Skocz do zawartości

Zmarły dziadek


Jusisa

Rekomendowane odpowiedzi

Śnił mi się mój zmarły przed 1.5 rokiem dziadek. Śni mi się dość często ale ten sen był trochę przerażający a przynajmniej to co mi powiedział, a więc: W śnie dziadek nawiedzał moje podwórku (tzw. przechadzał się po nim, był przezroczysty itp.) Moja mama z moim ojcem chcieli coś z tym zrobić i co głupsze zaprosili go do domu (ducha....). "poszedł" do pokoju rodziców i się rozgościł. ja z początku bałam się tam iść ale powiedziałam sobie "w innych snach się nie bałaś" no i weszłam. Co dziwniejsze potem zupełnie wyparowała ze mnie myśl że mam LD (co mi się zdarzyło po raz pierwszy). No i tak gadaliśmy z dziadkiem w końcu on się położył i powiedział "tak mi lepiej, przynajmniej nie czuję zapachu zgnilizny" (!!!!) pamiętam jak się z mamą na siebie spojrzałyśmy jakbyśmy chciały powiedzieć "no jasne że czuje skoro leży w trumnie". Myślę że sen by się nie skończył ale tata mnie obudził. Spałam 5h w dzień co dla mnie jest bardzo dziwne bo biorę takie proszki że nie powinnam sapć więcej jak 1h. i zazwyczaj jak jestem zmęczona w dzień to śpię max 30min. to wyglądało tak jakby dziadek nie pozwalał mi się obudzić.

 

Nie mam pojęcia dlaczego dziadek śni mi się tak często. Tak naprawdę nie przepadaliśmy za sobą, co więcej byłam na niego dość długo obrażona jak umierał (tzw. umarł nagle). Zdarza mi się to coraz częściej i mnie to trochę wykańcza psychicznie, po każdym razie jestem zła/przerażona/smutna (niepotrzebne skreślić).

 

Bardzo proszę o interpretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia dlaczego dziadek śni mi się tak często. Tak naprawdę nie przepadaliśmy za sobą, co więcej byłam na niego dość długo obrażona jak umierał (tzw. umarł nagle). Zdarza mi się to coraz częściej i mnie to trochę wykańcza psychicznie, po każdym razie jestem zła/przerażona/smutna (niepotrzebne skreślić).

Wydaje mi sie,ze jak sama napisalas,dziadek umarl nagle nie majac najlepszego pod koniec swojego zycia kontaktu z Toba.Zaluje tego i dlatego przychodzi do Ciebie w tych snach,chcialby naprawic Wasze relacje,dlatego przyszedl na Twoje podworko a potem rozgoscil sie w pokoju(tak jakby przychodzil ze zwyklymi odwiedzinami)...hmm...moze pomodl sie za niego albo idz zapal swieczke na grobie,to mu na pewno pomoze:)Ja tak robie jak sni mi sie moja babcia,ale ona pojawia sie w moich snach,jak nie wiem co mam zrobic,jak mam dylemat i zazwyczaj stara sie mnie przed czyms ustrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...