Skocz do zawartości

Kolorowe włosy i były chłopak


Schwarze Seele

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym poprosic o interpretacje trzech snow w jednym temacie (mysle ze bedzie prosciej).

 

Za pierwszym razem snilo mi sie ze farbowalam wlosy na czarno, zeby zakryc odrosty i odzywic kolor calej reszty (obecny kolor wlosow mam czarny - sa farbowane). Kiedy farba wyschla moje wlosy z czarnych zaczely zmieniac kolor! Raz byly blond, raz rude, raz jakies blond z domieszka zieleni... W ogole to dziwne bylo dla mnie...

 

Drugi i trzeci sen dotyczy mojego bylego chlopaka z ktorym bylam 2 miesiace. Jakies 2 tygodnie temu rozstalismy sie, w sumie bardzo to przezylam wiec moze dlatego...

 

W kazdym badz razie, pierwszy z kolei sen przedstawial pizzerie do ktorej czesto chodziłam z moim chłopakiem. Bylismy tam srednio co 2 dni, zawsze ze znajomymi. Siedzielismy wszyscy - on, ja i nasi znajomi - az w koncu zaczelismy sie przytulac. Bylo mi dobrze, bylam szczesliwa ze znowu zaczyna nam sie ukladac.

 

Nastepny sen przedstawial mnie i jego w sytuacji kiedy wracamy do siebie i dajemy sobie kolejna szanse.

 

Co te sny moga oznaczac? Bede wdzieczna za odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym poprosic o interpretacje trzech snow w jednym temacie (mysle ze bedzie prosciej).
Mi osobiście nie specjalnie ułatwia to pracę, wolałabym abyś zamieszczała swoje sny zgodniej z regulaminem ;)

 

Pierwszy sen, w którym Twoje włosy zmieniają kolor świadczy o tym, że sprawy osobiste sprawiają, że odczuwasz frustrację i strach, martwisz się, cierpisz, jesteś podenerwowana. Jednym słowem nęka Cię ostatnio huśtawka nastrojów.

 

Dwa pozostałe sny, jak sama napisałaś, są spowodowane tym, że wasze rozstanie to jeszcze stosunkowo świeża sprawa. Wciąż to przeżywasz, myślisz o tym co się stało i wolałabyś żeby było tak jak dawniej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...