Skocz do zawartości

Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

a moją szczęśliwą liczbą jest 32, tzn ostatnio stwierdzilam ze ona zawsze pojawia sie kiedy jestem na właściwej drodze ale może tez ostrzegać... zwariowalam zupelnie czy to może być prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moją szczęśliwą liczbą jest 32, tzn ostatnio stwierdzilam ze ona zawsze pojawia sie kiedy jestem na właściwej drodze ale może tez ostrzegać... zwariowalam zupelnie czy to może być prawda?
- myślę, że ona po prostu pojawiła się u Ciebie w jakimś ważnym momencie i zostałą zakodowana w Twojej głowie, a teraz jesteś po prostu na nią bardziej wyczulona, niż na inne. Na dobrą sprawę mogłabyś się zastanowić, czy np. 4 nie zwiastuje jakichś wydarzeń w Twoim życiu. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystkie ważne wydarzenia związane są z liczbą 25.

Nie wiem czy ona przynosi mi szczęscie.

Po prostu mam zakodowane, że to jest liczba inna od wszystkich.

Specjalna.

A do tych szczęśliwych na pewno zaliczam 4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Powtórz się. 9. Jest to suma całej mojej osobowości. Zawsze ufałam tej liczbie i zawsze była gdy porzebowałam jej. Tak tylko moge się wyrazić. 9 x pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość truskawka
W dzienniku mam numer 14. Cały czas liczba 14 mnie prześladuje. Wysłałem "Twój szczęśliwy numerek" z liczbą 14 i wygrałem czy ktoś może mi to wytłumaczyć?

 

Gratuluje wygranej! :) 14 prześladuje Cię w bardzo pozytywnym znaczeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szcześliwa liczba.... 11. Tzn tak naprawdę to nie wiem czy jest dla mnie szczęśliwa ale towarzyszy mi w życiu :)

 

[ Dodano: 2006-09-01, 12:42 ]

Napisałam ze 11-tka towarzyszy mi przez całe życie. Urodziłam się w 11-tym miesiącu, mieszkałam w domu opatrzonym nr 11, za mąż wychodziłam 11-ego,umowę o pierwszą pracę spisywałam 11.11 ... Jest jeszcze wiele spraw które wiażą się z 11. Nie wiem czy można tu mówić o jakimś zbiegu okoliczności ale ... wracam teraz ze stronki o numerologii, którą poleca Truskawka i doczytałam się że moją Droga Życia jest 11 a także 11 jest Liczba mojej Osobowosci. Nie za dużo tych jedenastek?? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Hmm, ja mam dalekowschodnie, ze tak powiem podejscie do liczb i jakos czesto zwracam na nie uwage. A liczby wielocyfrowe zawsze i tak sprowadzam do 0-9, bo to jakos ma sens. Jesli chodzi o 13, to nie jest tak naprawde 13 tylko 4 (13-1+3=4) i to wlasnie ta liczba ma negatywna wibracje (co gdzies juz pare stron temu bylo poruszone), nie przesadnie, ale jakos 4 staram sie wiec omijac.

Lubie natomiast 3, ktora w swiecie duchowym czesto ma duze znaczenie, wiec musi cos w sobie miec. Do tego 9, po pierwsze bo jest potrojeniem trojki, po drugie pomnozona zawsze daje siebie (18=9, 27=9 etc etc). Siodemka tez ma swoje miejsce jakos tak w znaczacych rzecach, a poza tym jestem 7, to i musze ja lubic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...