Jump to content

nie rozumiem..


serce26
 Share

Recommended Posts

Nie rozumiem ,a czego? A tego , że od dość dawnago czasu odkąd zajmuje sie tarotem miewam przeczucia , rozwineła mi się intuicja ,ale nie wiem jak nazwać takie coś , że gdy przebywam z drugą osobą to ''czuje ją'' wiem jaka jest czy dobra czy zła , czasami co czuje, a nawet czasami mogę stwierdzić co myśli o kimś .. nawet jesli tej osoby nie znam. Jak to nazwać , co to jest? Czy każdy tak ma/?

Link to comment
Share on other sites

rozwineło Ci sie trzecie oko jak widac, a co za tym idzie - intuicja i empatia :)

teraz tylko obierz odpowiedni kierunek, zacznij myslec nad oczyszczeniem tego i rozwijaniem juz bardziej na poziomie swiadomym a nie 'przy okazji z tarotem' :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja mam podobnie, choć nie zjmuję, się tarotem. Czuję co ktoś o mnie myśli czy jest wrogo nastawiony, czy też przyjaźnie.

Czasem ktoś mówi mi, że wymyślam, że coś mi się wydaje, ale zawsze wcześniej czy później potwierdzają sie te przezczucia.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja mam tak- wystarczy ,ze spojrzę na kogoś , bez zamienienia z nim słowa i wiem co to za człowiek. Nie wiem jak to się dzieje ale tak po prostu mam. Co do wydarzeń które mogą nastąpić też miewam przeczucia i słucham ich i powiem tak - NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁAM. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jestem prawie pewien ze to coś w rodzaju telepatii na poziomie jakiś fal mózgowych.

Stan transu otwiera pewien rodzaj drzwi do własnej podświadomości w której możemy siebie tzw nastroić na odbieranie czegoś takiego.

Ja np. odebrałem kilka ciekawych wiadomości między innymi śniły mi się popsute zęby, jakoś intuicyjnie wiedziałem ze babcia umrze i też o tym gadałem w rodzinie, a tu nagle telefon ze babcia zmarła, wszystko działo się w tym samym dniu.

Drugi przypadek to nie bylem na 100% pewny ale przewidziałem Katyń 2.0 z samolotem który miał spaść, bylem co prawda pod wpływem alkoholu i nie brałem tego na poważnie ale 6 miesięcy później stało się.

Nieraz zadaje sobie sam pytanie na jakiś temat, włączam TV lub przełączam program i w tym samym momencie dostaje odpowieć na nurtujące mnie pytanie i żeby to było po paru dniach ale nie to się dzieje LIVE !!! i to w dodatku odpowieć (scena) która jest odgrywana jest skonstruowana tak ze jaka kolwiek fałszywa interpretacja nie wchodzi w rachubę.

Podejrzewam ze potencjał który dżemie w niektórych nas lub nawet może i w każdym z nas jest wielki i ciągle się powiększa, być może jest to coś w rodzaju ewolucji.

Tak czy siak nawet CIA na tym bazuje, gdzieś kiedyś wyczytałem ze jakiś jasnowidz na usługach CIA w czasach zimnej wojny odebrał dokładne plany lodzi podwodnej która maja zamiar zbudować Rosjanie.

 

 

 

Edit 2

 

muszę się przyznać ze po części płynie we mnie ukraińska krew i być może moje uczucia odnoszą się do tego kraju.

zapraszam do mojego tematu - http://www.ezoforum.pl/intuicja-i-przeczucia/78207-fizyka-kwantowa-tlumaczy-wiele.html

Edited by samansam
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...