie wysłać na pw. Z góry przepraszam za utrudnienie :bukiet:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanno, przykro mi, ale będziesz musiała napisać pytanie jeszcze raz swoje pytanie ponieważ poprosiłam o jedną osobę. Jeżeli przymknę oko to zrobi się bałagan bo znowu zrobi się kolejka i nie dam rady się wyrobić.

 

Beato, ja na razie robię wróżbę z 3 kart więc zrobię ogólnie na wspólne relacje do końca roku.

 

Oczywiście rozumiem, mam nadzieję, ze trafię w odpowiedni moment :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam za chwilowe opóźnienie...

AN ANGEL

Witam :)

poproszę na uczucia na pewną relację. Jak się ona będzie dalej rozwijała.

Dane pozwolę sobie wysłać na pw. Z góry przepraszam za utrudnienie :bukiet:

Pozdrawiam :)

 

1. Trójka Ognia

2. Siódemka Ognia

3. As Ziemi

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie:

 

Trójka Ognia- mówi o tym, że w niedalekiej przeszłości mogłaś odnieść sukces w ważnej dla ciebie sprawie. Mogłaś być bardzo szczęśliwa i usatysfakcjonowana. Jednak wiedziałaś, iż mimo sukcesu, jeszcze wiele jest do zrobienia. Mogłaś analizować swoje dotychczasowe osiągnięcia i próbować robić nowy dalszy plan na przyszłość. W wielu kwestiach potrzebna była Ci cierpliwość, a na niektóre rezultaty musiałaś dłużej czekać.

 

Siódemka Ognia- obecnie mogą zapanować chwilowe kłopoty i nieporozumienia. Ten czas będzie wymagał od Ciebie obrony swoich przekonań/swojego zdania. Musisz stanąć mocno na ziemi i nie wolno Ci się cofnąć. Zacznij być asertywna i naucz się w wielu sytuacjach mówić „nie”. Nie bój się mieć i mówić swoje racje. Pozostań czujna, bo poza kłótniami mogą nadarzyć się osoby, które zazdroszczą Ci tego, co masz. Pamiętaj, że przeciwności losu, dają Ci siłę do walki i zwycięstwa. Wszystko powinno zakończyć się pozytywnie dla Ciebie.

 

As Ziemi- przyszłość zapowiada się dobrze. Możesz liczyć na przypływ dobrobytu i dobre zdrowie. Możesz też otrzymać ważne pisma urzędowe lub prawne, ale nie masz powodu do zmartwień. Mogą Cię też czekać ważne zakupy i decyzje. Rozważ wszystkie możliwości. Ogólnie to też znaczy wielkie szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, takie pytanie zadałaś mi w 2 temacie w Tablicy... pamiętam o nim i najprawdopodobniej otrzymasz odpowiedź jutro w odpowiednim temacie... nie dubluj proszę pytania

 

pozdrawiam cieplutko <3

 

---------------

a tymczasem

 

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

Witam

bardzo poproszę wróżbę dot. przyszłości jak potoczy się znajomość z X ?

 

Dane prześle na pw.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez XenaGabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

Witam

bardzo poproszę wróżbę dot. przyszłości jak potoczy się znajomość z X ?

 

Dane prześle na pw.

Pozdrawiam :)

1. Szóstka Ziemi

2. Dwójka Powietrza

3. Królowa Powietrza

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie:

 

Szóstka Ziemi- mówi o tym, że w niedalekiej przeszłości niektóre sprawy zakończyły się dla Ciebie pozytywnie. Był to dobry czas na dokonanie zmian w życiu zawodowym, prywatnym jak i w swoim nastawieniu. Mogły zakończyć się różnego rodzaju konflikty i wreszcie odetchnęłaś i odstresowałaś się. To też odpuszczenie i pójście przed siebie.

 

Dwójka Powietrza- mówi o tym, iż w obecnej chwili nie wiesz co masz zrobić, nie potrafisz podjąć decyzji i zwlekasz z tym w czasie. Masz w sobie sprzeczne emocje i nie wiesz jak postąpić, bo boisz się, że dana decyzja będzie błędna. Zbytnio analizujesz całą sytuację mimo że w głębi serca wiesz, jak powinnaś uczynić. Jesteś również świadoma tego, że tkwisz w impasie oraz że sytuacja między stronami jest patowa i potrzebny jest kompromis. Karta radzi znaleźć mediatora, który pomoże Ci w znalezieniu rozwiązania. Ogólnie to też zwątpienie w siebie; bezsenne noce; oczekiwanie najgorszego i udawanie, że problemu nie ma.

 

Królowa Powietrza- mówi o tym, że w przyszłości, może nawet niedalekiej, możesz potrzebować umiejętności podejmowania klarownych wyborów. Karta radzi, abyś wyrzuciła wszystko- każdą rzecz i każdego człowieka, który nie służy wyższemu dobru. Ogólnie to też ugrzęźnięcie w romansie, potrzeba oczyszczenia przestrzeni wokół siebie, mądrość przytłumiona doświadczeniami z prawdziwego życia, rozwiedzione osoby, podejmowanie neutralnych decyzji.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Marto,

 

ja w rozkładach nie określam ram czasowych... do takich pytań polecam mój drugi temat w tym dziale TABLICA PRZEWODNICTWA ANIOŁÓW DR DOREEN VIRTUE (na chwilę obecną jeszcze nikt nie wpisał się więc możesz pisać)... w tym temacie mogę na razie zrobić np. ogólnie na uczucia do końca roku :)

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bardzo prosze o wrozbe. Bardzo kocham mojego partnera, ale czy uda nam sie dojsc do kompromisow? Czy powinnismy sie rozstac?

 

Magdalena 26/08/1993

Denis 23/02/1987

 

Bylabym wdzieczna za odpowiedz, gdyz juz sama nie wiem co mam robic.

Dziekuje serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie:

 

Trójka Ognia- mówi o tym, że w niedalekiej przeszłości mogłaś odnieść sukces w ważnej dla ciebie sprawie. Mogłaś być bardzo szczęśliwa i usatysfakcjonowana. Jednak wiedziałaś, iż mimo sukcesu, jeszcze wiele jest do zrobienia. Mogłaś analizować swoje dotychczasowe osiągnięcia i próbować robić nowy dalszy plan na przyszłość. W wielu kwestiach potrzebna była Ci cierpliwość, a na niektóre rezultaty musiałaś dłużej czekać.

 

Siódemka Ognia- obecnie mogą zapanować chwilowe kłopoty i nieporozumienia. Ten czas będzie wymagał od Ciebie obrony swoich przekonań/swojego zdania. Musisz stanąć mocno na ziemi i nie wolno Ci się cofnąć. Zacznij być asertywna i naucz się w wielu sytuacjach mówić „nie”. Nie bój się mieć i mówić swoje racje. Pozostań czujna, bo poza kłótniami mogą nadarzyć się osoby, które zazdroszczą Ci tego, co masz. Pamiętaj, że przeciwności losu, dają Ci siłę do walki i zwycięstwa. Wszystko powinno zakończyć się pozytywnie dla Ciebie.

 

As Ziemi- przyszłość zapowiada się dobrze. Możesz liczyć na przypływ dobrobytu i dobre zdrowie. Możesz też otrzymać ważne pisma urzędowe lub prawne, ale nie masz powodu do zmartwień. Mogą Cię też czekać ważne zakupy i decyzje. Rozważ wszystkie możliwości. Ogólnie to też znaczy wielkie szczęście.

 

Dziękuję ślicznie za odpowiedź :bukiet:

Proszę mi tylko wyjaśnić :D jak mam odczytać wylosowane karty.Chodzi mi o to czy ich znaczenie odnosi się jedynie do sfery uczuciowej o którą pytałam czy też zahacza o dodatkowe sfery mojego życia. Nie wiem jak rozumieć te chwilowe kłopoty i jak odczytać przyszłość. Czy te pisma itp będą związane z moją przyszłą pracą czy to szczęście które ma nadejść tyczy się wyłącznie sfery miłosnej. Mam nadzieję, że nie namieszałam za bardzo :) Pytam dla upewniena się bo te karty pasują do różnych sfer mojego życia i nie wiem ja je odczytać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bardzo prosze o wrozbe. Bardzo kocham mojego partnera, ale czy uda nam sie dojsc do kompromisow? Czy powinnismy sie rozstac?

 

Magdalena 26/08/1993

Denis 23/02/1987

 

Bylabym wdzieczna za odpowiedz, gdyz juz sama nie wiem co mam robic.

Dziekuje serdecznie

 

dublujesz pytania... takie samo zaałaś w moim 2 temacie w tym dziale i tam na nie odpowiem... tu ignoruję.

 

-------

 

a tymczasem

 

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ślicznie za odpowiedź :bukiet:

Proszę mi tylko wyjaśnić :D jak mam odczytać wylosowane karty.Chodzi mi o to czy ich znaczenie odnosi się jedynie do sfery uczuciowej o którą pytałam czy też zahacza o dodatkowe sfery mojego życia. Nie wiem jak rozumieć te chwilowe kłopoty i jak odczytać przyszłość. Czy te pisma itp będą związane z moją przyszłą pracą czy to szczęście które ma nadejść tyczy się wyłącznie sfery miłosnej. Mam nadzieję, że nie namieszałam za bardzo :) Pytam dla upewniena się bo te karty pasują do różnych sfer mojego życia i nie wiem ja je odczytać.

Pozdrawiam

ja opisuję wszystkie informacje, które na chwilę obecną karty chcą Ci przekazać... niewykluczone, że zahaczają informacje o inne aspekty życia... widocznie Tarot chciał pokazać, że coś w danej chwili jest lub powinno by ważniejsze... może to chodzić o pracę ponieważ As Ziemii opisuję również sukces w karierze zawodowej :)

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

czy moge prosić o sferę osobistą? na pewnego pana (dane przeslę w pw)

czy coś się jeszcze między nami wydarzy?

kiedyś się spotykaliśmy ale od jakiegoś czasu jest totalna cisza, kiedyś też już tak było po czym odnowiliśmy znajomość

z góry dziękuję!

Edytowane przez szmergel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

Czy mogę prosić na temat mojego życia uczuciowego ? (dane i szczegóły wyślę w pw)

 

niestety muszę ignorować pytanie ponieważ poprzednia osoba jeszcze nie otrzymała odpowiedzi

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Przepraszam za opóźnienia są one spowodowane min. moim gorszym stanem zdrowia oraz natłokiem spraw które muszę w najbliższych tygodniach pozałatwiać... Nie ukrywam, że jeszcze przez najbliższe tygodnie mogą być opóźnienia... proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

 

Dziś (w najbliższym czasie) będę nadrabiać zaległości więc osoby, które czekają otrzymają odpowiedzi na swoje pytania.

 

Pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

czy moge prosić o sferę osobistą? na pewnego pana (dane przeslę w pw)

czy coś się jeszcze między nami wydarzy?

kiedyś się spotykaliśmy ale od jakiegoś czasu jest totalna cisza, kiedyś też już tak było po czym odnowiliśmy znajomość

z góry dziękuję!

1. XVIII Księżyc- Archanioł Haniel

2. Paź Powietrza

3. Dziesiątka Ognia

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie:

 

XVIII Księżyc- mówi o tym, że w niedalekiej przeszłości mogłaś mieć różnego rodzaju złe przeczucia i obawy (niekoniecznie wszystkie były prawdziwe- niektóre wytworzyły się jedynie w Twoich myślach i nie miały pokrycia w realnym życiu). Był to czas na odrzucenie strachu i pójście naprzód, wsłu****ąc się jedynie w swój głos wewnętrzny. Powinnaś znaleźć źródło swojego niepokoju oraz zaufać swojemu przewodnictwu. Intuicja mogła dać Ci ważne wskazówki, na co warto zwrócić uwagę. Był to także czas na wzrost potęgi swojej intuicji. Mogłaś odkryć coś ważnego (np. cechę) w sobie lub coś dla siebie i powinnaś to wykorzystać do realizacji swoich planów. W tym czasie mogłaś również przełamywać blokady z przeszłości, które nie pozwalały pójść naprzód. Ogólnie to też sprawy dziejące się za sceną; odrzucenie lęków, które nie pozwalały Ci pójść naprzód; nieznane zdarzenie mające na Ciebie wpływ; iluzje.

 

(Możesz popracować w tym przypadku z Archanioł Haniel)

 

Paź Powietrza- mówi o tym, że w teraźniejszości możesz otrzymać informacje dotyczące jakiegoś nowego wyzwania lub opóźnienia. Może przekazać to Ci osoba, która zazwyczaj mówi bez ogródek i zbytnio nie zastanawia się co mówi. Nie powinnaś brać tych słów do siebie. Nie jest ważny posłaniec lecz wiadomość jaką Ci przyniósł. Ogólnie to też prawda wypowiedziana w sposób nietaktowny; prowokacyjna informacja; opóźnienia lub zmiany planów; nowe wyzwania; kontrakt lub umowa; plotka.

 

Dziesiątka Ognia- mówi o tym, że w niedalekiej przyszłości możesz zauważyć, iż pracujesz za ciężko i zdecydowanie za długo. Pomiędzy sferą prywatną a zawodową powinna być zachowana równowaga. Zbyt mocno się starasz, spróbuj zaakceptować pomoc innych osób. Dobrze byłoby usunąć zbędne i uciążliwe aktywności z Twojego planu działania. Jeżeli masz kłopoty to będzie nadzieja na pozytywne rozwiązanie obecnej sytuacji. Ogólnie to też życie wytrącone z równowagi; problemy zdrowotne spowodowane stresem; zachowania obsesyjne; ciemność przed świtem.

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

 

Jaki rodzaj pracy jest zgodny z potrzebami mojej duszy? czym powinnam się zająć zawodowo?

iwona 02.06.1978

 

dziękuję

na takie pytania nie odpowiadam ponieważ prosiłam o to aby były pytania proste i ogólne abym mogła wpraić się w odczytywanie Tarota Anielskiego.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takie pytania nie odpowiadam ponieważ prosiłam o to aby były pytania proste i ogólne abym mogła wpraić się w odczytywanie Tarota Anielskiego.

 

pozdrawiam

 

Rozumiem.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An angel.

 

Czy w takim razie moge podeslac swoje pytanie? ;-)

 

Jak potoczy sie moj zwiazek do konca roku lub w krotszym okresie czasu jezeli nie wrozysz na tak dlugi czas.

Jestem w zwiazku juz ponad rok.

 

Oto dane

Ja Aneta 20.10.1985

On Krzysztof 23.10.1980

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An angel.

 

Czy w takim razie moge podeslac swoje pytanie? ;-)

 

Jak potoczy sie moj zwiazek do konca roku lub w krotszym okresie czasu jezeli nie wrozysz na tak dlugi czas.

Jestem w zwiazku juz ponad rok.

 

Oto dane

Ja Aneta 20.10.1985

On Krzysztof 23.10.1980

1. Szóstka Wody

2. Czwórka Ziemi

3. Rycerz Ognia

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie:

 

Szóstka Wody- mówi o tym, że w niedalekiej przeszłości mogły powrócić stare sprawy. Mogłaś również wspominać przeszłość lub dzieciństwo. To nie było bez powodu, to miało na celu dać Ci wskazówkę do czegoś (do rozwiązania problemu z przeszłości lub zapowiada coś co ma się wydarzyć w podobny sposóB). Mogłaś też spotkać starych krewnych lub przyjaciół. Jeżeli poznałaś nowe osoby mogłaś poczuć, że dane znajomości w jakiś sposób są podobne do tych z przeszłości- to wszystko za sprawą połączeń karmicznych. Mogło też wydarzyć się coś, co miało związek dzieckiem/dziećmi lub osobą młodą. Jest to również znak, że w danym czasie przydała się dziecięca ufność i niewinność. Ogólnie to też idealizowanie przeszłości; dziedzictwo; podarki; zjazdy; dzielenie się; życzliwość dla/od innych osób.

 

Czwórka Ziemi- mówi o tym, że w teraźniejszości bardziej od uczuć powinnaś zwrócić uwagę na sferę finansów lub zawodową. Przeanalizuj swoje wydatki i zatroszcz się o środki niezbędne do życia. Powinna być równowaga między wydawaniem, a gromadzeniem finansów. Możesz również zaangażować się fizycznie lub finansowo w jakąś akcje charytatywną/w dobrym celu. Nie możesz pozwolić by myśli oparte na strachu nie pozwoliły Ci działać. Bądź otwarta na nowe możliwości. Pamiętaj, że zmiany są nieuchronne, ale mogą przynieść nowe źródła dobrobytu. Ogólnie to też lekkomyślność lub zbytnia pazerność w kwestii pieniędzy; duże zakupy; skąpstwo; strach przed utratą tego, co udało Ci się odłożyć.

 

Rycerz Ognia- mówi o tym, że w niedalekiej przyszłości może Cię czekać nagła bardzo ważna sprawa, której powinnaś poświęcić sporo uwagi i jej nie odwlekać.. Pamiętaj, że czas w tej sytuacji jest bardzo ważny lecz nie podejmuj pochopnych decyzji i rozważ dokładnie wszystkie kwestie. Na pierwsze miejsce postaw mądrość i rozwagę, a dopiero potem entuzjazm i pewność siebie. Ogólnie to też nagły, przepełniony namiętnością romans; zmiana miejsca zamieszkania; podróż służbowa; nagły wypadek.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Linkinia

Przeczytałam w podpisie, że nie wróżysz, Juleczko, do końca maja... To ja zwalniam miejsce dla kogoś innego ;)

Pozdrawiam ;))

Edytowane przez Linkinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest tak, że nie wróżę w ogóle do końca maja... po prostu mogą zdarzyć się większe opóźnienia niż zazwyczaj

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, szanuję twoją decyzję więc

 

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

 

 

To ja się zapisuję

 

Moje pytanie dotyczy sfery zawodowej. Mam umowę w pracy do końca wakacji. Co w moim przypadku byłoby najlepsze ?

Szukanie pracy w tym zawodzie w którym teraz pracuję? Ciagle dostaję umowy na "zastępstwo" i to takie na rok i już szczerze mówiąc troszeczkę mam tego dość.

A może powinnam zmienić coś. Marzy mi się jakiś własny biznes

 

Co na to Aniołki?

 

Kasia 13.08.1983r. (proszę o niecytowanie daty)

 

Dziękuję i pozdrawiam :jezyk2:

Edytowane przez malamiii
zapomniałam o haśle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ ja na razie wróżę ogólnie- zobaczę co tam karty Ci pokażą ;)

 

 

no właśnie tak chciałam ogólnie :) tylko troszkę opisałam sytuację żebyś wiedziała co i jak:) Pomyslałam, że to może pomóc w lepszym odczytaniu kart:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

 

 

To ja się zapisuję

 

Moje pytanie dotyczy sfery zawodowej. Mam umowę w pracy do końca wakacji. Co w moim przypadku byłoby najlepsze ?

Szukanie pracy w tym zawodzie w którym teraz pracuję? Ciagle dostaję umowy na "zastępstwo" i to takie na rok i już szczerze mówiąc troszeczkę mam tego dość.

A może powinnam zmienić coś. Marzy mi się jakiś własny biznes

 

Co na to Aniołki?

 

***. (proszę o niecytowanie daty)

 

Dziękuję i pozdrawiam :jezyk2:

1. As Ziemi

2. Trójka Powietrza

3. Dziewiątka Ziemi

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie:

 

As Ziemi- mówi o tym, że w niedalekiej przeszłości mogłaś otrzymać jakieś dokumenty prawne/ jakieś umowy. To mogło przyczynić się po części do poprawy sytuacji finansowej. Było to nawet coś niespodziewanego, co przyniosło Ci radość i perspektywy na przyszłość. Ogólnie to też napływ dobrobytu; ważne dokumenty lub kontrakty; otrzymanie podarunku; poprawa zdrowia; ważne zakupy; wielkie szczęście.

 

Trójka Powietrza- mówi o tym, że w teraźniejszości może wydarzyć się coś, co napełni Cię smutkiem lub może być to konsekwencja czegoś z Twojej przeszłości, z czym zwlekałaś zbyt długo i to może być teraz dla Ciebie źródłem cierpienia. Jednak smutek z czasem przeminie, a na tą sytuację zaczniesz patrzeć z perspektywy Twojego życiowego celu. Potrzebujesz teraz czasu na uleczenie i uwolnienie się od bolesnych wspomnień. Wtedy będziesz mogła iść śmiało naprzód. Nie zatrzymuj w sobie energii przeszłych rozczarowań lub konfliktów. Nie obwiniaj się za błędne wybory dokonane w przeszłości. Zrobiłaś to, co uważałaś wtedy za najlepsze. Wybacz sobie i pójdź dalej. Ogólnie to też potrzeba przebaczenia sobie i innym; nieporozumienia; samotność; bolesne odkrycie.

 

Dziewiątka Ziemi- mówi o tym, że w niedalekiej przyszłości zaufanie, jakie w sobie pokładasz, mądrość i powściągliwość nareszcie będą Ci się opłacać. Przygotujesz się dobrze na ważny okres w swoim życiu Poprzez dobrze wykonanie swojej pracy będziesz mogła podejść do wielu spraw z lekkim sercem i cieszyć się tym, co udało Ci się dzięki temu uzyskać. Odnajdziesz spokój i zadowolenie w okresie spędzonym w samotności. Może być tak, że zechcesz poznać głębsze znaczenie życia, a wtedy powinnaś poszukać inspiracji w wewnątrz siebie. Ogólnie to też sukces i korzystna praca na własny rachunek; radowanie się drobnymi przyjemnościami; spędzenie czasu w samotności; nieoczekiwany napływ gotówki; docenienie zwierząt i natury; rozbudowa domu i zmiana wystroju wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

 

(odpowiem po 18 maja!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. As Ziemi

2. Trójka Powietrza

3. Dziewiątka Ziemi

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie:

 

As Ziemi- mówi o tym, że w niedalekiej przeszłości mogłaś otrzymać jakieś dokumenty prawne/ jakieś umowy. To mogło przyczynić się po części do poprawy sytuacji finansowej. Było to nawet coś niespodziewanego, co przyniosło Ci radość i perspektywy na przyszłość. Ogólnie to też napływ dobrobytu; ważne dokumenty lub kontrakty; otrzymanie podarunku; poprawa zdrowia; ważne zakupy; wielkie szczęście.

 

Trójka Powietrza- mówi o tym, że w teraźniejszości może wydarzyć się coś, co napełni Cię smutkiem lub może być to konsekwencja czegoś z Twojej przeszłości, z czym zwlekałaś zbyt długo i to może być teraz dla Ciebie źródłem cierpienia. Jednak smutek z czasem przeminie, a na tą sytuację zaczniesz patrzeć z perspektywy Twojego życiowego celu. Potrzebujesz teraz czasu na uleczenie i uwolnienie się od bolesnych wspomnień. Wtedy będziesz mogła iść śmiało naprzód. Nie zatrzymuj w sobie energii przeszłych rozczarowań lub konfliktów. Nie obwiniaj się za błędne wybory dokonane w przeszłości. Zrobiłaś to, co uważałaś wtedy za najlepsze. Wybacz sobie i pójdź dalej. Ogólnie to też potrzeba przebaczenia sobie i innym; nieporozumienia; samotność; bolesne odkrycie.

 

Dziewiątka Ziemi- mówi o tym, że w niedalekiej przyszłości zaufanie, jakie w sobie pokładasz, mądrość i powściągliwość nareszcie będą Ci się opłacać. Przygotujesz się dobrze na ważny okres w swoim życiu Poprzez dobrze wykonanie swojej pracy będziesz mogła podejść do wielu spraw z lekkim sercem i cieszyć się tym, co udało Ci się dzięki temu uzyskać. Odnajdziesz spokój i zadowolenie w okresie spędzonym w samotności. Może być tak, że zechcesz poznać głębsze znaczenie życia, a wtedy powinnaś poszukać inspiracji w wewnątrz siebie. Ogólnie to też sukces i korzystna praca na własny rachunek; radowanie się drobnymi przyjemnościami; spędzenie czasu w samotności; nieoczekiwany napływ gotówki; docenienie zwierząt i natury; rozbudowa domu i zmiana wystroju wnętrza.

 

Bardzo ładnie karty pokazały przeszłość i terażniejszą sytuację:) I chyba z tego co przeczytałąm własny biznes to dobry pomysł :)

 

dziękuję Ci bardzo :bukiet:

 

P.S chciałam obdarować Cię punkcikiem ale niestety nie mogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ bardzo dziękuję za omówienie, tak własny biznes może być korzystny, może być to podobna praca tematyczna, którą wykonywałaś lub o której sporo wiesz, ponieważ praktyka dużo Ci pomoże :)

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel

 

witam, chciałam się dowiedzieć kim będzie mężczyzna, z którym ułoże sobie życie. Czy już go znam?pozdrawiam Magdalena13maj77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel

 

witam, chciałam się dowiedzieć kim będzie mężczyzna, z którym ułoże sobie życie. Czy już go znam?pozdrawiam Magdalena13maj77

 

nie odpowiadam na takie pytania... prosiłam o pytania ogólne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An angel

 

 

Bardzo prosze wrozbe na milosc do pol roku :)Pozdrawiam cieplutko :)

 

musze ignorować pytanie ponieważ tu działam w systemie 1x1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W takim razie poproszę ogólnie na miłość, na najbliższy czas:) pozdrawiam Magdalena 13maj77

1. Rycerz Powietrza

2. XIX Słońce- Archanioł Uriel

3. Królowa Ziemi

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie:

 

Rycerz Powietrza- mówi o tym, że w niedalekiej przeszłości sprawy nabrały dużego tempa. Mogłaś wreszcie ujrzeć sens kolejnych działań. Twoje plany mogły nareszcie zostać zrealizowane. Czasami mogłaś przyjmować inny punkt widzenia niektóre sprawy. Jednak powinnaś też dać sobie czas na ostrożne przeanalizowanie swoich możliwości. Ogólnie to też kreatywne rozwiązania; nieoczekiwana sytuacja lub konflikt; impulsywna decyzja; „Rycerz na białym koniu”.

 

XIX Słońce- mówi o tym że teraz jest dla Ciebie znakomity czas. Mogą czekać Cię sukcesy w kwestiach, które dotychczas były poza Twoim zasięgiem. Wszystkie wysiłki, które teraz podejmiesz będą kończyć się dla Ciebie sukcesem. Musisz wierzyć w siebie i zachować pozytywne myślenie, a wszystko się zmieni w wymarzony przez Ciebie sposób. To też dobry czas na pojawienie się nowych, dobrych pomysłów i rozwiązań. Praca, którą wykonałaś przyniesie olśniewające zmiany w twoim życiu fizycznym jak i duchowym. Ogólnie to też radość; publiczne uznanie; uzyskanie wspaniałego wglądu w swoją jaźń; znakomite fizyczne i/lub emocjonalne zdrowie; pomyślny wynik!; genialne nowe pomysły prowadzące do sukcesu; zachowaj wiarę w siebie!

 

(Możesz popracować w tym przypadku z Archaniołem Urielem)

 

Królowa Ziemi- mówi o tym, że w niedalekiej przyszłości powinnaś znaleźć więcej czasu na spotkania/rozmowy z innymi ludźmi. Masz im wiele do zaoferowania- mogą być to bliskie Ci osoby, ale też takie, dla których los nie był aż tak łaskawy. Pamiętaj podejmuj się wszelkich wyzwań ze zrozumieniem i ciepłem, ale również z pewnością siebie i zaradnością. Ogólnie to też powodzenie; wrażliwe podejście kciuki do góry; miłość do dzieci i zwierząt; zmysłowość; znajdź czas dla osób wokół Ciebie; wykaż się rozsądnym podejściem; podejdź do wyzwań w łagodny i wyrozumiały sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy dojdzie do porozumienia i nie będzie rozwodu? Marcin 23.06.1980 i Magda 19.03.1971

Pozdrawiam M

w tym temacie opisuję to, co karty pokazują... nie odpowiadam tak lub nie... po drugie poproszę o twoje pełne imię bo nie wiem kto zadaje pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz konkretnej szybkiej odpowiedzi odnośnie Twojego rozwodu itd to zapraszam do mojego innego tematu TUTAJ, nie czekaj na kolejną osobę wpisz się bez systemu 1x1 tam Ci odpoowiem

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel

Witaj Juleńko!

Jeśli można ,to poproszę na uczucia Beata 12.02.1971 Dziękuję!

1. Szóstka Powietrza

2. I Mag- Archanioł Raziel

3. Szóstka Ognia

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie:

 

Szóstka Powietrza- mówi o tym, że w niedalekiej przeszłości niektóre sprawy mogły się polepszyć i to, co najgorsze miałaś już za sobą. Napięcia i stresy odeszły z Twojego życia. W tym czasie mogły zajść u Ciebie korzystne zmiany. Był to też dobry moment na dokonanie zmian w swoim życiu zawodowym, prywatnym i Twoim nastawieniu. Ogólnie to też koniec trudnej sytuacji; podróż; wycieczka; koniec depresji lub choroby fizycznej; rozwiązanie konfliktu; odpuszczenie i pójście przed siebie.

 

I Mag- mówi o tym, że obecny czas jest doskonały na podjęcie nowych projektów (w każdej sferze życia w tym i uczuciowej). Jeżeli miałaś jakiekolwiek wątpliwości czy uda Ci się zrealizować swoje marzenia, to teraz możesz już spokojnie zabrać się do działania. Pamiętaj o tym, że im masz więcej wiary w siebie, tym większej ilości sukcesów doświadczasz. Możesz poprosić anioły o podniesienie poziomu Twojej wewnętrznej siły. Może nie czujesz się gotowa aby iść swoją ścieżką, ale to najlepszy do tego moment, lepiej przygotowana jak teraz nie będziesz. Doświadczenia życiowe przygotowały Cię na nadejście tego momentu, a możliwości, które przed Tobą się pojawiły, mają w sobie magię. Nie musisz już przygotowywać się bardziej do tego, nie potrzebne jest odrabianie kolejnej lekcji. To wszystko może sprawić, że odwlekasz moment przejścia przez drzwi, które czekają otwarte na Ciebie. Po prostu pozostań skupiona i miej na uwadze wszelkie plany, które dotychczas dla siebie przygotowałaś. Ogólnie to też masz wszystko, co Ci potrzeba lub też pojawiła się możliwość zamanifestowania tego; jesteś gotowa!; życie jest pełne magii; dość odwlekania!; magiczne zdarzenia; kumulacja możliwości; niespodziewane możliwości.

 

(Możesz popracować w tym przypadku z Archaniołem Razielem)

 

Szóstka Ognia- mówi o tym, że w niedalekiej przyszłości będzie znakomity czas osiągnięć i sukcesów. Ludzie zaczną myśleć o Tobie coraz lepiej, a Twoja renoma znacznie wzrośnie. Nie minie Cię nagroda za swoje osiągnięcia, bo ciężko pracowałaś na te sukcesy. Masz szanse na publiczne uznanie. Dobre wieści są już w drodze. Może czekać Cię awans (także w sferze uczuć) lub nowa praca. Ogólnie to też zwycięstwo!; czucie się dobrze ze samym sobą; sprzyjający los.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Szóstka Powietrza

2. I Mag- Archanioł Raziel

3. Szóstka Ognia

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie:

 

Szóstka Powietrza- mówi o tym, że w niedalekiej przeszłości niektóre sprawy mogły się polepszyć i to, co najgorsze miałaś już za sobą. Napięcia i stresy odeszły z Twojego życia. W tym czasie mogły zajść u Ciebie korzystne zmiany. Był to też dobry moment na dokonanie zmian w swoim życiu zawodowym, prywatnym i Twoim nastawieniu. Ogólnie to też koniec trudnej sytuacji; podróż; wycieczka; koniec depresji lub choroby fizycznej; rozwiązanie konfliktu; odpuszczenie i pójście przed siebie.

 

I Mag- mówi o tym, że obecny czas jest doskonały na podjęcie nowych projektów (w każdej sferze życia w tym i uczuciowej). Jeżeli miałaś jakiekolwiek wątpliwości czy uda Ci się zrealizować swoje marzenia, to teraz możesz już spokojnie zabrać się do działania. Pamiętaj o tym, że im masz więcej wiary w siebie, tym większej ilości sukcesów doświadczasz. Możesz poprosić anioły o podniesienie poziomu Twojej wewnętrznej siły. Może nie czujesz się gotowa aby iść swoją ścieżką, ale to najlepszy do tego moment, lepiej przygotowana jak teraz nie będziesz. Doświadczenia życiowe przygotowały Cię na nadejście tego momentu, a możliwości, które przed Tobą się pojawiły, mają w sobie magię. Nie musisz już przygotowywać się bardziej do tego, nie potrzebne jest odrabianie kolejnej lekcji. To wszystko może sprawić, że odwlekasz moment przejścia przez drzwi, które czekają otwarte na Ciebie. Po prostu pozostań skupiona i miej na uwadze wszelkie plany, które dotychczas dla siebie przygotowałaś. Ogólnie to też masz wszystko, co Ci potrzeba lub też pojawiła się możliwość zamanifestowania tego; jesteś gotowa!; życie jest pełne magii; dość odwlekania!; magiczne zdarzenia; kumulacja możliwości; niespodziewane możliwości.

 

(Możesz popracować w tym przypadku z Archaniołem Razielem)

 

Szóstka Ognia- mówi o tym, że w niedalekiej przyszłości będzie znakomity czas osiągnięć i sukcesów. Ludzie zaczną myśleć o Tobie coraz lepiej, a Twoja renoma znacznie wzrośnie. Nie minie Cię nagroda za swoje osiągnięcia, bo ciężko pracowałaś na te sukcesy. Masz szanse na publiczne uznanie. Dobre wieści są już w drodze. Może czekać Cię awans (także w sferze uczuć) lub nowa praca. Ogólnie to też zwycięstwo!; czucie się dobrze ze samym sobą; sprzyjający los.

 

Julenko bardzo Ci dziękuję za poświęcony dla mnie czas! Wspaniałe karty dla mnie wybrałaś!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witajcie

 

Powracam do tematu po dość długiej przerwie :)

 

----------

 

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

An Angel,czy na relacje z panem mogę poprosic,dane podam jak sie zgodzisz...A jak nie to ogólnie na uczucia na rok poprosze...Agnieszka 20.01.1975 r.

Edytowane przez Inez2503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel,czy na relacje z panem mogę poprosic,dane podam jak sie zgodzisz...A jak nie to ogólnie na uczucia na rok poprosze...Agnieszka 20.01.1975 r.

 

ok może być na relacje, ale będę interpretować to tak bardziej jak Ty wyglądasz w tych relacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julenko,poprosze ogólnie o uczucia na rok,zgodnie z naszym ustaleniami:)

 

1. XVII Gwiazda- Archanioł Jofiel

2. Siódemka Ziemi

3. Paź Ziemi

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie

 

XVII Gwiazda- mówi o tym, że w niedalekiej przeszłości mogłaś mieć kilka spraw, które były dla ciebie wyzwaniem, ale na szczęście to już za tobą. Być może okoliczności sprawiły, że mogłaś zacząć do niektórych spraw podchodzić bardziej z pewnością siebie i nadzieją. Niektóre plany odnośnie czegoś konkretnego mogły nabrać długofalowości. Był to czas gdzie przede wszystkim ufność swojej intuicji mogła doprowadzić Was do jeszcze większego szczęścia. To też poczucie celu, nowy optymistyczny początek, bycie na właściwej ścieżce.

 

(Możesz popracować w tym przypadku z Archanioł Jofiel)

 

Siódemka Ziemi- radzi, aby w teraźniejszości spojrzeć na to ile pracy włożyliście w daną sprawę, czas zbiorów zbliża się wielkimi krokami, mimo że niekoniecznie jesteś tego świadoma. Bądź cierpliwa i wytrwała. Nie martw się, że działania być może stanęły w miejscu, to tylko tymczasowe. Warto przemyśleć i przeanalizować jeszcze raz dane sprawy. Nie myśl o problemach, teraz nic nie da zamartwianie się- to jest zbędne. Warto przemyśleć swoje nastawienie do wielu sytuacji. Możliwe jest osiągnięcie swych celów w konkretnych sprawach.

 

Paź Ziemi- mówi przede wszystkim, że w niedalekiej przyszłości mogą czekać was dobre wieści odnośnie finansów. Radzi aby iść przed siebie pewnym krokiem ponieważ realizacja planów nabierze rozpędu. Określa osobę młodą, która jest optymistą, ale realistą w ważnych sprawach. Może odnieść sukces, niezawodna, solidna, oszczędna, cierpliwa. To też możliwość nauczenie się czegoś nowego, kursy, szkoła, nabieranie przez lata mądrości.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

 

-------

 

kolejna osoba dostanie swoją odpowiedź nie prędzej niż w piątek

Edytowane przez julenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
1. XVII Gwiazda- Archanioł Jofiel

2. Siódemka Ziemi

3. Paź Ziemi

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie

 

XVII Gwiazda- mówi o tym, że w niedalekiej przeszłości mogłaś mieć kilka spraw, które były dla ciebie wyzwaniem, ale na szczęście to już za tobą. Być może okoliczności sprawiły, że mogłaś zacząć do niektórych spraw podchodzić bardziej z pewnością siebie i nadzieją. Niektóre plany odnośnie czegoś konkretnego mogły nabrać długofalowości. Był to czas gdzie przede wszystkim ufność swojej intuicji mogła doprowadzić Was do jeszcze większego szczęścia. To też poczucie celu, nowy optymistyczny początek, bycie na właściwej ścieżce.

 

(Możesz popracować w tym przypadku z Archanioł Jofiel)

 

Siódemka Ziemi- radzi, aby w teraźniejszości spojrzeć na to ile pracy włożyliście w daną sprawę, czas zbiorów zbliża się wielkimi krokami, mimo że niekoniecznie jesteś tego świadoma. Bądź cierpliwa i wytrwała. Nie martw się, że działania być może stanęły w miejscu, to tylko tymczasowe. Warto przemyśleć i przeanalizować jeszcze raz dane sprawy. Nie myśl o problemach, teraz nic nie da zamartwianie się- to jest zbędne. Warto przemyśleć swoje nastawienie do wielu sytuacji. Możliwe jest osiągnięcie swych celów w konkretnych sprawach.

 

Paź Ziemi- mówi przede wszystkim, że w niedalekiej przyszłości mogą czekać was dobre wieści odnośnie finansów. Radzi aby iść przed siebie pewnym krokiem ponieważ realizacja planów nabierze rozpędu. Określa osobę młodą, która jest optymistą, ale realistą w ważnych sprawach. Może odnieść sukces, niezawodna, solidna, oszczędna, cierpliwa. To też możliwość nauczenie się czegoś nowego, kursy, szkoła, nabieranie przez lata mądrości.

 

Dziękuję Ci bardzo serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An Angel

 

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Chciałabym wiedzieć jak przebiegnie ta rozmowa,czy zostanę zatrudniona w tej firnie?

 

Jeżeli tak to czy zmienie miejsce zamieszkania?

 

Aneta 20.10.1985

 

Dzięki,pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jak się rozwinie Wasza znajomość do końca roku? (ogólnie)

 

1. Król Ognia

2. Trójka Ognia

3. II Arcykapłanka- Archanioł Haniel

 

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie:

 

Król Ognia- mówi o tym, że w niedalekiej przeszłości pojawił się w Twoim życiu starszy od Ciebie mężczyzna. Mogło się tak zdarzyć, że Twoje skupienie, czas i energię poświęciłaś na czynnościach związanych z tym człowiekiem (myśli lub drobne działania). Mogłaś przejawiać mnóstwo entuzjazmu... Karta opisuje człowieka obdarzonego wielką charyzmą, czarem, zdolnościami. W dodatku kreatywnego, idealistę, ambitnego, wpływowego, profesjonalnego oraz urodzonego przywódce lecz czasami skłonnego do wpadanie w przesadę.

 

Trójka Ognia- mówi, iż będzie Ci teraz potrzebna cierpliwość w czasie oczekiwania na rezultaty. Możliwy jest sukces w sprawie, na której Ci zależy. Możesz poczuć się szczęśliwa, usatysfakcjonowana, ale pamiętaj o tym aby nie spocząć na laurach. Tu potrzeba planów długofalowych. Ciesz się ze swoich sukcesów lecz miej na uwadze, iż jeszcze nie do końca jest wszystko tak, jak być powinno.

 

Arcykapłanka- pokazuje, że w przyszłości odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz w swoich uczuciach i emocjach. Skup się wtedy na swoich snach, intuicji/intuicyjnych wiadomościach. Jak tylko to uczynisz, zaprowadzą Cie one do celu... Nie wymuszaj przyspieszenia rezultatu działań w tej sprawie. Wszystko ujawni się w odpowiednim czasie. Poświęć lepiej czas oczekiwania na obserwacje ludzi i zdarzeń, bo możesz wtedy zauważyć to, jest ukryte pod powierzchnią (sedno sprawy). Rozważ dokładnie swoje potrzeby zanim przystąpisz do działania. To też rada, abyś zachowała własne sny i marzenia dla siebie. Milczenie jest złotem. Wyciągnij nauki z emocjonalnych sytuacji.

 

(Możesz popracować w tym przypadku z Archanioł Haniel)

Juleńko, weryfikacja – chyba zabrakło mi cierpliwości. Zresztą wychodzę z założenia, że jak się rozpoczyna tak się kończy, czyli by mnie ta znajomość nie satysfakcjonowała. Potrzebowałam kilku miesięcy, żeby dojść do takiego wniosku, ale było warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dość dawno są zadawane te pytania więc póki co proszę kolejną osobę do wróżby a Iman85 jakby co to może zadać inne pytanko bo tamto ma 2 miesiące i myślę, że już jest "przeterminowane" ;)

 

UWAGA

 

Kolejna JEDNA osoba może wpisać swoje jedno pytanie... PAMIĘTAJCIE O HAŚLE

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Linkinia

AN ANGEL

Julenko, będę bardzo wdzięczna za karty na pytanie: jak się potoczy moja znajomość z Jackiem (4.05.1991) do pół roku czasu?

Relacja jest czysto koleżeńska, rzadki kontakt. Jestem ciekawa, czy mogę liczyć na coś więcej, czy tak już zostanie, może karty coś doradzą...

Z góry serdecznie dziękuję!

Izabela, 6.04.1992

Edytowane przez Linkinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AN ANGEL

Julenko, będę bardzo wdzięczna za karty na pytanie: jak się potoczy moja znajomość z Jackiem (4.05.1991) do pół roku czasu?

Relacja jest czysto koleżeńska, rzadki kontakt. Jestem ciekawa, czy mogę liczyć na coś więcej, czy tak już zostanie, może karty coś doradzą...

Z góry serdecznie dziękuję!

Izabela, 6.04.1992

 

1. Trójka Ognia

2. Dziewiątka Ziemi

3. As Ognia

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie:

 

Trójka Ognia- mówi o tym, że w niedalekiej przeszłości mogłaś odnieść w jakimś sensie sukces w sprawie o którą pytasz. Mogłaś czuć entuzjazm i planować kolejne dalsze kroki. W danym czasie potrzebna była Ci cierpliwość. Pamiętaj, że pomimo sukcesu, nie mogłaś spocząć na tak zwanych laurach lecz zrobić „projekt długofalowy”. Ogólnie to obfitość, sprawy miały się bardzo dobrze.

 

Dziewiątka Ziemi- mówi o tym, że teraz dużo dadzą ci lekcje, które odbyłaś w samotności. Nauczyłaś się wiele i teraz wiesz czego chcesz i możesz zechcieć poznać głębszy sens życia, pomocna będzie inspiracja, którą odnajdziesz wewnątrz siebie. Wykonałaś bardzo dobrą pracę. Zaufanie i mądrość, którą się kierujesz dają Ci wiele zysku w obecnym czasie. Będziesz wiedziała co masz robić. Ogólnie to też radowanie się drobnymi przyjemnościami.

 

As Ognia- mówi o tym, iż w niedalekiej przyszłości mogą pojawić się nowe ekscytujące możliwości. To będzie dobry czas na podążanie za swoimi marzeniami. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu to będzie właściwy moment. Kieruj się entuzjazmem. Ogólnie to też nowy start, wyrażanie siebie, nowe ekscytujące informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1. As Ognia

2. IX Pustelnik – Archanioł Raziel

3. Królowa Wody

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie:

 

As Ognia- mówi, że w niedalekiej przeszłości mogły pojawić się niespodziewanie nowe często ekscytujące możliwości. Mogliście zmienić swoje życie stawiając na nowe szanse lub mogliście myśleć o tym jakie zmiany przydałyby się w Waszym życiu. To też chęć na podjęcie ryzyka, ekscytujące nowe informacje, wyrażenie siebie nowy start.

 

Pustelnik- mówi o tym, że teraz potrzeba Ci większego wyciszenia Spędź więcej czasu tylko w swoim towarzystwie i spróbuj nauczyć się czerpać z tego korzyści. Wycisz się i przemyśl swoje dotychczasowe życie. Wsłuchaj się w głębie swojego serca, pomyśl czego pragniesz i jak chciałbyś dalej żyć, jakich oczekujesz zmian. Spróbuj odnaleźć odpowiedzi na te pytania... Jeżeli musisz podjąć decyzje, warto w spokoje przedtem przeanalizować jeszcze raz wszystkie „za” i „przeciw”. To też informacja, że ten czas jest odpowiedni na rozwój duchowy, odkrywanie siebie samego. Szukaj dobrej rady. Uwaga na przewartościowanie celów.

 

(Możesz popracować w tym przypadku z Archaniołem Razielem)

 

Królowa Wody- mówi o tym, że w niedalekiej przyszłości możesz odczuć, iż Wasz związek osiągnął kolejny nowy, wyższy poziom. Chociaż obecnie wszystkie sprawy nie idą po Twojej myśli, to zobaczysz że wszystko dobrze się poukłada. Zaufaj swojej intuicji co do ludzi i sytuacji, bo to jest prawidłowa droga. Pamiętaj, że podczas troszczenia się i dbania o innych, nie zapomnij zatroszczyć się przede wszystkim o siebie- Ty powinnaś być dla siebie najważniejsza. Karta też mówi o człowieku, który ma wrażliwe/dobre serce, pełnym empatii, cierpliwym i kochającym. Ogólnie to też miłość do rodziny i domu, drogi i godny zaufania przyjaciel.

 

Ufff wiedzaiłam, że mam jakieś zaległości, że gdzieś zapomniałam zweryfikować kart.

Przepraszam julenko, że po tak długim czasie, ale jestem i już mówię co i jak

Związek ostatecznie się rozpadł, nie potrafiliśmy się porozumieć, co prawda tak do maja nie było źle, ale później konsekwentnie coraz gorzej.

Dziękuję serdecznie za poświęcony czas

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nowy poziom z Królowej Wody w Twoim przypadku oznaczał etap rozstania i to było dla Ciebie lepsze...

 

dziękuję za weryfikację

 

pozdrawiam cieplutko <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
czyli nowy poziom z Królowej Wody w Twoim przypadku oznaczał etap rozstania i to było dla Ciebie lepsze...

 

dziękuję za weryfikację

 

pozdrawiam cieplutko <3

Dokładnie, zdecydowanie wyszło mi to na zdrowie :)

:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Linkinia
1. Trójka Ognia

2. Dziewiątka Ziemi

3. As Ognia

 

Opis odpowiedzi na Twoje pytanie:

 

Trójka Ognia- mówi o tym, że w niedalekiej przeszłości mogłaś odnieść w jakimś sensie sukces w sprawie o którą pytasz. Mogłaś czuć entuzjazm i planować kolejne dalsze kroki. W danym czasie potrzebna była Ci cierpliwość. Pamiętaj, że pomimo sukcesu, nie mogłaś spocząć na tak zwanych laurach lecz zrobić „projekt długofalowy”. Ogólnie to obfitość, sprawy miały się bardzo dobrze.

 

Dziewiątka Ziemi- mówi o tym, że teraz dużo dadzą ci lekcje, które odbyłaś w samotności. Nauczyłaś się wiele i teraz wiesz czego chcesz i możesz zechcieć poznać głębszy sens życia, pomocna będzie inspiracja, którą odnajdziesz wewnątrz siebie. Wykonałaś bardzo dobrą pracę. Zaufanie i mądrość, którą się kierujesz dają Ci wiele zysku w obecnym czasie. Będziesz wiedziała co masz robić. Ogólnie to też radowanie się drobnymi przyjemnościami.

 

As Ognia- mówi o tym, iż w niedalekiej przyszłości mogą pojawić się nowe ekscytujące możliwości. To będzie dobry czas na podążanie za swoimi marzeniami. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu to będzie właściwy moment. Kieruj się entuzjazmem. Ogólnie to też nowy start, wyrażanie siebie, nowe ekscytujące informacje.

 

Ślicznie dziękuję!

Kurcze no tak było! Odniosłam jeden sukces, potem czekałam cierpliwie i był drugi, na początku stycznia: dwie miłe rozmowy ;)

Zastosuję się. Jeszcze raz dziękuję i wrócę za pół roku z weryfikacją ;)

Pozdrawiam gorąco ;))

PS nie mogę dodać punkcika, jak tylko będzie dostępna opcja - zrobię to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...