Jump to content
Dekadent

Pytanie dotyczące właściwości kart anielskich:)

Recommended Posts

Dekadent

Witam! Od jakiegoś czasu (gdy dowiedziałem, się, że mam szeroko otwarte trzecie oko a i czakra korony jest ogromna) postanowiłem rozwinąć swoje zdolności i pierwszy raz w życiu kupiłem karty. Jako, że nie jestem narwany wybrałem karty intuicyjne i bezpieczne. Uzdrawianie z Aniołami Dr. Doreen Virtue. Na pytanie mojego teścia czy sprzeda działkę po tasowaniu wyszły mi piękne 3 karty. Wysłuchana modlitwa, Uzdrowienie, Spokój. Kiedy się sprzeczałem z dziewczyną o coś (jednocześnie tasując) wyleciała mi karta zgody. Jest to dla mnie niesamowite uczucie. Czuję, że mogę tym nieść pomoc innym jak i sobie. Więc wiem, że te karty są kompatybilne ze mną. Moje pytania brzmią:

1. Ktoś zadaje mi pytanie, wyciągam intuicyjnie 6 kart (czasami dokładam, czuję ogromną tego potrzebę), pierwsza karta to przeszłość, środkowa obecne sprawy i następne przysłość. Ja czasami czuje jednak tak mocną więź -ciąg między tymi kartami, że karta przeszłości wydaje mi się, że u danej osoby symbolizuje teraźniejszość. Że nie zawsze taki rozkładzik oznacza tą przeszłość. Czuję, że jest to ndywuualna sprawa.

2. Osoby zadają mi pytanie, czy się zakocham, czy sprzedam działkę np. A karty są uzdrawiające. Więc np. chciałbym leczyć /uzdrawiać nimi swoją sytuacje zdrowotną. Ale jak? Zadajać pytanie aniołki oczywiście wskażą mi drogę do zdrowia... ale mi bardziej chodzi o to czy np. tasując karty mam mówić do kart, proszę o zdrowie, proszę o pozbycie się depresji, proszę o siłe, proszę o znalezienie pracy itp. I wtedy wykładam karty. Mogę nie formuować tylko pytań a prośby?

 

Dziękuję serdecznie za odpowiedź:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
julenka

witaj

 

technika wróżebna czy też losowania przesłań zależy od Wróżącego. Jak interpretuje karty i ile ich losuje to już zależy również od niego...

 

Ja osobiście w przesłaniach nie odpowiadam na pytania "czy" "jak", "kiedy" itd. Losuję ogólnie pytanie np na znalezienie miłości, znalezienie pracy i wyciągam 2-3 karty i ja to tłumaczę w ten sposób, że to są informacje dla danej osoby, ja nie mogę interpretować w 100% (owszem mogę pomóc zrozumieć) tego, bo Anioły dały taką radę innej osobie i to ona najlepiej wie jak postąpić. Da mnie przesłania to hasła/informacje co mam zrobić, aby to się stało lub co mam zrobić, aby coś naprawić. Ja nie stosuję przesłań jako kart "rozkładowych".

 

Osóbiście nie mam tych kart o których wspoinasz, jednak mam inne 4 talie przesłań Doreen plus jej Anielskiego Tarota i Tablice Przewodnictwa Aniołów więc jestem przyzwyczajona do jej stylu i myślę, że dam radę Ci odpowiedzieć na Twoje pytania.

 

Jeżeli ktoś np Wojtek Ci mówi "jak będzie wyglądać moja praca w kwietniu?". Ja osobiście tasując karty powtarzam sobie "Przesłanie dla Wojtka odnośnie pracy w kwietniu". Natomiast odnośnie zdrowia to możesz poprosić o zdrowie po zakończonej wróżbie, składając np karty. Możesz powiedzieć "Aniołowie, proszę, aby te przesłania były dla Pytającego najprostszą drogą do osiągnięcia uzdrowienia tej sytuacji (lub do osiągnięcia zdrowia)". To tylko przykład, tak naprawdę metoda pracy itp zależy tylko od Ciebie, wyczuj to intuicyjnie.

 

pozdrawiam cieplutko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...