Skocz do zawartości

Proszę o interpretację astronumerologiczną - BYK i BARAN :)


Edie90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, interesuję mnie jakie są prognozy dla Pani BYK - numerologicznej 9 i Pana Barana - numerologicznej 3. Ja urodziłam się 11 maja, mój partner 19 kwietnia.

Jestem bardzo ciekawa, ponieważ niektóre źródła podają, że to bardzo dobry związek a inne, że totalnie do siebie nie pasujemy.

 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numerologicznie nie jest źle, bo tworzycie związek o wibracji 3, ale mogą też pojawiać się u was osoby trzecie w związku...

Znam jedną parę o tych wibracjach tylko, że rybę i wagę, z tego co wiem jest w miarę.

Pod względem astrologicznym to moim zdaniem te znaki średnio ze sobą współgrają, ale możecie pracować nad związkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numerologicznie nie jest źle, bo tworzycie związek o wibracji 3, ale mogą też pojawiać się u was osoby trzecie w związku...

Znam jedną parę o tych wibracjach tylko, że rybę i wagę, z tego co wiem jest w miarę.

Pod względem astrologicznym to moim zdaniem te znaki średnio ze sobą współgrają, ale możecie pracować nad związkiem :)

 

Haha :) Jest jeszcze jedna sprzeczność bo np. wg horoskopu chińskiego - ja koza, on królik - jesteśmy idealną parą jak wyczytałam :)

Szaleństwo z tymi horoskopami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Haha :) Jest jeszcze jedna sprzeczność bo np. wg horoskopu chińskiego - ja koza, on królik - jesteśmy idealną parą jak wyczytałam :)

Szaleństwo z tymi horoskopami :)

 

 

 

Wykreślenie kosmogramu jest najbardziej wiarygodnym horoskopem :) koniecznie potrzebna będzie do tego dokładna godzina urodzenia obu partnerów i wtedy porównujemy aspekty... zazwyczaj koniunkcje, sekstyle i trygony są sprzyjające, a kwadratury i opozycje - dysharmonijne wg. niektórych źródeł. Ja zaś uważam, że często przeciwieństwa się przyciągają, ale trzeba będzie popracować nad związkiem.

Edytowane przez fiore86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...