Skocz do zawartości

Mam pytanko: Jak działa Gwiazda Arcygammy... w necie brak szerszych informacji...


ivi123

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja kupując Gwiazdę Arcygamy miałam dołączony opis: Kryje w sobie tajemnice Krzyża i uzdrowienia, przynosi wzmocnienie ducha, jest łącznikiem z Bogiem. Przyciąga też pomyślność, zdrowie i materialny dobrobyt.

 

Może mają jeszcze więcej informacji na ten temat w sklepie gdzie go kupowałam (Sklep ezoteryczny, Zabrze, ul. Św. Floriana 9 tel. 32 278-41-54) lub zobacz tutaj :: KARNAK - Radiestezja terapeutyczna, wahadła, emitory Biały Ozyrys, neutralizacje promieniowań geopatycznych, sklep ezoteryczny, literatura ezoteryczna, kursy radiestezji, gabinet, forum :: sklep ::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko o działanie Gwiazdy Arcygammy. Niestety w necie jest bardzo bardzo malutko informacji na ten temat:(

 

Gwiazda Arcygamy to stary chrześcijański symbol, potężny talizman, który podłącza człowieka do źródła Boskiej Energii, uzdrawia duszę i ciało, przyciąga pomyślność i materialny dobrobyt, obdarza szczęściem. - podobno;P

 

http://www.nieznany.pl/bmz_cache/d/d3f8363d6d3e303f8cfd59a223e7ec83.image.91x130.jpg autor - Andriej Lewszynow

 

Talizman Gwiazda Arcygamy

Autor jest znanym rosyjskim uzdrowicielem, mistrzem jogi i reiki, specjalistą w zakresie psychologii, hipnozy i masażu.

Autor opisuje jej cudowne właściwości i różne zastosowania:

uzdrawianie nawet z najcięższych chorób

usuwanie stresu, gromadzenie energii, korekcja wzroku

Pocztówka Sukcesu – metoda realizacji marzeń

energetyczne oddziaływanie na odległość poprzez fotografię

bioenergetyczne nagrzewanie z zastosowaniem terapii Su Dżok

zdejmowanie „wieńca bezżeństwa”, gdy nie możesz wyjść za mąż (ożenić się)

rozkręcanie aureoli

przyciąganie powodzenia

kształtowanie przyszłości

trening koncentracji świadomości

energetyzowanie wody

 

Tyle reklama talizmanu.Na ile to prawda, nie mnie oceniać. Wszystko można sobie wmówić.

Edytowane przez Elie-1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazda Arcygamy to stary chrześcijański symbol, potężny talizman, który podłącza człowieka do źródła Boskiej Energii, uzdrawia duszę i ciało, przyciąga pomyślność i materialny dobrobyt, obdarza szczęściem

te rzeczy nie bardzo ida w parze z chrzescijanstwem (nie dotyczy sporej liczby hierarchow koscielnych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dobrobyt w chrześcijaństwie szkodliwym nie jest, lecz szkodliwa jest namiętność z nim związana, a z tego co widzę to te talizmany się nie godzą trochę z Jezusem Chrystusem, który na drodze do samego siebie stawia mistykowi dążącemu do zjednoczenia w miłości kłody pod nogi, by uczył się bycia cnotliwym dzięki tym próbom, które nasączone są coraz większym cierpieniem. Zdaję mi się, że ta cała magia związana z Jezusem pochodzi po prostu od lucków, a niby jest to powoływanie się na Boga. Powołując się na Biblię, można zobaczyć, że Chrystus pokazywał na królestwo niebieskie i bezsensowność bogactw na tym świecie, więc dlaczego miałby niby pomagać je gromadzić.

Chociaż jest możliwość, że dobrobyt może zostać podarowany od Boga dla człowieka, tylko wtedy, gdy wie On, że dana osoba nie będzie dóbr materialnych stawiać bardziej od Niego samego. Jest tyle możliwości, a Woli Boga nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. Kolejny Rusek napisał dla kasy książkę o ściąganiu klątw, złego oka, wieńców bezżeństwa a ludzie siedzą i zastanawiają się jak to działa. Pewnie w ogóle nie działa, a symbol nie jest w ogóle chrześcijański. To jest typowa ruska ezoteryka. U nich wieniec bezżeństwa to norma.

Trochę mi to przypomina Oko Kanaloa i podobne frykasy. Symbol zmyślony, który działa jak sobie wmówisz, ze działa.

Jak ktoś chce chrześcijańskich symboli to może sobie krzyż zawiesić. Ruscy Rasputinowie to kiepski kierunek:D

Edytowane przez Wiedźmin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robi poddział o amuletach i talizmanach w dziale dotyczącym magii naturalnej?

 

Sobie jest :D

Nie pamiętam czy pierwotnie on tam nie był, ale chyba jednak nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...