Skocz do zawartości

dodus

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie

 

 

snilo mi sie ze jestem na olbrzymim statku,wieelgasnym,jestem na samym szczycie tego statku,bez zadnej asekuracji na jakims rusztowaniu-metalowym balkoniku przeplywam morze czy tam ocean....plyne tak i plyne,nie ma sama...nie widze ludzi ale wiem ze sa ze mna i tak samo ze plyna,jestesmy jakby gesiego ustawieni...plyniemy wiem ze cos tam gadalam z kims tak plynac i w pewnym momencie statek caly zaczyna przechylac sie ku przudowi,czubkiem w wode(jak w Titanicu ;p) ale nie ze cos sie stalo po prostu taka bylaa droga....teraz pod woda,trzeba bylo wziac gleboki oddech i troche plynac na tym statku pod woda...

 

ten sam sen,ta sama wycieczka i juz jestem w jakims autokarze w ktorym jade z ludzmi ktorych w tej chwili nie pamietam czy znam,wydaje mi sie ze znow sinili mi sie ludzie ktorych nie znam...jade tym autokarem nagle mijaja nas samochody,woz z koniem.........i nagle poczulam ze jestem w pociagu,a raczej na stacji PKP i ze ja ze swoim towarzyszem od siedzenia obok jako jedyni z autokaru-pociagu wysiadamy i na nasze miejsca wchodza juz wsiadajacy.......

 

takie cos dziwnego

 

 

 

 

mozna to zinterpretowac?mam nadzieje ze nie napisane zbyt chaotycznie

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodus, spokojnie, niektórzy czekają na interpretację nawet kilka dni.

 

Sen ukazuje ożywienie pojawiające się w Twoim życiu i wzywa Cię do podjęcia inicjatywy, teraz właśnie jest korzystny czas dla Ciebie aby rozpocząć nowy etap życia.

"Nurkowanie" statku stanowi dla Ciebie swoisty apel o większą odwagę w swoim działaniu. Nie bój się ryzyka i nie zdawaj się za często na pomoc innych. Powinnaś bardziej uwierzyć w siebie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za moja niecierpliwosc i nadgorliwosc, ale w moim zyciu teraz naprawde wiele sie dzieje teraz i czuje ze sen odzwiecierdla moje wnetrze

 

 

pozdrawiam i dziekuje Sephira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...