Skocz do zawartości

3 odrębne części snu


rirra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,raz jeszcze wklejam sen ktory mi sie kiedys przysnil na ktory nie otrzymalam odpowiedzi.Przepraszam ze robie to poraz 2 ale chcialabym poznac jego interpretacje.Moze tym razem ktos bedzie tak laskawy i mi jej udzieli:icon_smile2:.

 

Tamtej nocy mialam ich wiele a zapamietalam jakby 3 odrebne kawalaki.

1.Bylam z kolezanka(nie wiem gdzie)chcialam uciec przed jakims mezczyzna.Cokolwiek bym nie zrobila ten mezczyzna byl obok.Chodzil za mna jak CIEN.Nie moglam sie od niego uwolnic.Na rozne sposoby ,,kombinowlalam ,,ucieczke od jego osoby ale on tak mnie pilnowal ze ta ucieczka byla niemozliwa.

2.Szlam kupic cos do jedzenia (to bylo jedzenie w rodzaju fast food).Nagle grupka malych czarnych dzieci wyprzedzila mnie aby do tego miejsca dotrzec przede mna i czekaly tam na mnie.Byly to dzieci bardzo wychudzone.Gdy mnie wymijaly rozumialam dlaczego sie tak ciesza i biegna.Oczekiwaly ze przy okazji kupie im cos do jedzenia.Pomyslalam biedne glodne dzieciaczki,ze oczywiscie zrobie to ,kupie im jedzenie.Na tym ta czesc sie konczy.

3. znowu dzieci tym razem biale(sadze ze nie ma znaczenia jaki kolor).Bawily sie na zamarznietej wodzie.W pewnym momencie lod sie zalamal i 1 dziecko wpadlo do wody.Wiedzialam ze temu dziecku nie uda sie uratowac.Wtedy inne wskoczylo do wody aby uratowac to pierwsze.Zaczelam krzyczec aby tego nie robilo bo wiedzialam ze i to dziecko sie utopi rowniez.Nagle pozostale pokolei zaczely skakac do wody probujac ratowac inne.Wpadaly do tej wody tak jak jakby ktos pokolei wyrzucal cos do wody(masowo).Zaczelam znowu krzyczec aby tego nie robily bo to sie wiazalo ze wszystkie sie utopia ale one nie sluchaly ,nie przestawaly wpadac do wody.

Uprzejmie prosze o interpretacje tego snu

progress.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rirra,

Odnośnie pierwszej części, to mam wrażenie, że po prostu "chodzi" za Tobą jakaś sprawa, od której chciałabyś się uwolnić. Może musisz podjąć jakąś decyzję i nie przychodzi Ci to z łatwością?

 

Druga część snu świadczy o tym, że jesteś osobą skorą do pomocy, wrażliwą na cudze problemy, jednak możliwe, że Twoja dobroduszność czasami sprawia, że dajesz się "naciągnąć".

 

Trzeci sen może odnosić się do jakichś spraw, które zakończą się niezbyt pomyślnie. We śnie Ty jesteś tylko obserwatorem tych zdarzeń, prawdopodobnie więc w rzeczywistości jest tak samo - jesteś świadkiem czyichś poczynań, może chodzić o jakieś nie do końca "czyste" kombinacje i spekulacje, które zakończą się porażkami i stratami.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...