Jump to content

Lekarz, kobieta w ciąży, śmierć

Recommended Posts

Śniło mi się, że jestem lekarzem. Ale na takiej bazie jak w serialu "Dr. House". Ja byłam jedną z 3 pomocników jakiegoś głównego lekarza (był jeszcze ze mną jakiś facet w okularach i brunetka). W każdym bądź razie ten cały "szpital" znajdował się u mnie w szkole. Przyszła młoda kobieta w ciąży i mówiła, że bolą ją plecy. Stwierdziłam, że to coś z nerkami (nie wiem co to było, podałam taką skomplikowaną nazwę, że prawdopodobnie ją w śnie zmyśliłam, gdyż nic mnie z medycyną nie łączy). Byłam tylko ja, ten facet w okularach i ta brunetka, głównego doktora nie było. Facet w okularach stwierdził, że trzeba tej kobiecie wprowadzić takie urządzenie przez przełyk, aż do nerek. Najgorsze jest to, że to urządzenie było pod napięciem elektrycznym. Prosiłam tego faceta i tej kobiety, aby oni tego nie robili, by zaczekali na tego głównego lekarza. Ale oni woleli na własną rękę wyleczyć te kobietę w ciąży. Ta kobieta leżała na fotelu, a oni patrzyli na monitorze jak wsadzić tego elektrycznego metalowego węża. Nagle gdy ten facet wkładał to urządzenie do przełyku dotknął kawałka jamy ustnej tej ciężarnej i ją zaczął kopać prąd. Ta brzemienna zaczęła się trząść, ten prąd ją kopał. Dym z niej leciał. Wrzeszczałam do okularnika, by wyjął to urządzenie jej z ust, ale on się skarżył z pretensjami, że go to kopie w rękę i że nie wyjmie. W końcu podbiegłam i wyłączyłam to urządzenie z kontaktu. Potem się obudziłam.

Proszę o interpretację.

Edited by Bettka