Jump to content

Recommended Posts

Sniło mi się, że mnie i moje dwie koleżanki w szkole zaczepił mężczyzna, pytając się o pieniądze. Gdy odmówiłyśmy, on nie przestawał. Zaczęłyśmy uciekać, ja po drodze uderzyłam go taboretem w głowę. Szłyśmy dużo po schodach, aż znalazłyśmy się w mały pokoiku, on wszedł z nami. Mnie udało się uciec, lecz moim koleżankom nie. Zgwałcił je, ja gdy dotarłam do domu zadzwoniłam po policję, sprawcę złapano. Co to może znaczyć?

Link to post
Share on other sites
OazaSpokoju

Problem w tym Porto, że takie króciutkie sny nie dają wiele pola do popisu :( Symbole są wieloznaczne i żeby dobrze zanalizować sen potrzeba mieć więcej tekstu. Dasz radę przypomnieć sobie więcej szczegółów?

Link to post
Share on other sites

Mogę. Ten mężczyzna był taki...przygłupi i obleśny, wzbudzał w nas odrazę, był brudny. Gdy uciekałyśmy po tych schodach, to ściany były jasne, biało-błękitne, a ściany wąskie. Pamiętam też, że ten 'akt seksualny' trwał małą chwilkę. Ja, uciekając jechałam windą, ale jednocześnie widziałam co się dzieje w tym małym pokoiku. Dodam też, że jedna dziewczyna jest moją przyjaciółką, druga byłą przyjaciółką, z którą nie układa mi się ostatnio,

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...