Skocz do zawartości

przygarnięty pies


poprostucandy

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio śniło mi się, że przygarnęłam wilczura (zawsze mi sie śnią wilczury) wiedziałam, że nie jest mój ale bardzo się cieszyłam, że jest ze mną, bo ostatnio potrzebuje pocieszenia. radość trwała krótko bo sie okazało że robi siku pod siebie...w mieszkaniu... wiec go za to zbiłam... i nie wiem kiedy uciekł ode mnie, pewnie wrócił do właściciela...pomieszczenie w którym się z nim bawiłam było jakieś dziwne. niby to był mój dom ale jakby obcy... a w okól kręcili sie ludzie... już dokładnie nie pamietam tego snu;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio śniło mi się, że przygarnęłam wilczura (zawsze mi sie śnią wilczury) wiedziałam, że nie jest mój ale bardzo się cieszyłam, że jest ze mną, bo ostatnio potrzebuje pocieszenia. radość trwała krótko bo sie okazało że robi siku pod siebie...w mieszkaniu... wiec go za to zbiłam... i nie wiem kiedy uciekł ode mnie, pewnie wrócił do właściciela...pomieszczenie w którym się z nim bawiłam było jakieś dziwne. niby to był mój dom ale jakby obcy... a w okól kręcili sie ludzie... już dokładnie nie pamietam tego snu;/

Pies to symbol przyjazni,cieszylas sie,ze go znalazlas,bo sama napisalas,ze ostatnio potrzebujesz pocieszenia.Niestety pies-przyjaciel nie zachowal sie tak,jak po nim tego oczekiwalas(pokazal byc moze swoja prawdziwa nature)i za to go skarcilas slownie prawdopodobnie(a we snie zbilas),wiec odszedl,nawet nie zauwazylas tego (napisalas: " i nie wiem kiedy uciekl ode mnie").

Dom to symbol Twojego wnetrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...