Jump to content

prosba o interpretację snu

wiergolek
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się , że siostrzeniec rozbił szybe w oknie i poranieni tą szybą zostali -On i mój syn.Następna scena -w gronie znajomych , w barze chciałam wypić z kieliszka i gdy wzięłam, go do ręki, rozsypał się w drobne kryształki

Śniło mi się , że siostrzeniec rozbił szybe w oknie i poranieni tą szybą zostali -On i mój syn.Następna scena -w gronie znajomych , w barze chciałam wypić z kieliszka i gdy wzięłam, go do ręki, rozsypał się w drobne kryształki

Najlepiej by bylo,jakbys podala wiecej szczegolow.Co do pierwszej czesci wydaje mi sie,ze Twoj siostrzeniec wplacze Twojego syna w cos i niestety oboje beda musieli poniec tego konsekwencje.

Co do drugiego snu-hmm moze to ostrzezenie przed piciem?ze nie powinnas na razie myslec o alkoholu?nie wiem, z drugiej strony,szklo to cos bardzo latwo kruchego,co mozna latwo rozbic,zniszczyc,moze przestrzega Cie to przed pewnym wydarzeniem,zebys sie go nie podejmowala,bo i tak to sie rozleci?

pozdr.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• Mariusz Antonowicz
      By Mariusz Antonowicz
      Witam, proszę o interpretację snu, ponieważ bardzo mnie zaniepokoił. Śniły mi się własne dzieci, których dawno nie widziałem.syn i córka, sen był bardzo wyraźny, dzieci się bawiły, uśmiechały, rozmawiały ze mną, ale potem stało się coś tragicznego ( to trochę śmieszne może ale...) nagle mój syn został porwany przez coś czego nie potrafię określić dokładnie była to jakaś ręka stwora, zgniła i obleśna, wystawała spoza drewnianych zniszczonych drzwi za którymi było ciemno, ręka stwora wciągnęła go tam a ja z córką to widzieliśmy, w przerażeniu wsadziłem głowę w tą ciemną dziurę w drzwiach w poszukiwaniu syna niestety go nie ujrzałem za to widziałem mnóstwo stworów w ciemnościach, po tym przebudziłem się przerażony... co to może oznaczać? Wiem ,że sny o dzieciach własnych mają bardzo duże znaczenie więc peoszę o pomoc w zrozumieniu tego. Dodam iż rzadko miewam sny. Dziękuję.
    • cyberahmed
      By cyberahmed
      Witam,

Proszę o pomoc w interpretacji snu w którym, mój 8 letni syn wpadł do studni. Ta studnia zlokalizowana była na mojej rodzinnej posiadłości, na której się wychowałem ale już nie mieszkam od bardzo dawna. Cała scena rozgrywa się w lekkim półmroku (tak jakby wieczorem). Stojąc koło tej studni zorientowałem się, że wpadł do niej mój syn. Ogarnęła mnie panika oraz świadomość, że jeżeli mu nie pomogę to utonie. Poprosiłem kogoś o pomoc i udało się wyciągnąć ciało dziecka z wody w studni. Po krótkiej reanimacji syn zaczął oddychać i wszystko skończyło się szczęśliwie. Co do samej studni i wody było jej bardzo dużo i była taka nawet czysta.

Pozdr,

Krzysztof
    • puczi
      By puczi
      W przeciagu ostatnich dwoch tygodni dwukrotnie snil mi sie moj ojciec, ktory w obu snach zastosowal przemoc wobec mnie - w jednym werbalna (krzyczal okropnie), a w jednym uderzyl mnie prosto w twarz, o ironio, gdy siedzielismy oboje medytujac (tata nie medytuje, ale ja tak). Zrobil to gdy otwierajace sie drzwi szafy ja zamknelam, a jemu - w tym snie - najwidoczniej sie to nie spodobalo, uchylil je a mnie uderzyl mocno w sam srodek twarzt. W swiecie fizycznym bicie zdarzalo sie bardzo sporadycznie pod wplywem wybuchow gniewu lata temu, zwlaszcza w moim okresie dojrzewania gdy bardzo buntowalam sie na apodyktyczny system panujacy w domu i ograniczanie jakiejkolwiek wolnosci. Teraz jestem dorosla kobieta a moj ojciec jest bardzo lagodny i o wiele bardziej spokojny niz wtedy... w tym drugim snie zaraz po tym uderzeniu widze go na korytarzu mieszkania, w ktorym teraz mieszkam ja z chlopakiem (rodzice sie wyprowadzili sporo lat temu), trzyma ramke od obrazu wypelniona potluczonymi kawalkami szkla i wyciaga to szklo obcegami. Nie ma krwi, nie rani sie przy tym, widze ze jest zly. Nikt nic nie mowi, ale budze sie (jakby na sile) z tego snu bo jest bardzo nieprzyjemna atmosfera.

Nie wiem, czy ma znaczenie, ze jestem w 5 miesiacu ciazy? Relacje z moimi rodzicami sa naprawde swietne. Dodam tylko ze mam siostre chora psychicznie, wobec ktorej tato zachowuje sie pasywnie-agresywnie (glownie werbalnie), krytykuje ja, krzyczy na nia, pomimo jej ograniczen zwiazanych z przyjmowaniem lekow i ogolnym stanem zdrowia, od wielu lat na tym samym poziomie (przytepienie, zadawanie tych samych pytan, upierdliwe zachowanie jak 'rozwydrzonego dziecka' mimo doroslego wieku)..

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale dodaje to do opisu. Prosze o interpretacje jesli ktos wie, o co chodzi i z gory bardzo bardzo dziekuje. Przepraszam jesli jakies fakty utrudniaja interpretacje, wedlug mnie moga pomoc...
    • bozia666
      By bozia666
      Znajoma którą kojarzę tylko z widzenia, a zarazem która mi się podoba. Nie wiem jak to wyszło ale spadła na nią szyba i ją pocięło z tyłu głowy, odwiozłem ją do szpitala. Trafiła na stół operacyjny, ja siedziałem na korytarzu czekając, przyszła jej matka, siedząc ze mną i zamartwiając się o swoją córkę. Wtedy ja wyszedłem z szpitala i tylko z daleka widziałem jak matka prowadzi ją na wózku z głowa całą poszywaną i łysą,wsiedli do auta i odjechali.
      Trochę straszny ten sen ;/
      Dzięki za pomoc
    • prezio1988
      By prezio1988
      Witajcie chciałbym się dowiedzieć co może oznaczać następujący sen (powtórzył mi się już 3 raz): Idę schodami w górę ze spuszczoną głową, podnoszę głowę i nagle widzę szklane drzwi za drzwiami dziewczyna idąca z jakimś chłopakiem za rękę tymi samymi schodami w dół w moją stronę(tak trochę za mgłą). Nie wiem kim ona jest ale czuję że wiele mnie łączy z tą dziewczyną i mam wrażenie że ona również ma podobne uczucie w stosunku do mnie...natomiast chłopak idący z nią za rękę jest wrogo do mnie nastawiony. Widząc te szklane drzwi próbuje przejść przez nie, tak jakbym myślał że to jakiś portal lub coś podobnego. Lecz nie mogę przejść ponieważ jest to tak jakby szkło, plastik. Chcę się do niej dostać. Złoszczę się, zaczynam panikować, chce mi się płakać z żalu że nie mogę się do niej dostać. Wtedy tak jakby wpadam na pomysł...zauważam że przy tych drzwiach jest klamka... wcześniej nie wpadłem na prosty pomysł że mogę otworzyć drzwi klamką, chciałem przejść przez nie bez otwierania. Ogarnia mnie niesamowite szczęście że znalazłem sposób. Cofam się o 3 schodki do tyłu żeby móc otworzyć te drzwi w swoją stronę i sen się kończy. Podczas snu towarzyszą mi silne emocje...

Myślę że może mieć to coś wspólnego z tym że ubiegam się o względy pewnej dziewczyny i nie jest łatwo... natomiast byłbym bardzo wdzięczny jeślibyście zinterpretowali ten sen może jakoś dokładniej, może jakieś wskazówki z niego wyciągnę? dzięki z góry pozdrawiam
  • Create New...