Jump to content

kaamyy
 Share

Recommended Posts

To bardzo dziwne... Śniło mi się, że jakieś dziewczyny, których bardzo nienawidzę podeszły do mojej babci i zamieniły ją w lód. Lód się roztapiał, było bardzo gorąco, czyli z mojej babci została woda. Moja mama to widziała,

ale ja powiedziałam, że przywrócę babcię do normalnego stanu.

Wzięłam kawałek lodu z babci, klękłam,

wzięłam lód w ręce i powiedziałam - "Odżyj!"

- A babcia znów była normalna....

Bardzo dziwny sen, nie wiem co to oznacza, chyba nikt o tym nie słyszał, to tak jak by były jakieś czary, jak by to oznaczało, że mój wróg jest bliżej niż mi się wydaje...

Kto wie co to może oznaczać?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• Katarzyna17
      By Katarzyna17
      Witam , śniło mi się że siedziałam z moim młodszym bratem w klatce a tam obieraliśmy i wyciskaliśmy miąsz z grejpfruta , po jakimś czasie zaczeliśmy siebie nawzajem pośpieszać ponieważ nagle miały pojawić się wilki , ja schroniłam się w domu który był na przeciwko , brat został , przez chwilę patrzyłam na niego z balkonu domu , potem się obudziłam ...co to może oznaczać , brzmi śmiesznie ale ja sie troche przestraszyłam
    • zniecierpliwiona
      By zniecierpliwiona
      Witam. Śniło mi się, że byłam u dentysty, takiego dziwnego, leczącego zęby bezboleśnie, czekaliśmy z Narzeczonym w kolejce na swoją kolej. On miał takie białe, piękne zęby, trochę ładniejsze niż w rzeczywistości, ja za to wyśniłam swoje zęby, rzeczywiście dwa z tyłu mam zepsute. W senniku wyczytałam, że zepsute zęby śnią się na śmierć.. ale te zęby były moje, takie jak w rzeczywistości, czy to coś zmienia? Moja Mama jest w szpitalu z ostrą niewydolnością nerek, boję się o Nią.. poza tym ostatnio śnią mi się dziwne sny... W rzeczywistości ostatnio dzieje mi się pod górkę.. Okradli mój sklep, zwolnili mnie z pracy, dostaliśmy karę 13000zł z Narzeczonym, czekamy na sprawę o jakieś głupie ściąganie mp3.
      Tak więc postanowiliśmy wyjechać za granicę, zacząć nowe, lepsze życie.. Wzięliśmy kredyt, kupiliśmy bilety na prom, zarezerwowaliśmy pokój w hotelu, zrobiliśmy wszelkie prace przy aucie, aby się nie zepsuło po drodze. Ja zamknęłam firmę, On zrezygnował z pracy, załatwiliśmy sobie pracę i zakwaterowanie za granicą, i czekamy na wyjazd. Jednak wczoraj ukradli mi wszystkie dokumenty, a wyjazd za dwa tygodnie.. Wszystko dzieje się tak, jakby ktoś chciał mi powiedzieć, abym nie jechała.. No i te sny.. Śnił mi się ostatnio zmarły niedawno Ojciec Przyjaciółki, który kradł klamki i liczniki z mojej klatki schodowej i szczęśliwie wrócił do domu, a wszyscy się o Niego martwili..
      Również śniło mi się, że gryzły się pod moim miejscem pracy dwa duże wilczury. Tylko te trzy sny przychodzą mi do głowy, bo zazwyczaj snów nie pamiętam.. albo pamiętam niekompletnie.. Proszę o jakąś interpretację, bo już wariuję, sama nie wiem czy mam jechać czy nie, co jeszcze stanie mi na drodze? nie wiem co mam robić, nie wiem co mam myśleć.. i do tego moją Mamę wzięli wczoraj do szpitala po raz drugi od postawienia diagnozy. / Proszę o pomoc.
    • Edysia8888
      By Edysia8888
      Witam . Często powtarza sie woda w snach . Czasem jest brudna a czasem przejrzysta .
      Dziś śniły mi się dwie kobiety w ciąży były to moje znajome miały już dość wysoko w ciąży . Ale jedna nie chciała mi dać dotknąć brzucha . Później byłam na pogrzebie wujka który już nie żyje 3 lata . Grabarze kazali mi samej zakopać trumnę bo oni musieli jeszcze coś zrobić ziemia była piaszczystka razem z trumną przysypywałam tym piachem kwiaty .
      Następnie śniło mi się że ktoś mnie goni jakiś mężczyzna który niby molestował mojego wujka jak był mały . Byłam też u niego w mieszkaniu on śmiał mi się w twarz . Wychodząc od niego spotkałam znajomego którego nie wiedziałam jakieś 8 lat . Tamten mężczyzna znowu zaczął nas gonić , uciekliśmy do jakiejś szopy czy obory . Później chyba syn tego zboczeńca walną go siekierą że przeciął go na pół , wszędzie było pełno krwi . Myślałam że już jesteśmy bezpieczni ale trup wstał . Na szczęście zadzwonił budzik .

Sen bardzo głupi ale czasem śnią mi się jeszcze śmieszniejsze historie .
    • pink_bliss
      By pink_bliss
      Witam,

od dość dawna mam problemy ze snem, z jednej strony nie mogę zasnąć wcześnie, z drugiej przetrzymuję się maksymalnie, albo do 5-6 nad ranem, albo idę spać, jak już oczy mi się kleją i mam pewność, że od razu zasnę, BO SIĘ BOJĘ.

W trakcie zasypiania słyszę różne, głośne odgłosy. Czy to rozmowa kilku osób, czy np. zatrzymujący się stary autobus tuż nad moją głową, ale nie tylko... Najgorsze są kroki i odgłos skrzypiących, otwieranych drzwi od mojego pokoju. Są to naprawdę przerażające odgłosy- ale... zazwyczaj krokom i otwieranym drzwiom towarzyszy czarna postać stojąca w drzwiach, która po chwili zbliża się w moją stronę... często rzuca.

Nie wiem co to jest, ale nie sądzę żeby był to paraliż senny, gdyż gdy tylko widzę tę postać natychmiast zasłaniam się rękoma, podnoszę się i szybko zapalam światło. Myślałam o omamach hipnagogicznych, ale wydawało mi się, że je się w jakiś sposób wywołuje podobnie, jak OOBE. Piszę o tym w tym wątku, ponieważ kilka lat temu próbowałam kilkakrotnie OOBE i kilka razy mi się udało. Nie wiem, czy ta czarna postać może mieć jakiś związek z praktykowaniem wcześniej ww. OOBE... Może coś się do mnie przyczepiło, no nie wiem... Szukam pomocy już wszędzie i nie wiem, co robić. Strasznie się boję, bo spotyka mnie to prawie zawsze, kiedy próbuję iść spać wcześniej...

Wczoraj miałam koszmar, w którym była ta czarna postać... z tą różnicą, że jestem pewna, że był to sen.

Ogólnie bardzo lubię horrory w każdej postaci i lubię się "bać", ale to nie jest, jak oglądanie horroru czy np. pójście do domu strachów- JESTEM PRZERAŻONA.

Dodam, że zawsze miałam dużo snów, czy to dziwnych, czy to koszmarów (w tym śmierć bliskich), czy to sny, które powtarzają się po kilka razy. 27 lutego miałam operację i od tego czasu śni mi się coś codziennie i wszystko pamiętam... Dziwi mnie to tym bardziej, że mam niedoczynność tarczycy, przez którą mam straszne problemy z koncentracją i pamięć, jak stara babcia... W związku z chorobą jestem ciągle zmęczona, osłabiona i senna, a i tak nie mogę lub nie chcę spać.

Nie wiem co robić, bardzo proszę o pomoc
    • maje
      By maje
      Hej
      Miałem dziś dwa sny, pierwszy był bardzo krótki a mianowicie śniło mi się, że moja mama z chłopakiem szli do sklepu a ja zostałem w domu sam z babcią (ogólnie to ta babcia żyje tylko mieszka 400 km od mojego miasta), oni już wyszli z domu a ja z babcia siedzieliśmy na górze nagle ktoś na dole wybił cegła szybę, ale na szczęście mama z chłopakiem się wrócili bo czegoś zapomnieli w tym czasie złodzieje przestraszyli się i uciekli (nie jestem pewny czy złodzieje czy jeden złodziej). Drugi sen był dziwniejszy śniło mi się że wszyscy siedzieliśmy na gorze każdy w osobnym pokoju bylo to bardzo realistyczne ja siedzialem u siebie nagle zglodnialem i zszedlem na dół w kuchni stała jaką kobieta której wczesniej nie widziałem ale myślałem że to koleżanka mojej mamy robiła cos tam w mikrofalówce a ja usiadłem przy stole i czekałem aż skończy w pewnym momencie tak jakby połozyła sie na blacie podszedłem do niej i zapytalem czy wszystko jest w porządku a ona zlapala sie mnie za szyję i tak polożyla mi sie na ramieniu a potem zmarła ja z całych sił krzyczałem pomocy żeby zeszli z góry podbieglem do schodów a oni zbiegli (mama chlopak i babcia) poszliśmy do kuchni ale nikogo już tam nie było, powiedziałem im co się stało mama z chłopakiem dziwnie sie na mnie spojrzeli i wrócili do góry a babci została ze mną powiedziała mi że niedawno miałem umrzeć ale przeżyłem i teraz bedą mi sie zdarzać takie wlaśnie sytuacje poszliśmy razem do góry każdy do swojego pokoju. Wszedlem normalnie jak zwykle polożyłem sie na łóżku i odpaliłem komputer wszedłem na facebooka i patrze a tam znajomi dostępni na czasie mój dziadek który zmarł 2 lata temu tez był, przestraszyłem sie i poszedłem do babci a ona rozmawiała ze mną dość niewyraźnie a w tym samym czasie grała w rosyjską ruletkę( nigdy nie widziałem żeby w cos grała) i jeszcze układała chyba tarota nie wiem co to bylo jakieś karty i wtedy sie obudziłem.
  • Create New...