Skocz do zawartości

Co zrobić? - Toaleta w rogu Bogactwa mojego biura !!!


Gość agata_n

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agata_n

W moim biurze, w strefie bogactwa znajduje się toaleta. Co zrobić, aby to miejsce nie hamowało zwiększania moich dochodów. Wiem, że toaleta w tym miejscu powoduje odpływ energii :( Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry,

 

rejon i kierunek odpowiedzialny za powodzenie finansowe ustala się m.in. na podstawie:

1) Ba Zhai (Osiem Pałaców): daty urodzenia osoby zainteresowanej,

2) Xuan Kong Fei Xing (Wędrująca Gwiazda): wykresu urodzeniowego przestrzeni,

3) Pięć Duchów Niosących Skarb: lokalizacji aranżacji wodnej i kryształów,

4) Xuan Kong Da Gua: wyboru daty na wprowadzenie zmian.

 

Każde zmiany Feng Shui powinny być wprowadzane w ściśle określonym czasie.

 

Pozdrawiam,

Krzysztof Kazmierowicz

Feng Shui Academy

ul. Kotlarska 12

50-150 Wrocław

 

 

 

W moim biurze, w strefie bogactwa znajduje się toaleta. Co zrobić, aby to miejsce nie hamowało zwiększania moich dochodów. Wiem, że toaleta w tym miejscu powoduje odpływ energii :( Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki :)
Edytowane przez FSA
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

lusterka Ba Gua przeznaczone są do stosowania na zewnątrz, a konkretniej mają odbijać zatrute strzały z zewnątrz.

Dzwonki wietrzne jak nazwa wskazuje powinny znajdować się tam gdzie WIATR wprowadza je w ruch. Dźwięk "METALU" wskazany jest w sektorach z gwiazdami 5 i 2 oraz 1 [Xuan Kong Fei Xing - Wędrująca Gwiazda].

 

Z poważaniem

Krzysztof Kazmierowicz

Feng Shui Academy

50-150 Wrocław, ul. Kotlarska 12

 

Mam ta samą sytuację...

 

Gdzieś czytałam, że powinno się powiesić na drzwiach toalety lustro, ale nie pamiętam czy od zewnątrz czy wewnątrz :)

 

aha... podobno dzwonek wietrzny też trochę pomaga...

 

ale może wypowie się ktoś doświadczony w Feng Shui... Również będę wdzięczna za rady

 

Radzę na przyszłość korzystać z funkcji edytuj/ Adam

Edytowane przez FSA
brak podpisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dzień dobry,

 

lusterka Ba Gua przeznaczone są do stosowania na zewnątrz, a konkretniej mają odbijać zatrute strzały z zewnątrz.

 

Takie jest ich przeznaczenie ale one tak na prawdę jak każde inne lustro odbijają tylko światło czyli jedna z wielu składowych Qi

 

 

Dzwonki wietrzne jak nazwa wskazuje powinny znajdować się tam gdzie WIATR wprowadza je w ruch. Dźwięk "METALU" wskazany jest w sektorach z gwiazdami 5 i 2 oraz 1 [Xuan Kong Fei Xing - Wędrująca Gwiazda].

 

 

Nie na każdą gwiazdę 5 można stosować dzwonki wietrzne.

Stosując je na gwiazdę wodną 5 możemy ściągnąć na siebie tylko problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wlade,

Takie jest ich przeznaczenie ale one tak na prawdę jak każde inne lustro odbijają tylko światło czyli jedna z wielu składowych Qi

 

Światło jest Yang, to ważny element w Feng Shui.

 

Nie na każdą gwiazdę 5 można stosować dzwonki wietrzne.

Stosując je na gwiazdę wodną 5 możemy ściągnąć na siebie tylko problemy.

 

Nie zawsze, to zależy od wielu elementów.

Dzwonki wietrzne mogą działać: kolorem, ilością rurek, kształtem, materiałem, formą Yin lub Yang oraz dźwiękiem.

Przed zaleceniem trzeba przeanalizować dokładnie Wędrującą Gwiazdę,energie roku/miesiąca.

Edytowane przez FSA
*uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wlade,

 

 

Światło jest Yang, to ważny element w Feng Shui.

Co to ma do rzeczy?

 

 

 

Nie zawsze, to zależy od wielu elementów.

Od jakich?

 

Dzwonki wietrzne mogą działać: kolorem, ilością rurek, kształtem, materiałem, formą Yin lub Yang oraz dźwiękiem.

Przed zaleceniem trzeba przeanalizować dokładnie Wędrującą Gwiazdę,energie roku/miesiąca.

Dzwonki wietrzne działają przede wszystkim dźwiękiem, natomiast reszta cech, które Pan wymienił, jest w zasadzie mało ważna w tym przypadku.

Nie można ich używać bezpośrednio na energię wodną 5, ponieważ to tak, jakby Pan wszedł do klatki z lwami, trzymając w ręku kiełbaskę na zachętę. One może zjedzą kiełbaskę ale to podrażni ich apetyt i nie pogardzą również Panem :icon_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wlade,

 

Co to ma do rzeczy?

Światło odbite za pomocą lustra może wprowadzić równowagę w miejscu z przeważającą energią Yin.

Nadmiar energii Yin także może być Sha Qi.

 

Od jakich?

Od koloru, kształtu, materiału ect...

 

Dzwonki wietrzne działają przede wszystkim dźwiękiem, natomiast reszta cech, które Pan wymienił, jest w zasadzie mało ważna w tym przypadku.

Nie można ich używać bezpośrednio na energię wodną 5, ponieważ to tak, jakby Pan wszedł do klatki z lwami, trzymając w ręku kiełbaskę na zachętę. One może zjedzą kiełbaskę ale to podrażni ich apetyt i nie pogardzą również Panem :icon_smile:

Zgadzam się z Panem, że dzwonki wietrzne działają przede wszystkim dźwiękiem (kiedy wprowadzone są w ruch).

Edytowane przez FSA
*Dzień dobry wlade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wlade,

 

 

Światło odbite za pomocą lustra może wprowadzić równowagę w miejscu z przeważającą energią Yin.

Nadmiar energii Yin także może być Sha Qi.

 

Ale my rozmawiamy o Sha Qi pochodzącym z form zewnętrznych! ;-)

Jeśli mamy po drugiej stronie kupę gruzu to żadne lusterko, nawet złote, nie zmieni tego że ona tam jest.

 

 

Zgadzam się z Panem, że dzwonki wietrzne działają przede wszystkim dźwiękiem (kiedy wprowadzone są w ruch).

 

To super!

 

Nie zgodzę się z Pana twierdzeniem, że kształt, materiał, ilość i kolor jest w zasadzie mało ważny.

 

Pan nie czyta uważnie moich wypowiedzi. Napisałem wyraźnie że chodzi o ten przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Światło jest Yang, to ważny element w Feng Shui.

 

 

Oczywiście, każdy to przyzna. Lustro jako takie, odbija światło. Światło jest tylko jedną ze składowych Qi. Gdyby założyć że lustro odbija Qi, wielkie biurowce i budynki firmowe mające lustrzane ściany od góry do dołu, byłyby tak niedoenergetyzowane, że firmy i banki padałyby jak muchy.

 

Prawdą jest że lustro odbija światło i przez to czyni daną przestrzeń bardziej Yang, ono powoduje że tego światła jest więcej. Ja osobiście mam lustro wielkie na cała ścianę dokładnie naprzeciwko drzwi wejściowych i ono bynajmniej nie odbija Qi. Ono aktywuje wodną 8 - Qi bogactwa i pomyślności, którą mam w tym miejscu. Gdyby lustro odbijało Qi, to po jego powieszeniu powinno być gorzej. Tymczasem po jego powieszeniu sytuacja finansowa nagle poprawiła się i to niezwykle mocno :)

 

Lustro umieszczone na zewnątrz - jeśli jest bardzo duże, na cały budynek, może powodować że cała okolica jest bardziej Yang. Takie wzajemne napędzanie się. I wtedy możemy sprawdzić Feng Shui w skali makro - jaka to dzielnica, jaki kierunek i jaki będzie końcowy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry xuan,

 

Oczywiście, każdy to przyzna. Lustro jako takie, odbija światło. Światło jest tylko jedną ze składowych Qi. Gdyby założyć że lustro odbija Qi, wielkie biurowce i budynki firmowe mające lustrzane ściany od góry do dołu, byłyby tak niedoenergetyzowane, że firmy i banki padałyby jak muchy.

 

Energia Qi przede wszystkim wpływa przez otwarte drzwi. Zatem twierdzenie, że wielkie biurowce i budynki firmowe mające lustrzane ściany "padałyby jak muchy" jest błędne. Samo lustro nie decyduje o sukcesie lub porażce firmy.

 

Prawdą jest że lustro odbija światło i przez to czyni daną przestrzeń bardziej Yang, ono powoduje że tego światła jest więcej. Ja osobiście mam lustro wielkie na cała ścianę dokładnie naprzeciwko drzwi wejściowych i ono bynajmniej nie odbija Qi. Ono aktywuje wodną 8 - Qi bogactwa i pomyślności, którą mam w tym miejscu. Gdyby lustro odbijało Qi, to po jego powieszeniu powinno być gorzej. Tymczasem po jego powieszeniu sytuacja finansowa nagle poprawiła się i to niezwykle mocno :)

 

Gratulacje!

Lustro umieszczone na zewnątrz - jeśli jest bardzo duże, na cały budynek, może powodować że cała okolica jest bardziej Yang. Takie wzajemne napędzanie się. I wtedy możemy sprawdzić Feng Shui w skali makro - jaka to dzielnica, jaki kierunek i jaki będzie końcowy efekt.

 

Czy może Pani podać przykłady ?

Edytowane przez FSA
*mające
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Energia Qi przede wszystkim wpływa przez otwarte drzwi. Zatem twierdzenie, że wielkie biurowce i budynki firmowe mające lustrzane ściany "padałyby jak muchy" jest błędne. Samo lustro nie decyduje o sukcesie lub porażce firmy.

 

 

Samo lustro nie decyduje o sukcesie lub porażce firmy i nigdy tak nie twierdziłam. Ja tylko twierdzę że lustro nie odbija Qi, odbija tylko światło będące cząstką Qi.

Natomiast co do "wchodzenia" energii do budynku, to nie jest tak że drzwi kilkudziesięciopiętrowego budynku są głównym miejscem wnikania tej energii. Pusta przestrzeń jest wirtualną Wodą i działa tak jak żywioł Wody. Im wyższy budynek tym silniejszy jest wpływ żywiołu Wody. I nie jest to obojętne na samopoczucie ludzi. Były kiedyś takie badania POE (Post Occupancy Evaluation) gdzie naukowcy i architekci oceniali budynki i ich mieszkańców po jakimś czasie od zamieszkania. I pojawiła się prawidłowość taka, że im wyżej ludzie mieszkają tym częstsze są tendencje do depresji, rozwodów i samobójstw. Czyli im więcej tej wirtualnej Wody tym gorzej dla zdrowia. A wszyscy mieszkańcy wchodzą przez to samo wejście. Czyli jednak otoczenia ma bardzo duży wpływ i ja bym nie twierdziła że decyduje wejście.

 

Gdyby wejście miało decydować, to wystarczyłoby tylko zadbać, aby przed wejściem nie było czegoś zagrażającego. Tymczasem specjaliści od Feng Shui oglądają całe otoczenie dookoła i lubią sprawdzić czy z innych stron nie ma zagrożeń. Czyli martwią się nie tylko o wejście. Energia płynie z wszystkich kierunków. Szyby ani lustra nie są dla niej barierą aż w takim stopniu jak się ludziom wydaje.

 

Tak więc gdyby założyć że lustro odbija Qi, musiałyby być widoczne jakieś tego efekty w drapaczach chmur o lustrzanych ścianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry xuan,

 

Natomiast co do "wchodzenia" energii do budynku, to nie jest tak że drzwi kilkudziesięciopiętrowego budynku są głównym miejscem wnikania tej energii.

 

Z reguły jest więcej drzwi w takich budynkach, są okna i inne otwory ;)

Edytowane przez FSA
*Dzień dobry xuan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z reguły jest więcej drzwi w takich budynkach, są okna i inne otwory ;)

 

Oczywiście, budynek "wchłania" energię całym sobą. Dlatego napisałam że moim zdaniem drzwi mogą nie być głównym miejscem "wnikania energii".

Na przykład energia gwiazd yin opiekująca się zdrowiem nie wnika przez drzwi, każde otwarcie drzwi wręcz ją rozprasza. Ona raczej gromadzi się przy ścianach, górach i meblach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

rejon i kierunek odpowiedzialny za powodzenie finansowe ustala się m.in. na podstawie:

1) Ba Zhai (Osiem Pałaców): daty urodzenia osoby zainteresowanej,

2) Xuan Kong Fei Xing (Wędrująca Gwiazda): wykresu urodzeniowego przestrzeni,

3) Pięć Duchów Niosących Skarb: lokalizacji aranżacji wodnej i kryształów,

4) Xuan Kong Da Gua: wyboru daty na wprowadzenie zmian.

 

Każde zmiany Feng Shui powinny być wprowadzane w ściśle określonym czasie.

 

Pozdrawiam,

Krzysztof Kazmierowicz

Feng Shui Academy

ul. Kotlarska 12

50-150 Wrocław

 

Witam Panie Krzysztofie,

moja żona ma podobną sytuację jak w pierwszym poście. Nie znam się na feng shui.

Czy mógłby pan omówić powyższe punkty i napisać, jak mogę to wykonać w firmie?

Oczywiście podam wszystkie potrzebne dane.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brandon,

 

Witam Panie Krzysztofie,

moja żona ma podobną sytuację jak w pierwszym poście. Nie znam się na feng shui.

Czy mógłby pan omówić powyższe punkty i napisać, jak mogę to wykonać w firmie?

Oczywiście podam wszystkie potrzebne dane.

 

pozdrawiam

 

Jeżeli nie zna się Pan na Feng Shui, to jak chce Pan wykonać pomiary ?

 

Wymienione techniki może Pan użyć poprzez wykonanie aranżacji przestrzeni wewnątrz i zewnątrz firmy.

Niestety nie mam przygotowanych szkoleń korespondencyjnych, które mogłyby omawiać powyższe zagadnienia. Tego wszystkiego uczyłem się pod okiem Wielkiego Mistrza Yap Cheng Hai'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brandon,

 

 

 

Jeżeli nie zna się Pan na Feng Shui, to jak chce Pan wykonać pomiary ?

 

Wymienione techniki może Pan użyć poprzez wykonanie aranżacji przestrzeni wewnątrz i zewnątrz firmy.

Niestety nie mam przygotowanych szkoleń korespondencyjnych, które mogłyby omawiać powyższe zagadnienia. Tego wszystkiego uczyłem się pod okiem Wielkiego Mistrza Yap Cheng Hai'a.

 

Ja wykonam pomiary za tego Pana a Pan Krzysztof wyjaśni punkty i zrobi resztę - może być? :icon_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wlade,

 

Ja wykonam pomiary za tego Pana a Pan Krzysztof wyjaśni punkty i zrobi resztę - może być? :icon_smile:

 

Jako że jest Pan dłużej uczestnikiem na tym forum, to przysługuje Panu pierwszeństwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wykonam pomiary za tego Pana a Pan Krzysztof wyjaśni punkty i zrobi resztę - może być? :icon_smile:

 

To bardzo ładnie ze strony wlade i FSA! Wszyscy na tym skorzystają, Pan Brandon uzyska potrzebną pomoc, a inni zobaczą jak pracują fachowcy i jak wygląda taka konsultacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry xuan,

 

To bardzo ładnie ze strony wlade i FSA! Wszyscy na tym skorzystają, Pan Brandon uzyska potrzebną pomoc, a inni zobaczą jak pracują fachowcy i jak wygląda taka konsultacja.

 

Pięknie to wygląda, ale w oparciu o zachowanie w stosunku do mojej osoby i powiedzenie cyt.:"gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść". Dziękuję i oddaję pierwszeństwo wlade.

Jeżeli wlade ma możliwość zrobić pomiary, to może wykonać resztę pracy. Jako, że jest dłużej uczestnikiem forum, to przysługuje mu pierwszeństwo ;)

Edytowane przez FSA
dopisane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry xuan,

 

 

 

Pięknie to wygląda, ale w oparciu o zachowanie w stosunku do mojej osoby i powiedzenie cyt.:"gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść". Dziękuję i oddaję pierwszeństwo wlade.

Jeżeli wlade ma możliwość zrobić pomiary, to może wykonać resztę pracy. Jako, że jest dłużej uczestnikiem forum, to przysługuje mu pierwszeństwo ;)

 

To co, wycofuje się Pan z chęci pomocy na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panie "brandon",

 

Panie Krzysztofie, czy mogę liczyć na pana pomoc?

 

myślę, że energetycznie bardziej do Pana pasują "wlade" i "xuan".

Zatem odsyłam Pana do tych dwóch osób, które także zajmują się tradycyjnym Feng Shui.

 

Pan "Wlade" oświadczył publicznie, że cyt.:

 

Ja wykonam pomiary za tego Pana a Pan Krzysztof wyjaśni punkty i zrobi resztę - może być? :icon_smile:

Jeżeli Pan "wlade" jest w stanie wykonać pomiary, to także "reszta" pracy nie sprawi Panu "wlade" problemu. :icon_smile:

Edytowane przez FSA
dopisano i poprawiono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie "brandon",

 

 

 

myślę, że energetycznie bardziej do Pana pasują "wlade" i "xuan".

Zatem odsyłam Pana do tych dwóch osób, które także zajmują się tradycyjnym Feng Shui.

Pan "Wlade" zaoferował się zrobić pomiary, to z pewnością "reszta" nie sprawi temu Panu problemu

 

Prawdę mówiąc to nie wiem co mam w tej chwili powiedzieć :ysz:

Poczułem się jak petent w urzędzie, któremu ktoś trzasnął przed nosem drzwiami. Do tego ta urzędowa spychologia w stylu, idź pan do kogoś innego ...

Poza tym nie wiem na jakiej podstawie stwierdza pan o jakimś dopasowaniu energetycznym do wlade i xuan ...

Może dlatego, że od nich się przynajmniej czegoś pożytecznego dowiedziałem a od pana niestety nie, pomijając to, jak mnie własnie pan potraktował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to nie wiem co mam w tej chwili powiedzieć :ysz:

Poczułem się jak petent w urzędzie, któremu ktoś trzasnął przed nosem drzwiami. Do tego ta urzędowa spychologia w stylu, idź pan do kogoś innego ...

Poza tym nie wiem na jakiej podstawie stwierdza pan o jakimś dopasowaniu energetycznym do wlade i xuan ...

Może dlatego, że od nich się przynajmniej czegoś pożytecznego dowiedziałem a od pana niestety nie, pomijając to, jak mnie własnie pan potraktował ...

 

Szanowny Panie,

 

zapytał mnie Pan, czy może liczyć na moją pomoc.

Grzecznie odpowiedziałem, że może Pan skorzystać z oświadczenia publicznego złożonego przez "wlade".

 

Jeżeli chodzi o pracę Urzędników, to proszę nie opierać się na stereotypach typu, cyt.: "Poczułem się jak petent w urzędzie, któremu ktoś trzasnął przed nosem drzwiami."

Edytowane przez FSA
poprawiono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

zapytał mnie Pan, czy może liczyć na moją pomoc.

Grzecznie odpowiedziałem, że może Pan skorzystać z oświadczenia publicznego złożonego przez "wlade".

 

Nie może pan po prostu napisać, że nie pomoże, tylko wmawia panu Wlade jakieś "oświadczenia publiczne"?

On wcześniej dał propozycję podziału prac a pan się z tego najzwyklej wykręcił, pisząc o jakimś pierwszeństwie.

W ogóle to zastanawiam się, jaka jest pana rola tu na forum. Pisał pan wcześniej o pomaganiu a jak trzeba pomóc to chowa głowę w piasek i próbuje się wysługiwać innymi. W filmie reklamowym (bo inaczej go nazwać nie można), są opowieści o pomaganiu sławnym i bogatym ludziom. Widocznie ja nie jestem zbyt majętny abym mógł oczekiwać od pana pomocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest - plan był taki aby połączyć przedstawicieli różnych szkół zamiast ich dzielić i pokazać tu na forum od początku do końca jak taka analiza wygląda. Myślę że temat byłby ciekawy dla pasjonatów tej pięknej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani,

 

Faktem jest - plan był taki aby połączyć przedstawicieli różnych szkół zamiast ich dzielić i pokazać tu na forum od początku do końca jak taka analiza wygląda. Myślę że temat byłby ciekawy dla pasjonatów tej pięknej wiedzy.

nic mi nie wiadomo o żadnym planie.

Jeżeli zostałem włączony przez Państwa w jakiś plan "połączenia", to wypadałoby mnie o tym fakcie poinformować.

A w szczególności zapytać czy wyrażam chęć, to tak z grzeczności wypada.

W tym miejscu odpowiadam, że nie wyrażam chęci i temat uważam za zamknięty. :icon_smile:

Edytowane przez FSA
dopisano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani,

 

 

nic mi nie wiadomo o żadnym planie.

Jeżeli zostałem włączony przez Państwa w jakiś plan "połączenia", to wypadałoby mnie o tym fakcie poinformować.

A w szczególności zapytać czy wyrażam chęć, to tak z grzeczności wypada.

 

Propozycja i zapytanie padły tutaj:

"Ja wykonam pomiary za tego Pana a Pan Krzysztof wyjaśni punkty i zrobi resztę - może być?"

 

i tutaj:

"To bardzo ładnie ze strony wlade i FSA! Wszyscy na tym skorzystają, Pan Brandon uzyska potrzebną pomoc, a inni zobaczą jak pracują fachowcy i jak wygląda taka konsultacja. "

 

W tym miejscu odpowiadam, że nie wyrażam chęci i temat uważam za zamknięty. :icon_smile:

 

Ok, w takim razie nie będzie analizy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

moim zdaniem mając toaletę w rogu bogactwa trzeba pamiętać o kilku prostych rzeczach

-opuszczać klapę(zawsze)

-odwrócić bieg i zastosować symbol w postaci strzałki skierowanej w górę narysowanej np czerwonym markerem na pionowych rurach i u mnie jest tez na muszli z tyłu:) zeby nie było ze zabobony itd:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

moim zdaniem mając toaletę w rogu bogactwa trzeba pamiętać o kilku prostych rzeczach

-opuszczać klapę(zawsze)

-odwrócić bieg i zastosować symbol w postaci strzałki skierowanej w górę narysowanej np czerwonym markerem na pionowych rurach i u mnie jest tez na muszli z tyłu:) zeby nie było ze zabobony itd:)

 

co Pani rozumie pod pojęciem "róg bogactwa" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście mogę się mylić,ale założyłam,że autorowi wątku chodziło o lewy górny róg(sektor) na planie pomieszczeń patrząc od wejścia głównego w którym umieszczona jest łazienka i wc co nie jest najbardziej fortunnym rozwiązaniem-zwłaszcza w pomieszczeniach biurowych służących pracy i generowaniu dochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Bartnicki

Ja jestem wielki zwolennikiem - fanem feng shui. I kocham to najbardziej na świecie (no może prócz dbania o zdrowie). Mój następny dom będzie właśnie w zgodzie z zasadami Feng Shui ;D

pozdrawiam wszystkich pasjonatów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

oczywiście mogę się mylić,ale założyłam,że autorowi wątku chodziło o lewy górny róg(sektor) na planie pomieszczeń patrząc od wejścia głównego w którym umieszczona jest łazienka i wc co nie jest najbardziej fortunnym rozwiązaniem-zwłaszcza w pomieszczeniach biurowych służących pracy i generowaniu dochodu.

 

moja znajoma ma duży ubytek w rejonie Bogactwa wg.: (Black Hat = Newage Feng Shui), a mimo to jej dzienne dochody to kilkanaście tysięcy złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem,że Pana znajoma ma talent do interesów-i chwała jej za to.

 

Dzień dobry,

 

właśnie jest zupełnie odwrotnie, ale ma dużo szczęścia :)

W jej domu bardzo aktywna jest Wodna Gwiazda #8.

Edytowane przez FSA
*dopisano "W jej domu bardzo aktywna jest Wodna Gwiazda #8."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?- chętnie zagłębie się w temat:)może jakaś podpowiedz link na początek:)pozdrawiam Hanka

 

Dzień dobry,

na temat "Gwiazdy Bogactwa" znajdziesz więcej informacji w klasyce księgi Shen Zhu Reng'a.

Źródło.: Zasady Feng Shui według starożytnego Mistrza Shen Zhu Reng

Powodzenia!!!

Edytowane przez FSA
*poprawiono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...