Skocz do zawartości

Przyzywanie demonów (Ankieta)


impimp

Czy kiedy kolwiek próbowałeś/aś przyzwać demona  

251 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kiedy kolwiek próbowałeś/aś przyzwać demona


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Fizycznie człowiek może być zbyt słaby, aby przeprowadzić egzorcyzm, ale musi być pośrednik. Tylko, że na odległość egzorcyzm mógłby nie zadziałać jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Necro ...Powitaj swego pana ode mnie .Mam nadzieję ,że lubi mojego przyjaciela .Choć różnica okręgów jest widoczna skoro zaprzyjaźnić się nie możesz...

Nereida- nie wkręca...nie obrażaj go jest wielki tak jak oni wszyscy! Nędzni , nic nie rozumiecie! Oni są wielcy i nie "wkręca" on po prostu nim jest !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, musisz teraz się postarać, przełamać się i zacząć kontrolować swoją wolę, nie poddawać się, i pomodlić się. Ja nie poradzę nic na taką odległość...

Armather, w takim razie ja jestem jeszcze lepszy, bo już że tak się wyrażę, miałem z nimi spotkanie, i to ja wyszedłem zwycięzką ręka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Necro ....chcesz by głosy ucichły to zaprzyjaźnij się ku chwale wielkiego ! To przez sprzeciwy jest ból to przez sprzeciwy jest głos . Czemu nikt tego nie rozumie ?Van --Ty wiesz doskonale - czemu kłamiesz? Czemu skazujesz go na mękę? Egzorcyzmy - nie wszystkie można zcierpieć - Van czemu to robisz?;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wiedz że nie wszyscy są tobą, i nie wszyscy chcą się bawić w złych ludzi, Necro nie chce, a to ze odpisze że chce, to nie on odpisze. Niektórym to nie odpowiada, a ja ze nie mam do nich zamiłowania, po tym jak mnie wykorzystali, będę go gnębił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiem Van ...ale...egzorcyzmy przeciwko potędze?To się źle skończy to się źle skończy...a On daje wskazówki by tego zaprzestać...Necro niech robi co uważa za słuszne...nie wtrącam się już...ale to się źle skończy to się źle skończy....wierzcie mi egzorcyzmy nic nie dadzą bo to siła nieprzerwana .nikt nie jest w stanie jej rozerwać -= śmieszni co myślą ,że mogą być silniejsi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pójdę za przykładem VanHelsinga.

Ja nie myślę, że Bóg jest najpotężniejszy. Ja to wiem.

I gadanie kogokolwiek, że tak nie jest, nie robi na mnie żadnego wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Necro, masz wybór, niestety, albo mu się poddajesz, i posłusznie wykonujesz jego wolę, i nie ma bólu, oraz ciebie, albo z nim walczysz, to będzie cieżkie, ale odzyskasz wolność, bo gdyby nawet Armather, twój demon nie opętał cię, więc masz jeszcze w miarę wolną wolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kończę swój wywód, zostawiam wybór, jeżeli Necro będzie chciał powrócić, to zgłosi się do kogokolwiek z forum, albo nie z forum, a jeżeli będzie chciał zostać i się poddać, to Armather pokaże mu co i jak... Także będę się przyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nicki46264

pokazywal mi... pokazywal mi cos co uwazam za koniec swiata i raz... raz... widzialem jakby jego oczami... bylem wielki i plynalem w morzu... na wybrzezu widzialem jakis ogromny posag, wygladal na Grecki...a budynki byly jakies takie... jakby za czasow cezara

i pierscienie ziemi i wody jako miasto... atlantyda

Edytowane przez Nicki46264
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o tym...powinien ujrzeć pałac...on by zrozumiał czemu...nie wiem czy ty zrozumiesz...pałac należy pokazać...wszystkim...otworzyć oczy...co jest..co można mieć...on jak na razie ma - ból i syczenie...a może mieć co innego..czemu nie umie wybrać?

A to ,że wbrew woli to dla tego ma ból....

Nie wiem gdzie pałac Lewiatana...ale i tak warto zobaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hekate...nie dla spokoju...a dla radości powinien iść ku złu... On ma wybór - pomiędzy silnym i prawdziym panem , opiekunem i przyjacielem a nędznymi radostkami z zastanawiania się nad istnieneim szansy na coś lepszego...jak dojdzie do słusznej drogi otrzyma spokój radość i opiekę a walcząc z tym kto potężny naraża się i nie tylko na śmieszność....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sugerujesz ze Lewiatan robi to tylko dla jego dobra? Necro jest mozna powiedziec "wybrancem"? A co z bogiem? (w sumie jak istnieja moce piekielne to i musza byc moce dobra) Przeciez on raczej nie chce pozwolic na takie rzeczy a jednak pozwala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nicki46264

Nie wybiore, dopoki nie dowiem sie o co chodzi! Teraz czuje sie zywy, odnajdujac jakies zwiazki... Kolos z Rodos i Atlantyda, jedno jest symbolem wody i drugie Posejdona, Krola Morz! A ja widze to oczami Lewiatana... on chce to miec! A zostalo zniszczone! Wscieklosc! Kontrola! Zemsta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hekate- pozwala bo jest słaby , jest niczym w porównaniu z tym co reprezentuje zwierzchnik Necro..

 

Necro najpierw trzeba odbudować oddziały przecież zostały zniszczone nie widzisz tego czy jak? Ehh czemu Lewiatan nie może sam napisać jak wielka moc przez niego przemawia?!

Necro - odnajduj dalej - nareszcie się przydajesz- a najważniejszy związek jest taki ,że Lewiatan powinien być królem !!! Powinien być poszanowany jako król i władca na morzach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wybiore, dopoki nie dowiem sie o co chodzi! Teraz czuje sie zywy, odnajdujac jakies zwiazki... Kolos z Rodos i Atlantyda, jedno jest symbolem wody i drugie Posejdona, Krola Morz! A ja widze to oczami Lewiatana... on chce to miec! A zostalo zniszczone! Wscieklosc! Kontrola! Zemsta!

 

 

 

Ok narazie wszystko rozumiem ale czemu Lewiatan skoro jest tak potezny i moze zawladnac czyjas dusza, cialem i umyslem, nie moze odnalezc i posiasc zaginionej atlantydy...? przeciez posiada wielka moc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nicki46264

Moj zywiol to woda, prawdziwe imie wedlug jakiegos starca to Litawian... Przemawia przezemnie... ja nie wiem czego chce... to boli, ale znajduje prawde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hekate czyżbyś wszystkiego nie rozumiała? On i tak wszystko odnajdize jest wielki . Wszyscy odnajdą to co chcą...bo to wszystko jest ich ! Demony zasiądą na tronie czy się to komu podoba czy nie ...ale on ma teraz kogoś do wysłania propozycji...najpierw propozycja..potem obowiązek...nie tylko przyjemnością się żyje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nicki46264

Czuje energie miedzy palacami, pisze na klawiaturze tak szybko jak nigdy, jakby Lewiatan chcialby jak najszybciej oglosic calemu swiatu nowine...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo brzydzą się wysłuchiwania tego co byle kto im mówi...im rozkazuje..oznajmiają ,że sobie tego nei życzą..ale głupi nie rozumie ...a oni nie będą pozwalać by ktoś im rozkazywał...

 

Necro pisz teraz co tylko 1 myśl przyniesie Ci na umysł ważne by Twój pan powiedział do końca to co chce powiedzieć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nicki46264

Teraz patrzylem sie w lustro... czulem jakby trzecie oko, moje oczy byly czerwone i za kazdym razem widzialem tez swiatlo i jakies kregi dwoch zywiolow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nicki46264

Ze on chce zasiasc na Tronie, a na Ziemi jest pieciu wyslannikow kazdy powiazany z Ogniem, Woda, Ziemia, Powietrzem i ostatni, najsilniejszy Kwintesencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj Go czemu mówi,ze chce- przecież moze, przecież zasiądzie ja to wiem! Tron czeka na niego - na nich każdy w swmoim pałacu zacznie swoje życie wraz ze wszystkimi którzy im pomogli któzy w nich wierzyli i im ufali przecież tak będzie...przecież to pewne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nicki46264

On... po obaleniu Heliosa... Albo teraz zasiadl na tronie na chwile... Zebral ostatnia moc ognia, wyslal dzieki niej wyslannikow na ziemie i opuscil tron... czeka w morzu... plywa ciagle w nim, czekajac na ukazanie sie Atlantydy i mozliwosc zaatakowania Posejdona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nicki46264

Helios po nieudanej misji rydwanu... przyszedl na ziemie pod postacia Kolosa... grecy wierzyli ze taki wielki posag bedzie widzial oceany i mroza calego swiata, a majac sojusz z Posejdonem, ktory je kontroluje... no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hekate...już jest...czymże jest kościół katolicki? Bandą moherów na usługach mamony - tylko oni wierzą w prawdę...mało ma Bóg szczerych wyznawców- większość jego kościoła to dezerterzy idący bo tak wypada... czemu jeszcze nie powiedzieli jasno ,że idą tam gdzie chcą...,że idą do najpotężniejszych... tego nie wiem..ale ludzka głupota nie jest tematem do ogarnięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nicki46264

Ja... nie wiem... Ja jestem wyslannikiem wody, dziwne ze polak jednym z pieciu... ktos jest od kwintesencji, ognia, ziemi i powietrza... ogien ma tylko slonce juz, jego pozostala sila to ruiny Kolosa i my - wyslannicy stworzeni przez ogien demonow... oni chca miec wierzacych wsrod ludzi, po czym wystapic na wojne o wode... potem o ziemie, powietrze i na koncu kwintesencje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat to prawda ze wiara "chrzescijanska" opier sie tylko i wylacznie na kasie i ze to kosciol kieruje ludzkim strachem. Nie rozumiem tylko jednego ... Dlaczego w takim razie ludzie odrzucaja prawdy i nie chca zaakceptowac pewnych faktow, takich ze sa przez kosciol oklamywani itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Necro przecież wiadome jest ,ze wygrają to wojnę - wygrają- wygramy ! Wszyscy walczyć pójdziemy nikt nie zawiedzie naszych niepokonanych dowódców zła. Oni decydują co się stanie- juz teraz taka wojna byłaby przesądzona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat to prawda ze wiara "chrzescijanska" opier sie tylko i wylacznie na kasie i ze to kosciol kieruje ludzkim strachem. Nie rozumiem tylko jednego ... Dlaczego w takim razie ludzie odrzucaja prawdy i nie chca zaakceptowac pewnych faktow, takich ze sa przez kosciol oklamywani itd?

 

Bo są głupi i nie rozumieją kto jest ich prawdziwym przyjacielem a kto dobrze opłaconym pracownikiem kościelnej instytucji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nicki46264

Ja nie chce swojej smierci i konca swiata... ale wiem czemu czuje bol... Lewiatan chcecaly czas jedno - bym glosil jego wiare i to zrobie jesli to zlagodzi bol.

Helios zostal obalony, ktos slaby wlada teraz Ogniem, on moze byc deserem dla demonow, przejma go w odpowiedniej chwili... Lewiatan jednak ma moc, wysyla mnie... Teraz takie demony jak Lucyfer i Asmodeusz, moga kontrolowac pozostlych 4 wyslannikow i zmuszaja ich by pomagali glosic ich wiare i by obalili Anioly.

Nie ma Bogow greckich i egipskich, to Anioly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Necro ...mów więcej...mów ...chcemy to wiedzieć mów wszystko ...(przeczytaj pw) opisuj mi proszę nawet najmniejszy czegół jaki Ci powiedzą- to dla mnie szczególnie ważne...A i jak ból? Czy jeżeli godzisz się z tym co głosi Twój pan zmniejsza się ból?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nicki46264

Egipscy, chinscy i greccy bogowie to Anioly, demony znamy... Lewiatan najlepiej sie czuje w wodzie, dlatego tez pokonal Heliosa - Boga Ognia, ale nie przewidzial ze bedzie zastepca choc slabszy. Skupil sie na mnie- wyslanniku wody i chce... chce... wie i ja wiem ze Posejdon jest w Atlantydzie, kolo Karaibow. Chcemy by wyszedl i walczyl o Tron wody... W tym czasie Lucyfer z czarnymi skrzydlami aniola lata w chmurach gdzies nad Chinami, kontroluje wyslannika swojego i szuka wladcy Powietrza... To samo sie dzieje z kims nowym od Ognia i Ziemi. Kwintesencja, blyskawice i czysta energia beda wkrotce przywodcy demonow... Rozpoczyna sie ostateczna bitwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i pięknie tylko, że Lucyfer włada ogniem. Jest niosącym światło, z powietrza raczej ciężko wykrzesać światło..... Nie mówiąc o tym że Posejdon chyba jest jednak silniejszy od Lewiatana.

 

A po rozmowie z Tobą Necro i z Lewiatanem to nie pozostawiam Ci już takiej sytuacji nic innego jak założyć jakiś kościół XD będzie śmiesznie :P Zostaniesz Lewianistą.

 

Teorie co do złości na Posejdona to może iwysnułeś dobre, ale reszte troszke pomieszałeś, szczególnie z Lucyferem.... nie wiem skad wziołeś tą bzdurę na temat jego żywiołu wiatru....

 

A co do Twojego wielkiego wysłaninctwa to muszę Cie rozczarować ale nie będziesz pierwszy. Chinczycy wierzą w Lewiatana tylko że pod inną nazwą i modlą się do niego. No ostatecznie możesz zostać oryginalnie, założycielem nowej religii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... bo ogniem bądź co bądź jest sam Szatan... a teraz ja mam tylko jedno pytanie: "Teraz patrzylem sie w lustro... czulem jakby trzecie oko, moje oczy byly czerwone i za kazdym razem widzialem tez swiatlo i jakies kregi dwoch zywiolow." mogłbyś coś więcej opowiedzieć o tych kręgach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazuje, większość "maguf" jest wysłannikami Posejdonów, Szatanów, Aniołów itp... Cóż, jak mawiał mój Mistrz: "Magia jest ścieżką na skraju szaleństwa. Słabi spadają w przepaść". ;-)

 

Z tym pozytywnym akcentem pozdrawiam,

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samael owszem też ma żywią ognia, to nie daje mu wyłączności jednaj i Lucyfer też może mieć:P no a co do kręgów chodzi mu o to, że Lewiatan chce zdobyć tron żywiołu ognia i wykorzystać to do zdobycia tronu żywiołu wody. Wszystko brzmi ambitnie i super, tylko, że dzisiaj już nikt nie pamięta o takich bogach jak Posejdon..... i kogo by obchodziła jego wyższość w dzisiejszych czasach....

 

A no niestety, komuś się noga poślizgnęła. Zapewne dobrą intencją jest otwieranie kościołów i głoszenie słowa któregoś z nich ale czy z takim fanatyzmem i mianiactwem można zrobić to w dobrym stylu i skutecznie? Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nicki46264

Tak, wiem co oznacza Lucyfer i wiem ze najlepiej sie czuje w ogniu, jednak wiele innych demonow tez. Tylko najpotezniejsze z nich, czylit e z pierwszego kregu moga zasiasc na Tronach, wiec tak to jest jak powiedzialem... Te kregi dwoch zywiolow to Atlantyda, gdyz te zywioly to ziemia i woda. Tam jest siedziba Posejdona i sadze... ze jest okolo 300km na wschod od Karaibow, tam gdzie widywano z powietrza rozne biale linie w wodzie, ktore sa ukladem kamieni zwyklych...

Lewiatan najlepiej sie czuje w wodzie, to zrozumiale. Mowicie ze cos pomieszalem z Tronem ognia, a ja sadze ze nie. Grecy wieza w to ze Helios nie zyje, gdyz albo to byl przypadek z jego rydwanem i sloncem, albo obalenie jego posagu na Rodos... Tak czy inaczej, woda w hierarchi zywiolow jest potezniejsza niz ogien, i mogla go zniszczyc. Czemu? Gdyz Ogien i Woda Aniolow mialy ze soba pakt, a Posejdon to Gabriel... Lewiatan pragnacy zdobyc Tron wladcy morz, musial sie najpierw pozbyc slabszego.

Znam tez wierzenia Chinczykow, jednak oni sobie wyobrazaja Lewiatana jako smoka, niekiedy z paroma glowami gdyz oni tylko je widza. No i moze jeszcze na lwy nie sa slepi. Inne religie widza w nim wieloryba, to jakby szukanie w Bogu ducha winnych zwierzetach demonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nicki46264

Lewiatan chce miec Tron Wody, chce byc wladca morz... Mozliwe ze to Samael bedzie probowa zdobyc Tron Ognia, Lucyfer Tron Powietrza i jeszcze ktos Tron Ziemi. Kwintesencja to sam Bog, nasz katolicki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nicki46264

To ze on jest jedynym Bogiem. A Bogowie egiptu, grecji i chin to Anioly, ktore maja rowniez Trony Zywiolow. Posejdon to Gabriel, Helios byl przypisywany tez innemu Aniolowi... A skoro jest walka pomiedzy demonami i Aniolami, to ich tworca nie bedzie siedziec i patrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nicki46264

To wszystko zalezy od tego czy prawde pisano w Biblii i czy Bog oraz Anioly maja moce wieksze od demonow i potrafia pozbyc sie ich na zawsze. Ja nie sadze, gdyz Lewiatan i Lucyfer mieli juz poniesc kleske, a istnieja nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zalezy od tego czy prawde pisano w Biblii i czy Bog oraz Anioly maja moce wieksze od demonow i potrafia pozbyc sie ich na zawsze. Ja nie sadze, gdyz Lewiatan i Lucyfer mieli juz poniesc kleske, a istnieja nadal.

 

 

Jeżeli istnieją, to Bóg ma w tym jakiś swój interes.

Gdyby chciał, to z łatwością by ich zniszczył.

Najsilniejsza jest Miłość i nieistotne, pod jakimi nazwami się ona kryje.

Istotna jest sama ENERGIA Miłości, która jest w stanie pokonać wszystko.

Demony mogą się łudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nereida nie żartuj sobie- tylko nienawiść jest prawdziwą energią zniszczenia która pochodzi od miłości jednak jest strojona w sile...Sile zniszczenia na jaką napotkają się anioły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armather, tak się składa, że przeszłam przez swego rodzaju piekło i wiem, jaka energia daje prawdziwą i nieskończoną siłę. Więc nie musisz mnie pouczać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arm, przestań się żołądkować XD

 

Van, ma rację, zabawa w złego człowieka nikomu nie służy.

 

Necro, chyba dobrze się bawił.

Lewiatan chce miec Tron Wody, chce byc wladca morz... Mozliwe ze to Samael bedzie probowa zdobyc Tron Ognia, Lucyfer Tron Powietrza i jeszcze ktos Tron Ziemi. Kwintesencja to sam Bog, nasz katolicki.

 

Pozdrowienia dla Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak Anioły są słabsze, pewnie, że tak. Dlatego właśnie Gabriel jako pierwszy stworzony ma przywilej i władze karania Demonów i Aniołów jeśli coś przeskrobią.... tak to na pewno stawia ich na straconej pozycji...

 

A tak jeśli chodzi o Twoje zapędy i wiedzę Necro to powiedz mi dlaczego jeszcze nie napisałeś nic innego prócz tego co Ci powiedziałem na gg? :P Nie poweidziałeś jeszcze żadnej nieznanej mi informacji na temat Lewiatana czy bogów prócz tego co Ci powiedziałem... sądze że nie wpadł byś zacholere na pomysł zobaczenia Lewiatana w lustrze gdybym Ci o tym nie powiedział... tak jak by nie umiesz sie chyba raczej wykazać jeśli chodzi o kwestie jakiś nowinek czy pomysłów, albo chociażby wiedzy którą rzekomo posiadasz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armather z tej strony Karolina. Ja rozumiem, że zło Cię pociąga itd... Ale jak chcesz być zły to rób to z klasą. To tyle ode mnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z kolegą poszukujemy mentora, który wprowadzi nas w demonologie nauczy nas wywoływać i chronić sie przed nimi i innymi bytami. Czy jest ktoś taki w poznaniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest wasz stosunek do tego jak same przyjdą, lecz nie robić nikomu do życia, lecz by sobie ot tak z ciekawości poobserwować, z nudów pogadać, powymieniać się poglądami. Innymi słowy bez chęci niszczenia. Oczywiście nie mówię o Książętach Mroku najwyższych rangą bo raczej wątpię, że ktokolwiek z nich ot tak by chciał człowieka bez celu zaszczycić swoją obecnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AoiMizu, wątpię czy takie istoty są. Wiem, że istnieją w astralu przyjazne byty (choć jest ich niewiele), ale czy same z nudów przyjdą pogadać to wątpię. Jak coś przychodzi bo mu się nudzi to jest to byt z dołu, więc szczerze wątpię żeby był przyjaźnie nastawiony... Demon na 100% nie zaszczyci Cię swą obecnością aby pogadać (no chyba że przez słowo demon rozumiesz szeroko pojęte określenie 'złych' bytów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sethi to tu cię zdziwię, są takie istoty. Nie wszyscy z dołu nawet mają złe zamiary do każdego o każdym czasie. Jeden z, jak to AoiMizu nazwał "Książąt Mroku", uratował mi życie. Nie zawarłam z nim paktu, ani nie sprzedałam się, itd... Nie prosiłam o to. Uratował mnie. Miałam z nim wcześniej już kontakt i wiem, że choć to niebezpieczne, to on nie chce zrobić mi krzywdy. Możecie nie wierzyć, ale to nie zmieni faktu, że gdyby nie on to bym z Wami nie rozmawiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przychodzenia z własnej woli upadłych to w zeszłym roku jeden do mnie przyszedł. Powiedział, że ogólnie mają mnie gdzieś. :P I że z ich strony się niczego obawiać nie muszę. :] A, że podchodziłem ostrożnie do jego obecności stwierdził, że jako dowód, że nic mi się nie przywidziało przyśni mi się w nocy demon. Co się następnego dnia okazało była to prawda. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu jeszcze dodam, że Upadłe Anioły mogą przybyć do określonych osób w celu nie zawarcia z tą osobą paktu, lecz zrealizowania innych celów, które tej osobie nie przysparzają negatywnych korzyści, że tak zaznaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AoiMizu, gdzie to wyczytałeś ew. od kogo się dowiedziałeś? Bo tak piszesz i piszesz aż mnie kompleks niższości bierze bo normalnie niedouczona się wydaje...:hmmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha XD w to że Beliala nikomu się dawno nie udało przyzwać to się nie dziwie :P A jeśli chodzi przychodzenie i patrzenie "Panów Mroku" to Samael często lubi sobie pochodzić i tylko po patrzeć jak ludzie cierpią.... dlaczego tylko popatrzeć? nie musi nic robić kiedy ludzi i tak sami sobie zadają tyle cierpienia, ze może spokojnie siedzieć i nic nie robić. Jak w kinie :P I mi zdarzyło się uzyskać pomoc od "Panów Mroku", bez sprzedawania się czy paktów. Ale to nie znaczy że dla każdego mogą być mili XD Ci najsilniejsi zazwyczaj katuja tylko tych którzy sobie na to zasłużyli. Dla Samaela wystarczy samo to że zrobił bunt i ma spokój od zbyt wielu obowiązków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego,że nie umiem szukać to proszę nie mieć pretensji bo nie szukałem. Co do kontaktu jak mi powiecie jak go przyzwać to bedę pierwszy od tych tysięcy lat.:jezyk2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... wiesz gadałem z 2 czy 3 na jego temat. Oni go spotkali (nie podważam tutaj tego, że nikt nie był w stanie go przyzwać bo oni sami byli martwi) i jakoś się nie zachwycali jego osobowością, anie nie był dla nich miły. Ma w huj nudnej i nieciekawej roboty która spadał na niego na dole. Praktycznie jako jedyny z pierwszych upadłych i najważniejszych musi siedzieć na 2 kręgu (jak liczyć że 7 to najsłabszy a 1 to najsilniejszy). Ostatnie czasy nie przynoszą mu ulgi, wręcz przeciwnie. Jak już się zdecydujesz go przyzwać, to miej chociaż butelkę wina pod ręką, to się może aż tak bardzo nie wk...wi jak go przyzwiesz :P No chyba że się z nim znasz, wtedy można z nim spokojnie pogadać, na znajomych się nie denerwuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej o Beliala. Ten ostatni post dotyczył Samaela. Ale jeśli chodzi o te byty to mogą się podszyć pod kogokolwiek jak im się nudzi lub mają w tym jakiś cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noale wy jestescie tchurzliwi przeciez to ja ryzykuje a o tej ofiarze to z jakiejś strony mam a to cytat: Belial jest jednym z najpotezniejszych demonow, moznym wladca. Wyglada jak przepiekny aniol o przyjemnym glosie powozacy ognistym rydwanem. Jest bardzo potezny, zwlaszcza na polu polityki, przyjazni i przyslug. Ponadto kontroluje wiele pomniejszych duchow. By go zawezwac nalezy dokonac ofiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj. No to współczuję Beliarowi papierkowej roboty, w szczególności jeśli jest nudna. :] A powiedz Lilith go nie odwiedza? :] Sleiter nikt przy zdrowych zmysłach nie zdradzi Tobie formuł wezwania Upadłych Książąt chociażby dla własnego bezpieczeństwa. Ja na przykład nie chciałbym żeby Jeden z najpotężniejszych Upadłych Posłańców się na mnie wkurwił tylko dlatego, że dałem namiary na wezwanie Jego; jakiemuś debilowi, który raczy sobie ich przyzywać by pogadać o dupie Maryni. Jestem przekonany, że mają swoje sposoby żeby o takich gościach się dowiedziec. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...